Перейти до змісту
  • "Великий брат" не стежить за тобою.
  • Обсуждение конкурса "Лучший фотограф"


    Рекомендовані повідомлення

    Одні із самих кращих світлин, що я бачив -то були роботи "товаріща" Юкрейніан енд "дєвачкі" одной, псіхо кличуть, звать Іра. =)

    Так шо, Іра рулить, Сла пєдаліт. =))))))))))))))

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 1 тис
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Для :-)

     

     

    А ты читал название раздела? при чем здесь забанить, да и она кажись не выражалась не нормативно. :blink:

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1262545545/gallery_1641_325_4434.jpg

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме

    ФАКс - снег идёт!!!!!!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    где оскобление?тыцьни пальцем....слово "дубина" не является словом не нормативной лексики...а по другому я тя пока еще не называла...если для тебя это обидно значит правда в коей мере... :bye:

    так что розслабся....не нада было первому переходить на личности...я ничего просто так не оставляю пора бы уже понять

     

    Ды дубинистая дубина! Ты кирпич!!! )))))

     

    ты чаааааааааааайник! :)))))

     

    еще ты пустой бамбук :))) тук-тук :))))

     

    ух как классно. оказывается оскорблением считается только ненормативная лексика. Значит я тебя могу называть любим словом из словаря?:)))

     

    Там такииииииииииие есть слова!!! ухЪ! закачаешься!

    http://ne-kurim.ru/ncounter/172-4.png
    *под рублями понимать украинские гривны

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме

    Для :-)
    А ты читал название раздела? при чем здесь забанить, да и она кажись не выражалась не нормативно. :blink:

    похоже, он её в подсознании, возвёл в ранг противника, а противник должен біть уничтожен. Отсюда и просьба забанить. :biggrin:
    Значит- аргументы Иры выше, лучше, сильнее.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ох, ребята.Ну вы и даете.

    значит,первое.

    По поводу жюри и того, что Иру выбрали за красивые глаза. на мой взгляд ( а я знаю непосредственно двоих из жюри, а про Лучика наслышана и навидена от Джампера), то могу с уверенностью сказать, что оценивали НЕ имя, а РАБОТУ. Психо ты или не Психо - неважно. И если она прошла в финал, тозначит есть на что посмотреть. То же и про Сла. Про субьективность будем судить после того, как народ проголосует.

    значит, второе.

    Я очень удивлена с этого бреда. Ирочка, на кой черт тебе нужно кому-то что-то доказывать? Ты же знаешь, что твои работы любят.(Подчеркиваю, РАБОТЫ) И неужели вам обоим, взрослым дядькам и тьотькам, не понятно, что это глупейший и бесполезнейший спор. На вкус и цвет товарищей нет. Вы спорите о том, кому больше нравится. Перестаньте и все. Сла нравится Сла, а Психо нравится Психо. Компромис?

    Last day of summer never felt so cold

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ну...и это не тонкий намек на толстые обстоятельства?

    дак кто там по каким причинам вышел в финал?

     

    Тебе легче станет, если я сниму свою кандидатуру? :)

     

    Если честно, для меня твой истерический крик ничего не значит, но не хочется доводить до истерик девочку. :) Девочек надо уважать :)))

    http://ne-kurim.ru/ncounter/172-4.png
    *под рублями понимать украинские гривны

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Оскорблением считаються слова, или фразы затронувшые честь человека, а так как ты ещо не плачешь, значит тебя не затронуло...

    :-)))))

    И ты не умеешь читать совершенно, имелось введу что БААААААААААНННННЯЯЯЯЯТТТТТ за ненормативную лексику, а так же за грубое оскорбление другого пользователя..

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1262545545/gallery_1641_325_4434.jpg

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    И мне кажеться что тут съиграла большую роль дружба с кем то или по знакомству.... тупо получается у некоторых класные фотки, я не говорю о себе, а вышло что кто попало попал в следующий "раунд"

     

    голосовал без персоналий, просто оценивал каждую фотграфию по двум параметрам (сюжет 6 баллов, техника 4 балла), потом просуммировал и отдал организаторам :)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    следующий конкурс нужно проводить анонимно:)

    заанонимить всех - и жюри, и учасников

    Last day of summer never felt so cold

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Не просто надо было не так делать, надо было так :

    берешь фото и ходишь по городу, и у не знакомых людей просишь оценить, и за какие фото больше всего отдадут голосов тот и МЕГАКРУТ.... но так как у нас нет таких креативщиков на форуме, имеем что имеем.

     

    И не начинайте отмахиваться, просто судя со всего этого балагана этот конкурс очень важен, и в подарок от БП победитель получает майбах... Кипишь не изза чего, и блин каждый раз при голосованиях у нас так.

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1262545545/gallery_1641_325_4434.jpg

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Знаю не всіх членів жюрі, в будь-якому випадку не маю до них жодних предьяв. Але:

     

    В усіх конкурсах жюрі представляється публічно до початку власне конкурсу. Це усталена практика, перевірена роками. Яка була мотивація адміністрації, коли вони прийняли рішення починати конкурс до обрання жюрі? А пізніше, вже коли воно було обрано - чому не називали імена суддів до кінця голосування?

