Перейти до змісту
  • Політика
  • украЇнська мова


    Мова заради УкраЇни!!!  

    240 проголосували

    1. 1. Чи цураєтесь ви рідноЇ мови?

      • так
        19
      • ні
        181
      • інколи, коли ніхто не бачить
        7
      • це вона мене цурається
        15
      • мовами не володію
        2
      • Як це?
        6
      • не скажу
        6


    Рекомендовані повідомлення

    • Відповідей 345
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    В Киеве на тренировках общаюсь на русском языке,с друзьями - на каком говорит собеседник,вообще проблем нету с обоими языками...вот на портале тоже на русском,даже не знаю почему,не то что не уважаю родной язык...просто так получилось =)

    Продажа лучших футбольных товаров марок adidas, joma, nike, puma и других, по доступным ценам.

     

    Подробнее:http://vkontakte.ru/football_products

     

    http://forum-lines.ru/rez/ab213871.gif

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Не проти розмовляти українською. Хоча вдома говорю майже українською, а з друзями російською.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Як казав Тарас Шевченко:

    "І чужому научайся,

    І свого не цурайся..."

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 1 місяць через...
    "Хто хоче - шукає можливість. А хто не хоче - виправдання."
    Если тебе никогда не казалось, что ты на танцполе трахаешься с богом, значит, ты никогда по-настоящему и не танцевал... © Фил Джексон "Клубная Культура"
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Одних не устраивает украинский язык, других - русский. Так может надо вернуть старославянский? Он похож и на украинский и на русский! Всем хорошо, все довольны!

    По теме: ніколи не цурався рідної мови, хоча ціную і російську і українську мову однаково і користуюся обома у рівній мірі.

    А суржик - це, взагалі, ЗЛО!!! :girl_wer:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Одних не устраивает украинский язык, других - русский. Так может надо вернуть старославянский? Он похож и на украинский и на русский! Всем хорошо, все довольны!

    В нас державна мова - українська. Тож якщо когось це не влаштовує - ласкаво просимо закордон. :wink:

    Чомусь, як хтось їде жити до Великої Британії, то він обов`язково вчить англійську. А в нас - люди по 30 років живуть в Україні і не розмовляють українською...

    Соромно... :beee0000:

    По теме: ніколи не цурався рідної мови, хоча ціную і російську і українську мову однаково і користуюся обома у рівній мірі.

    Серьозно? Щось не бачила жодного твого поста на форумі українською... :laugh:

    А суржик - це, взагалі, ЗЛО!!! :girl_wer:

    Шариш. Якби ще всі так шарили...
    Если тебе никогда не казалось, что ты на танцполе трахаешься с богом, значит, ты никогда по-настоящему и не танцевал... © Фил Джексон "Клубная Культура"
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    В нас державна мова - українська. Тож якщо когось це не влаштовує - ласкаво просимо закордон. :wink:

    Чомусь, як хтось їде жити до Великої Британії, то він обов`язково вчить англійську. А в нас - люди по 30 років живуть в Україні і не розмовляють українською...

    Соромно... :beee0000:

     

    Серьозно? Щось не бачила жодного твого поста на форумі українською... :laugh:

     

    Шариш. Якби ще всі так шарили...

     

    Ну, один уже есть! :biggrin:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Расговариваю на русском с детства,но украинский тоже прикольній язік,и отказіваться от него я не собираюсь.

    Ображаються слабкі, сильні - ненавидять або прощають.

    http://status.icq.com/online.gif?icq=485792395&img=5475302768

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    стало цікаво чому люди живучи в УКраЇні, народившись тут, не спілкуються украЇнською?

    УкраЇнська мова - це мова нашоЇ історіЇ, мова козаків і гетьманів!

     

    прошу висловити ваші думки з приводу теми.

     

    я печатаю на руском розговариваю на українскій матюкаюсь на англиском слушаю музику на немецком и мне не мишает абсолютно ничево Змінено користувачем Fanfan
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я печатаю на руском розговариваю на українскій матюкаюсь на англиском слушаю музику на немецком и мне не мишает абсолютно ничево

     

    Ти "печатаеш" будь-якою мовою, але точно не російською)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Укр. мови не цураюся, але розмовляю я на суржику, а друкуюся завжди на Російскій.

