Перейти до змісту
 • Головна
 • Правила

  Правила та умови форуму

   

  Будь ласка, уважно ознайомтеся з наведеними нижче правилами. Якщо ви приймаєте їх та бажаєте продовжити реєстрацію, натисніть кнопку «Реєстрація». Для скасування реєстрації натисніть кнопку 'назад' у вашому браузері.

   

  Пам'ятайте, що ми не несемо відповідальності за повідомлення, що розміщуються. Ми не ручаємось і не гарантуємо точність, повноту та корисність будь-якого повідомлення, ми також не несемо відповідальності за зміст повідомлення.

   

  Повідомлення відображають думку автора повідомлення, і не обов'язково думку власників даного форуму. Всім користувачам, які вважають, що розміщене повідомлення викликає будь-які заперечення, рекомендується негайно зв'язатися з нами електронною поштою. У нас є можливість видаляти сумнівні повідомлення, і ми докладатимемо максимум умов для цього в мінімально можливі терміни, якщо вважатимемо такі дії необхідними.

   

  Користуючись послугами даного форуму, ви погоджуєтесь не використовувати цей форум для розміщення свідомо хибної, неточної, образливої, вульгарної, непристойної інформації та/або інформації сексуального характеру, інформації, що ображає гідності та порушує права на особисте життя, а також будь-яку іншу інформацію, що суперечить законодавчому норм.

   

  Ви погоджуєтесь не розміщувати будь-які матеріали, захищені авторським правом, якщо авторське право не належить вам або власникам форуму.

  1 Загальні положення та рекомендації:

   

  1.1 Реєстрація:

   

  1.1.1 Забороняється реєструватися з безглуздими ніками (на зразок fdretykj4566), ніками, що містять більше 3 цифр або комбінація буква-цифра типу: 1h2g3f4d та 2 і більше спецсимволів;

   

  1.1.2 Забороняється використовувати у ніке нецензурні слова, адреси сайтів, адреси e-mail тощо. Як нік Ви можете використовувати своє справжнє ім'я - це ваше право.

   

  1.1.3 Забороняється реєстрація схожого ніка (до ступеня змішування) на існуючий. Порушники виявлятимуться і блокуватимуться;

   

  1.2 Створення тем:

   

  1.2.1 При створенні нової теми переконайтеся, що Ви поміщаєте її в розділі відповідної тематики, також переконайтеся, що схожої теми не існує - користуйтеся пошуком

   

  1.2.2 Ви повинні враховувати специфіку такої форми спілкування, як форум та чітко розуміти її відмінність від чату. На форумі всі повідомлення зберігаються необмежений час, у той час як у чаті вони існують лише протягом кількох годин. Тому на форумі прийнято створювати повідомлення, що становлять не миттєвий інтерес (особливо лише для окремих учасників), а повідомлення, які цікаво читатиме всім відвідувачам і через кілька місяців після їх написання.

   

  1.2.3 Забороняється створювати теми із зверненням до конкретного члена форуму. Для особистого спілкування використовуйте e-mail або приватні повідомлення "

   

  1.2.4 Ви повинні точно називати вашу тему. Забороняється використовувати односкладові заголовки, подібні до цих: «Врятуйте», «Допоможіть», «Потрібна допомога!», «Питання»… або містять тільки смайли або розділові знаки

   

  1.3 Спілкування на форумі:

   

  1.3.1 Любителям "падонкавського" сленгу – явно не місце на цьому форумі. Тобто якразова стилізація це, можливо, ще й допустимо, але постійно спілкуватися в подібному стилі тут не дадуть, та й не місце – краще навіть не намагатися. Порушникам буде закрито доступ до форуму терміном на 3 дні. При вторинному порушенні адміністрацією розглядається питання про подальше повне блокування користувача.

   

  1.3.2 Пишіть по суті. Не варто повторювати повідомлення або штучно порушувати теми, які не викликали інтересу в учасників Форуму.

   

  1.3.3 У разі прояву хамства, явної неповаги, грубого переходу на особи в суперечці модератор або адміністратор вправі позбавити вас на деякий час (або назавжди, залежно від тяжкості скоєного) права публікувати повідомлення, а топ, у якому виникла така ситуація, закрити (В окремих випадках топ може бути просто видалений).

