Перейти до змісту
  • Політика
  • Російська мова - Державна?


    Якби мав місце Референдум, якби Ви проголосували?  

    583 користувача проголосувало

    1. 1. Якби мав місце Референдум, якби Ви проголосували?

      • ТАК
        117
      • НІ
        455


    Рекомендовані повідомлення

    Еще одно. Я понял что это бессмысленно. Таким русофилам как Аскер и Ко. доказывать что-то, говоря что "в Украине должен быть украинский язык, потому что это УКРАИНА" (мысль понятна, я думаю), совершенно бесполезно, потому что им насрать (извиняюсь) на Украину, они хотят чтоб везде была россия. :angry:

    41391[/snapback]

    Я пропоную забити всім на ці тупорилі пости Аскера і Ко, нічого їм не відповідати, так-як довести усе одно нічого не можна. Тільки час свій убиватимемо. А сенс???

    41539[/snapback]

    Сам ты тупорылое чмо,недоумок

    41574[/snapback]

    Написав тут спочатку грубість у відповідь, але оце подумав, що не варто спускатися до твого рівня.
    По Союзу ностальгія? v Чемодан v вокзал v Росія!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 1 тис
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    Кравчук, той що "Не так", будучи президентом часто повторював східне прислів'я "Собака гавкає а караван іде!".
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Запитання до Asker

    1.Хто ти за національністю по паспорту та за покликанням .

    2. Джерело інформації звідкі були наведені якісь незрозумілі відсотки

    (виписка з бюджету України з приводу дотацій на Донецьку область , стаття,коментарій,політологи аби що), а то з таким успіхом я завтра скажу що ти

    просто напросто популіст(людина слова якої не відповідають дійсності).

    3. Як ти прийшов до російської мови , які переваги вона тобі надала , чи захоплюєшся ти російською літературою (які автори найбільш подобаються,твори,вірші цих авторів).

    4.Чому я не побачив зауважень до мого найбільшого посту чи ти повністю згоден зі всіма пунктами , якщо так то вибачись перед нами рідною українською мовою і живи з чистим серцем перед собою насамперед, перед своїми предками та нащадками які неодмінно спитають тебе , а що ти зробив щоб ми були вільні і незалежні.

    Якщо ти не відповіси на всі запитання , то ти будеш схожий на папугу котрого заставили вивчити слово і кричати його всім, навіть не задумуючись що воно означає , не намагаючись вести дискусію , не змінюючи свої переконання не можна досягнути хоч якогось наближення до істини(Сократівський метод).

    Мы убеждаем себя что жизнь станет лучше когда мы поженимся/выйдем замуж, заведем ребенка, потом другого. Затем мы расстраиваемся что наши дети еще маленькие, и ждем что все станет лучше когда они повзрослеют. Потом мы переживаем что они стали подростками, и нам надо как-то справляться с ними. Несомненно, мы станем счастливее когда они вырастут из своих «…надцати» лет. Мы говорим себе что наша жизнь станет лучше когда супруг/а сведет свои дела, когда будет более красивая машина, когда возьмем отпуск, когда окончательно выйдем на пенсию.

    Истина в том, что нет более лучшего времени для того чтобы быть счастливым, чем сейчас.

    Если не сейчас, то когда? Твоя жизнь всегда будет полна вызовов. Лучше принять все как есть и решить быть счастливым не смотря ни на что.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Люди...мы живем в свободной стране......каждый говорит на том языке на котором хочет. Это основа демократии...свобода....

    Что же касается русского языка как государственного то это просто фарс.....такой решение приведет к огромному количеству нежулательных последствий....

    Лично мое мнение - я против....

     

    А все Ваши крики про "патриотизм" и т.д. попахивают фашизмом.....

     

    З.Ы. Родным для человека является тот язык на котором он "думает"....а писать ТУТ и расказывать какие вы патриоты можна до бесконечности

     Для нас нет непреодолимых трудностей, есть только трудности, которые нам лень преодолевать.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Для гастіна "З.Ы. Родным для человека (являетяс) тот язык на котором он "думает"....а писать ТУТ и расказывать какие вы (патриты) можна до бесконечности" Ти спочатку вивчи мову , а потім спілкуйся нею, а не думай для цього голова є , якщо звісно в тебе замість неї не щось інше.Прочитай найбільший мій пост на попередніх сторінках

    Мы убеждаем себя что жизнь станет лучше когда мы поженимся/выйдем замуж, заведем ребенка, потом другого. Затем мы расстраиваемся что наши дети еще маленькие, и ждем что все станет лучше когда они повзрослеют. Потом мы переживаем что они стали подростками, и нам надо как-то справляться с ними. Несомненно, мы станем счастливее когда они вырастут из своих «…надцати» лет. Мы говорим себе что наша жизнь станет лучше когда супруг/а сведет свои дела, когда будет более красивая машина, когда возьмем отпуск, когда окончательно выйдем на пенсию.