    Все з сьогоднішнього дня починаю друкуватися на Укр. мові. :laugh: :laugh:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ну, один уже есть! :biggrin:

     

    Покажи, де???
    Если тебе никогда не казалось, что ты на танцполе трахаешься с богом, значит, ты никогда по-настоящему и не танцевал... © Фил Джексон "Клубная Культура"
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Разговариваю на русском, потомучто родители говорят по русски, вот я с децтва и привык, украинский знаю, но не разговариваю на нем, как то не привычно ))) :blush200: Змінено користувачем -= Re@kt1V =-
    Кто не рискует, тот не знает настоящего вкуса жизни, потому что, только стоя на грани и рискуя ты понимаешь, насколько прекрасна жизнь.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Разговариваю на русском, потомучто родители говорят по русски, вот я с децтва и привык, украинский знаю, но не разговариваю на нем, как то не привычно ))) :blush200:

     

    Тю, мені теж незвично... А ти як думав? 19 років розмовляти російською, з них 11 з народження прожити у Росії...

    В липні 2007 року я перейшла на українську. Так, досі інколи проскакує "суржик", особливо від перенапливу емоцій. Але з часом цього все менше і менше... Згодом, переконана, що взагалі буде чиста українська мова...

     

    "Видишь, всё приходит с опытом." © Каста

     

    P.S. Шановні дописувачі! Правильно буде не "на українській", а "українською".

    Змінено користувачем Юл@
    Если тебе никогда не казалось, что ты на танцполе трахаешься с богом, значит, ты никогда по-настоящему и не танцевал... © Фил Джексон "Клубная Культура"
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Тю, мені теж незвично... А ти як думав? 19 років розмовляти російською, з них 11 з народження прожити у Росії...

    В липні 2007 року я перейшла на українську. Так, досі інколи проскакує "суржик", особливо від перенапливу емоцій. Але з часом цього все менше і менше... Згодом, переконана, що взагалі буде чиста українська мова...

     

    "Видишь, всё приходит с опытом." © Каста

     

    P.S. Шановні дописувачі! Правильно буде не "на українській", а "українською".

     

    Оп-па! :blink: Так ты, девочка, русская?! :huh: А чего же ты так не любишь свою Родину (ту, где родилась и выросла)?

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Мой родной язык русский. Хотя родился и вырос я в этой стране, и несколько поколений моих предков разговаривали по-русски. А сейчас говорят - езжай в свою россию, и разговаривай по-русски там. А если я родился здесь! И в России не был никогда. И ОЧЕНЬ много людей таких (миллионы), которые когдато были полноценные граждане страны, а сейчас даже не "росийськомовни" граждане, а "зрусификовани украинци", и "нацыональни меншинства"(хорошо, хоть в сексменьшинства нас не записали). И это - полстраны!!! Хотя украинский язык я знаю, и приходится на нём общаться на работе, хоть я этого и не хочу...хочется быть самим собой.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Оп-па! :blink: Так ты, девочка, русская?! :huh: А чего же ты так не любишь свою Родину (ту, где родилась и выросла)?

     

    Я вже писала, що я напівросіянка, напівукраїнка. :bye:

    А "Родіну" не люблю, бо немає за що її любити.

    Це довго пояснювати і на форумі я цього робити не буду.

     

    Доречі, може покажеш мені свій "пост українською"? :smile:

    Если тебе никогда не казалось, что ты на танцполе трахаешься с богом, значит, ты никогда по-настоящему и не танцевал... © Фил Джексон "Клубная Культура"
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Родился в Украине, почти все 19 лет прожил здесь, закончил полностью русский класс, розговариваю на русском языке, украинскую речь знаю прекрасно, очень нравится многие народные песни, стихотворения и прочие литературные произведения, НО!!! опять же как не без матов!!!

    Бесит то что когда говоришь на руссом, то какая то тупорылая мразь, которая приехала хрен знает откуда, начинает тебя учить украинскому и подкалывать, хотя само общается на ужаснешем суржике,

    и щитает себя таким патриотом и украинознавцем, шо хай Бог мылуе, как тут не злится!!!

