Перейти до змісту
  • Політика
  • украЇнська мова


    Мова заради УкраЇни!!!  

    240 проголосували

    1. 1. Чи цураєтесь ви рідноЇ мови?

      • так
        19
      • ні
        181
      • інколи, коли ніхто не бачить
        7
      • це вона мене цурається
        15
      • мовами не володію
        2
      • Як це?
        6
      • не скажу
        6


    Рекомендовані повідомлення

    Не цураюсь, але б хотілось досконало єю володіти... А то виходить розмовляю на якомусь суржику... бррр.. не подобаеться...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 345
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    навіть незнаю спочятку я розмовлав так-званим суржиком,а потім чогось захотів спробувати розмовляти укараїнською мовою і мені сподобалося,а зараз розмовляю украінськоі і стараюсь модернізувати мову якою я розмовляю :smile000:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    важко повторювати.. але. я, наскільки можу, сприяю розвитку нашої культури.

    купую, читаю наші книжки, купую, слухаю нашу музику, дивлюся наше відео в кінотеатрах...

     

    я за автентичну українську культуру. ми маєм поважати і любити себе спершу, а потім - інших людей. Отоді буде і держава, і суспільство культурне. Тільки любити потрібно сильно і щедро.

     

    Підтримую! Будемо відверті ми часто переходимо на російську тому що наш співрозмовник тупо не володіє українською! Можливо в цьому наша біда що ми не настільки націоналісти як прибалти!

    Змінено користувачем Cheki
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Суржык Forever!!! :biggrin0: :biggrin0: :biggrin0:

     

    Суржик forever!!!!!!!!!! :laugh000: :laugh000: :laugh000:

     

    Смерть суржику! Не знаєш української, спілкуйся російською!

    Подошли. Открыл калитку, и они остановились, повернулись. Я хочу

    сказать, поймал ее, хочу сказать, но закричала, а я сказать хочу,

    выговорить, и яркие пятна перестали, и я хочу отсюда вон. Сорвать с лица

    хочу, но яркие опять поплыли. Плывут на гору и к обрыву, и я хочу заплакать.

    Вдохнул, а выдохнуть, заплакать не могу и не хочу с обрыва падать - падаю

    - в вихрь ярких пятен.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Смерть суржику! Не знаєш української, спілкуйся російською!

     

    А для інших навпаки?

    Нє так не вийде. Звичка яка з дитинства. Тим більше шо майже ніде чистою Українською мовою не говорять. І мабуть в цьому і є головна проблема...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А для інших навпаки?

    Нє так не вийде. Звичка яка з дитинства. Тим більше шо майже ніде чистою Українською мовою не говорять. І мабуть в цьому і є головна проблема...

     

    Треба намагатися.

    Подошли. Открыл калитку, и они остановились, повернулись. Я хочу

    сказать, поймал ее, хочу сказать, но закричала, а я сказать хочу,

    выговорить, и яркие пятна перестали, и я хочу отсюда вон. Сорвать с лица

    хочу, но яркие опять поплыли. Плывут на гору и к обрыву, и я хочу заплакать.

    Вдохнул, а выдохнуть, заплакать не могу и не хочу с обрыва падать - падаю

    - в вихрь ярких пятен.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Говорю только на русском,могу немного на украинском.Вообще разговоры о том,кто на какои языке говорит надо прекратить. Поскольку на Украине живет много национальностей,надо оставить все как есть,пусть говорят как кому удобнее, так спокойнее,и не стоит спорить,какой язык красивее-украинский или русскийПо мне пусть человек говорит хоть на каком языке,уважительно отношусь к любому языку,главное,чтобы человек,на нем говорящий не был бы гнидой.
    Лучше меня не злить!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Говорю только на русском,могу немного на украинском.Вообще разговоры о том,кто на какои языке говорит надо прекратить. Поскольку на Украине живет много национальностей,надо оставить все как есть,пусть говорят как кому удобнее, так спокойнее,и не стоит спорить,какой язык красивее-украинский или русский. По мне пусть человек говорит хоть на каком языке,уважительно отношусь к любому языку,главное,чтобы человек, на нем говорящий, не был бы гнидой.

     

    Це все я зрозумів... Я вже описував ситуацію... Ось ми усі кажемо, що нехай він там розмовляє на своїй рідній мові, нам від цього нічого не буде нічого поганого..." і т.д. Навіть іноді ці люди просять, щоб ми з ними у нашій країні розмовляли їхньою мовою, але найголовніше, що, коли ми приїдемо до їхньої країни, вони будуть казати, щоб ми розмовляли на їх мові...

     

    Тепер повертаюся до теми, Asker має рацію... Все одно на якій мові розмовляти, але якщо нами намагається керувати "бидлота", то розмовляти треба на нашій рідній мові!!!

