Перейти до змісту
  • Політика
  • Російська мова - Державна?


    Якби мав місце Референдум, якби Ви проголосували?  

    583 користувача проголосувало

    1. 1. Якби мав місце Референдум, якби Ви проголосували?

      • ТАК
        117
      • НІ
        455


    Рекомендовані повідомлення

    я общаюсь на том языке на котором удобнее моему собеседнику

    41817[/snapback]

    Ось це вірно! Я роблю так само. Для мене немає різниці, спілкуватись російськой чи українською мовами, але я вибираю мову людини, з якою спілкуюсь. Це називається гнучкість!..

    Я не знаю как жить, если смерть станет вдруг невозможной. (с) ДДТ

    А я люблю свою страну, и ненавижу государство! (с) Lumen

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 1 тис
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    я общаюсь на том языке на котором удобнее моему собеседнику.....если я конечно им владею.....

    41817[/snapback]

    Чи насправді ми впевнені на якій мові зручніше спілкуватися нашим співрозмовникам?

    Я сам неодноразово був свідком і не мало чув подібних розповідей, що от спілкуєшся з людиною на високому рівні російською, а от коли потрапляєш в побут (домашню обстановку) цієї людини, то там панує бездоганна українська.

    Чому коли я звертаюся до людини українською, а до цюго завжди спілкування у нас було тільки російською, я чую у відповідь українську на пристойному рівні?

    Чому люди в побуті чудово розмовляють українською один з одним, а прийшовши на робоче місце переходять на російську, знову ж таки для спілкування один з одним?

    І це реальні факти, і тільки мала частина їх.

    Хіба це не дань "моді", сором'язливість рідної, державної мови?

    Старість це не мудрість, старість це паскудство і біль. К.П. Степанков.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я общаюсь на том языке на котором удобнее моему собеседнику

    41817[/snapback]

    Ось це вірно! Я роблю так само. Для мене немає різниці, спілкуватись російськой чи українською мовами, але я вибираю мову людини, з якою спілкуюсь. Це називається гнучкість!..

    41842[/snapback]

    А чого людина, з якою ти спілкуєшся, не вибирає твою мову?
    По Союзу ностальгія? v Чемодан v вокзал v Росія!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я общаюсь на том языке на котором удобнее моему собеседнику

    41817[/snapback]

    Ось це вірно! Я роблю так само. Для мене немає різниці, спілкуватись російськой чи українською мовами, але я вибираю мову людини, з якою спілкуюсь. Це називається гнучкість!..

    41842[/snapback]

    А чого людина, з якою ти спілкуєшся, не вибирає твою мову? Чому підлаштовуєшся ти а не до тебе?
    По Союзу ностальгія? v Чемодан v вокзал v Росія!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А чого людина, з якою ти спілкуєшся, не вибирає твою мову?

    41845[/snapback]

    Не всі, на превеликий жаль, можуть вільно спілкуватися українською мовою.

     

    І це реальні факти, і тільки мала частина їх.

    Хіба це не дань "моді", сором'язливість рідної, державної мови?

    41844[/snapback]

    На жаль, ты правий. Я сам такий. Напевне, це можна назвати "дань моді".

     

    Коли я взимку відпочивав у Карпатах, то був приємно здивований - там практично всі спілкуються українською. Причому без суржика...

    Під цим враженням я приїхав додому і вирішив якомога більше спілкуватися українською. Але я весь час про це забуваю і з уст, як хтось казав, вилітає дефолтова мова :(

     

    Ех...

    Я не знаю как жить, если смерть станет вдруг невозможной. (с) ДДТ

    А я люблю свою страну, и ненавижу государство! (с) Lumen

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Чи насправді ми впевнені на якій мові зручніше спілкуватися нашим співрозмовникам?

    Я сам неодноразово був свідком і не мало чув подібних розповідей, що от спілкуєшся з людиною на високому рівні російською, а от коли потрапляєш в побут (домашню обстановку) цієї людини, то там панує бездоганна українська.

    Чому коли я звертаюся до людини українською, а до цюго завжди спілкування у нас було тільки російською, я чую у відповідь українську на пристойному рівні?

    Чому люди в побуті чудово розмовляють українською один з одним, а прийшовши на робоче місце переходять на російську, знову ж таки для спілкування один з одним?

    І це реальні факти, і тільки мала частина їх.