    Истина в том, что нет более лучшего времени для того чтобы быть счастливым, чем сейчас.

    Если не сейчас, то когда? Твоя жизнь всегда будет полна вызовов. Лучше принять все как есть и решить быть счастливым не смотря ни на что.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ты будешь последним у кого я спрошу совет по поводу того как и что мне писать....придиратся к опечаткам это супер....когда нечего сказать

         Кожен хто вважає себе українцем , але розмовляє російською мовою(в той час коли вона є основним інструментом тотального знищення української держави , методом ноблення прав і свобод українців  ) являється всього навсього несвідомим бидлом , яке не поважає ні себе , ні своїх предків та нащадків , ані землі на якій він родився і виріс!!!

    41360[/snapback]

    Ну убил, я считаю себя Украинцем. Я считаю что я живу в свободной стране и я считаю что могу говорить на том языке на котором захочу. А также я не позволю какому то начитавшемуся нациналистической литературы олуху обзывать меня быдлом. Что же касается твоей уверености в необходимости национализма, то могу тебе только искренне посочуствовать. Ты не учил историю. Покажи примеры когда такого рода национализм приводил к позитивным результатам.

     

    З.Ы. Следи за СВОИМИ ошибками.....филолог, блин. У тебя их ой как много, но ведь носом не тыкаю....

     Для нас нет непреодолимых трудностей, есть только трудности, которые нам лень преодолевать.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    QUOTE(Hellfire @ Mar 12 2006, 04:32)

    Гы гы гы .

    Live, согласен с тобой во всем кроме одного: почему человек, который привык общаться на русском языке не может быть патриотом Украины, или даже националистом?

     

    Ти не можеж бути зі мною згодним якщо думаєш так.

    Ти не задавав собі питання чому ти спілкуєшся російською мовою?

    Так я відповім за тебе (наперед вибачуся якщо написане мною буде не вірним).

    Я думаю до російської мови ти прийшов не через геніальну російську класику,

    не через те що ти являешся російсько-українським перекладачем, чи дипломатом російського посольства.

    Ти нею спілкуєшся тому що тобі соромно спілкувавтися рідною мовою , а соромно кого ,да таких самих як і ти , ти не хочеш вирізнятися серед сірої маси і думаєш , що розмовляти на російській мові це модно(так знай мова ні коли не була і не буде атрибутом моди,мова це головний атрибут держави, засіб спілкування , а не чиясь забаганка ).

    Я відсотків на 99 впевнений , що ти досконало не знаєш жодної мови, а як відомо скільки ти мов знаєш стільки разів ти і людина , отже ти не людина , ти зомбі, бидло , яке не думає , а приймає те , що йому подають як погану пропаганду.

    Вивчи спершу мову свого народу,його історію,звичаї, взнай своїх славних предків, згадай мільйони людей ,які віддал своє життя для того ,щоб ти жив в вільній незалежній Україні , і міг говорити на мові якій забажаєш, а потім виконай таку саму роботу в пізнаннях російської мови. І якщо ти після всього цього(святого для кожного справжнього українця) скажеж я буду розмовляти російською мовою , то тоді ти вже не будеш бидлом, а будеш зрадником свого народу, і тобі тут не місце.

    Вибачаюсь ,якщо при написанні посту допустив помилки(треба багато сказати тим хто не розуміє елементарних речей, тому писав швидко й не перевіряв).

    Мы убеждаем себя что жизнь станет лучше когда мы поженимся/выйдем замуж, заведем ребенка, потом другого. Затем мы расстраиваемся что наши дети еще маленькие, и ждем что все станет лучше когда они повзрослеют. Потом мы переживаем что они стали подростками, и нам надо как-то справляться с ними. Несомненно, мы станем счастливее когда они вырастут из своих «…надцати» лет. Мы говорим себе что наша жизнь станет лучше когда супруг/а сведет свои дела, когда будет более красивая машина, когда возьмем отпуск, когда окончательно выйдем на пенсию.

