Перейти до змісту
  • Rock
  • SlipKnot


    xatrix

    Рекомендовані повідомлення

    блин такиеже скорости я слышал у лью Бельсона (для дех кто незнает это изобретатель игры на 2-х басах) которы был довольно далек от метала вообще))) да и было ему лет 60...или 65. Да и упоминаемый мною Ломбардо в 83 году довел скорость в метале почти до космоса, потом все начали по него косить. Вобщем джои крутой мужик и все-такое но ему пока рановато говорить о величии. Хотя мне он вообще не понравился

     

    Та как не крути, а они всёравно играют по разному, ни Ломбардо ни Белсон в Слипкноте не играли, понимаешь к чему я веду???

     

    А как по мне, так вообще лучше Чеда Смита никто не играет! А все эти ДЕДЫ барабанов - это вообще старая школа! Они своё отиграли давно! Их сюда вплетать не стоит!

    Самый быстрый кардан, что видел я, это 1080 ударов в минуту! и это был не Джордисон и не Ломбардо, а вообще какой-то задрот домашний!

     

    Ведь никто не говорит, что вот если бы вышел на ринг Кассиус Клей, то навалял бы обоим Кличкам одновременно!!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 330
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    вот сколько я их слушал, смотрел видео, клипы, так и не понял почему все молятся на Джои и называют его чуть ли не богом барабанов...

     

    Хто його так називає? о_О Малолєті з беками"сліпнот" і "Кіш"??? Чи бородаті дядьки з "Канібал Корпсом" у плеєрі? Кого ти слухаєш? З ким ти дискутуєш?...

    В его соляке я увидел искуства не больше чем в половине постов по теме

     

    Погано дивився. Особисто я там шоу побачив. І шоу якісне, як не крути.

    Тільки без образ, благаю. Краще подивись у словнику, як пишуться слова "кто-нібуть" та "іскуство". Грамотне письмо тобі більше личитиме, як музиканту, аніж псеводінтелігентне обкакування "факерського" драмера.

     

    Джои на самом деле крут, он очень техничный, очень быстрый, в своём стиле ему, наверняка, нету равных!

     

    Цим можна було відразу і закінчити цей флуд про "найкращого" Джоі. Серед ню-метала, об'єктивно, йому рівних нема. ЛП, ЛБ, Дістьорбд, КоЯн? Ну чиї партії тут складають хоча б якусь складність для драмера-початківця? :) Правильно! Це.... :)

    Да и упоминаемый мною Ломбардо в 83 году довел скорость в метале почти до космоса, потом все начали по него косить.

     

    Чесно кажучи, крім Ломбардо я там мало кого знаю. Тому маю такі підозри і щодо тебе. ) Ти взагалі цікавився історією Слеєра? До "Рейн ін Бладу" 86го року про них і в штатах мало чули, не кажучи про твій абстрактний "мітол"(я так розумію мітол-світ). Та і після 86го вони залишались маловідомими у силу цькування пресою за "профашистські" тексти. І казати, що на них почали рівнятися з 83го... Ну, нетактовно, чи що?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я просто хотел сказать, что по сравнению с другими драммерами у Джоя Джордисона нету ничего выдающегося.
    Лучше быть, чем казатся!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    техника и исскуство - две абсолютно разные вещи.Технику игры судить можна, а исскуство нет.Оно должно вызывать чуства, а не критику, нравится либо нет
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Мне не очень нравится музыка типа слипнот. У них дурацкие тексты, а вокал как в голливудском фильме ужасов.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 3 місяця через...

    Мне не очень нравится музыка типа слипнот. У них дурацкие тексты, а вокал как в голливудском фильме ужасов.

     

    Мені особливо про голівудські жахіття сподобалось,ахах!

    Що ж ти власне у розділі РОК забув,ти б ще сказав музика у них загучна)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..