Перейти до змісту
  • Політика
  • Кандидаты в меры!


    Matix

    Рекомендовані повідомлення

    Шановна ALee, на сайтах ще і не таке прочитаєш, от тільки як правило виявляється, що це чистої води брехня. Спеціально сидять люди, які поширюють дезінформацію, а ви її допомагаєте розносити. Ну чого приміром на зв'язок не виходять самі ображені журналісти і не називають речі своїми іменами або хоча би свої імена. Чому ви за них це робите?! Дивно якось виходить. Припиняйте поширювати сарафанне радіо і лити бруд. Ще раз повторюю, якби таке було то ці журналісти репетували б на кожному кроці, а не ховались за вашими спинами. Це вже просто не серйозно і не етично!!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 106
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    Шось товариш бурундук дуже обізнаний про одного кандидата.... засланий козачок може?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Шось товариш бурундук дуже обізнаний про одного кандидата.... засланий козачок може?

    Тоже подумал об этом)Говорит на Дрока о непринятии другого мнении и видения конкретно в политике,а сам чем отличается от него,почитав все вышеизложенное?))))

    Ну я б еще понял,если бы он не распылялся имено в святости своего кандидата,но,сударь,ведь это по меньшей мере звучит смешно,читая что типа есть еще в наше время,в нашей стране,да еще и в политике,настолько честные люди и т.д.)))Времена Черновола старшего давно прошли и канули в лета,то время альтруистического порыва помочь Родине,коим болели многие политики начала 90тых - даааааавно прошло,сейчас время мирового господства и перераспределения финансовых зон и т.д. и т.п.,и каждый из них,кто имеет хоть малейший шанс вылезти из грязи в князи,лезет на вершину,лапшая все что только можно,давая мзду с царского стола.

    Я прекрасно отдаю себе отчет кто есть Антоненко,и уж далеко не такой как кандидат Бурундука по святости)Просто я реально смотрю на вещи и не пытаюсь обманывать всех что тот святее,а этот грязнее.Но выбор на сегодняшний день состоит имено из двух зол,независимо от того,кто кандидат.

    Все мы так или иначе платим за секс,а шлюхи всего лишь честно называют цену. (с)"Теория лжи"
    Любые отношения - игра во власть,с кем бы они ни были.(с)"Американская история ужасов"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Не згоден з висловом, що за Кравцем декілька земельних скандалів. По перше він очолював Броварський міськрайонний штаб під час Помаранчевої революції, був довіреною особою Ющенка по округу, працював заступником голови Броварської РДА, помічником міністра фінансів. Очолює всю опозицію у районі і у великій мірі сприяв тому, що Діденко сидить у тюрьмі. На цьому фоні звучить як дитячий лемент ваші слова про його незначимість. Його реально підтримує більша половина району і це за конкретну допомогу людям. У місті в нього кількість прихильників росте постійно. Тому думаю, що він один із самих реальних. Його побоюються і це відчувається. Мені дуже імпонує його переконаність в тому, що треба місту і селам працювати спільно.

     

    До речі, на фоні Сапожко і Ратнікова, які не мають ні найменшого поняття як керувати процесом, один просто не навчився, інший не знає, то Кравець був при владі і довів свою професійну придатність. Це слова його підлеглих і колег.

    Вот я - реальное большинство в городе, поверьте на слово, и я слыхом не слыхивал ни про какого Кравца. Про него знают только те, кто работают в его структуре, и, может быть, в пределах горадминистрации, причем я не уверен что всегда с лучшей стороны (просто мнение, ничего на свой счет не принимайте). Поэтому, я считаю, что пока рано говорить о том, что "Його реально підтримує більша половина району". Я бы даже слово "пока" убрал, потому что не будет его никто поддерживать, как говорится "бля буду". :)

     

     

    Повірте навчився відрізняти молодєцкій запал від зрілої розсудливості.

    А судя по тому, что не научились даже знаки препинания ставить на своих местах, то я, пожалуй, позволю себе усомниться в Ваших словах. :rolleyes:

     

    Да я не агітую вас, я чудово розумію, що ви членами однієї команди, яка працює на конкретну людину і агітувати вас не має сенсу. Просто цікаво були дізнатись про ваші аргументи. А за поранення вашої тонкої душі звиняйте. Я ж не знав, що ви так болісно реагуєте на критику. Щодо того що ви будете оцінювати Кравця по мені, то мені абсолютно все одно. А може я провокатор від Сапожко, а ви тут розхвилювались. Бувайте. Грайтесь далі самі!!!