   

  1.3.4 Постарайтеся не писати безпідставні твердження, що "одне" краще, а "інше" гірше. Якщо це ваша особиста думка, не забудьте повідомити про це заздалегідь – слова ІМХО цілком вистачить. Пам'ятайте, що після кількох неаргументованих тверджень інші люди просто перестануть вам довіряти.

   

  1.3.5 Мови спілкування на цьому форумі - російська та українська, всі публікації іноземними мовами, лише з дозволу адмінів/модераторів форуму!

   

   

  1.4 Заборони:

   

  1.4.1 Заборонено створення однакових тем та повідомлень у різних розділах – це буде розцінено як флуд. Якщо Ви помилилися і створили тему не в тому форумі, напишіть приватне повідомлення модератору, зі списку модераторів, що діють, з поясненням даної помилки - він перемістить Вашу тему в потрібний форум.

   

  1.4.2 На форумі заборонено публікацію оголошень рекламного характеру та крос-постинг (публікація однотипних повідомлень одразу в кілька тем або форумів). Такі повідомлення видалятимуться, а злісні порушники - позбавлятимуться права голосу. Запитання про рекламу розглядаються адміністрацією форумів в особистому порядку.

   

  1.4.3 Заборонені образи, проста та нецензурна лайка, у тому числі стосовно особи, національності, расової чи релігійної, політичної приналежності іншого учасника спілкування у Форумі чи групи осіб взагалі.

   

  1.4.4 Заборонено використання лише ВЕЛИКИХ літер у повідомленні еквівалентно підвищенню тону в розмові та може викликати негативну реакцію інших відвідувачів форуму та адміністрації. (У деяких випадках цим правом може користуватися адміністрація форуму)

   

  1.4.5 У всіх форумах заборонено звичайний і криптований мат (навіть у цитатах, за винятком вкрай поодиноких випадків, в інших випадках рішення приймає модератор або адміністратор). Прояв міжнаціональної ворожнечі, лайка та образи. Порушникам буде заборонено доступ до форуму без будь-яких додаткових попереджень. Дані форуми - для дружнього та доброзичливого спілкування. У форумі категорично заборонено грубий перехід на особистості, злісні підколки та різноманітні недружні суперечки.

   

  1.4.6 Заборонено писати повідомлення, що не містять сенсу та не додають цінності топіку. Подібні публікації буде видалено без попередження! Для цього є спеціальний тематичний розділ.

  - Категорично забороняється писати односкладові повідомлення, типу "подобається", "не подобається", "згоден", "підтримую", "і я такої думки", "аналогічно" і т.п.

  - Категорично забороняється просто відповідати на поставлене запитання без жодної аргументації.

   

  1.4.7 Заборонено створення повідомлень типу "спасибі", "thanks" і т.п.

   

  1.4.8 Заборонено надмірне використання розділових знаків у текстах та заголовках повідомлень. У тому числі у смайликах та для вираження емоцій. Більше трьох однакових розділових знаків — вважаються надмірними

   

  1.4.9 Забороняється розповсюдження відомостей про приватне життя учасника обговорення у Форумі, що становлять його особисту чи сімейну таємницю, без його згоди.

   

  1.4.10 Заборонено прикріплення до повідомлення зображення, яке за змістом не відповідає самому повідомленню або просто без будь-якого сенсу.

   

  1.4.11 Заборонено провокування будь-якими способами інших учасників на порушення Правил.

   

  1.4.12 У підпис заборонено вставляти великі картинки, покарання за порушення цього пункту правил – заборона розміщення коментарів (РВ) на тиждень!

   

  1.4.13 Забороняється розміщувати оголошення, що суперечать законодавству України.

   

  2 Адміністрація:

   

  2.1 Загальні положення:

   

  2.1.1 За порядком на форумі стежать модератори та адміністратори.

   

  Модератори:

   

  - здійснюють контроль над окремими розділами, можуть редагувати, видаляти повідомлення, закривати теми та видаляти теми.

   

  Адміністратори:

   

  - мають усі права модераторів на всьому форумі, а також можуть накладати заборону деяким учасникам, які порушили правила на публікації, і як наслідок закривати доступ на форум (банити).