    Истина в том, что нет более лучшего времени для того чтобы быть счастливым, чем сейчас.

    Если не сейчас, то когда? Твоя жизнь всегда будет полна вызовов. Лучше принять все как есть и решить быть счастливым не смотря ни на что.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    QUOTE(Hellfire @ Mar 12 2006, 04:32)

    Гы гы гы .

    Live, согласен с тобой во всем кроме одного: почему человек, который привык общаться на русском языке не может быть патриотом Украины, или даже националистом?

     

    Ти не можеж бути зі мною згодним якщо думаєш так.

    Ти не задавав собі питання чому ти спілкуєшся російською мовою?

    Так я відповім за тебе (наперед вибачуся якщо написане мною буде не вірним).

    Я думаю до російської мови ти прийшов не через геніальну російську класику,

    не через те що ти являешся російсько-українським перекладачем, чи дипломатом російського посольства.

    Ти нею спілкуєшся тому що тобі соромно спілкувавтися рідною мовою , а соромно кого ,да таких самих як і ти , ти не хочеш вирізнятися серед сірої маси і думаєш , що розмовляти на російській мові це модно(так знай мова ні коли не була і не буде атрибутом моди,мова це головний атрибут держави, засіб спілкування , а не чиясь забаганка ).

    Я відсотків на 99 впевнений , що ти досконало не знаєш жодної мови, а як відомо скільки ти мов знаєш стільки разів ти і людина , отже ти не людина , ти зомбі, бидло , яке не думає , а приймає те , що йому подають як погану пропаганду.

    Вивчи спершу мову свого народу,його історію,звичаї, взнай своїх славних предків, згадай мільйони людей ,які віддал своє життя для того ,щоб ти жив в вільній незалежній Україні , і міг говорити на мові якій забажаєш, а потім виконай таку саму роботу в пізнаннях російської мови. І якщо ти після всього цього(святого для кожного справжнього українця) скажеж  я буду розмовляти російською мовою , то тоді ти вже не будеш бидлом, а будеш зрадником свого народу, і тобі тут не місце.

    Вибачаюсь ,якщо при написанні посту допустив помилки(треба багато сказати тим хто не розуміє елементарних речей, тому писав швидко й не перевіряв).

    41811[/snapback]

    <_< ...Если этот пост был адресован исключительно Hellfire (у)...то я согласна с некоторыми утверждениями...но увы ко всем людям которые говорят на русском это не относится...

    ...да... в школе я учила украинский...но дома постоянно слышала только русский...поэтому мне удобней разговаривать на этом языке...и таких примеров уйма...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Для гастіна , якби не ті тисячі націоналістів які зберегли для тебе Україну, ти зараз не читав би ці пости , а робив би саму брудну роботу (ту ,яку повинне виконувати бидло). Якщо ти не розумієш , що наш найближчий сусід(хоча це не ці люди , які проживають там зараз) Росія винна в геноциді , який забрав мільйони життів українців, що країна ,яка під час другої світової війни втратила найбільший відсоток жертв серед усіх країн СССР, і понесла найбільші збитки, через те,що який то шизофренік грузин не зміг вдало провести зовнішню політику на той момент, в кінці війни отримала не жадану незалежність , а масовий терор.

    Дай мені відповідь на декілька речей.

    1. Ти українець

    2. Ти бажаєш щоб Україна втратила незалежність

    3. Що корисного робить нам в даний момент російська мова і РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ.

    А за помилки вибач, це дійсно лише придирання ,але повір сказати мені є що, і історію дійсно всю я ще не вивчив (це не можливо ), але той потенціал знань з історії України ,який я маю дав би грунтовну відповідь на всі твої зауваження, питання, тільки в дискусії , в полеміцї можна , якщо хоча б не переконати співбесідника(а не опонента(нам не має за що сваритися)), то досягнути якогось консенсусу.

    Мы убеждаем себя что жизнь станет лучше когда мы поженимся/выйдем замуж, заведем ребенка, потом другого. Затем мы расстраиваемся что наши дети еще маленькие, и ждем что все станет лучше когда они повзрослеют. Потом мы переживаем что они стали подростками, и нам надо как-то справляться с ними. Несомненно, мы станем счастливее когда они вырастут из своих «…надцати» лет. Мы говорим себе что наша жизнь станет лучше когда супруг/а сведет свои дела, когда будет более красивая машина, когда возьмем отпуск, когда окончательно выйдем на пенсию.

