Перейти до змісту
  • Загальні розмови
  • Евровидение 2006


    Гість DISCOVER

    Рекомендовані повідомлення

    туда б SkinHate. у нас бы первое место гарантировано.

    71354[/snapback]

    с конца.

     

    по теме: думаю шансов мало. туда бы молодежную какую-то группу кинуть. не сильно тяжелую, желательно с опытом.

    71445[/snapback]

    твою мать, это шутка была.

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 265
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    Туда б Nokturnal Mortum :D

    Не думай о секундах свысока...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    твою мать, это шутка была.

    71447[/snapback]

    а я вот такой вот тупой, твой юмор не понимаю.

    _ А если в отеле "Гений" нет свободных номеров, можно поселиться в отеле "Придурок" _

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Тина Кароль будет?.. А я такой даже не знаю, поэтому прогнозировать ничего не буду :)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Мне нравится Тина...

    Билан - аццтой.

    Враг параша!

    победа будет наша!

    а может и не наша... :image2123:

    :o
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я все ж думаю, що претендента на конкурс мають обирати професіонали, а не простий люд смс-голосуванням (бачили вже результати підбної хріні того року).

     

     

    В том году не смс выбрали Грин Джол, а тормознутый депутат Томенко с "Нашей Украины" их всунул под конец и пересрал все Лорак! <_<
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Та не поедет она с этой песней на Евровидение,там совсем друга будет песня! :)

    71138[/snapback]

    Там буде Show Me Your Love (саме та, що зараз шалено розкручується по всіх радіостанціях... саме та, з якою вона була на Таврійських іграх)

    71185[/snapback]

    Нет,у нее будет новая песня...... :D Что-то там про королеву.... :unsure:

    71187[/snapback]

    Да да, что-то точно про королеву! :)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Євробачення це така куплена річь...=) чому так?..бо так вийшло..що в минулому році...я працювала на Євробаченні...*тіпа перекладачем*...там реальний драйв...хоча попсень я ненавиджу..блін...ну мене там так перло=)..так от...найкращі були Здоб ШІ З Дуб...бони запалювали публіку..в залі всі танцювали..бігали..Суппер...але..ще з початку конкурса..всі знали що виграє гречанка...всі знали..казали це один однлму...по теліку показували....тобто, об♥єктивності конкурсу немає..просто яскраве Шоу=)) стоЇть побачити..=)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Євробачення це така куплена річь...=) чому так?..бо так вийшло..що в минулому році...я працювала на Євробаченні...*тіпа перекладачем*...там реальний драйв...хоча попсень я ненавиджу..блін...ну мене там так перло=)..так от...найкращі були Здоб ШІ З Дуб...бони запалювали публіку..в залі всі танцювали..бігали..Суппер...але..ще з початку конкурса..всі знали що виграє гречанка...всі знали..казали це один однлму...по теліку показували....тобто, об♥єктивності конкурсу немає..просто яскраве Шоу=)) стоЇть побачити..=)

    71911[/snapback]

    Ага значит Руслана тоже купила многих! :lol:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ага значит Руслана тоже купила многих! :lol:

    71951[/snapback]

    Всё может быть :)

    ...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ага значит Руслана тоже купила многих! :lol:

    71951[/snapback]

    ..купила не купила..но все равно о ее победе знали заранее..не такая уж она и талантливая..

    ..это политика..и это было выгодно..Украина начала потихоньку выбиватся в люди..

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

     

    Я все ж думаю, що претендента на конкурс мають обирати професіонали, а не простий люд смс-голосуванням (бачили вже результати підбної хріні того року).

     

     

    В том году не смс выбрали Грин Джол, а тормознутый депутат Павленко с "Нашей Украины" их всунул под конец и пересрал все Лорак! <_<

    71875[/snapback]

    да,Лорак выиграла бы!!!лучше песни,чем была у неё не было

    Armin Van Buuren, Above&Beyond, Gabriel&Dresden superFAN:DD
    Фон жизни, без которого не можешь и часа... лучик света при угнетающем настроение... и просто разрыв сознания при его прослушивание... всё это - транс©

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Гринджолы вообще лохи какие-то. Не понимаю, как их вообще додумались туда отправить <_<

    Не думай о секундах свысока...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    да,Лорак выиграла бы!!!лучше песни,чем была у неё не было

    72048[/snapback]

    ГАГА! Люди, чи ви не розумні, чи наївні. Ну як може одна країна виграти двічі підряд? Та Лорак почастило, що на той раз вона не попала до конкурсу.

     

    Гринджолы вообще лохи какие-то. Не понимаю, как их вообще додумались туда отправить <_<

    72050[/snapback]

    От в тому справа, що всі знали, що Україна не виграє другий раз підряд. Тому й послали цих "діячів мистецтва", вони добре підходили під фон оранжевих змін. ;)

    Я не знаю как жить, если смерть станет вдруг невозможной. (с) ДДТ

    А я люблю свою страну, и ненавижу государство! (с) Lumen

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Тину Кароль ненавижу. И я уверена на все 100%,что она пролетит даже 10.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Тину Кароль ненавижу. И я уверена на все 100%,что она пролетит даже 10.

    72056[/snapback]

    согласен на все 100!!!

    Armin Van Buuren, Above&Beyond, Gabriel&Dresden superFAN:DD
    Фон жизни, без которого не можешь и часа... лучик света при угнетающем настроение... и просто разрыв сознания при его прослушивание... всё это - транс©

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А кто, на ваш взгляд, мог бы достойно представить нашу страну и не облажать?

    ...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А кто, на ваш взгляд, мог бы достойно представить нашу страну и не облажать?

    72066[/snapback]

    НИКТО.... ;)

    72070[/snapback]

    По-твоему мы вобще не должны участвовать в подобных конкурсах?

    ...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Сердючка :lol:

    Armin Van Buuren, Above&Beyond, Gabriel&Dresden superFAN:DD
    Фон жизни, без которого не можешь и часа... лучик света при угнетающем настроение... и просто разрыв сознания при его прослушивание... всё это - транс©

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А кто, на ваш взгляд, мог бы достойно представить нашу страну и не облажать?

    72066[/snapback]

    НИКТО.... ;)

    72070[/snapback]

    По-твоему мы вобще не должны участвовать в подобных конкурсах?

    72073[/snapback]

    Главное участие! <_< пусть и провалбное :(

    Armin Van Buuren, Above&Beyond, Gabriel&Dresden superFAN:DD
    Фон жизни, без которого не можешь и часа... лучик света при угнетающем настроение... и просто разрыв сознания при его прослушивание... всё это - транс©

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Сердючка :lol:

    72074[/snapback]

    БОЖЕ УПАСИ!!! :D

    Не думай о секундах свысока...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Сердючка :lol:

    72074[/snapback]

    БОЖЕ УПАСИ!!! :D

    72077[/snapback]

    А чё???было бы весело... <_< оригинально...

    Armin Van Buuren, Above&Beyond, Gabriel&Dresden superFAN:DD
    Фон жизни, без которого не можешь и часа... лучик света при угнетающем настроение... и просто разрыв сознания при его прослушивание... всё это - транс©

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

     

    ГАГА! Люди, чи ви не розумні, чи наївні. Ну як може одна країна виграти двічі підряд? Та Лорак почастило, що на той раз вона не попала до конкурсу.

     

     

     

    От в тому справа, що всі знали, що Україна не виграє другий раз підряд. Тому й послали цих "діячів мистецтва", вони добре підходили під фон оранжевих змін.  ;)

    72052[/snapback]

    ..согласна на все 100%..

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Гість
    Ця тема закрита для опублікування відповідей.

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..