   

  - вправі встановлювати чи змінювати правила форуму;

   

  - мають право вчиняти будь-які дії, передбачені цими правилами, а також будь-які інші дії на свій розсуд.

   

  2.1.2 На форумі категорично заборонено самомодерування - це коли якийсь учасник форуму, який не є модератором цього форуму, робить зауваження іншим учасникам. Робити зауваження – прерогатива лише модераторів та адміністрації.

   

  2.1.3 КАТЕГОРИЧНО забороняється публічне обговорення Адміністрації та модераторів форуму, а також їх дій! (якщо тільки модератори чи адміністратори самі явно не запропонували обговорити це)

   

  2.1.4 Якщо ви впевнені, що модератор перевищує свої повноваження, зверніться до адміністратора.

   

  2.1.5 Будь-яку вимогу модераторів або адміністрації потрібно виконувати неухильно, не вступаючи в суперечки.

   

  2.2 Скарги, пропозиції:

   

  2.2.1 Як правило, адміністрація форумів листується з учасниками, якщо запит учасника складено правильно і коректно, і не порушує цих правил, однак вона не зобов'язана:

   

  ? Відповідати на всі листи, які надходять на її адресу. Наприклад, питання, відповіді на які є у Правилах чи самоочевидні, ігноруються;

   

  ? Де-небудь роз'яснювати причини, якими вона керується, для здійснення тих чи інших дій.

   

  2.2.2 На форумі забороняється листуватися з модератором (мається на увазі - цитувати його повідомлення про попередження та покарання, після чого відповідати на них). Переписуватись з модератором з питань порушень та покарань можна лише в особистій пошті.

   

  2.1.3 Якщо ви вважаєте, що поведінка якогось учасника форуму неприпустима (неважливо, по відношенню до вас або по відношенню до когось іншого) - надішліть модератору посилання на повідомлення, що обурило вас (для цього в кожному повідомленні є посилання - " Скарга")

   

  2.1.4 Якщо ви вважаєте, що тема була несправедливо закрита, зверніться через ЛЗ до модератора, вкажіть причину, за якою тему потрібно відкрити.

   

  2.1.5 Всі питання, пропозиції, зауваження, апеляції до адміністрації форумів з модерування форумів слід задавати тільки через сторінку зворотного зв'язку шляхом надсилання повідомлення модератору, а не в публічних форумах. Якщо у вас є спільні питання, пов'язані з модеруванням, які, на вашу думку, можуть представляти інтерес для інших учасників, можете задати їх у форумі «Про портал».

   

  2.1.6 У листах або повідомленнях, адресованих модератору, учаснику слід зазначити:

   

  ? Ім'я учасника, якщо в листі йдеться про заходи до конкретного учасника;

   

  ? Посилання на тему (повідомлення), якщо ви бажаєте поскаржитися або звернути увагу модератора на конкретне повідомлення;

   

  ? Ім'я, нікнейм, адреса електронної пошти та IP-адреса, якщо повідомлення стосується блокування доступу до форуму.

   

  2.1.7 Листи, адресовані адміністрації електронною поштою або через ЛЗ, що містять хамство та нецензурні вирази на її адресу, не розглядаються, а до авторів листів за висловлення неповаги до адміністрації можуть бути вжиті заходи.

   

   

  3 Злочин та покарання:

   

  3.1 Не звертайте уваги на хуліганів. Не відповідайте їм, навіть якщо ви вважаєте, що вас образили. Решта — турбота адміністрації.

   

  3.2 Учасники форуму мають незняті попередження, на розсуд адміністрації позбавляються всіх прав на будь-які привілеї, один з активних адміністраторів проекту може накласти будь-яке обмеження на порушника на власний розсуд.

   

  3.3 До порушників правил та рекомендацій застосовуватимуться адекватні заходи, аж до бана. Рішення про покарання порушника приймає адміністрація форуму, також адміністрація залишає за собою право видалити з форуму ваш обліковий запис та всі прояви вашої активності, без пояснення причин.

   

  Погодившись із правилами, ви погоджуєтесь не публікувати будь-який матеріал, захищений авторським правом, якщо авторське право не належить вам.

  ×
  ×
  • Створити...

  Важлива інформація

  Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..