    Истина в том, что нет более лучшего времени для того чтобы быть счастливым, чем сейчас.

    Если не сейчас, то когда? Твоя жизнь всегда будет полна вызовов. Лучше принять все как есть и решить быть счастливым не смотря ни на что.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Люди...мы живем в свободной стране......каждый говорит на том языке на котором хочет. Это основа демократии...свобода....

    Что же касается русского языка как государственного то это просто фарс.....такой решение приведет к огромному количеству нежулательных последствий....

    Лично мое мнение - я против....

     

    А все Ваши крики про "патриотизм" и т.д. попахивают фашизмом.....

     

    З.Ы. Родным для человека является тот язык на котором он "думает"....а писать ТУТ и расказывать какие вы патриоты можна до бесконечности

    41797[/snapback]

    В цілому згоден. От тільки про фашизм ти перегнув.

    Я теж вважаю, що кожен може розмовляти будь-якою мовою, якою зручніше. Але ЗНАТИ державну мову повинні ВСІ! А ті, хто її не знають і ще й гордяться цим - отаких людей я не поважаю (м'яко кажучи).

    По Союзу ностальгія? v Чемодан v вокзал v Росія!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    мде..больше всего ненавижу когда меня обзывают :) ник читается как Джастин...

    Что есть Украина? Не надо начинать про Киевскую Русь и т.д. у нас от них меньше чем от поляков....Что такое Украина? Страна которой нет и 2 десятков лет. Стана которой не существовало в течении более 400 лет вообще! Та у Крыма от больше прав отделится чем у нас от Росии было.

    1) Я себя таковым считаю...являюсь ли я им на самом деле покажет лишь время...не тебе и не мне судить.

    2) "Незалежність"? А мы сейчас независимы? открой глаза шире и посмотри вокруг. Конечно не хочу...какая бы плохая это не была страна она моя....другой у меня нет, прийдется поднимать с колен эту.

    3) Хм...дает возможность общатся :P Человек общается так как ему удобно, на языке на котором он может выразить свои мысли. Ты что же, думаешь я не знаю языка страны в котоой живу? Или то что я напишу абзац на одном языке сделает меня "патриотом"? :lol: Смешно....я уже написал выше свое отношение к языкам....я общаюсь на том языке на котором удобнее моему собеседнику.....если я конечно им владею.....

     Для нас нет непреодолимых трудностей, есть только трудности, которые нам лень преодолевать.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    QUOTE(Hellfire @ Mar 12 2006, 04:32)

    Гы гы гы .

    Live, согласен с тобой во всем кроме одного: почему человек, который привык общаться на русском языке не может быть патриотом Украины, или даже националистом?

     

    Ти не можеж бути зі мною згодним якщо думаєш так.

    Ти не задавав собі питання чому ти спілкуєшся російською мовою?

    Так я відповім за тебе (наперед вибачуся якщо написане мною буде не вірним).

    Я думаю до російської мови ти прийшов не через геніальну російську класику,

    не через те що ти являешся російсько-українським перекладачем, чи дипломатом російського посольства.

    Ти нею спілкуєшся тому що тобі соромно спілкувавтися рідною мовою , а соромно кого ,да таких самих як і ти , ти не хочеш вирізнятися серед сірої маси і думаєш , що розмовляти на російській мові це модно(так знай мова ні коли не була і не буде атрибутом моди,мова це головний атрибут держави, засіб спілкування , а не чиясь забаганка ).

    Я відсотків на 99 впевнений , що ти досконало не знаєш жодної мови, а як відомо скільки ти мов знаєш стільки разів ти і людина , отже ти не людина , ти зомбі, бидло , яке не думає , а приймає те , що йому подають як погану пропаганду.

    Вивчи спершу мову свого народу,його історію,звичаї, взнай своїх славних предків, згадай мільйони людей ,які віддал своє життя для того ,щоб ти жив в вільній незалежній Україні , і міг говорити на мові якій забажаєш, а потім виконай таку саму роботу в пізнаннях російської мови. І якщо ти після всього цього(святого для кожного справжнього українця) скажеж  я буду розмовляти російською мовою , то тоді ти вже не будеш бидлом, а будеш зрадником свого народу, і тобі тут не місце.

    Вибачаюсь ,якщо при написанні посту допустив помилки(треба багато сказати тим хто не розуміє елементарних речей, тому писав швидко й не перевіряв).

