Перейти до змісту
  • Загальні розмови
  • Евровидение 2006


    Гість DISCOVER

    Рекомендовані повідомлення

    На Украине шароварщина в авторитете,и не важно в какои виде-в европейском прикиде или в шароварах.Не способно наше государство оценить своих талантов,вот и рвут они в Россию.Критики у нас такие,все больше репаники. Вот отсюда и ущербность нашей эстрады.

    72851[/snapback]

    Ну, назви давай мені видатних наших музикантів, які останнім часом звалили в Росію? Смердючка? Ну то так їм і треба! Нах нам таке сміття у себе тримати?

    Отсутствие нормальных поэтов,композиторв.

    72851[/snapback]

    Знову ж таки, це чисто твоє ІМХО! Не подобається тобі - не значить, що нікому не подобається. Скоріше навіть ти є якимось винятком із правил.

    Ни одного действительно шлягера.Все  какой-то вой-"этот стон у нас песней зовется".

    72851[/snapback]

    З цього місця я почав думати, що ти:

    а). або слухаєш виключно шансончик

    б). або абсолютно глухий.

    Виключи комп'ютер! ВКЛЮЧИ РАДІО! ВКЛЮЧИ ТЕЛЕВІЗОР! А тоді будеш патякати сюди.

    Единственная отдушина-программа "Шанс",может оттуда могут пробиться таланты,а не те,кто спит с олигархами.

    72851[/snapback]

    :image201: :image201: :image201:

    Після цих слів я вже був подумав, що не варто відповідати взагалі, бо мій опонент живе в якихось своїх ілюзіях, відірваний від світу.

    Та ШАНС - одна із найпродажніших передач, які в нас клепають! Інтер такі бабки зашибає! І ще й наївних тішить!

    Якщо ти уважно дивишся Шанс, то міг побачити там учасницю з Броварів. Так от, вона з чоловіком теж в нашій мережі. І вони багато порозказували про чудо-передачу на форумі СкайНета. Там переможець ФІНАЛУ сезону відомий іще до закінчення відбіркових Шансів! І з кожної пари проходить наперед відома людина. Так повідомляють опоненту у вічі самі автори програми.

    А Тина Кароль-конечно ,буду болеть за нее,но у меня в машине постоянно включен приемник,часто ее слышу,но ни одна песня не остается в памяти.Исполнитель конечно так себе,но кроме ее и Лорак пожалуй-то и нет исполнителей,все как-то клубная самодеятельность.На мой взгляд шансы у нее30/70

    72851[/snapback]

    Так! Це два справжні корифеї української сцени і естради! :image201:

    Куди там до них ВВ, Океану Ельзи, Тартаку, ТНМК, Другій Ріці, Плачу Єремії, Таліті Кум, Скрябіну та ін?!

    73070[/snapback]

    правду кажеш! океан ельзи, тартак і осодліво ВВ, ТНМК їм як пішком до Плутона!

    :o
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 265
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    Павлентий,я не знаю,дойдет ли до твоих мозгов моя мысль-те группы,которые ты назвал,хороши только для Украины и отчасти для России. Но для выступления на интервидении нужен еще и правильно поставленный голос,который бы оценил и негр и китаец. Узрей же ты разницу между выступлением в "Прометее" и этим фестивалем.Тебя что,опыт ржавых Гринжол ничему не научил? А победа Русланы с ее геями-геями на фестивале,тоже недоразумение, очередная подачка запада Украине.
    Лучше меня не злить!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    слушаем всех исполнителей и оцениваем наши шансы на победу
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Павлентий,я не знаю,дойдет ли до твоих мозгов моя мысль-те группы,которые ты назвал,хороши только для Украины и отчасти для России. Но для выступления на интервидении нужен еще и правильно поставленный голос,который бы оценил и негр и китаец.

    73083[/snapback]

    Ти взагалі розумієш, що таке Євробачення?!!!!!! До чого тут негри (тут іще можна припустити, що йдеться про французів :) ) і китайці???

    Узрей же ты разницу между выступлением в "Прометее" и этим фестивалем.

    73083[/snapback]

    Щось я не пам'ятаю, коли востаннє ОЕ і ВВ виступали в прометеї?! А от турне ОЕ в Росії, на заході і в Америці - таке я чув. Як і про виступи ВВ у Франції до переїзду на Україну.

    Тебя что,опыт ржавых Гринжол ничему не научил?

    73083[/snapback]

    Ну і при чому я до Гринджол????

    А победа Русланы с ее геями-геями на фестивале,тоже недоразумение, очередная подачка запада Украине.

