Перейти до змісту
  • Політика
  • Броварський місцевий осередок Громадського руху "За Майбутнє"


    compas

    Рекомендовані повідомлення

    Шановні друзі, в Броварах створюється осередок всеукраїнської громадської організації ВГО громадський рух "За Майбутнє"

    Заснована влітку 2008 року, і в основному участь у формуванні та поширенні громадського руху "За Майбутнє" бере молодь, адже за молоддю – майбутнє України, й ми живемо в цій країні і ми повинні щось міняти, й будувати собі нормальне життя, а не просто безрезультатно висловлювати свої невдоволення на форумах. Нашу думку повинна почути громада, На данний момент в Броварах формується Броварський громадський осередок, збираються небайдужі громадяни, небайдужі до свого майбутнього, та до майбутнього своїх рідних, дітей та друзів.

    Юридичне оформлення Броварського місцевого осередку буде завершено наприкінці березня місяця цього року.

     

    Детальнішу інформацію ви можете дізнатися на офіційному веб-сайті: http://www.zamaybutne.org/

     

    Участь у русі на добровільних засадах. Зараз набирається команда у комітети:

    -Юридичний

    -По зв'язку з громадськістю

    -По зв'язку з Вищими навчальними закладами та студентськими організаціями

    -Фінансово-економічний комітет

    -Комітет транспорту та зв'язку

    -Комітет культури та спорту

    -Комітет охорони здоров'я та екології

    -Матеріально-технічний комітет

    -Інформаційний комітет

    --Секретар (секретаріат)

     

    Раз на тиждень ми проводимо засідання, приймаємо нових членів руху, формуємо Виконавчий Комітет.

     

    Усім бажаючим зайняти певні посади у вищеназваних комітетах необхідно пред'явити автобіографію

     

    Голова Броварського Громадського Осередку руху "За Майбутнє" Віктор Сергійович: +380677050589

    +380636251928

     

    Голова Виконавчого Комітету (Безпосередньо з цією людиною Ви будете працювати) Броварського Громадського Осередку руху "За Майбутнє" Олексій Володимирович: +380969111618

    +380937095297

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 82
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    Автор, а чому Ви відразу не пишете про те, що Ваш рух - це проект на підтримку Гриценка на майбутніх президентських виборах? Відразу так і пишить, хто хоче приймати участь в агітації за кандидата в президенти Гриценка, всі сюди!

    Програма дуже прісна. нічим не відрізняється від програм аналогічних громадських організацій.

    Скажіть, будь ласка, а Ваш кандадат буде за чиї кишти фінансуватися? За особисті кошти Гриценка, які були, можливо, вкрадені в Української армії?.

    І ще питання: голова Броварського осередку Віктор Сергійович, які має досягнення в житті, яку освіту, скільки років.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Жаль что нельзя все эти осередки,группки,кучки и прочее дерьмо вот так просто взять и отправить в тайгу сосны лобзиком пилить или снег чистить в Антарктиде! Достали уже своими партиями и прочим дерьмом! Если за такими как вы или другими пойти,то и назад не вернёшся и вперёд не пройдёшь! Нужно посодействовать что бы эту тему снесли наФиг! Агитаторы хреновы,достали вы уже людей,так ещё и форум засыраете собой! :angry:

    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,
    ,,,,,,,,,,,,,,,

    Живу бедно: сыр с плесенью, вино старое, машина без крыши, телефон без кнопок.............
     

    <<<<<->>>>>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    хоть бы фамилии людей написал..

    ~

    Массовый век порождает массового человека (с) Д.Томас

    ~

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Автор, а чому Ви відразу не пишете про те, що Ваш рух - це проект на підтримку Гриценка на майбутніх президентських виборах? Відразу так і пишить, хто хоче приймати участь в агітації за кандидата в президенти Гриценка, всі сюди!

    Програма дуже прісна. нічим не відрізняється від програм аналогічних громадських організацій.

    Скажіть, будь ласка, а Ваш кандадат буде за чиї кишти фінансуватися? За особисті кошти Гриценка, які були, можливо, вкрадені в Української армії?.

    І ще питання: голова Броварського осередку Віктор Сергійович, які має досягнення в житті, яку освіту, скільки років.

     

    2. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ

     

     

     

    2.1. Мета ВГО “За Майбутнє” – задоволення та захист законних соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних, спортивних та інших спільних інтересів, виховання молодої політичної еліти України.