    41811[/snapback]

    По-перше, як я вже писав в іншій темі, я краще зестрелюсь ніж послідую моді. І я завжди намагаюсь вирізнитись з так званої "сірої маси". Це стосується не тільки мови, а й всього. Я розмовляю російською мовою тільки тому що я до неї звик. Моя мати - росіянка, в моїй родині завжди спілкувалися російською, і це не дивно що мені легше спілкуватися російською. І мені НІКОЛИ не соромно робити щось, якщо я гадаю що це правильно. Я не така людина.

    А скільки мов ТИ знаєш досконало? Я вивчаю англійську (в мене завжди було "відмінно"), трохи знаю німецьку й латинську. І я ще буду їх вивчати, ще не вечір, як кажуть. Але зараз ДОСКОНАЛО я їх не знаю. Історію свого народу, звичаї, я все це знаю. І не требя називати мене бидлом і зомбі, не зрозумівши що я за людина. Я, зі свого боку, можу назвати тебе націоналістом, в негативному сенсі цього слова.

    І, я сподіваюсь, цим текстом я довів тобі що знаю українську мову НЕ ГІРШЕ за тебе. І я маю повне право розмовляти тією мовою, якою мені легше.

    Не думай о секундах свысока...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    мде..больше всего ненавижу когда меня обзывают :) ник читается как Джастин...

    Что есть Украина? Не надо начинать про Киевскую Русь и т.д. у нас от них меньше чем от поляков....Что такое Украина? Страна которой нет и 2 десятков лет. Стана которой не существовало в течении более 400 лет вообще! Та у Крыма от больше прав отделится чем у нас от Росии было.

    1) Я себя таковым считаю...являюсь ли я им на самом деле покажет лишь время...не тебе и не мне судить.

    2) "Незалежність"? А мы сейчас независимы? открой глаза шире и посмотри вокруг. Конечно не хочу...какая бы плохая это не была страна она моя....другой у меня нет, прийдется поднимать с ног эту.

    3) Хм...дает возможность общатся :P Человек общается так как ему удобно, на языке на котором он может выразить свои мысли. Ты что же, думаешь я не знаю языка страны в котоой живу? Или то что я напишу абзац на одном языке сделает меня "патриотом"? :lol: Смешно....я уже написал выше свое отношение к языкам....я общаюсь на том языке на котором удобнее моему собеседнику.....если я конечно им владею.....

    41817[/snapback]

    Сори за офтоп :rolleyes: ...

    ...не сдержусь...

    ...твой ник действительно читается как Гастин, если хочешь быть Джастином...поменяй буковку "G" на "J"... :D

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Для гастіна , якби не ті тисячі націоналістів які зберегли для тебе Україну, ти зараз не читав би ці пости , а робив би саму брудну роботу (ту ,яку повинне виконувати бидло). Якщо ти не розумієш , що наш найближчий сусід(хоча це не ці люди , які проживають там зараз) Росія винна в геноциді , який забрав мільйони життів українців, що країна ,яка під час другої світової війни втратила найбільший відсоток жертв серед усіх країн СССР, і понесла найбільші збитки, через те,що який то шизофренік грузин не зміг вдало провести зовнішню політику на той момент, в кінці війни отримала не жадану незалежність , а масовий терор.

    Дай мені відповідь на декілька речей.

    1. Ти українець

    2. Ти бажаєш щоб Україна втратила незалежність

    3. Що корисного робить нам в даний момент російська мова і РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ.

    А за помилки вибач, це дійсно лише придирання ,але повір сказати мені є що, і історію дійсно всю я ще не вивчив (це не можливо ), але той потенціал знань з історії України ,який я маю дав би грунтовну відповідь на всі твої зауваження, питання, тільки в дискусії , в полеміцї можна , якщо хоча б не переконати співбесідника(а не опонента(нам не має за що сваритися)), то досягнути якогось консенсусу.

    41813[/snapback]

    Я розумію твою думку, але, як на мене, ти дещо перегинаєш. Адже ти теж намагаєшся когось щось примушувати робити. Але ж так само поступав і згадуваний тобою грузин, і інші товариші московські...

    Думаю, треба просто пояснити людям, для чого це їм потрібно.. Треба прищепити любов до цієї мови! В кінці-кінців, треба просто зробити, щоби розмовляти українською було МОДНО (як колись було модно розмовляти російською, чи ще раніше вставляти в російську різні іноземні слівця, наприклад, із французької..). Адже тут багато україномовних форумчан, які просто переходять на мову, яку навіть толком не знають, тільки тому, що тут так прийнято (ніби-то) і щоб не здаватися білою вороною. От з такими треба спілкуватися! У них є шанси (на відмуні від ASKERоподібних).

