Перейти до змісту
  • Трохи про кохання...
  • Сором'язливий чи боїться скривдити...


    Рекомендовані повідомлення

    В моєму житті була така ситуація. Я познайомилася з хлопцем на дискотеці, він мені сподобався і я йому ніби також! Але цілий тиждень ми з ним взагалі не спілкувалися. Його друзі казали, що я йому сподобалася, а на мої питання чому ж тоді він до мене не підходить, казали що він дуже сором'язливий, і не може вільно себе почувати з дівчиною, поки не вип'є чогось! Коли він вип'є, то в нас все класно, всю дискотеку ми проводимо разом, а на наступний день знов мороз, коли я запитала на пряму чи я йому подобаюсь, він відповів що так, але після цього наші відносини не змінилися...Ну так от, я не можу розібратися чи дійсно я йому потрібна і він справді просто соромиться, чи він зі мною грається...і не хоче казати що я йому не подобаюсь...

     

    Дуже хочеться дізнатися ваші погляди на цю ситуацію, порадьте що мені робити, чи забути його, як страшний сон, чи далі сподіватися що він зробить перший крок...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Еще один неправильный вывод: он очень застенчив. В принципе, такое возможно, но маловероятно.

    Самый робкий, даже заикаясь, постарается назначить свидание. Истинную причину подобного поведения знает только он...

    ~♥~♥~Лучше хвалить жизнь, чем ругать ее и все же жить ~♥~♥~
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Можливо він ще вагається.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ну вагатися можна тиждень...ну два тижні...Вже пройшло чотири місяці, і ніяких здвигів, просто проводимо разом вихідні...і все...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ну вагатися можна тиждень...ну два тижні...Вже пройшло чотири місяці, і ніяких здвигів, просто проводимо разом вихідні...і все...

     

    А чего бы ты от него хотела? Интима? Походов на шашлыки? Свадьбы? :blink:

    Яфшокесвасмолодежьпроблемыизничегоделаете.

    Сабар упар манус сатья тахар упар наин.

    Без шуток.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Забей, ничего у вас не получится! Змінено користувачем p@lm
    _|Torgmash|_
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    В моєму житті була така ситуація. Я познайомилася з хлопцем на дискотеці, він мені сподобався і я йому ніби також! Але цілий тиждень ми з ним взагалі не спілкувалися. Його друзі казали, що я йому сподобалася, а на мої питання чому ж тоді він до мене не підходить, казали що він дуже сором'язливий, і не може вільно себе почувати з дівчиною, поки не вип'є чогось! Коли він вип'є, то в нас все класно, всю дискотеку ми проводимо разом, а на наступний день знов мороз, коли я запитала на пряму чи я йому подобаюсь, він відповів що так, але після цього наші відносини не змінилися...Ну так от, я не можу розібратися чи дійсно я йому потрібна і він справді просто соромиться, чи він зі мною грається...і не хоче казати що я йому не подобаюсь...

     

    Дуже хочеться дізнатися ваші погляди на цю ситуацію, порадьте що мені робити, чи забути його, як страшний сон, чи далі сподіватися що він зробить перший крок...

     

    ОО я не один такой :blush200:

    Если он стеснительный почемубы тебе не взять иницыативу в свои руки я думаю что ето поможет. :smile:

    Хочу оказаться в "Сказке" где все хорошо и красиво, где можно найти свою истинную любовь без проблем, и жить не зная горя и проблем!!!НО вынужден существовать в суровом настоящем:-(((

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я тоже был стеснительным, пока не познакомился с такой девушкой что УХ (правда мы расстались), она подтолкунула меня, а дальше пошло и поехало. Нужно найти правильный подход. Прояви инициативу (скрытно), но так чтобы казалось что этого он хочет. И не требуй сразу очень многого, это может его вспугнуть, постепенно.

    Ему около 18 лет.

    Змінено користувачем VitBoMbA
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А чего бы ты от него хотела? Интима? Походов на шашлыки? Свадьбы? :blink:

    Яфшокесвасмолодежьпроблемыизничегоделаете.

     

    Я не роблю проблеми, просто запитую вашу думку на цю ситуацію...

     

    Я тоже был стеснительным, пока не познакомился с такой девушкой что УХ (правда мы расстались), она подтолкунула меня, а дальше пошло и поехало. Нужно найти правильный подход. Прояви инициативу (скрытно), но так чтобы казалось что этого он хочет. И не требуй сразу очень многого, это может его вспугнуть, постепенно.