    Змінено користувачем Patriot
    1132064275.png
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я могу общятся на русском и на украинском, но и суржик также присутствует. Потому, что в школе в основном общяются суржиком и я уже привыкла. Хотя украинский мне больше нравится чем русский.
    Люди часто остаются одинокими потому, что строят стены вместо мостов.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    здебільшого на українській мові...
    просто ОДРУЖЕНИЙ романтик і все...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Впринципи я могу розговаривать и на Укр но родители руские...

    Каждый шаг, сделанный в прошлом, привел к тому, что у тебя есть на данный момент

     

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1200128207/gallery_2072_809_1290.jpg

     

    Субтильность сублимаций интегральности индивида в отношении масс является

    взаимосвязанной системой комуникаций... вотЪ... В общем жизнь ГАвно =)...

     

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1164928642/gallery_742_197_2386.jpg

     

     

    Hard Techno:)

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1200325839/tn_gallery_2072_809_238.jpg

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 4 тижня через...
    по результатам голосування маже ніхто не цураєтся української мови, але ж чому її так важко почути серед молоді ??? дома розмовляю українською, в інших місцях теж намагаюсь спілкуватиь українською, але зазвичай розмовляю з людми на тій мові, якою вони до мене звертаються
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    щось куди не глянь, так одні українці, а на вулиці ні одного не зустрінеш ...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    по результатам голосування маже ніхто не цураєтся української мови, але ж чому її так важко почути серед молоді ??? дома розмовляю українською, в інших місцях теж намагаюсь спілкуватиь українською, але зазвичай розмовляю з людми на тій мові, якою вони до мене звертаються

     

    так, так. Я навіть десь читав, чи то бачив, що потрібно розмовляти з людиною на тій мові, на якій вона до вас звертається.

    Самому подобається розмовляти на українській, але розмовляю переважно на російській.

    "Let the Lord judge the criminals."-Пусть Господь судит преступников.

    Only God Can Judge Me P.S 2Pac

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    так, так. Я навіть десь читав, чи то бачив, що потрібно розмовляти з людиною на тій мові, на якій вона до вас звертається.

    Самому подобається розмовляти на українській, але розмовляю переважно на російській.

     

    це з твоїх слів видно, так як ти мав сказати "Я навіть десь читав, чи то бачив, що потрібно розмовляти з людиною тією мовою, якою вона до вас звертається.

    Самому подобається розмовляти українською, але розмовляю переважно російською."

    Змінено користувачем Fluder
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Розмовляю суржиком, але намагаюся розмовляти українською, хоча погано виходить :blush200:

    Згоден з попередніми постами, що потрібно відповідати людині на тій мові, на якій звучало запитання :smile:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    сегодня на Лесовой услышал по громкоговорителю : " шановні пасажири...блаблабла... не спішіть по сходах екскалатора..."

    правильно ли говорить "спішіть" ? есть такой глагол "квапитись" вроде :huh:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    На українській або на російській

    Ранить любимого человека занимает всего лишь несколько секунд, но залечить эти раны может занять долгие годы

    Гильдия ХОЛОДНОГО ПИВА!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    сегодня на Лесовой услышал по громкоговорителю : " шановні пасажири...блаблабла... не спішіть по сходах екскалатора..."

    правильно ли говорить "спішіть" ? есть такой глагол "квапитись" вроде :huh:

     

    Здається,що є спішити,поспішати.

    На українській або на російській

     

    Що ти цим хотів сказати?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    нравится на укр говорить,но читать,писать проще на рус.А чаще говорю на суржике :blush200:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я люблю свою рідну мову,але багато моїх друзів спілкується на російській мові,і інколи мені доводиться з ними спілкуватися на рос.мові!
    http://city.brovary.net/portal/uploads/1207686604/tn_gallery_2444_1288_10852.jpghttp://city.brovary.net/portal/uploads/1206901132/tn_gallery_2444_1288_33231.jpghttp://line.romanticcollection.ru/au/2_21av_469293C0_RyPzaPruljm_0.gif
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    На форуме только на руском языке, с друзями тоже а дома з батьками тільки українською :bye:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Мне нравится украинский язык.Он очень красивый ,но общаюсь чаще-всего на руском.Люди не привыкли слушать украинскую речь на улицах,в транспорте..Некоторых это раздражает..Из-за этого нас и не щитают нацией.Выходит.что мы сами себя стесняемся.
    я люблю
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Дома я чистий українець,в університеті і так,і так,а на вулиці майже завжди російською,ну ще залежно від ситуації.
    Мы работаем на работе которую ненавидим,что бы покупать вещи которые нам не нужны...(с)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..