    73083[/snapback]

    Знаєш, я думаю, що скоріше ти - це якесь "недоразумение", ніж Руслана.
    По Союзу ностальгія? v Чемодан v вокзал v Росія!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ОГО как Сердючка всех зацепила!!!!

    Это кстати я подкинул B)

    Armin Van Buuren, Above&Beyond, Gabriel&Dresden superFAN:DD
    Фон жизни, без которого не можешь и часа... лучик света при угнетающем настроение... и просто разрыв сознания при его прослушивание... всё это - транс©

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ага зацепила по полному
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    параша полная єто Евровидинье, нихрена толкового...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Охо,я уже знаю кто выиграет наверное на Евровидении 2006! Испания-Лас Кетчуп., группа раскрученная многие страны знают их,короче в 3 точно войдут! :)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Охо,я уже знаю кто выиграет наверное на Евровидении 2006! Испания-Лас Кетчуп., группа раскрученная многие страны знают их,короче в 3 точно войдут! :)

    73738[/snapback]

    Полюбому!!!!!Их никто не любит!!!!!!!!Ани Лорак эт точно войдет
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Охо,я уже знаю кто выиграет наверное на Евровидении 2006! Испания-Лас Кетчуп., группа раскрученная многие страны знают их,короче в 3 точно войдут! :)

    73738[/snapback]

    Полюбому!!!!!Их никто не любит!!!!!!!!Ани Лорак эт точно войдет

    73741[/snapback]

    Наверное только в 2007 году! :lol: Так Украину другая исполнительнится представляет!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    есть еще щансы что опять руслана победит
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    есть еще щансы что опять руслана победит

    73765[/snapback]

    Короче ты или не шаришь или я не знаю..........! Победитель Евровидения не может принимать участвие больше никогда!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Читав одне інтерв'ю О.Скрипки (ВВ), думаю він трохи більше від нас знає, то з його слів: Євробачення це повний відстій, навітьу Європі цей конкурс не авторитетний і там все куплено.

     

    PS: Знайду статтю запостю.

    Старість це не мудрість, старість це паскудство і біль. К.П. Степанков.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Читав одне інтерв'ю О.Скрипки (ВВ), думаю він трохи більше від нас знає, то з його слів: Євробачення це повний відстій, навітьу Європі цей конкурс не авторитетний і там все куплено.

     

    PS: Знайду статтю запостю.

    73845[/snapback]

    Круто все у нас получается! :lol: Руслана купила всю Европу!ахахаха :lol:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Читав одне інтерв'ю О.Скрипки (ВВ), думаю він трохи більше від нас знає, то з його слів: Євробачення це повний відстій, навітьу Європі цей конкурс не авторитетний і там все куплено.

     

     

    73845[/snapback]

    ..100%..

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Круто все у нас получается! :lol: Руслана купила всю Европу!ахахаха :lol:

    73848[/snapback]

    Якщо вже брати версію, що все куплено, то не Руслана купила.

    В Євробачення вкладаються шаленні кошти, країни платять за своїх учасників, а самі учасники можливо взагалі там нічого не вирішують.

     

    Про об'єктивність конкурсу:

    Ната вище писала про Здоб ші Здуб, вони публіку добре тоді запалили, а виграв хто? Вийдеш на сцену з добре поставленим голосом чи поставиш всіх на вуха запальною піснею, хто виграє? Хто краще?

    Старість це не мудрість, старість це паскудство і біль. К.П. Степанков.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Круто все у нас получается! :lol: Руслана купила всю Европу!ахахаха :lol:

    73848[/snapback]

    Так Руслана ні при чому. Це перед виборами так, щоб на нас більше уваги світ звернув.

    Я не знаю как жить, если смерть станет вдруг невозможной. (с) ДДТ

    А я люблю свою страну, и ненавижу государство! (с) Lumen

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Качаем,слушаем и выбираем понравившиеся и пишем почему именно по вашему мнению она(песня) победит! :)

    Евровидение 2006

    П.С.Спасибо Сталкеру!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    а был бы там SkinHate, то и думать кто выиграет не стоило бы.

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Еврорбачення - полная Х, П, Г и Ж. Все покупается, все продается, и Евровидение - не исключение.

    Не думай о секундах свысока...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Еврорбачення - полная Х, П, Г и Ж. Все покупается, все продается, и Евровидение - не исключение.

    74396[/snapback]

    Докажи! Или Скрипку услышали и поверили все!?! :lol:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Гість
    Ця тема закрита для опублікування відповідей.

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..