    По Союзу ностальгія? v Чемодан v вокзал v Росія!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ...твой ник действительно читается как Гастин, если хочешь быть Джастином...поменяй буковку "G" на "J"... :D

    41819[/snapback]

    Ну не мне ли лучше знать как он читается? :)

    Это не англ....

     Для нас нет непреодолимых трудностей, есть только трудности, которые нам лень преодолевать.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    мде..больше всего ненавижу когда меня обзывают :) ник читается как Джастин...

    Что есть Украина? Не надо начинать про Киевскую Русь и т.д. у нас от них меньше чем от поляков....Что такое Украина? Страна которой нет и 2 десятков лет. Стана которой не существовало в течении более 400 лет вообще! Та у Крыма от больше прав отделится чем у нас от Росии было.

    1) Я себя таковым считаю...являюсь ли я им на самом деле покажет лишь время...не тебе и не мне судить.

    2) "Незалежність"? А мы сейчас независимы? открой глаза шире и посмотри вокруг. Конечно не хочу...какая бы плохая это не была страна она моя....другой у меня нет, прийдется поднимать с колен эту.

    3) Хм...дает возможность общатся :P Человек общается так как ему удобно, на языке на котором он может выразить свои мысли. Ты что же, думаешь я не знаю языка страны в котоой живу? Или то что я напишу абзац на одном языке сделает меня "патриотом"? :lol: Смешно....я уже написал выше свое отношение к языкам....я общаюсь на том языке на котором удобнее моему собеседнику.....если я конечно им владею.....

    41817[/snapback]

    Стосовно ніка - ну то напиши його правильно - тоді й читатимуть правильно! :)

    До речі, ти б ще китайською написав і тоді прирікався, що тебе неправильно звуть! :)

    По Союзу ностальгія? v Чемодан v вокзал v Росія!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Для Кірюши якщо, ти вчила українську мову,то це вже добре, якщо ти оволоділа необхідним обсягом знань ,то це взагалі прекрасно.

    Але не все тут так добре, ти не зрозуміла головного!!!!!!!!!!!!!!! для чого ти її вчила, для того щоб прийти додому і забути все ,що ти вивчила .

    А ти не могла своїм рідним розказати, що для нас повинна представляти українська мова в даний момент , не тільки засіб для спілкування , а засіб для виживання незалежної України , і вільних українців.

    Як кажуть філософи хочеш змінити світ, почни з себе.

    Всі думають , а що з нею тою українською мовою станеться , так я відповім сьогодні, завтра нічого, а пройдуть десятки років і ця тема перестане існувати, української мови не стане і кожен з нас вийме по кирпичині щоб завалити цю віковічну , прекрасну споруду нашого народу.

    Кожен повинен розуміти , що це не фашистькі замашки, це реальність , яка призведе не тільки до зникнення мови(для деяких так і є, хай як буде ,я як павлік морозов ще допоможу нищити своїх предків), а й до зникнення таких понять як свобода будь- яка (мовна,ідеологічна), достаток, високий економічний рівень життя.

    Який вихід, а він дуже простий по-перше спілкуватися українською мовою,щоб вижити як нації, а вже потім як заможним людям.

    Перетворити росїйську мову ,і літературу в світове надбання ,яким кожен повинен захоплюватись(в кожного в сімейній бібіліотеці повинен стояти не тільки Кобзар, а й Пушкин,Есенин,Блок,Толстой,Гоголь.......................).

    Самим росіянам повинно бути соромно за те в яких цілях купка , боягузів використовує російську мову, як грязне знаряддя вбивства цілої нації.

    Зрозуміла.

    Мы убеждаем себя что жизнь станет лучше когда мы поженимся/выйдем замуж, заведем ребенка, потом другого. Затем мы расстраиваемся что наши дети еще маленькие, и ждем что все станет лучше когда они повзрослеют. Потом мы переживаем что они стали подростками, и нам надо как-то справляться с ними. Несомненно, мы станем счастливее когда они вырастут из своих «…надцати» лет. Мы говорим себе что наша жизнь станет лучше когда супруг/а сведет свои дела, когда будет более красивая машина, когда возьмем отпуск, когда окончательно выйдем на пенсию.