    Ему около 18 лет.

     

    Так, йому 18 років...

     

    ОО я не один такой :blush200:

    Если он стеснительный почемубы тебе не взять иницыативу в свои руки я думаю что ето поможет. :smile:

     

    Діло в тому, що він прекрасно занає що я до нього відчуваю... Змінено користувачем *СолоденькА*
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    не може вільно себе почувати з дівчиною, поки не вип'є чогось! Коли він вип'є, то в нас все класно

    хм...интересно...

    ~♥~♥~Лучше хвалить жизнь, чем ругать ее и все же жить ~♥~♥~
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    хм...интересно...

     

    Я не маю на увазі секс чи щось таке...я говорю про те, що він завжди підходить, запрошує на танці...і так далі...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я не маю на увазі секс чи щось таке...я говорю про те, що він завжди підходить, запрошує на танці...і так далі...

     

    У меня таже ситуация была, пока не поддам я 0. Тоесть он к тебе не подходит пригласить на танец если немного не поддатый. Ну советов здесь тебе написали нормально. Просто этот человек испытывает некоторый дискомфорт в присуствии девушки. Может он просто боится быть обманутым в будущем, из-за этого так себя ведёт осторожно.

     

    Еще один неправильный вывод: он очень застенчив. В принципе, такое возможно, но маловероятно.

    Самый робкий, даже заикаясь, постарается назначить свидание. Истинную причину подобного поведения знает только он...

     

    Тут ты неправа. Есть такие люди.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Дуже дякую всім за поради...ще точно не вирішила що мені робити, чи послати його далеко, чи взяти ініціативу в свої руки...

    Якщо в когось ще будуть думки на цю тему, то пишіть, я з радістю їх почитаю...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Когда-то я тоже людей боялся... Он просто закомплексован почему-то. Придется тебе самой его растормошить, Все кардинально изменится, если ты все будешь делать правильно..
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Если он бухлом борется с собственными комплексами, то лучше его бросать сразу. А то он бухлом и себе жизнь испортит, и тебе. Змінено користувачем Padre
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Когда-то я тоже людей боялся... Он просто закомплексован почему-то. Придется тебе самой его растормошить, Все кардинально изменится, если ты все будешь делать правильно..

     

    Да. Должно помочь. Зависит от тебя.

     

    Если он бухлом борется с собственными комплексами, то лучше его бросать сразу. А то он бухлом и себе жизнь испортит, и тебе.

     

    Чёто я себе не испортил. Думай что пишешь.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ну вагатися можна тиждень...ну два тижні...Вже пройшло чотири місяці, і ніяких здвигів, просто проводимо разом вихідні...і все...

     

    значит его это устраивает. ты ему нравишься, и общение с тобой ему ок. но большего ему не надо, если бы он хотел тебя сильно, ну там влюбился бы, то не морозился бы. если морозиться - можешь забывать про отношеня с ним. время теряешь.

    ему нормально с тобою потусить на дискотеке, нормально пообщаться, ты ему нравишься, он знает что и он тебе нравиться. но может не пониает насколько)

    мой совет, не трать время, а своим минимальным безпристрастием к нему ты можешь его сподвигнуть на великие дела)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Проще всего скажи ему в лоб и увидишь его реакцию, а тогда будешь думать что делать дальше.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Проще всего скажи ему в лоб и увидишь его реакцию, а тогда будешь думать что делать дальше.

     

    Я казала йому в очі що він мені подобається, він відповів що я йому також...

    Що ще сказати?

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я казала йому в очі що він мені подобається, він відповів що я йому також...

    Що ще сказати?

     

    Ты хоть с ним целовалась?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ты хоть с ним целовалась?

     

    Звичайно цілувалася...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ты совершеннолетняя? Попробуй приласить его на чай. Возможно он девственник, опять же придется проявить инициативу тебе.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ты совершеннолетняя? Попробуй приласить его на чай. Возможно он девственник, опять же придется проявить инициативу тебе.

     

    Вполне возможно. Тогда понятно почему он так себя ведёт. Змінено користувачем VitBoMbA
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Не перестаю удивляться, куда мир катится?! Если он такой скромный, то, наверное, утром выпивает литр пива, а то не осмелится спросить в метро: "А вы выходите на Крещатике?" и так и едет до конечной...

    Короче, не понимаю и никогда не пойму, в чем смысл тормозить и тормозиться.

    Сабар упар манус сатья тахар упар наин.

    Без шуток.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..