     

    2.2. Завданнями ВГО “За Майбутнє” є:

    - сприяння самореалізації членів ВГО “За Майбутнє”;

    - представлення й захист законних інтересів своїх членів в державних органах влади, органах місцевого самоврядування, судах, установах, та організаціях;

    - сприяння духовному зростанню особистості, розвитку та реалізації громадської свідомості та інтелектуального потенціалу;

    - сприяння національно-патріотичному вихованню молоді;

    - поширення інформації про діяльність ВГО “За Майбутнє”.

     

    2.3. Для виконання статутних завдань ВГО “За Майбутнє” в порядку, що не суперечить чинному законодавству:

    - поширює свої погляди через засоби масової інформації;

    - організовує в установленому порядку конгреси, конференції, семінари, оздоровчі табори, фестивалі, спортивні змагання, концерти, зустрічі тощо;

    - проводить благодійні акції та заходи;

    - має право вступати у виборчі коаліції;

    - засновує засоби масової інформації;

    - сприяє створенню умов для залучення молоді до активної участі у суспільних, законотворчих процесах;

    - сприяє розробці та впровадженню технологій ефективного використання творчого потенціалу молоді у проведенні реформ;

    - сприяє приходу до представницьких органів влади, органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади представників молодого покоління України;

    - виступає учасником цивільно-правових відносин, набуває майнові і немайнові права;

    - може ідейно, організаційно та матеріально підтримувати інші об’єднання громадян, надавати допомогу в їх створенні та діяльності;

    - може створювати установи та організації;

    - одержує від органів державної влади та органів місцевого самоврядування інформацію, необхідну для реалізації своїх цілей і завдань;

    - може вносити пропозиції до органів державної влади та місцевого самоврядування;

    - публічно викладає свою позицію з питань державної політики і суспільного життя держави;

    - бере участь в обговорені дій і рішень органів влади, дає громадську оцінку цим рішенням і діям, використовуючи для цього державні і не державні засоби масової інформації;

    - співпрацює з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, установами, організаціями, тощо;

    - підтримує міжнародні зв’язки з громадськими організаціями інших держав, міжнародними і міжурядовими організаціями у всіх формах, не заборонених чинним законодавством.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Автор, а чому Ви відразу не пишете про те, що Ваш рух - це проект на підтримку Гриценка на майбутніх президентських виборах? Відразу так і пишить, хто хоче приймати участь в агітації за кандидата в президенти Гриценка, всі сюди!

    Програма дуже прісна. нічим не відрізняється від програм аналогічних громадських організацій.

    Скажіть, будь ласка, а Ваш кандадат буде за чиї кишти фінансуватися? За особисті кошти Гриценка, які були, можливо, вкрадені в Української армії?.

    І ще питання: голова Броварського осередку Віктор Сергійович, які має досягнення в житті, яку освіту, скільки років.

     

    Правильно, ми підтримуємо гриценка, і це видно з офіційного сайту, якщо ви звичайно знайшли хвилинку й ознайомилися з матеріалом.

     

    Жаль что нельзя все эти осередки,группки,кучки и прочее дерьмо вот так просто взять и отправить в тайгу сосны лобзиком пилить или снег чистить в Антарктиде! Достали уже своими партиями и прочим дерьмом! Если за такими как вы или другими пойти,то и назад не вернёшся и вперёд не пройдёшь! Нужно посодействовать что бы эту тему снесли наФиг! Агитаторы хреновы,достали вы уже людей,так ещё и форум засыраете собой! :angry:

     

    Ти дуже емоційний)) Ніхто не змушує голосувати за того чи іншого кандидата

    Агітатори виконують функцію ознайомлення громадян з кандидатом, а не примусово зобов'язують до якихось певних дій.

    А якщо тебе дістало все, то можешь навіть на вибори не йти, нехай твій голос припишуть до якогось дяді васі

     

    хоть бы фамилии людей написал..

     

    По-перше, якщо я напишу тут прізвища, то це нічого не змінить. А якщо хочеш познайомитися, то залиш свої контактні дані, і я з тобою зв'яжуся.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Питання до автора теми:

    А чому ви не зазначаєте справжніх джерел фінансування проекту під умовною назвою "Гриценко в Президенти"? Або перефразую запитання: на якій сумі зупинилась Юлія Тимошенко щоб придбати Гриценка собі в якості підконтрольного кандидата на наступних виборах?

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    [По-перше, якщо я напишу тут прізвища, то це нічого не змінить. А якщо хочеш познайомитися, то залиш свої контактні дані, і я з тобою зв'яжуся.

    А чому це нічого не змінить? Вашим лідерам є що приховувати? Страна должна знать своих героев!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Питання до автора теми:

    А чому ви не зазначаєте справжніх джерел фінансування проекту під умовною назвою "Гриценко в Президенти"? Або перефразую запитання: на якій сумі зупинилась Юлія Тимошенко щоб придбати Гриценка собі в якості підконтрольного кандидата на наступних виборах?