    Обидно проигрывать спор малолеткам с форума? Но деваться то некуда, личности закончились, доводы исчерпали себя, наймите хорошего копирайтера-политолога-экономиста, он Вам еще напишет кучу красивых аргументов за Вашего кандидата. И Вы сможете снова вернуться на этот форум на коне и пообсуждать насущные проблемы, с "молодыми людьми 19-22 лет", только вряд ли это увенчается успехом, и переубедить в своих позициях совершеннолетних граждан, пустыми, ничем не подтвержденными словами Вам вряд ли удастся. Счастливо оставаться, а мы уж тут, с Вашего позволения, поиграемся и развлечемся сами ;)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ви забавні люди. Створили собі свій світ імені Антоненка і граєтесь у нього. Всі інші для вас це ізгої. Питання не в тому, що я засланий і чи ні. Я дійсно підтримую Кравця і абсолютно цього не приховую. Тому про яких козачків ви говорите не розумію. Моя позиція абсолютно зрозуміла. Ні у чиїй святості я нікого не переконую і я про це вже писав. А переможців чи переможених тут немає. Приміром виграє ваш Антоненко то я програв, виграє Кравець, то я виграв. Важливо те, щоб незалежно від результату місто виграло і кожен з нас окремо. Ось і вся логіка.

    До речі, щось все одно не помічаю прихильників інших кандидатів на вашому форумі, попри запрошення. Чи ви їх всіх гуртом "перемогли"?

     

    P.S. Засланих козачків засилають у чиюсь спільноту чи власність. Виходить, що цей форум ви вважаєте своєю власністю? Тоді про яке нормальне обговорення ви говорите? Я розумію, чого до вас ніхто не заходить дискутувати. Але так, ви нікого не з"агітуєте!!!

    Змінено користувачем Бурундук
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А где я, например, до сих пор хоть словом обмолвился про Антоненко? Я НЕ поддерживаю категорически ДВУХ кандидатов - Ратникова и Сапожко, все остальные либо мне вполне импонируют, либо я не имею ни малейшего представления об их существовании и о том что они из себя представляют. Со вторым случаем проще - чисто технические кандидаты, от которых ничего не зависит и они ничего не решают. Что же касается тех двоих, названных выше, то сегодня в меня начала вселяться уверенность что их скоро может стать три, я имею ввиду навязываемого Вами Кравца. А вообще еще неизвестно в каком "созданном нами мире", хотя я бы лучше сформулировал "созданном для нас мире" лучше играться в мире Кравца, или, может быть, все-таки того же Антоненко?

     

    P.S. Засланих козачків засилають у чиюсь спільноту чи власність. Виходить, що цей форум ви вважаєте своєю власністю? Тоді про яке нормальне обговорення ви говорите? Я розумію, чого до вас ніхто не заходить дискутувати. Але так, ви нікого не з"агітуєте!!!

    От самі ж собі заперечуєте. Та що ж тоді таке спільнота, як не група людей, що мають спільні інтереси, якою, до речі, і є цей форум?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я чомусь думав, що ціль даного форуму висловлення різних позицій, а не створення чийогось клубу за інтересом, тому все вірно написано.

    Пропоную відкласти перестрілку і краще обговорити, що ми хочемо від наших кандидатів. А то ми дійсно занадто поглибились у персональні якості.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Хвилиночку, а хто сказав, що тут немає змоги виказувати свої бачення? А те, що більшість людей підтримує не Вашого кандидата, а іншого, зовсім не значить, що тут у всіх промиті мізки, а, швидше, навпаки, Ви щось лишили поза увагою у біографії кандидатів, і, мабуть не за того Ви агітуєте, хто дійсно може зробити щось для Броварчан, сидячи в мерскьому кріслі.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ви дивно сприймаєте всі мої слова, я вам одне, а ви постійно намагаєтесь втулити свої інтерпретації моїх слів. Некоректно з вашого боку. По-перше ніхто не каже про промиті ваші мізки, але не треба полоскати їх мені. А щодо Антоненка хотів сказати одну річ. Сьогодні дізнався, що він до сьогоднішнього дня займає посаду віце-президента Асоціації міст України, як бувший мер Броварів. При цьому за півтора роки своєї відсутності у місті і займаючи цю посаду, він палець об палець не вдарив, щоб допомогти рідним Броварам. Його просто не стало і все. Ось такий патріот свого краю. А ви мені розповідаєте про його здобутки і те що він і тільки він наше все сьогодні. Да він чхає на нас і цього не приховує, інакше б хоч трохи рухався. Можливості, як ви розумієте у нього є.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    До речі, щось все одно не помічаю прихильників інших кандидатів на вашому форумі, попри запрошення. Чи ви їх всіх гуртом "перемогли"?

    Я чомусь думав, що ціль даного форуму висловлення різних позицій, а не створення чийогось клубу за інтересом...