    Истина в том, что нет более лучшего времени для того чтобы быть счастливым, чем сейчас.

    Если не сейчас, то когда? Твоя жизнь всегда будет полна вызовов. Лучше принять все как есть и решить быть счастливым не смотря ни на что.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ну не мне ли лучше знать как он читается? :)

    Это не англ....

    41822[/snapback]

    А что это за язык тогда??? Кстати, для меня ты тоже Гастином был :)

    Не думай о секундах свысока...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    До речі, ти б ще китайською написав і тоді прирікався, що тебе неправильно звуть! :)

    41823[/snapback]

    Я не пирекался...просто написал как читать :)

    З.Ы. Хватит оффтопа...потом как то обьясню что за ник :)

     Для нас нет непреодолимых трудностей, есть только трудности, которые нам лень преодолевать.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Для Кірюши якщо, ти вчила українську мову,то це вже добре, якщо ти оволоділа необхідним обсягом знань ,то це взагалі прекрасно.

    Але не все тут так добре, ти не зрозуміла головного!!!!!!!!!!!!!!! для чого ти її вчила, для того щоб прийти додому і забути все ,що ти вивчила .

    А ти не могла своїм рідним розказати, що для нас повинна представляти українська мова в даний момент , не тільки засіб для спілкування , а засіб для виживання незалежної України , і вільних українців.

    Як кажуть філософи хочеш змінити світ, почни з себе.

    Всі думають , а що з нею тою українською мовою станеться , так я відповім сьогодні, завтра нічого, а пройдуть десятки років і ця тема перестане існувати, української мови не стане і кожен з нас вийме по кирпичині щоб завалити цю віковічну , прекрасну споруду нашого народу.

    Кожен повинен розуміти , що це не фашистькі замашки, це реальність , яка призведе не тільки до зникнення мови(для деяких так і є, хай як буде ,я як павлік морозов ще допоможу нищити своїх предків), а й до зникнення таких понять як свобода будь- яка (мовна,ідеологічна), достаток, високий економічний рівень життя.

    Який вихід, а він дуже простий по-перше спілкуватися українською мовою,щоб вижити як нації, а вже потім як заможним людям.

    Перетворити росїйську мову ,і літературу в світове надбання ,яким кожен повинен захоплюватись(в кожного в сімейній бібіліотеці повинен стояти не тільки Кобзар, а й Пушкин,Есенин,Блок,Толстой,Гоголь.......................).

    Самим росіянам повинно бути соромно за те в яких цілях купка , боягузів використовує російську мову, як грязне знаряддя вбивства цілої нації.

    Зрозуміла.

    41825[/snapback]

    Я от дуже поважаю твою думку і вважаю її абсолютно віною. Але чи ти сам віриш у те, що хтось, прочитавши твої пости одразу ж проникнеться глибокою любов'ю до рідної мови? Думати так, як на мене, досить наївно. Скоріше ворогів тут собі заробиш, які фашистом обзивати будуть. Такий у нас народ :(

    Думаю, починати треба простіше.

    По Союзу ностальгія? v Чемодан v вокзал v Росія!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Для Кірюши якщо, ти вчила українську мову,то це вже добре, якщо ти оволоділа необхідним обсягом знань ,то це взагалі прекрасно.

    Але не все тут так добре, ти не зрозуміла головного!!!!!!!!!!!!!!! для чого ти її вчила, для того щоб прийти додому і забути все ,що ти вивчила .

    А ти не могла своїм рідним розказати, що для нас повинна представляти українська мова в даний момент , не тільки засіб для спілкування , а засіб для виживання незалежної України , і вільних українців.

    Як кажуть філософи хочеш змінити світ, почни з себе.

    Всі думають , а що з нею тою українською мовою станеться , так я відповім сьогодні, завтра нічого, а пройдуть десятки років і ця тема перестане існувати, української мови не стане і кожен з нас вийме по кирпичині щоб завалити цю віковічну , прекрасну споруду нашого народу.

    Кожен повинен розуміти , що це не фашистькі замашки, це реальність , яка призведе не тільки до зникнення мови(для деяких так і є, хай як буде ,я як павлік морозов ще допоможу нищити своїх предків), а й до зникнення таких понять як свобода будь- яка (мовна,ідеологічна), достаток, високий економічний рівень життя.

    Який вихід, а він дуже простий по-перше спілкуватися українською мовою,щоб вижити як нації, а вже потім як заможним людям.