     

    Фінансується з верховної ради, але Тимошенко тут не має ніякого відношення,

    а якщо ви хочете подискутувати на дану тему, то будь-ласка, я відпишу тут коли відбудеться засідання, і у всіх бажаючих буде можливість висловитися.

    Я добре знаю людину, яка являється однією з засновників руху, і в мене є підстави їй довіряти.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    [По-перше, якщо я напишу тут прізвища, то це нічого не змінить. А якщо хочеш познайомитися, то залиш свої контактні дані, і я з тобою зв'яжуся.

     

    А чому це нічого не змінить? Вашим лідерам є що приховувати? Страна должна знать своих героев!

     

    Наші лідери такі ж люди як і всі інші. Діяльність осередку координую в Броварах я, але героєм себе не вважаю.

    Особисто я вважю плюсом такого об'єднання в Броварах те, що люди будуть мати можливість поспілкуватися, підтримати одне одного, завести нових знайомих (що в наш час дуже важливо). І взявся я за це тому, що хочу щось змінити, а якщо всі будуть міркувати так само як ти, то ми залишимось в попі назавжди.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Уважаемый автор, увы Вы не представились,

    в Броварах створюється осередок всеукраїнської громадської організації ВГО громадський рух "За Майбутнє"

    ,

    а подскажите, Вы с ситуацией в Броварах знакомы, каковы приоритеты работы огранизации в нашем городе, чем "За Майбутнє" непосредственно в Броварах будет заниматься? Или это очередная компания поиска поддержки и популярности, как это уже было и с "Блоком Черновецкого", "КПУ", "Свобода", "ПРП"....

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме
    ...когда у оппонента кончаются аргументы, он начинает уточнять национальность
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я добре знаю людину, яка являється однією з засновників руху, і в мене є підстави їй довіряти.

    Це дуже вагомий аргумент, ми тобі віримо.

    А ще у вас дуже класна пафосна назва.

    Куди мені йти записуватись?

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Уважаемый автор, увы Вы не представились, ,

    а подскажите, Вы с ситуацией в Броварах знакомы, каковы приоритеты работы огранизации в нашем городе, чем "За Майбутнє" непосредственно в Броварах будет заниматься? Или это очередная компания поиска поддержки и популярности, как это уже было и с "Блоком Черновецкого", "КПУ", "Свобода", "ПРП"....

     

    Віктор Сергійович.

    Ми знайомі з ситуацією, а саме з проблемами, але вірішити їх не так вже й просто. Наприклад візьмемо ті самі дороги - жах, але щоб їх відремонтувати, необхідні кошти. Треба щоб люди КОЛЕКТИВНО зібралися, й написали заяву до виконкому, до мерії. Треба, щоб було об'єднання громадян, бо я думаю ви згодні, що пересічного громадянина ніхто слухати не стане, його ту ж заяву просто викинуть на смітник. Але якщо люди об'єднаються, то можна буде вирішувати глобальні проблеми нашого міста. Наприклад в когось є якісь знайомі в дорожній галузі, в когось в комунальній, ми пишемо туди листа від імені громади - громадського об'єднання, а ваш знайомий може посприяти, щоб лист дійшов куди треба і

    ми принаймні зможемо отримати якусь конкретну відповідь.

    Громаду слухають більше, ніж одну людину.

    А якщо я напишу листа від свого імені, його читати ніхто не стане, бо ніхто мене в очі не бачив, і я не якась видатна персона, чи крутий бізнесмен. Ось у чому перевага громадського об'єднання, і якщо хоч хтось хоче змінити теперішню ситуацію на краще, то можливо це непоганий шанс.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    и все таки... в чем задача вашей оганизации... ну кроме политпиара =) хотя я навероно сам ответил на этот вопрос.. =))

    ~

    Массовый век порождает массового человека (с) Д.Томас

    ~

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    От якби вам сказали йдіть махайте прапором за 100 гривень, то всі одразу побігли б, але, вибачте ми на добровільних засадах працюємо.

     

    и все таки... в чем задача вашей оганизации... ну кроме политпиара =) хотя я навероно сам ответил на этот вопрос.. =))

     

    Мета - вирішувати глобальні проблеми міста. Ми можемо потім навіть від'єднатись та існувати самостійно, якщо вам не подобається, що тут фігурує політика
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Расстрелять бы вас всех.

    А хотите что-то сделать хорошего - делайте.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Думаю треба вже брати на себе якусь відповідальність, а не увесь час критикувати й критикувати, маємо вже щось міняти

     

    Расстрелять бы вас всех.

