Перейти до змісту
  • Політика
  • украЇнська мова


    Мова заради УкраЇни!!!  

    240 проголосували

    1. 1. Чи цураєтесь ви рідноЇ мови?

      • так
        19
      • ні
        181
      • інколи, коли ніхто не бачить
        7
      • це вона мене цурається
        15
      • мовами не володію
        2
      • Як це?
        6
      • не скажу
        6


    Рекомендовані повідомлення

    Вот большинство проголосовало, что не цурается, хотяна самом деле большинство из вас как раз цурается... Когда приходите в компанию, опщаетесь на русском или подобие русского, не потому что солидарны к собеседнику (солидарность нынче редко всретишь), а потому что так модно...

     

    Понятно, что каждий говорит на том языке, на котором ему удобней и приятней. Но только потом не надо вопить, что Вы не цураетесь нашей речи и отстоюете ее права...

     

    Нічого подібного,навпаки зара модніше стає українська,російська-просто звичка,пройде ще пару поколінь,і буде українська процвітати,в мене наприклад,батьки-росіяне і майже всі знайомі рзмовляють російською,я не цураюсь,а спілкуюсь російською,как раз из солидарности,плохого ты о людях мнения)
    http://city.brovary.net/portal/uploads/1158233623/gallery_1258_264_4778.jpg
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 345
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    Нічого подібного,навпаки зара модніше стає українська,російська-просто звичка,пройде ще пару поколінь,і буде українська процвітати,в мене наприклад,батьки-росіяне і майже всі знайомі рзмовляють російською,я не цураюсь,а спілкуюсь російською,как раз из солидарности,плохого ты о людях мнения)

     

    brat4ik правий, ми самі обираємо мову, якою спілкуємося. Солідарність - просто маска, якою Ви намагаєтесь виправдати себе, цитую сам себе "цікава тенденція, в УКРАЇНІ(!!!!) люди говорять російською, тому що БІЛЬШІСТЬ розмовляє нею. "Принцип стада"?.. А чому б не навпаки? Всі ж розуміють українську!". І, доречі Ви, SerGY, наочний тому приклад. Наче б і на українську перейшли та не надовго Вас вистачило...

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1178624856/gallery_794_752_1628.jpg

    Хоча б пиши...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    все дело в покелении!Правильно там кто то написал,пройдет еще пару поколений и все будет по-другому.Кто как хочет..... :blush200:

    Все мы так или иначе платим за секс,а шлюхи всего лишь честно называют цену. (с)"Теория лжи"
    Любые отношения - игра во власть,с кем бы они ни были.(с)"Американская история ужасов"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    НІ! А чому мені її цуратися?Просто я звик друкувати на російській мові,а розмовляю я на українській :bye:

    Haurit aquam cribro, qui discere vult sine libro

    Si vis pacem, para bellum

     

    Неумение читать и незнание правил в "X-Files" и "Домашние животные" от +10%, РидОнли и БАНа - не освобождает! © Night-Life

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    НІ! А чому мені її цуратися?Просто я звик друкувати на російській мові,а розмовляю я на українській :bye:

     

    хаха,та що ты кажеш!?

    По темі:Я пишаюсь своєю рідною мовою!

    Люблю девушек и хорошою музыку.Но слушать ее только c девушками!:)

    У ЛЮБВИ НЕТ ПРОШЕДШЕГО ВРЕМЕНИ

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    НІ! А чому мені її цуратися?Просто я звик друкувати на російській мові,а розмовляю я на українській :bye:

     

    хм :dry: ...а я навпаки...хоча дома завжди розмовляю на Українській, мабуть такий звичай в моїй сім"ї...
    просто ОДРУЖЕНИЙ романтик і все...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    хаха,та що ты кажеш!?

    По темі:Я пишаюсь своєю рідною мовою!

     

    Дякую друже :bye:

    Haurit aquam cribro, qui discere vult sine libro

    Si vis pacem, para bellum

     

    Неумение читать и незнание правил в "X-Files" и "Домашние животные" от +10%, РидОнли и БАНа - не освобождает! © Night-Life

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    brat4ik правий, ми самі обираємо мову, якою спілкуємося. Солідарність - просто маска, якою Ви намагаєтесь виправдати себе, цитую сам себе "цікава тенденція, в УКРАЇНІ(!!!!) люди говорять російською, тому що БІЛЬШІСТЬ розмовляє нею. "Принцип стада"?.. А чому б не навпаки? Всі ж розуміють українську!". І, доречі Ви, SerGY, наочний тому приклад. Наче б і на українську перейшли та не надовго Вас вистачило...

     

    знаете что,говорите за себя,я например из солидарности,а на украинском переодически пишу,так что...
    http://city.brovary.net/portal/uploads/1158233623/gallery_1258_264_4778.jpg
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    знаете что,говорите за себя,я например из солидарности,а на украинском переодически пишу,так что...

