Перейти до змісту
  • Політика
  • Кандидаты в меры!


    Matix

    Рекомендовані повідомлення

    Якщо вам здається, то хрестіться. Я переконаний, якщо Кравець зайде на форум, то під своїм ім'ям. Я його прихильник, який часто з ним спілкується. Тому можу деякі речі стверджувати категорично!!! Те що знатиму, скажу. Питайте!!!

    Сколько платят за агитацию? И только не нужно писать тут,что чисто из лучших побуждений,что Кравец хороший,добрый и т.п. Ответа не будет,такого ,как все хотят услышать! Так что многоуважаемый Бурундук,Ваши доводы никому не нужны,как и Ваш Кравец!!! Хотя нет,постойте,если денег дадите,я проголосую,мне как то все равно,отдам свой голос лично Вам,а Вы его Кравцу передадите.

    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,
    ,,,,,,,,,,,,,,,

    Живу бедно: сыр с плесенью, вино старое, машина без крыши, телефон без кнопок.............
     

    <<<<<->>>>>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 106
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме
    Кажется, как будто Бурундук и есть Кравець

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме
    (Шепотом)Ну ты понял, Кравец - политический идол! Молимся и Боготворим...Ведь он мой знакомый...Чертова ментальность наших людей

     

    Мне очень импонирует Антоненко, нормальный мужик, многие сейчас вспомнят о мерседесе, а я Вам отвечу, а кто не ворует? и из двух зол выбирают наименьшее ...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    У мене є простий нормальний інтерес. Я його знаю, впевненний у ньому і відповідно бачу свої плюси в цьому. А за агітацію мені не платять, я і сам нічого так заробляю. Що ж до ментальності, то ви мене звичайно вибачайте, але і ви ж будете голосувати за того кого знаєте і кому довіряєте. Тому абсолютно недоречні аргументи. Змінено користувачем Бурундук
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    У мене є простий нормальний інтерес. Я його знаю, впевненний у ньому і відповідно бачу свої плюси в цьому. А за агітацію мені не платять, я і сам нічого так заробляю.

    Бурундук!!! Поменяй мне лифт!!! И 100 квартир проголосуют всеми семьями за твоего Кравца :) И не съезжай с темы.

    http://ne-kurim.ru/ncounter/172-4.png
    *под рублями понимать украинские гривны

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ліфти має міняти влада. Звичку до шари і міф про те, що кандидати мають виймати гроші і латати всі дірки у бюджеті міста треба викорінювати. Я можу скинутись разом з мешканцями вашого підїзда на новий ліфт. Гривень 100 можу дати, але це буде не правильно!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Бурундук!!! Поменяй мне лифт!!! И 100 квартир проголосуют всеми семьями за твоего Кравца :) И не съезжай с темы.

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме
    По ответу Бурундука понятно. Что лифт твоему подъезду не светит даже при Кравце :lol:

    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,
    ,,,,,,,,,,,,,,,

    Живу бедно: сыр с плесенью, вино старое, машина без крыши, телефон без кнопок.............
     

    <<<<<->>>>>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ліфти має міняти влада. Звичку до шари і міф про те, що кандидати мають виймати гроші і латати всі дірки у бюджеті міста треба викорінювати. Я можу скинутись разом з мешканцями вашого підїзда на новий ліфт. Гривень 100 можу дати, але це буде не правильно!!!

    Хм :) А ты хочешь, чтобы тебя выбрали мэром просто так? За красивые слова? :)))

     

    ДЕЛА! Только дела могут убедить электорат. А правильно это или неправильно - не нам здесь решать. Прими это, как закон жизни.

    http://ne-kurim.ru/ncounter/172-4.png
    *под рублями понимать украинские гривны

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Пане Бурундук, ви мені не відповіли стосовно пива. Ви впевнениі у своєму кандидаті, а я знаю що він не виграє, тож, може, все ж таки, давайте пограємо в лотерею?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Для sla. По-перше я не претендую на посаду мера. По-друге аби навіть йшов, все одно б гроші не роздавав. Як на мене, то це чистий обман. До виборів нате вам гроші, а після виборів - дулю. Бо гроші ж треба відбивати. Тому слідкуйте за форумом, щоб не писати ахінею. Стане Кравець мером, тоді буде вирішувати проблему ліфтів у цілому. Тут питання коштів. Як їх витрачати і де їх брати. Ще раз повторюсь, що питання ліфтів має вирішувати влада!!!