    Хіба це не дань "моді", сором'язливість рідної, державної мови?

    41844[/snapback]

    Потому что украинский язык несмотря на всю свою милозвучность и т.д. просто смешен в професиональных сферах. НЕТ У НАС ПОКА БАЗЫ. Вся серьезная документация на русском или англиском. Терминология соответственно тоже оттуда..делайте выводы

     

    А чого людина, з якою ти спілкуєшся, не вибирає твою мову? Чому підлаштовуєшся ти а не до тебе?

    41846[/snapback]

    Так как вопрос не в приват значит он для всех... ;)

    Лично для меня язык это средство общения. Если все будут ждать что бы под них подстраивались и ничего не делать самим то никогда ни к чему не прийдем. В основном исхожу из того что на каком языке человек поздоровался...

     Для нас нет непреодолимых трудностей, есть только трудности, которые нам лень преодолевать.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ЗІ: а рідною мовою подобається спілкуватись значно більше. Наче відчуваю якесь духовне піднесення.

    Я не знаю как жить, если смерть станет вдруг невозможной. (с) ДДТ

    А я люблю свою страну, и ненавижу государство! (с) Lumen

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Для всіх русофіліф скажу одне їдьте в донецьк чи луганським, робіть незалежну(залежну)малоросію,забирайте собі крим(самі багаті області України як багато тут кричали). Але щоб жодного кацапа не було на території новоствореної держави, всіх до єдиного екстрадувати силоміць(от тепер це націоналізм(фашизм),тоді назвете як захочете) , справжньої України. Через декілька років побачимо кому живеться краще, якою була справжня братерська любов Росії.

    Мы убеждаем себя что жизнь станет лучше когда мы поженимся/выйдем замуж, заведем ребенка, потом другого. Затем мы расстраиваемся что наши дети еще маленькие, и ждем что все станет лучше когда они повзрослеют. Потом мы переживаем что они стали подростками, и нам надо как-то справляться с ними. Несомненно, мы станем счастливее когда они вырастут из своих «…надцати» лет. Мы говорим себе что наша жизнь станет лучше когда супруг/а сведет свои дела, когда будет более красивая машина, когда возьмем отпуск, когда окончательно выйдем на пенсию.

    Истина в том, что нет более лучшего времени для того чтобы быть счастливым, чем сейчас.

    Если не сейчас, то когда? Твоя жизнь всегда будет полна вызовов. Лучше принять все как есть и решить быть счастливым не смотря ни на что.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Потому что украинский язык несмотря на всю свою милозвучность и т.д. просто смешен в професиональных сферах. НЕТ У НАС ПОКА БАЗЫ. Вся серьезная документация на русском или англиском. Терминология соответственно тоже оттуда..делайте выводы

     

    Теж вірно, адже навіть російська мова не досить задовольняє сучасним потребам. Є багато "нестандартизованих" термінів. Взяти той же shading: шейдинг, затенение, закраска...

    Я не знаю как жить, если смерть станет вдруг невозможной. (с) ДДТ

    А я люблю свою страну, и ненавижу государство! (с) Lumen

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Для всіх русофіліф скажу одне їдьте в донецьк чи луганським, робіть незалежну(залежну)малоросію,забирайте собі крим(самі багаті області України як багато тут кричали). Але щоб жодного кацапа не було на території новоствореної держави, всіх до єдиного екстрадувати силоміць(от тепер це націоналізм(фашизм),тоді назвете як захочете) , справжньої України. Через декілька років побачимо кому живеться краще, якою була справжня братерська любов Росії.

    41851[/snapback]

    Хе-хе... От тоді точно ніякої України не буде.

    Я не знаю как жить, если смерть станет вдруг невозможной. (с) ДДТ

    А я люблю свою страну, и ненавижу государство! (с) Lumen

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Lezha ти раптом не за януковича на минулих президентських виборах голосував, і на цих парламентських теж збираєшся?

    Мы убеждаем себя что жизнь станет лучше когда мы поженимся/выйдем замуж, заведем ребенка, потом другого. Затем мы расстраиваемся что наши дети еще маленькие, и ждем что все станет лучше когда они повзрослеют. Потом мы переживаем что они стали подростками, и нам надо как-то справляться с ними. Несомненно, мы станем счастливее когда они вырастут из своих «…надцати» лет. Мы говорим себе что наша жизнь станет лучше когда супруг/а сведет свои дела, когда будет более красивая машина, когда возьмем отпуск, когда окончательно выйдем на пенсию.

