Перейти до змісту
  • Політика
  • украЇнська мова


    Мова заради УкраЇни!!!  

    240 проголосували

    1. 1. Чи цураєтесь ви рідноЇ мови?

      • так
        19
      • ні
        181
      • інколи, коли ніхто не бачить
        7
      • це вона мене цурається
        15
      • мовами не володію
        2
      • Як це?
        6
      • не скажу
        6


    Рекомендовані повідомлення

    Взагалі, кому щось казали за те, що він російською розмовляє? Когось били?

     

    бить не били.... Но наслушался я в свою сторону в этих Броварах достаточно... Особенно в школе класса эдак до 6-7 мне рассказывали как нехорошо говорить на русском языке и чтоб я ехал к себе на Родину!Я считаю что это ненормально!!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 345
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    бить не били.... Но наслушался я в свою сторону в этих Броварах достаточно... Особенно в школе класса эдак до 6-7 мне рассказывали как нехорошо говорить на русском языке и чтоб я ехал к себе на Родину!Я считаю что это ненормально!!!!

     

    треба було їх бить по морді, хрінові націоналісти... Через таких і сперечаємось...
    You know, you are right.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    треба було їх бить по морді, хрінові націоналісти... Через таких і сперечаємось...

     

    Ні це неправильно коли б ти поїхав наприклад в росію тобі теж би так говорили и ти би в обличча бивби ? Змінено користувачем Strannik
    Не трудно умереть за друга, трудно найти друга за которого стоит умереть.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ураїнську мови виборювали наші предки напротязі багатьох десятиліть, а ми як невдячні діти говориму на російській? Ні це неправильно. Маємо берегти нашу мову!!!!!!!!!! Змінено користувачем Melody

    we suck young blood.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    смішно читати майже всі попередні пости...

    всі тут такі патріоти, ніціоналісти, розповідають, яка прекрасна наша мова, скільки всього пережила, ХОЧА майже всі розмовляють або російською, АБО славнозвісним суржиком... Сумно...

    Змінено користувачем українець

    У буття є три підстави - добро, краса і любов.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    гг. может у них как и у меня нету украинской раскладки на клавиатуре?

    о себе - кацап до мозга костей. почему? просто потому что не люблю называть вертолёт геликоптером а смысл - сенсом.

     

    Так і треба всім казати, що я не люблю українську, спілкуюсь російською, бо менітак подобається. І все.

    А то тут всі розповідають казки дядька Панаса про любов до рідної мови...

    У буття є три підстави - добро, краса і любов.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Так і треба всім казати, що я не люблю українську, спілкуюсь російською, бо менітак подобається. І все.

    А то тут всі розповідають казки дядька Панаса про любов до рідної мови...

     

    Я розмовляю українською, пишу тексти українською, навіть концерт організовували для агітації української мови... Не всі просто так тут пишуть... І в Броварах багато україномовних гуртів...
    You know, you are right.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я розмовляю українською, пишу тексти українською, навіть концерт організовували для агітації української мови... Не всі просто так тут пишуть... І в Броварах багато україномовних гуртів...

     

    1. Я не казав, що всі, а казав "майже всі", тобто, говорив про більшість.

    2. Ти розмовляєш суржиком.

    У буття є три підстави - добро, краса і любов.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Не цураюсь, а інколи навіть навпаки.... :smile:

    Любовь всегда терпелива и добра,

    она никогда не ревнует,

    любовь не бывает хвастливой и тщеславной,

    грубой и эгоистичной,

    она не обижает и не обижается,

    она всегда готова прощать,верить, надеяться, терпеть....

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    бить не били.... Но наслушался я в свою сторону в этих Броварах достаточно... Особенно в школе класса эдак до 6-7 мне рассказывали как нехорошо говорить на русском языке и чтоб я ехал к себе на Родину!Я считаю что это ненормально!!!!

     

    А вкакой школе ты учился?

    Хоть я и говорю на русском я считаю что живу на Родине, а на каком языке я общаюсь ето моё дело!

     

    А по моєму, не ти повинен в своїй країні підстроюватись під іноземну мову, а співрозмовник, особливо, якщо він знає українську. Треба мати гідність якусь національну.