    А хотите что-то сделать хорошего - делайте.

     

    Делайте? За вас делайте? За кого? За тех кому всё-равно, ? Что я сам сделаю? Давайте подавайте идеи. будем вместе думать как их осуществить.

    Вы же живёте в этом городе и этой стране, или я ошибаюсь???

    За нас никто никогда ничего не будет делать

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Что тут думать? Броварам нужно минимум три митинга по 1000 человек в каждом. Первый - за снижение стоимости коммунальных услуг. Второй - за понижение стоимости проезда в транспорте. Третий - просто припугнуть Сапожко и ко. Если вас хорошо финансируют, то не вижу проблем вобще. Агитация в СМИ - раз, стикеры, агитплакаты - два. Причём, чтоб это было безвозмездно, а не под эгидой какого-то очередного дятла, в духе Грыценка. Позиция ясна? Сможете? Думаю. что нет. Змінено користувачем Vin
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Что тут думать? Броварам нужно минимум три митинга по 1000 человек в каждом. Первый - за снижение стоимости коммунальных услуг. Второй - за понижение стоимости проезда в транспорте. Третий - просто припугнуть Сапожко и ко. Если вас хорошо финансируют, то не вижу проблем вобще. Агитация в СМИ - раз, стикеры, агитплакаты - два. Причём, чтоб это было безвозмездно, а не под эгидой какого-то очередного дятла, в духе Грыценка. Позиция ясна? Сможете? Думаю. что нет.

     

    Проблема стоимости проезда в транспорте отчасти вина пасажиров.

    В каждой маршрутке висят Обов'язки та права пасажирів . Там прописано что-то вроде следующего:

    Кондуктор (или водитель) ОБЯЗАН выдать проезной билет. Это гарантирует, что деньги пойдут не ему в карман, а тому кто держит эти самые маршрутки, следовательно никому не понадобиться повышать цены на проезд, но никто даже не задумываеться о том чтобы попросить билетик! А потом говорите что повышаются тарифи...

     

    Второй момент: если вы едете в маршрутке без билетика, и недай Бог маршрутка попадёт в ДТП и ктото из сидящих или стоячих пострадает, то вы никогда не докажете что ехали именно в этой маршрутке и никто не выплатит вам никакой компенсации.

     

    Я например когда еду в маршрутке и спрашиваю билетик, то они меня буквально готовы безоплатно везти в киев, лишь бы молчал. ЭТО НОРМАЛЬНО???

     

    Если будем молчать и сидеть сложа руки говоря при этом - делайте что-то... извините, тогда толку будет действительно мало.

    А организовывать митинги вовсе не обязательно... некоторые вопросы можно решать через знакомых, просто все попривыкали, что за это обязательно должны сунуть в карман бумажку или принести могарыча

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Второй момент: если вы едете в маршрутке без билетика, и недай Бог маршрутка попадёт в ДТП и ктото из сидящих или стоячих пострадает, то вы никогда не докажете что ехали именно в этой маршрутке и никто не выплатит вам никакой компенсации.

    А если у меня во время ДТП билетик случайно вылетит из рук - я смогу доказать, что я ехала в этой маршртуке?
    Кто томим духовной жаждой, тот не жди любви сограждан (с) Игорь Губерман
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Что за идиотизм? Какие знакомые? Какие билетики? Ты о чём? Твоя речь не убедительна. Чтоб что-то изменить тут, нужна полномасштабная уличная война, с перевёрнутыми правительствинными автомобилями и выбитыми окнами горисполкома. Надо, но в меру. Подкупить местную ментуру, чтоб те какое-то время не вмешивались, дабы быдлота не наглела, которую, кстати, можно успешно использовать, а потом позакрывать. Вот и всё. В Броварах наметилась тенденция к информационному фашизму и это в стране со "свободой слова". Местные власти обнаглели вкрай. И исправить положение можно только так. ) Змінено користувачем Vin
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А проблема финансирования в том, что все кто куда-то вкладывает деньги хочет получить в 100 раз больше, при этом инвесторы смотрят с большим недоверием, потому что думают что деньги раскрадут, потому что многие именно так свой капитал и сколотили, следовательно ничего менять они не хотят, потому что бояться лишится источника дохода.

    Вот поэтому мы всё должны делать САМИ!

     

    Да у нас есть членские взносы, которые достигают отметки в 20 грн/месяц, но эти деньги пойдут на нужды Громадського руху, нам ведь нужна бумага, ручки отпечатывать плакаты, визитки... и т.д.

    За зал в котором проводяться заседания мы ничего не платим, в отличии от прометея, где час-240 грн.