    Истина в том, что нет более лучшего времени для того чтобы быть счастливым, чем сейчас.

    Если не сейчас, то когда? Твоя жизнь всегда будет полна вызовов. Лучше принять все как есть и решить быть счастливым не смотря ни на что.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Lezha ти раптом не за януковича на минулих президентських виборах голосував, і на цих парламентських теж збираєшся?

    41857[/snapback]

    З чого така думка? Голосував за Ющенка. Навіть спостерігачем був і на Майдані багато вистояв.

    Буду, напевне, за соціалістів (Мороз).

    Я не знаю как жить, если смерть станет вдруг невозможной. (с) ДДТ

    А я люблю свою страну, и ненавижу государство! (с) Lumen

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Під цим враженням я приїхав додому і вирішив якомога більше спілкуватися українською. Але я весь час про це забуваю і з уст, як хтось казав, вилітає дефолтова мова  :(

     

    Ех...

    41847[/snapback]

    Приємно бачити взаєморозуміння.

     

    Забувають багато з нас і я в тому числі (винен в першу чергу перед собою).

    А чому? - Нам нав'язували (це ще м'яко кажучи) російську навіть не 70 років.

    Я не закликаю, щоб негайно всі почали розмовляти українською (з погляду на якісь закони) це важко безперечно.

    Але ж є люди, які більшу частину свого життя прожили при радянській владі, і займали посади на яких російська була ОБОВ'ЯЗКОВА, зберегли українську і навіть російською розмовляють так собі.

    Я це все до того, що не було і нема у нас цілеспрямованої політики в цьому питанні. Так люди проголосували за незалежність 91-го, але яку країну, життя, політиків вони отримали? - Життя в якому на першому місці було, що сьогодні поїсти не кажучи вже про завтра.

    Вище писав 15 років, зроблю поправку (з огляду на Конституцію) - 10 років, за цей час цілком можливо було тим, хто в першу чергу повинен виконувати Конституцію, провести заходи після яких населення не соромилоь української мови. А чиновник, державний службовець розмовляв українською не тільки тому, що повинен, а й з поваги до держави (відповідно і народу), яку він представляє і посади, яку обіймає.

    Змінено користувачем V i t a l i y

    Старість це не мудрість, старість це паскудство і біль. К.П. Степанков.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    V i t a l i y цілком вірно людям , які зазнавали гноблень і утисків протягом усього життя прям до 1991 , можна зрозуміти й вибачити, а ми нове покоління яке родилося вже в майже незалежній країні(і як якась потвора писала етому государству нету и 2 десятков лет), дійсно наша Україна молода, тому ми повинні оберігати свою державу,а разом з нею і мову, котрий цього робити не буде ганьба ,йому і сором, і як тільки така людина зможе дивитися в очі своїм дітям і онукам.

    Мы убеждаем себя что жизнь станет лучше когда мы поженимся/выйдем замуж, заведем ребенка, потом другого. Затем мы расстраиваемся что наши дети еще маленькие, и ждем что все станет лучше когда они повзрослеют. Потом мы переживаем что они стали подростками, и нам надо как-то справляться с ними. Несомненно, мы станем счастливее когда они вырастут из своих «…надцати» лет. Мы говорим себе что наша жизнь станет лучше когда супруг/а сведет свои дела, когда будет более красивая машина, когда возьмем отпуск, когда окончательно выйдем на пенсию.

    Истина в том, что нет более лучшего времени для того чтобы быть счастливым, чем сейчас.

    Если не сейчас, то когда? Твоя жизнь всегда будет полна вызовов. Лучше принять все как есть и решить быть счастливым не смотря ни на что.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    сферах. НЕТ У НАС ПОКА БАЗЫ. Вся серьезная документация на русском или англиском. Терминология соответственно тоже оттуда..делайте выводы

     

    Вот этого я не пойму. Что значит "серьезная документация"? или Закони, Постанови, Укази - это для тебя не серьезно???

    Не думай о секундах свысока...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    сферах. НЕТ У НАС ПОКА БАЗЫ. Вся серьезная документация на русском или англиском. Терминология соответственно тоже оттуда..делайте выводы

     

    Вот этого я не пойму. Что значит "серьезная документация"? или Закони, Постанови, Укази - это для тебя не серьезно???