     

    Кому потрібна така солідарність? Я хоч когось образив тим, що користуюся українською? Чомусь коли я звернувся до Вас українською, Ви відповіли російською? Яка солідарність?! Про що Ви говорите?

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1178624856/gallery_794_752_1628.jpg

    Хоча б пиши...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 2 тижня через...

    Кому потрібна така солідарність? Я хоч когось образив тим, що користуюся українською? Чомусь коли я звернувся до Вас українською, Ви відповіли російською? Яка солідарність?! Про що Ви говорите?

     

    Солидарность проявляю не всегда и не ко всем,извините... Змінено користувачем ZSerGY
    http://city.brovary.net/portal/uploads/1158233623/gallery_1258_264_4778.jpg
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А що таке "цураюсь"? :wink:

     

    Люблю рідну мову. Мова - то живий організм. І людей люблю, і росіян, просто настрій був такий ліричний, тим, в кого відсутнє почуття гумору краще не читати.

     

     

    Придумано вперше

     

    Я мову рідну збережу прийдешнім поколінням,

    Так як для мене зберегли це чарівне уміння

    І все б було чудово на світі взагалі

    Коли б не стало в ньому місця тим, хто москалі.

     

    На крилах мови я лечу в цей незбагненний світ,

    Та щось нестримно заважає продовжувать політ.

    А що робити? - знаю я, поради ці прості:

    Потрібно так зробити нам, щоб щезли москалі.

     

    Не можем ми спокійно жить, із шкіри ти хоч лізь.

    Сплели нам руки “языком”, в нас очі повні сліз.

    Коли вже, люди, запанує мир по всій землі,

    Коли вже зникнуть, ви скажіть, ці кляті москалі?!

    Про велич нації і її моральний прогрес можна судити по тому, як вона поводиться з тваринами.

    Махатма Ганді

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 2 тижня через...
    от этого хоть кому станет легче?

    Йа бАльшой ВЕДМЕД и ахочьусь на маленькиг креведог

    |__|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|_

    |___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|

    |__|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|_

    |___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|

    |__|___|___|___|___|_головой_бицца_|__|___|___|___|___|_

    |___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|

    |__|___|___|___|___|___|__сюдЫ_|__|___|___|___|___|___|_

    |___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|

    |__|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|_

    |___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|

    |__|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|_

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    це мабудь тому що мені набагато складніше розмовляті українською,ніж російською...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    найбільше останнім часом вражає, що коли спілкуєшся українською, часто чую питання: " а ти випадом не з ЗахідноЇ УкраЇни?" а яка різниця звідки я.. Головне що розмовляю українською!!!!

    А взагалі то...по одній з теорій, люди багатомільйоннорічний родукт еволюціонування амьоб*...по другій - *по образу і подобію*.....В любому випадку, є такі організми*, що диву даєшся....З одного боку, амьоби* зря старались стільки часу...а з другого...а може то пародія на *образ і подобіє*...

    Не бойтесь совершенства. Вам его не достичь. С. Дали

    Не странно ли: потухающие солнечные лучи падают под тем же точно углом, что и загорающиеся утром, а все – совершенно иное, иная эта розовость – сейчас очень тихая, чуть-чуть горьковатая, а утром – опять будет звонкая, шипучая. "Мы" © Евгений Замятин

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 1 місяць через...
    Вдома розмовляю українською!
    InColour
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    В українській мові багато не зрозумілих слів :huh:
    Сегодня на земле,капает дождь,я не приду к тебе,и ты не придешь..
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Люблю Українську мову вона найкраща і наймилозвучніша.

    http://torrent.brovary.net/themes/TBDev/images/logo.gif http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j1758_1210876203.gif

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1220553186/gallery_4881_27_1160.jpg - 490576943

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я розмовляю Українською мовою,але більшість моїх співрозмовників російськомовні,тому часто доводиться розмовляти на російській!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Розмовляю українською тільки на уроках :tongue:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    говорю на укр яз очень редко.... так как реально не с кем говорить

     

    русский язык рулит

    Живи, так как хочешь ты!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    В українській мові багато не зрозумілих слів :huh:

     

    Наведи приклад таких слів розшифрую.

    Я обожнюю свою мову та свою державу але зараз Україна стоїть на порозі самочтійності Україна починає відучуватись від загарбань іншими країнами тому деякі з нас і розмовляють російською я майже впевнений що через років 40 ми всі станемо розмовляти українською.

    Я люблю Україну і нашу мову!!! :good0000: :good0000: :good0000:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    В українській мові багато не зрозумілих слів :huh:

     

    Это какие?

     

    И что не говорите, украинский- это самый красивый язык!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..