     

    Що ж до того, щоб поспорити на ящик пива, то я за. Я не проти випити пива з нормальними хлопцями.

    Змінено користувачем Бурундук
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    До виборів нате вам гроші, а після виборів - дулю.

    А иначе дуля будет и ДО, и ПОСЛЕ выборов.

    Нужно извлекать из ситуации максимум!

     

    Стане Кравець мером, тоді буде вирішувати проблему ліфтів у цілому.

    Покажи мне хоть одного кандидата, который честно скажет: "Я вам не сделаю лифт!"

     

    Все обещают. А я проголосую за того, кто реально что-то сделает. Пусть в demo-версии... пусть немножко... пусть недорого... :) но хоть ЧТО-НИБУДЬ, кроме слов.

    http://ne-kurim.ru/ncounter/172-4.png
    *под рублями понимать украинские гривны

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    До виборів нате вам гроші, а після виборів - дулю.

    Ну Антоненко и после выборов неплохо бюджетом руководил. Во всяком случае "дулю" никому не показывал. И при нём зарплаты вовремя всегда выплачивались.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ну Антоненко и после выборов неплохо бюджетом руководил. Во всяком случае "дулю" никому не показывал. И при нём зарплаты вовремя всегда выплачивались.

    Мне почему-то кажется, что зарплаты не от мэра зависят :)

    http://ne-kurim.ru/ncounter/172-4.png
    *под рублями понимать украинские гривны

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Мне почему-то кажется, что зарплаты не от мэра зависят :)

    Бюджетникам как раз от него. Так как, городской бюджет им платит=)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Бюджетникам как раз от него. Так как, городской бюджет им платит=)

    Бюджетников у нас сколько процентов? :) 2? 5?

    http://ne-kurim.ru/ncounter/172-4.png
    *под рублями понимать украинские гривны

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Бюджетников у нас сколько процентов? :) 2? 5?

    хз, сколько там процентов, но факт останется фактом: когда был Антоненко, з/п не задерживались. А при Сапожку не было ни одного месяца, чтобы з/п выплатили вовремя :)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Лифты не кандидаты в меры должны менять, а ЖЕКи. А если ЖЕКи не справляются, делайте ОСББ. Нам, например, помогло ;) До этого лифт почти 2 года не работал, а у нас 14-этажка...

     

    А если кандидаты начнут это делать, то это уже подкуп избирателей называется. Потому что кандидат не тем ценен, что может потратить много своих собственных денег на нужды других людей перед выборами, а тем, что при власти сможет обеспечить наполнение бюджета и целевое использование бюджетных денег, тогда и на лифты всех будет хватать, и на другие общие нужды B)

     

    У нынешней и.о. власти такого умения явно нет, в отличие от того же Антоненка, например, при котором город действительно расцвел. Я не знаю, сколько у него мерседесов, но я вижу, сколько в городе было положено дорог, сколько школ оснастили новой мебелью, какую площадь в центре города сделали, на молодежную сферу выделяли 1,4 млн гривен в год (в этом - 400 тыс.), а теперь всё делается исключительно в угоду пенсионерам (+100 грн к пенсии, социальная карточка, комендантский час, киоски до 22-00, продуктовые наборы), работают по "космической" схеме <_<

    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме

    Сори, канечьна, за флуд... Вот давно хотел спросить: Чобитожка наш, уже прописался в Броварах или он так и остался киевлянином, ездящим на работу в "пригород"? 