    Прежде чем учить или же уприкать кого то, выучите сами настоящий украинский, а не тот на котором вы общаетесь

    Змінено користувачем LENIN
    Война в крови у каждого мужчины так же как материнство в крови у каждой женщины ©
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Прежде чем учить или же уприкать кого то, выучите сами настоящий украинский, а не тот на котором вы общаетесь

     

    Вау, дядько, невже в навколополітичних темах я знайшов твій пост, з яким згоден?)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Останнім часом помічаю, що молоде покоління вже більше розмовляє українською. Це радує.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    стало цікаво чому люди живучи в УКраЇні, народившись тут, не спілкуються украЇнською?

    УкраЇнська мова - це мова нашоЇ історіЇ, мова козаків і гетьманів!

     

    прошу висловити ваші думки з приводу теми.

     

    я говорю так как говорит мой собеседник. если он на укр говорит то и я так же на чисто укр. если по русски то и я по русски, если суржиком то и я так же) да хоть по англ)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я говорю как удомно лично мне в даный момент,месте

    дома в основном на украинском

    А ВЗАГАЛІ - УКРАЇНА КУЛ,не цураймося її і вона не буде цуратися вас :biggrin:

    і потім нік і аватор кажуть самі за себе)))

    Змінено користувачем ХОХОЛ
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Бесит то что когда говоришь на руссом, то какая то тупорылая мразь, которая приехала хрен знает откуда, начинает тебя учить украинскому и подкалывать, хотя само общается на ужаснешем суржике,

    и щитает себя таким патриотом и украинознавцем, шо хай Бог мылуе, как тут не злится!!!

    Хм... і що це за "тупорылая мразь" тебе вчить української??? Часто до тебе приїжджають іноземці, що знають українську??? Доречі, покажи мені хоча б декількох іноземців-"патриотов и украинознавцев".

    Здається, що ти вже перегинаєш палицю і мелеш казна що...

    І ще. Найбільше не можу терпіти тих, хто сам не вміє розмовляти ЖОДНОЮ мовою і докоряє в цьому інших. :angry:

    Прежде чем учить или же уприкать кого то, выучите сами настоящий украинский, а не тот на котором вы общаетесь

     

    Шариш! :good0000:

    Тільки от знаєш, що... Перші часи не обійтися без суржика. Не можна просто так вчити за підручниками українську, а потім так "БАХ" і заговорити чистою мовою... Тут справа практики і як би не було неприємно, але суржик спочатку буде ОБОВ`ЯЗКОВО! Сама це проходила і проходжу досі, але вже в значно менших обсягах...

    Тож тут справа не в тому, хто вчить тебе української (я маю на увазі не викладача), а в тому, хто підштовхує тебе нею розмовляти...

    я говорю так как говорит мой собеседник.

    А чому твій співрозмовник не розмовляє тією, якою ти? Чому ти підстраюєшся під когось?

    і потім нік і аватар кажуть самі за себе)))

    Хм... українець-сатаніст??? :blink: Дуже цікаво... :huh: Змінено користувачем Юл@
    Если тебе никогда не казалось, что ты на танцполе трахаешься с богом, значит, ты никогда по-настоящему и не танцевал... © Фил Джексон "Клубная Культура"
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Очень нравиться украинский язык. В года четыре, смотрел мультик "капитошка", там было понятное, но немного странное звучание слов, я спросил у отца почему, он ответил что мультфильм с украинский переводом. В школе так сложилось, что все точные науки (кроме информатики), учителя ведут на русском, при этом только сейчас начал замечать как они оскорбляют весь наш клас\школу\страну... а все просто улыбаются в ответ. Есть немало друзей которые переехали с России, очень хорошие люди.

    Чтобы не повторяться:

    Цікаво!?! А чому в америці, франціЇ, германіЇ, англіЇ і т.д. і т.п. не знають, і не розмовляють, украЇнською мовою? хоча ми та багато інших краЇн знаємо англійську мову (а ми взагалі англійську, російську мови).

    наприклад, росіяни живуть в РосіЇ і спілкуються лише російською мовою, так чому ми, УКРАЇНЦІ, живучи на УКРАЇНІ, розмовляємо на іноземній мові???!!!

     

    С людьми, говорящими на русском - говорю на русском, с украинязыччным населением использую украинский. Второй нравится больше, но полностью перейти на украинский мешает окружение.

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..