Перейти до змісту
  • Наука та освіта
  • Информатика


      

    253 користувача проголосувало

    1. 1. Нужен ли урок информатики в школе???

      • Да
        186
      • Нет
        20
      • Мне нет,но другим да!
        37
    2. 2. ак довно у вас компьютер

      • 1-2 года
        47
      • 3-4 годоа
        87
      • 5-6 год
        48
      • 7-8 год
        32
      • 9-10
        7
      • больше десяти!
        22


    Рекомендовані повідомлення

    Как мне кажется нужна. Сам дома действительно не все можешь разобрать например в какихто текстовых документах. Я думала почти все в них знаю, а оказалось почти ничего...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 165
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    Ну а куда без ее?

    В первые два года обучения в школе, посещал платные курсы информатики один раз в две недели. Скажу, они дали мне большую базу, чем моим одноклассникам начиная с девятого класса.

    Все с того же девятого класса от школы был направлен в НВЦТМ, пошел на курсы "ОКН", которые, в среднем мне ничего не дали кроме диплома и открытой трудовой книжки с записью двухлетней стажировки. Итог: владею "слепым" набором, и на пенсию уйду немного раньше =).

     

    Другое дело: нужны ли основы программирования в Basic и Pascal всем ученикам? За весь школьный курс, единственной действительно нужной мне программой "хом мейд" оказался код, переворачивающий ваш транслит в специально отведенном окне, с возможностью копипаста. Например: google -- elgoog.

     

    Вывод: всем жгунам математических наук -- изучение программирования в обязательном порядке. Остальным лучше предоставить больше внимания "гуманитарным" программам, или изучение хтмл -- на худой конец. Ведь не сложно организовать.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Конешно нужен, ведь некоторые люди даже незнают как комп включить, как для меня то он ненада, и так много знаю )
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я считаю что на уроке информатики надо заниматся чем то серьезным, например программированием , или веб дизайном . Основные программы виндовса и офиса в отдельном можна спокойно выучить самому
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 1 місяць через...
    Я считаю ,что нужен,хотя и ненавижу этот урок!Можно много,чего нового узнать!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 2 тижня через...
    Лобовь к уроку во многом зависит ещё и от учителя а на счёт того надо он или нет то мой ответ да но программа изучения тупая просто.Как по мне учили бы лучше работать с какими то программами а не создавать их
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Конечноже нужен!На нём если хорошо знаеш ПК можно получить отличные оценки которые в атистате пригодятса. :dry:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    потрібна, але там (на уроці) мають навчати роботі з комп"ютером, а не розв"язувати задачі в BASIC...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    потрібна, але там (на уроці) мають навчати роботі з комп"ютером, а не розв"язувати задачі в BASIC...

     

    В принципі походжуюсь.... інформатика потрібна, але не для паскаля, а для навчання рботи з ним... типу ворд..

    we suck young blood.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Підтримую думки вище) потрібна... зараз багато професій пов"язані з комп"ютерами і, як я прослідковую, без знань деяких програм важко знайти роботу. Звісно можна оволодіти ними за допомогою певних посібників, але навіщо, якщо цьому безкоштовно і доступно навчають у школі?))
    Єдиний спосіб позбутися спокуси - піддатися їй. (О. Уайльд)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    потрібна, але там (на уроці) мають навчати роботі з комп"ютером, а не розв"язувати задачі в BASIC...

     

    Роботи з комп'ютером? Це типу

    -діти, це мишка, а це клавіатура, ящо клацнути 2 рази мишкою по файлу/папці, то воно(а) відкриється. Ти про це?

     

     

    Підтримую думки вище) потрібна... зараз багато професій пов"язані з комп"ютерами і, як я прослідковую, без знань деяких програм важко знайти роботу. Звісно можна оволодіти ними за допомогою певних посібників, але навіщо, якщо цьому безкоштовно і доступно навчають у школі?))

     

    Ну не скажи... Якраз багато чому (якщо цікавишся) у будь-якому випадку потрібно буде вчити самому.

    Там вчать основам. Якщо у тебе з інформатики 12, це ще не значить, що ти атєц. :wink:

    Змінено користувачем Unro
    http://dl.dropbox.com/u/5006304/trolls.gif

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ну, я не кажу, що атєц) Але у списках потрібних програм серед об"яв про роботу більшість із тих, що вивчаються в школі...

    Якщо знаєш снови - легше вчити інші програми:)

    Єдиний спосіб позбутися спокуси - піддатися їй. (О. Уайльд)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Канешно нужен. А как без неё. Если идти на нормальную,высокооплачимую работу нужно знание компютера. Даже если нет, то нада "знать как его хотябы включить и выключить" :biggrin: :biggrin: :biggrin:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    камп юзаю вже три роки...

    що до предмету, можливо комусь він і потрібен, не кожен юзає на достатньому рівні... але все ж мене кумарить шкільна программа, по вивченню текстового док.,малюнки в пейні, як користуватися офісом і т.д...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Что на счёт Pascal i C++ ?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Что на счёт Pascal i C++ ?

     

    А их еще преподают в школе?

    Just when I thought I was out...they pulled me back in.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..