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме
    Я баню всех, кто не поддерживает Антоненка :rolleyes:

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я чомусь думав, що ціль даного форуму висловлення різних позицій, а не створення чийогось клубу за інтересом, тому все вірно написано.

    Пропоную відкласти перестрілку і краще обговорити, що ми хочемо від наших кандидатів. А то ми дійсно занадто поглибились у персональні якості.

    Пан Бурундук. А что Вы хотели от этого форума? Обсуждения кандидатов? Так вот Вам,пожайлуста,обсуждаем. Только вот здесь, как Вы выразились, кружок по интересам, тобишь этот кружок можно смело назвать имени Антоненко! Ну нет здесь приверженцев какого-то Кравца или Сапожко, или Ратникова! Нет! Люди уже устали от каких то новшеств, это в виде нового мера! Если человека знают по поступкам, деяниям его, то наверное ему не просто так доверяют, а верят! А что сделал ваш Кравец? Бизнес имеет? Ну и отлично, пусть и дальше процветает, но вот только не на посту мэра города Бровары! Будем считать, что я сходил к бабке - не будет Кравец мэром!!! И вся Ваша агитация ни к чему хорошему не приведёт, только буквы на клавиатуре от обильного нажимания на них сотрутся! Ах да, я там где-то прочёл что Вы уже взрослый, куда нам до Вас. Дрок для Вас малолетний. А может не в возрасте дело? Может молодым(ой, сам себя списал) решать свою судьбу, судьбу города своего, а не Вам и Вашему Кравцу, к примеру? Так что этот форум, в частности большинство отписавшихся, да и тех, кто не писал, верят и хотят что-бы мэром стал вновь Антоненко, а не какой то новый дядя, со своей новой *метлой*! А вот что хотят от мэра? Так это уже другой вопрос, да и тему для этого нужно новую создавать! Фух, вот терь вроде всё, или нет? Потом допишу, если будет желание.

    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,
    ,,,,,,,,,,,,,,,

    Живу бедно: сыр с плесенью, вино старое, машина без крыши, телефон без кнопок.............
     

    <<<<<->>>>>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ви б краще замість того, щоб бризгати слюною, зробили б щось корисне. Агітувати вас у мене не було ніякого бажання. Я просто заявив свою позицію. По тому як ви всі стогнете, зрозумів, що зацепив вас всіх за живе. Ну як же ви всі такі розумні і все знаєте, а тут якийсь прийшов і почав гнути свою лінію. Учіться слухати інших. Я поважаю вашу позицію, хоча і не згоден з нею. То ж і ви поважайте мою!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Шановний пане Бурундук! Ви тут на ліво та направо звинувачуєте молодих та не компетентних людей в ярому відстоюванні одного лиш єдиного кандидата-Антоненко,в свою чергу самі бризгаєте своєю слиною,(як ви висловились нижче), на кожного хто має інороднью думку від вашої.

    Не полінувавшись та прочитавши всі 4 сторінки обговорення стало смішно...

    З.І.1..Про, так званого, кандидата Кравця чую вперше.

    З.І.2..В.О.Сапожко..вже довиконувався до такого, що з нас сміються не лишень Київська область але й багато інших міст та регіонів.

    "Завтрак у Тиффани"
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ...Створили собі свій світ імені Антоненка і граєтесь у нього...

    ...До речі, щось все одно не помічаю прихильників інших кандидатів на вашому форумі, попри запрошення. Чи ви їх всіх гуртом "перемогли"?...

    Дивно, що ви не помітили пости юзерів Opacha та Afin, які підтримують Дмитра Ратнікова ;)

     

    А щодо звинувачень у тому, що всі тут - одна команда, "команда Антоненка", то досвідчений користувач Інтернету та форумів одразу визначив би, що все це - різні люди, адже дехто має сотні, а дехто взагалі тисячі постів, зареєстровані всі в різний час і навіть різні роки, і не виключено, що більшість з тих, хто відписався тут "за" Антоненка, навіть між собою не знайомі. Просто такою є "громадська думка" на цьому форумі.

     

    ОФФ-топ: насмілюсь припуститии, що ви є частий автор "Броварської Варти" Ігор Борів. Чи я правий?

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Мне рассказывали как Кравец недавно проводил агитацию на одном из небольших предприятий в нашем городе. Никому он там не понравился. Более того нес бред и обычную предвыборную чепуху. Из того что мне запомнилось - он позиционировал себя как успешного бизнесмена и пытался втолковать, что бизнесмен на должности мера это нормально, так как ему не надо будет брать взятки и такое прочее. Будет значит и дальше заниматься своим бизнесом, а иначе ведь как прожить на зарплату мера в 5000 грн? Люди, которые получали в этом месте 1000-2000 грн были просто в ступоре, начали хихикать, пришлось Кравцу еще оправдываться.