    41864[/snapback]

    Напевне, мається на увазі технічна документація.

    Я не знаю как жить, если смерть станет вдруг невозможной. (с) ДДТ

    А я люблю свою страну, и ненавижу государство! (с) Lumen

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Потому что украинский язык несмотря на всю свою милозвучность и т.д. просто смешен в професиональных сферах. НЕТ У НАС ПОКА БАЗЫ. Вся серьезная документация на русском или англиском. Терминология соответственно тоже оттуда..делайте выводы

     

    Теж вірно, адже навіть російська мова не досить задовольняє сучасним потребам. Є багато "нестандартизованих" термінів. Взяти той же shading: шейдинг, затенение, закраска...

    41852[/snapback]

    Повірте мені при достойному відношенні політиків, службовців, викладачів до цього питання не виникало б думок про смішність мови в певних галузях.

    Для прикладу: принтер польською звучить, як "друкарка" і іншої назви не має.

     

    З тим, що не має бази згоден, але вихід є. Необхідно почати з себе, не тільки розмовляти українською, але і контролювати тих хто повинен забезпечувати розвиток мови в державному маштабі. Проявляти, як політичну так і громадську активність.

    Старість це не мудрість, старість це паскудство і біль. К.П. Степанков.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    сферах. НЕТ У НАС ПОКА БАЗЫ. Вся серьезная документация на русском или англиском. Терминология соответственно тоже оттуда..делайте выводы

     

    Вот этого я не пойму. Что значит "серьезная документация"? или Закони, Постанови, Укази - это для тебя не серьезно???

    41864[/snapback]

    Напевне, мається на увазі технічна документація.

    41865[/snapback]

    все одно не в'їжджаю. Напевне не для мого мозку.

    Не думай о секундах свысока...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    сферах. НЕТ У НАС ПОКА БАЗЫ. Вся серьезная документация на русском или англиском. Терминология соответственно тоже оттуда..делайте выводы

     

    Вот этого я не пойму. Что значит "серьезная документация"? или Закони, Постанови, Укази - это для тебя не серьезно???

    41864[/snapback]

    Напевне, мається на увазі технічна документація.

    41865[/snapback]

    І технічна документація відноситься до мого попереднього посту ("друкарка").

     

    У мене самого технічна освіта, і я чудово знаю про стан літератури в цій галузі.

    Більшість моїх викладачів (з технічних дисциплін) відверто говорили, що викладали б українською, але відсутня література. Намагання проводити лекції українською - було безглузде витрачання часу.

    Але це ж легко виправити.

    Старість це не мудрість, старість це паскудство і біль. К.П. Степанков.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ЦИРК ПОЛТЫСЯЧЕЛЕТИЯ ИХ ТРАХАЛИ ТАТАРЫ, ПОТОМ ПОЛЯКИ - А ОНИ ЕЩЕ КРИЧАТ ОБ НАЦИИ - УКРАИНЕЦ ))).

    СОФФСЕМ ПЛОХИЕ. НАПОМИНАЮ - КИЕВ МАТЬ ГОРОДОВ РУССКИХ!!! РУССКИЕ - ЭТО МЫ, А В МОСКВЕ НЕ ПОНЯТНО КТО, ЭТО МЫ РУСЬ ! ЭТО НАШ ЯЗЫК РУССКИЙ !!! УКРАЙНА - ЭТО ОКРАИНА ))) ТАК ПОЛОВИНУ ТЫСЯЧЕЛЕТИЯ МЫ БЫЛИ ЦЕНТРОМ РУСИ! А МОСКВА ПЕРЕФЕРИЙНЫМ ГОРОДИШКОМ НА УКРАИНЕ !!! )))

     

     

    А ГОВОРИТЬ НА ГАЛИЦКО ВОЛЫНСКОМ ДИАЛЕКТЕ , НУ НИКАКОГО ЖЕЛАНИЯ....

    class1f.png
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ЦИРК ПОЛТЫСЯЧЕЛЕТИЯ ИХ ТРАХАЛИ ТАТАРЫ, ПОТОМ ПОЛЯКИ - А ОНИ ЕЩЕ КРИЧАТ ОБ НАЦИИ - УКРАИНЕЦ ))).