     

    А мне кажется что говорить надо так как тебе удобно , если человек меня понемает

    ТО НАВІЩО ПІД КОГОСЬ ПІСТРОЮВАТИСЬ

     

    Ураїнську мови виборювали наші предки напротязі багатьох десятиліть, а ми як невдячні діти говориму на російській? Ні це неправильно. Маємо берегти нашу мову!!!!!!!!!!

     

    З сторіею сперечатися не стану хоча ... в дечому...

    В обшем я не стану повторяться но всёже ты рассуждаеш как фашист(националист)

    я та сила что так жаждет зла но так часто творит добро © Фауст"Гете"

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1202128701/gallery_3080_9_9610.jpg

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    смішно читати майже всі попередні пости...

    всі тут такі патріоти, ніціоналісти, розповідають, яка прекрасна наша мова, скільки всього пережила, ХОЧА майже всі розмовляють або російською, АБО славнозвісним суржиком... Сумно...

    2. Ти розмовляєш суржиком.

     

    1. Прошу пана пояснити, на яких підставах він робить висновки про "суржик", яким спілкуються ті, чи інші форумчани? Чи пану не відомо, що української мови є багато діалектів?... Я, наприклад, дурію від мужів, які намагаються всі регіони України поєднати"єдино-вірною" мовою... Так, в китайців діалектів сотні, попри те, жоден з них не скаже, що решта - запроданці, адже всі спілкуються китайською...

     

    2. Мова, яка використовується в побуті - не привід для дорікань: я знаю приклади, коли люди, які іноді спілкуються російською, а іноді українською, зробили для розвитку останньої, а також для української культури набагато більше, ніж ті, які бризкають слиною, і єдине досягнення яких - те, що вони повністю україномовні...

     

    3. Пан дорікає решті патріотизмом і націоналізмом?... то може поділитесь, що конкретно ви зробили такого, щоб популяризувати українську мову і культуру?... щоб ми могли говорити предметно... :wink:

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1193400288/gallery_794_752_1297.png

    "Хто хоче - шукає можливості, а хто ні - причини" © Kорольов

    http://torrent.brovary.net/torrentbar/bar.php/2080.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А вкакой школе ты учился?

    Хоть я и говорю на русском я считаю что живу на Родине, а на каком языке я общаюсь ето моё дело!

    Воно-то ніби так, але як би ви поставились до англомовних громадян, чи, наприклад, китайців... їх останнім часом багато понаїхало... :wink:

     

    А мне кажется что говорить надо так как тебе удобно , если человек меня понемает

    ТО НАВІЩО ПІД КОГОСЬ ПІСТРОЮВАТИСЬ

    Знову ж таки, якщо я почну звертатись до вас якоюсь з європейських мов, що ви скажете у відповідь? А якщо наприклад більшість одеситів почнуть говорити євритом?

     

    З сторіею сперечатися не стану хоча ... в дечому...

    В обшем я не стану повторяться но всёже ты рассуждаеш как фашист(националист)

    Для вас фашизм і націоналізм - тотожні поняття?!?!?! :blink:

     

    Як на мене, якщо людина намагається відстояти своє право на спілкування, читання тощо рідною мовою, особливо, коли це відбувається за умов протистояння потужному ворогу - це навіть не націоналізм (про фашизм я вже не кажу - читайте довідкову літературу)... це схоже на партизанство... і коли українці так ревносно ставляться до російської мови, справа зовсім не в російськомовних свідомих українцях... копайте глибше :wink:

    ...якщо ви нічого не робите, для того, щоб принизити і притіснити українську мову, за вас це роблять "добропорядні сусіди"... це стосується і преси, і книг, і телебачення, і роздмухування мовних питань, яким займаються "євразійці" і їм подібні...

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1193400288/gallery_794_752_1297.png

    "Хто хоче - шукає можливості, а хто ні - причини" © Kорольов

    http://torrent.brovary.net/torrentbar/bar.php/2080.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я родился в России но свободно разговариваю на двух языках Русский язык знаю от родителей Украинский от страны в которой ты живешь
    Пошалим?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Мені здається проблеми треба шукати в собі..