    В общем судя по такой позиции у меня один вывод - в газенваген такого кандидата

    Цікаво, на якому підприємстві? (якщо не таємниця). Також, цікаво - який у Кравця бізнес? Можна порівняти у якого кандидата (реального чи "технічного"), який "бізнес". :angry:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Дивно, що ви не помітили пости юзерів Opacha та Afin, які підтримують Дмитра Ратнікова ;)

     

    А щодо звинувачень у тому, що всі тут - одна команда, "команда Антоненка", то досвідчений користувач Інтернету та форумів одразу визначив би, що все це - різні люди, адже дехто має сотні, а дехто взагалі тисячі постів, зареєстровані всі в різний час і навіть різні роки, і не виключено, що більшість з тих, хто відписався тут "за" Антоненка, навіть між собою не знайомі. Просто такою є "громадська думка" на цьому форумі.

     

    ОФФ-топ: насмілюсь припуститии, що ви є частий автор "Броварської Варти" Ігор Борів. Чи я правий?

    Ні, ви не праві. Але я його знаю і поділяю його думки. Що ж до присутності прихильників інших кандидатів, то я щиро радий і надіюсь на конструктивну дискусію.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ... По перше він очолював Броварський міськрайонний штаб під час Помаранчевої революції, був довіреною особою Ющенка по округу, працював заступником голови Броварської РДА, помічником міністра фінансів... :blink:

     

    До речі, на фоні Сапожко і Ратнікова, які не мають ні найменшого поняття як керувати процесом, один просто не навчився, інший не знає, то Кравець був при владі і довів свою професійну придатність. Це слова його підлеглих і колег.

    :lol:

     

     

     

     

    Цікаво було б дізнатися прізвище міністра фінансів, та час, коли Кравець працював у нього заступником. А що стосується профпридатності... ціково, що за слова, і що за підлеглі(!!!!!) та колеги.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Радником, а не заступником. Міністром був Пинзеник. Змінено користувачем Бурундук
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Мне рассказывали как Кравец недавно проводил агитацию на одном из небольших предприятий в нашем городе. Никому он там не понравился. Более того нес бред и обычную предвыборную чепуху. Из того что мне запомнилось - он позиционировал себя как успешного бизнесмена и пытался втолковать, что бизнесмен на должности мера это нормально, так как ему не надо будет брать взятки и такое прочее. Будет значит и дальше заниматься своим бизнесом, а иначе ведь как прожить на зарплату мера в 5000 грн? Люди, которые получали в этом месте 1000-2000 грн были просто в ступоре, начали хихикать, пришлось Кравцу еще оправдываться.

    В общем судя по такой позиции у меня один вывод - в газенваген такого кандидата

    Полностю поддерживаю!!! Кравец как мне кажеться являеться больше техническим кандидатом, а не реальним претендентом на пост мера! В такой ситуа ции лучшим способом борьбы с техническими кандидатами есть их игнорирование! А голосоавать нужно за кандидатов реальных, я вот сначала хотел за Антоненка голасовать но потом узнал что будедт балатироваться Ратников, мне кажеться он будет в кресле мера как говорят "На своём месте".

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Назвати Кравця технічним кандидатом більш ніж смішно. Я радий, що ви за Ратнікова, але повірте ви не праві. Кравець серйозно налаштувався на перемогу. І на моє переконання має на це всі шанси.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Назвати Кравця технічним кандидатом більш ніж смішно. Я радий, що ви за Ратнікова, але повірте ви не праві. Кравець серйозно налаштувався на перемогу. І на моє переконання має на це всі шанси.

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме
    Все читаю и читаю твои посты, и не могу понять одного, кто ты? Представься пожалуйста, и какое формальное отношение ты имеешь к мэрским выборам?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме
    Кажется, как будто Бурундук и есть Кравець

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Якщо вам здається, то хрестіться. Я переконаний, якщо Кравець зайде на форум, то під своїм ім'ям. Я його прихильник, який часто з ним спілкується. Тому можу деякі речі стверджувати категорично!!! Те що знатиму, скажу. Питайте!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Гарантирую голосование практически всего нашего подъезда (около 100 квартир) за того кандидата, который поменяет нам лифт. :)))

     

    Больше мне от мэра ничего не надо. Все равно глобально ничего не поменяется. А перед выборами нужно извлекать максимальную выгоду из них.

     

    Кравец - бизнесмен? Не нужны взятки? Много лишних денег? Ну так купи нам кабину в лифт!!! Не жлобись! Бурундук, блин :)))

    http://ne-kurim.ru/ncounter/172-4.png
    *под рублями понимать украинские гривны

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А давайте, если выиграет Кравец, я ставлю ящик Старопрамена, если нет, то вы мне =)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..