    СОФФСЕМ ПЛОХИЕ. НАПОМИНАЮ - КИЕВ МАТЬ ГОРОДОВ РУССКИХ!!! РУССКИЕ - ЭТО МЫ, А В МОСКВЕ НЕ ПОНЯТНО КТО, ЭТО МЫ РУСЬ ! ЭТО НАШ ЯЗЫК РУССКИЙ !!! УКРАЙНА - ЭТО ОКРАИНА ))) ТАК ПОЛОВИНУ ТЫСЯЧЕЛЕТИЯ МЫ БЫЛИ ЦЕНТРОМ РУСИ! А МОСКВА ПЕРЕФЕРИЙНЫМ ГОРОДИШКОМ НА УКРАИНЕ !!! )))

     

     

    А ГОВОРИТЬ НА ГАЛИЦКО ВОЛЫНСКОМ ДИАЛЕКТЕ , НУ НИКАКОГО ЖЕЛАНИЯ....

    44221[/snapback]

    Неправда, это не деалект, а великий и достойный язык!!! Меня просто оскорбляют высказывания такого рода...

    Русский язык вполне мог бы быть вторым гос. языком в силу целого ряда обьективных историчиских реалей! Удивляет такое ярое отстаивание "мовы" - говорите, как хотите... Вообще есть подозрение, что с пеной у рта спорят малолетки (сам был такой) - взрослый человек, столкнувшись с необходимостью зарабатывать на икру к хлебу имеет др проблемы и как следствие суждения.

     

    ЗЫ: Я не "бело-голубой", но и за оранжевых уже голосовать не буду !!!

    А судьи кто..?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ЦИРК ПОЛТЫСЯЧЕЛЕТИЯ ИХ ТРАХАЛИ ТАТАРЫ, ПОТОМ ПОЛЯКИ - А ОНИ ЕЩЕ КРИЧАТ ОБ НАЦИИ - УКРАИНЕЦ ))).

    Якщо вже так судити, то і тебе вони трахали. Так що нічого хвалитися.

    СОФФСЕМ ПЛОХИЕ. НАПОМИНАЮ - КИЕВ МАТЬ ГОРОДОВ РУССКИХ!!! РУССКИЕ - ЭТО МЫ, А В МОСКВЕ НЕ ПОНЯТНО КТО, ЭТО МЫ РУСЬ ! ЭТО НАШ ЯЗЫК РУССКИЙ !!! УКРАЙНА - ЭТО ОКРАИНА ))) ТАК ПОЛОВИНУ ТЫСЯЧЕЛЕТИЯ МЫ БЫЛИ ЦЕНТРОМ РУСИ! А МОСКВА ПЕРЕФЕРИЙНЫМ ГОРОДИШКОМ НА УКРАИНЕ !!! )))

    А ГОВОРИТЬ НА ГАЛИЦКО ВОЛЫНСКОМ ДИАЛЕКТЕ , НУ НИКАКОГО ЖЕЛАНИЯ....

    44221[/snapback]

    Русских - це від слова "Русь", шановний. Для початку потрібно хоч трохи підучитися, щоби таке патякати.
    По Союзу ностальгія? v Чемодан v вокзал v Росія!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Неправда, это не деалект, а великий и достойный язык!!! Меня просто оскорбляют высказывания такого рода...

    Русский язык вполне мог бы быть вторым гос. языком в силу целого ряда обьективных историчиских реалей! Удивляет такое ярое отстаивание "мовы" - говорите, как хотите... Вообще есть подозрение, что с пеной у рта спорят малолетки (сам был такой) - взрослый человек, столкнувшись с необходимостью зарабатывать на икру к хлебу имеет др проблемы и как следствие суждения.

     

    ЗЫ: Я не "бело-голубой", но и за оранжевых уже голосовать не буду !!!

    44227[/snapback]

    Кого ти вважаєш малолєтками? 22 роки, навчання на 5 курсі, робота постійна - це ще малолєтка?
    По Союзу ностальгія? v Чемодан v вокзал v Росія!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    та ну вы что,тут люди нормально не могут на укр. языке говорить, а про русский я вообще молчу!!! так что задумайтесь. нужен ли русский????

    ~
    Еsthetic ? Pleasure
    ~

    -=- фотографирую...обращайтесь -=-

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..