    На неї не треба переходити,обводити в календарі червоним день з якого я почну спілкуватись суто українською...Треба осмислити-важливо для тебе особисто це чи ні, а потім починати, хоча б намагатись спілкуватись своєю,рідною мовою, мовою своєї держави, і свого народу..

    "Люди як зірки"
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ні звичайно, люблю розмовляти ураїнською... :smile:

    ------------------

    Самую страшную боль причинить сможет лишь тот, кто принёс больше всего счастья.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 1 місяць через...

    Я не цураюся своєї мови! Так, я більшу частину свого життя розмовляю російською, але тільки тому, що я не можу спілкуватися з російськомовною людиною українською мовою, суржик виходить, я називаю його броварською мовою:)

    Наша українська мова мені дуже подобається: вона милозвучна і люба серцю!

    Чому більшість людей спілкуються російською? Наприклад, для молоді російська мова є "модною", а мені дуже смішно дивитися на намагання розмовляти російською, не знаючи її, такий суржик виходить...У деяких російськомовні батьки.

    Я володію двома мовами і вважаю це правильним і корисним, ще б декілька іноземних вивчити...:)

    Змінено користувачем Жемчужинка

    Вы можете меня понять,а можете остаться равнодушными,

    О,Боже,больно как терять,когда душа запала в душу.

    Вы можете меня забыть,как-будто никогда не знали,

    Смешно бояться вновь любить,хотя так много потеряли.

    Вы можете мной дорожитьи так же просто ненавидеть,

    Но тот,кто вновь боится жить,тот ничего и не увидит.

    Вы можете меня любить и в то же время презирать,

    Но всё же кто боится жить,тот много может потерять.(с)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    восновном розгавариваю на руском!так как родители со мной на руском,друзья все на руском!

    хотя могу и на украинском,если со мной так же!

    не могу сказать что к украинскому языку отношусь как то плохо,просто привыкла к рускому ...

    :smile:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Неужели и язык приписали к политике?

     

    Разговаривайте на каком хотите, без разницы!

     

    Главное что бы все учились на пятерки!!!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Правда полягає в тому, що укр. мова - досить штучна. Принаймні для нас, мешканців Київської обл. Більш природнім, як би прикро не було, є суржик чи російська мова. Тому ніхто у нас не спілкується українською, крім вителів укр мови та літератури.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ну вообщето ето наш язык поетому нада переходить на ламаный УКРАІНСЬКИЙ ЯЗЫК
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Любого нормального человека-если не заставлять, то он конфликтовать не будет.

    "когда я сталкиваюсь с украинским националистом и он начинает мне что-то навязывать-во мне просыпается великорусский шовинизм, но когда я приезжаю в Россию или сталкиваюсь с русским шовинистом, то як же я ненавиджу цих клятих москалів"))))

    ©

    Молодость - прекрасное время, когда нет ни профессии, ни прав, ни денег. Только сексуальная ориентация.©

     

    Нужно быть собой , все другие роли уже заняты и не интересны ......

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    навіть незнаю спочятку я розмовлав так-званим суржиком,а потім чогось захотів спробувати розмовляти укараїнською мовою і мені сподобалося,а зараз розмовляю украінськоі і "стараюсь" модернізувати мову якою я розмовляю :smile000:

     

    То в такому разі правильніше буде "намагаюсь".. :tongue: :bye:

    По темі: вільно володію, як російською так і українською мовами.. своєї державної не цураюсь, тобто укр.. спілкуюся мовою свого співбесідника, чого і всім бажаю=)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 2 тижня через...
    Та ж ніхто не цурається. Просто більшість людей користується суржиком. Це звичайно погано, але ж все таки це не є російська.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Української мови не цураюсь. Намагаюсь розмовляти саме нею, хоча дуже важко відвикнути від суржика

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1188716565/gallery_4463_939_12638.jpg

     

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1186565147/gallery_1633_886_3789.jpg

     

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1186651861/gallery_4506_918_438.jpg

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Сколько можно ету тему "колупать" реально НАДОЕЛА уже.
    [1001010110100001111010100110100010]
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..