Перейти до змісту
  • Трохи про кохання...
  • Сором'язливий чи боїться скривдити...


    Рекомендовані повідомлення

    я этого тоже не понимала) потому правду матку в лоб)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Самый робкий, даже заикаясь, постарается назначить свидание.

    согласна. но он не стеснительный, он идиот

     

    чи послати його далеко

    ты сама ответила на свой вопрос.

     

    Я казала йому в очі що він мені подобається, він відповів що я йому також...

    Що ще сказати?

     

    ничего. завязывай с ним. как уже написала Ната, не трать на него своего времени. разве мало вокруг парней? как говорится: "начинаешь ценить человека только тогда, когда теряешь". может быть хоть тогда он подойдёт к тебе трезвым :bye:

    Змінено користувачем aprilante
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Коли він вип'є, то в нас все класно, всю дискотеку ми проводимо разом, а на наступний день знов мороз

     

    Інколи людям складно виразити свої почуття, а алкоголь розв'язує язик))) Що в тверезого на умі, то в п'яного на язиці))) Було в мене таке колись, ще в молодості))) Короче брала в руки ініціативу, потім навіть зустрічались, але не довго, було це років 6 назад, він до цих пір до мене звонить, хоче повернути стосунки :biggrin:

     

    Короче кажучи спробуй з ним поговорити коли він тверезий, він вже не маленький, є голова на плечах... От хай подумає, чи хоче бути з тобою чи просто подобається тусуваться з тобою))) :pardon00: краще жаліти про те що зробив ніж про те що не зробив...

     

     

     

    И кстате, народ, чё за советы, потрахайся и порадуй парня??? Пускай шлюху себе снимет, если он девственник))

    Никогда не судите о человеке по его друзьям. У Иуды они были безупречны.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Інколи людям складно виразити свої почуття, а алкоголь розв'язує язик))) Що в тверезого на умі, то в п'яного на язиці))) Було в мене таке колись, ще в молодості))) Короче брала в руки ініціативу, потім навіть зустрічались, але не довго, було це років 6 назад, він до цих пір до мене звонить, хоче повернути стосунки :biggrin:

     

    Короче кажучи спробуй з ним поговорити коли він тверезий, він вже не маленький, є голова на плечах... От хай подумає, чи хоче бути з тобою чи просто подобається тусуваться з тобою))) :pardon00: краще жаліти про те що зробив ніж про те що не зробив...

    И кстате, народ, чё за советы, потрахайся и порадуй парня??? Пускай шлюху себе снимет, если он девственник))

     

    Дуже тобі велике дякую, але якось страшно підходити і казати таке в очі...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ну вагатися можна тиждень...ну два тижні...Вже пройшло чотири місяці, і ніяких здвигів, просто проводимо разом вихідні...і все...

     

    Я тобі так скажу, якщо за цей час він не запросив тебе погуляти з ним, чи в кафе попити кави... тощо, то можливо у нього хтось є і як написано вище, він просто спілкується з тобою на дискотеці у нетверезому вигляді виключно задля того, щоб просто відірватись.

    Варіант, що він дуже сором'язливий малоймовірний, але все ж таки можливий.

    Можливо у нього нікого немає і ще не було, але ти йому настільки подобаєшся (якщо ти дісно така "Солоденька") що при твоїй присутності він аж мліє... просто візьми його руку (в залежності від того правша він, чи шульга) і подивись, якщо на ній є мозолі з кров'ю сміло бери ініціативу у свої руки, якщо мозоля немає то дивись варіант №1. :laugh:

    А якщо серйозно - за цей час він мав би хоча б спробувати з тобою поговорити на рахунок тебе і його.

    Висновок: "забєй!" .

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    В моєму житті була така ситуація. Я познайомилася з хлопцем на дискотеці, він мені сподобався і я йому ніби також! Але цілий тиждень ми з ним взагалі не спілкувалися. Його друзі казали, що я йому сподобалася, а на мої питання чому ж тоді він до мене не підходить, казали що він дуже сором'язливий, і не може вільно себе почувати з дівчиною, поки не вип'є чогось! Коли він вип'є, то в нас все класно, всю дискотеку ми проводимо разом, а на наступний день знов мороз, коли я запитала на пряму чи я йому подобаюсь, він відповів що так, але після цього наші відносини не змінилися...Ну так от, я не можу розібратися чи дійсно я йому потрібна і він справді просто соромиться, чи він зі мною грається...і не хоче казати що я йому не подобаюсь...

     

    Дуже хочеться дізнатися ваші погляди на цю ситуацію, порадьте що мені робити, чи забути його, як страшний сон, чи далі сподіватися що він зробить перший крок...

     

    1. Тебе нужно подойти и сказать ему: "Пацан, че ты паришся?? Я же не кусаюсь, а если и кусаюсь то не больно", а потом его жёстко прогнать по деснам!

     

    2. Ну, а на самом деле просто с ним поговори, потому как действительно есть такие скромники.

     

    Какой вариант выбирай сама)))

    Змінено користувачем Goriunov
    Чтобы быть самим собой, достаточно веры в себя!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..