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Лифты не кандидаты в меры должны менять, а ЖЕКи.

     

    А если кандидаты начнут это делать, то это уже подкуп избирателей называется.

    Мне пофиг. :) Я повторяю - нужно выжать из выборов максимум. Причем именно ДО выборов. Ибо после выборов от них ничего уже не дождешься НИ ОТ КОГО.

     

    Это как мужик, который кончил, отвернулся к стене и заснул. Хочешь получать от него ласку и поцелуи - не давай подольше кончать! :))) Так и мэр.

    http://ne-kurim.ru/ncounter/172-4.png
    *под рублями понимать украинские гривны

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме

    Сори, канечьна, за флуд... Вот давно хотел спросить: Чобитожка наш, уже прописался в Броварах или он так и остался киевлянином, ездящим на работу в "пригород"? 

    Прописался уже. Вроде как живет в высотке возле бювета на Короленка, там, где офис БЮТ и прочий броварской эстеблишмент живёт.

    Но разве ж это что-то меняет?.. <_<

    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Якщо вам здається, то хрестіться. Я переконаний, якщо Кравець зайде на форум, то під своїм ім'ям. Я його прихильник, який часто з ним спілкується. Тому можу деякі речі стверджувати категорично!!! Те що знатиму, скажу. Питайте!!!

    :D то повідайте,будьте так ласкаві, який бізнес у Кравця, який має досвід роботи у владі(законодавчій, виконавчій), яка в нього команда (бо як відомо короля "робить" свита). Якщо він був помічником/радником? у "самого" Пинзеника, то що його підштовхнуло до того, щоб "снизойти" до справ наших місцевих? :angry:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Людина від влади і грошей або залишається людиною, або стає чмом в якого тільки нажива у голові. Ніхто не знає яким він стане під впливом цих двох спокус. Є тільки один варіант - спробувати їх. Про те ким він працював у виконавчій гілці я вже писав, тому повторюватись не буду. Висновки чи залишився він людиною можна зробити тільки якщо з ним поспілкуватись або знати його, тому агітувати вас з цього приводу не буду. Спілкуйтесь і самі вирішуйте!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Людина від влади і грошей або залишається людиною, або стає чмом в якого тільки нажива у голові. Ніхто не знає яким він стане під впливом цих двох спокус. Є тільки один варіант - спробувати їх. Про те ким він працював у виконавчій гілці я вже писав, тому повторюватись не буду. Висновки чи залишився він людиною можна зробити тільки якщо з ним поспілкуватись або знати його, тому агітувати вас з цього приводу не буду. Спілкуйтесь і самі вирішуйте!!!

    Бизнес какой у него? На чем он деньги зарабатывает? Конкретный бренд можешь назвать?

    http://ne-kurim.ru/ncounter/172-4.png
    *под рублями понимать украинские гривны

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Людина від влади і грошей або залишається людиною, або стає чмом в якого тільки нажива у голові. Ніхто не знає яким він стане під впливом цих двох спокус. Є тільки один варіант - спробувати їх. Про те ким він працював у виконавчій гілці я вже писав, тому повторюватись не буду. Висновки чи залишився він людиною можна зробити тільки якщо з ним поспілкуватись або знати його, тому агітувати вас з цього приводу не буду. Спілкуйтесь і самі вирішуйте!!!

    <_< гасла, гасла, гасла... давайте більш конкретно - який бізнес, хто в команді, хто підтримує... А так, звичайне бла-бла-бла.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я вам що птіца секретар чи шо? Знаю що у нього юридична фірма і будівельна. Який у них грошовий баланс не відаю. Спитаєте у нього самі.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я вам що птіца секретар чи шо?  Спитаєте у нього самі.

     

     Ооо... як заспівав, як піарити його, то ти добре знаєш, а як дати відповідь на запитання електорату так  дзюзьки.

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..