    Перетворити росїйську мову ,і літературу в світове надбання ,яким кожен повинен захоплюватись(в кожного в сімейній бібіліотеці повинен стояти не тільки Кобзар, а й Пушкин,Есенин,Блок,Толстой,Гоголь.......................).

    Самим росіянам повинно бути соромно за те в яких цілях купка , боягузів використовує російську мову, як грязне знаряддя вбивства цілої нації.

    Зрозуміла.

    41825[/snapback]

    ...Зрозуміла...

    ...але як мені бути зі своїми батьками та більшістю родичів, які більшу половину свого життя проживали не на території України...і звикли розмовляти російською...а ще також з багатьма друзями, які до 5 класу жили в росії, а переїхавши в Україну вчились в російській школі...?

     

    ...все не хочу продовжувати це нескінченне обговорення...я однозначно проти російської як другої державної...ніхто мені не забороняе розмовляти нею...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я однозначно проти російської як другої державної...ніхто мені не забороняе розмовляти нею...

    41830[/snapback]

    Твереза думка :) .

    Старість це не мудрість, старість це паскудство і біль. К.П. Степанков.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вибачаюсь перед Hellfire дійсно я думав,ще написати пункт, що якщо родина являється російської, а то це вже насправді сліпий націоналізм, але якщо ти громадянин України мовою повинен володіти досконало, а для цього потрібно не тільки вивчати , а й вживати її хоч час від часу.

    Мы убеждаем себя что жизнь станет лучше когда мы поженимся/выйдем замуж, заведем ребенка, потом другого. Затем мы расстраиваемся что наши дети еще маленькие, и ждем что все станет лучше когда они повзрослеют. Потом мы переживаем что они стали подростками, и нам надо как-то справляться с ними. Несомненно, мы станем счастливее когда они вырастут из своих «…надцати» лет. Мы говорим себе что наша жизнь станет лучше когда супруг/а сведет свои дела, когда будет более красивая машина, когда возьмем отпуск, когда окончательно выйдем на пенсию.

    Истина в том, что нет более лучшего времени для того чтобы быть счастливым, чем сейчас.

    Если не сейчас, то когда? Твоя жизнь всегда будет полна вызовов. Лучше принять все как есть и решить быть счастливым не смотря ни на что.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вибачаюсь перед Hellfire дійсно я думав,ще написати пункт, що якщо родина являється російської, а то це вже насправді сліпий націоналізм, але якщо ти громадянин України мовою повинен володіти досконало, а для цього потрібно не тільки вивчати , а й вживати її хоч час від часу.

    41832[/snapback]

    Вибачення приймаються :)

    Українську мову я вживаю досить часто. В університеті, з деякими знайомими, наприклад. Просто російська в мене стоїть default, от і все.

    Не думай о секундах свысока...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    І все ж таки Hellfire ти повинен зрозуміти , що якщо тобі подобається країна в якій ти живеш, то потрібно укріпляти ту колону на якій вона держиться(мову), мова повинна стати постулатом навколо якого об"єднається українська громада і буде розбудовувати, а не розкрадати Україну. Нам тут з тобою жити чому ми , повинні жити в країні якою управляють люди , які діють в інтересах не своєї громади, і своїми діями призводять до хаосу та братерської ворожнечі.

    Зрозумій якщо не стане чого їсти нам усім твоі рідні з Россії не допоможуть (не через те ,що не захочуть(росіяни такі ж прекрасні й безкорисливі люди як і ми)), а через те ,що не взмозі будуть прогодувати цілу націю.

    Мы убеждаем себя что жизнь станет лучше когда мы поженимся/выйдем замуж, заведем ребенка, потом другого. Затем мы расстраиваемся что наши дети еще маленькие, и ждем что все станет лучше когда они повзрослеют. Потом мы переживаем что они стали подростками, и нам надо как-то справляться с ними. Несомненно, мы станем счастливее когда они вырастут из своих «…надцати» лет. Мы говорим себе что наша жизнь станет лучше когда супруг/а сведет свои дела, когда будет более красивая машина, когда возьмем отпуск, когда окончательно выйдем на пенсию.

    Истина в том, что нет более лучшего времени для того чтобы быть счастливым, чем сейчас.

    Если не сейчас, то когда? Твоя жизнь всегда будет полна вызовов. Лучше принять все как есть и решить быть счастливым не смотря ни на что.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..