     

    Что за идиотизм? Какие знакомые? Какие билетики? Ты о чём? Твоя речь не убедительна. Чтоб что-то изменить тут, нужна полномасштабная уличная война, с перевёрнутыми правительствинными автомобилями и выбитыми окнами горисполкома. Надо, но в меру. Подкупить местную ментуру, чтоб те какое-то время не вмешивались, дабы быдлота не наглела, которую, кстати, можно успешно использовать, а потом позакрывать. Вот и всё. В Броварах наметилась тенденция к информационному фашизму и это в стране со "свободой слова". Местные власти обнаглели вкрай. И исправить положение можно только так. )

     

    Флаг в руки. Будешь ментуру подкупать? Но это же коррупция? Ты же поменять что-то хочешь? Поумнее предложить можешь что-нибудь? что действительно сработает, ведь никто не будет переворачивать машины и бить стёкла, мы ведь не маленькие дети, и не уличные хулиганы

     

    Ты только пойди в милицию с таким предложением, они там стукнут куда нужно - мол человечек переворот делать хочет, непорядок... Чё делать то с ним? - ну к тебе и придут домой на следующий день. По закону нужно.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вот вы существуете з 2008-го года. У вас есть "Комітет культури та спорту". Какие культурные мероприятия были проведены за этот год?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Не, ну правда, если вас финансируют из Верховной рады, т.е. и так за наши деньги (налогоплательщиков), так и делайте добрые дела - вот, из актуального:

     

    1. Состояние проезджей части на ул. Олимпийской (я сам с массива, но дорога там просто ***дец).

    2. Хотелось бы больше спортивных площадок (футбол, волейбол, теннис). Существующее количество мало удовлетворяет.

    3. Криминогенная обстановка в Броварах явно нездоровая - нужны патрули на улице, которые могли бы приехать на место проишествия /преступления в течение 5-7 минут, пока можно что-то решить по горячим следам.

     

    Это так, навскидку. Предлагаю писать в эту тему свои предложения, пусть ребята занимаются делом, если у них есть такое желание. А вести разговоры на тему "консолидации народных и политических сил" мы все умеем.

    Сабар упар манус сатья тахар упар наин.

    Без шуток.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вот вы существуете з 2008-го года. У вас есть "Комітет культури та спорту". Какие культурные мероприятия были проведены за этот год?

     

    Київський осередок ВГО "За Мабутнє" з 2008 року існує. В Броварах ми тільки формуємося й кожен член вносить свої ідеї та пропозиції, а щодо проектів то планується провести акцію баченні світу очима дитини (найкращий малюнок) . Плануємо підтримувати спортивні змагання, а саме надавати призи. Плануємо провести акцію на користь підтримки виробників української продукції, щоб люди не купляли закордонні продукти, а вітчизняне, тим самим підтримуючии спроможність виробника випускати більшу кількість якісної продукції.

    От щоб такі ідеї реалізувати ми вислуховуємо думки та пропозиції кожного члену руху.

     

    Не, ну правда, если вас финансируют из Верховной рады, т.е. и так за наши деньги (налогоплательщиков), так и делайте добрые дела - вот, из актуального:

     

    1. Состояние проезджей части на ул. Олимпийской (я сам с массива, но дорога там просто ***дец).

    2. Хотелось бы больше спортивных площадок (футбол, волейбол, теннис). Существующее количество мало удовлетворяет.

    3. Криминогенная обстановка в Броварах явно нездоровая - нужны патрули на улице, которые могли бы приехать на место проишествия /преступления в течение 5-7 минут, пока можно что-то решить по горячим следам.

     

    Это так, навскидку. Предлагаю писать в эту тему свои предложения, пусть ребята занимаются делом, если у них есть такое желание. А вести разговоры на тему "консолидации народных и политических сил" мы все умеем.

     

    Фінансують не нас, а поліграфію, офіс в Києві, підтримку сайту, операторів фото- та відео- зйомки на засіданнях у Києві, фуршети між перервами на засіданнях, і ще багато чого іншого. Нашу діяльність у Броварах поки ніхто не фінансує.

     

    Доречі, ідеї ви всі скоро зможете викласти на окремому форумі, який буде відкрито спеціально для громадського руху, а поки-що висловлюйтесь тут.

    А проїзжу частину, якщо в мене буде можливість я підправлю :smile:

    Якщо хтось з вас бачив який в тому році був виїзд з вулиці Грушевського 3Б, а потім його залатали ми - то цього ніхто не помітив, навіть не подякували. Зараз знову розбитий. По можливості виправимо, якщо наше управління держава не розвалить, бо вже 3й місяць немає грошей.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..