     

    І ще: у мене немає підстав недовіряти тій же Luchik або Neuvelle. Але є нормальним, коли оцінювати конкурсантів запрошують людей публічних або хоча б тих, кого знає більшість конкурсантів\глядачів. Впевнений, що на порталі з легкістю можна було б назбирати таких персонажів. Чому ж тоді до складу жюрі включили осіб, порівняно невідомих для сбн-спільноти?

    Змінено користувачем Bezcenzury
    Батьківщина - це не територія, а сума подвигів і звершень
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Тому-що вони професіонали, Дрок. Лучік наприклад. Хто такий/така Neuvelle, не знаю, але впевнено думаю, що також має власну думку. =)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Тому-що вони професіонали, Дрок. Лучік наприклад. Хто такий/така Neuvelle, не знаю, але впевнено думаю, що також має власну думку. =)

     

    Хто оцінював її професіоналізм? Які у неї переваги над тією ж Психо, наприклад? Якщо людина обрана судити інших, вона має бути принаймні на голову вище в профільному питанні. Звідки ми це знаємо? Тому я і згадав пропублічність.

    щодо власної думки Neuvelle - Ксюша Собчак або якась Влада555 теж теоретично може мати власну думку, але ж це не дає нам підстав прислухатись до цієї думки і вважати її фаховою.

     

    Ще раз підкреслюю - не маю жодних особистих предьяв до жюрі - мене цікавлять принципи відбору

     

    А взагалі мене більше цікавить відповідь на першу частину запитання

    Змінено користувачем Bezcenzury
    Батьківщина - це не територія, а сума подвигів і звершень
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме

    взагалі цікаве питання, в цілому. Я - професійний будівельник, інженер. Керую великими проектами......Хто оцінював мій професіоналізм? ХЗ. Багато-хто..Звідки воно береться ? З практикою, працюючи на тим, тим проектом, обростуючи зв'язками, бачучи роботу людей, з якими працюєш, які самі на дві, три голови вище за тебе и коли ти до них тягнешся, обрєтаєшь професіоналізм. Працюючи на високому рівні не дивишся донизу. Але жодна людина з форуму цього не робила - тому немає підств рахувати мене професіоналом ?
    Я думаю, що якщо хтось організував конкурс, назвав жюрі, оголосили початок конкурсу і є учасники, добровільні- то вони згодні на те, що їх роботи будуть оцінювати саме ці люди. І, вважаючи себе за гідного спеціаліста, вони будуть боротися за перемогу у конкурся, в якому вони згодилися прийняти участь на оголошених умовах (склад жюрі, тематика конкурсу).......
    здається так...чи ні ?
    Змінено користувачем Dart
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме

    взагалі цікаве питання, в цілому. Я - професійний будівельник, інженер. Керую великими проектами......Хто оцінював мій професіоналізм? ХЗ. Багато-хто..Звідки воно береться ? З практикою, працюючи на тим, тим проектом, обростуючи зв'язками, бачучи роботу людей, з якими працюєш, які самі на дві, три голови вище за тебе и коли ти до них тягнешся, обрєтаєшь професіоналізм. Працюючи на високому рівні не дивишся донизу. Але жодна людина з форуму цього не робила - тому немає підств рахувати мене професіоналом ?

    Я думаю, що якщо хтось організував конкурс, назвав жюрі, оголосили початок конкурсу і є учасники, добровільні- то вони згодні на те, що їх роботи будуть оцінювати саме ці люди. І, вважаючи себе за гідного спеціаліста, вони будуть боротися за перемогу у конкурся, в якому вони згодилися прийняти участь на оголошених умовах (склад жюрі, тематика конкурсу).......

    здається так...чи ні ?

     

    проблема в том, что условия участия в конкурсе как и состав жюри, как и сам факт его появления на момент начала конкурса были неопределены, это было одной из причин моего неучастия.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме

    взагалі цікаве питання, в цілому. Я - професійний будівельник, інженер. Керую великими проектами......Хто оцінював мій професіоналізм? ХЗ. Багато-хто..Звідки воно береться ? З практикою, працюючи на тим, тим проектом, обростуючи зв'язками, бачучи роботу людей, з якими працюєш, які самі на дві, три голови вище за тебе и коли ти до них тягнешся, обрєтаєшь професіоналізм. Працюючи на високому рівні не дивишся донизу. Але жодна людина з форуму цього не робила - тому немає підств рахувати мене професіоналом ?

    Я думаю, що якщо хтось організував конкурс, назвав жюрі, оголосили початок конкурсу і є учасники, добровільні- то вони згодні на те, що їх роботи будуть оцінювати саме ці люди. І, вважаючи себе за гідного спеціаліста, вони будуть боротися за перемогу у конкурся, в якому вони згодилися прийняти участь на оголошених умовах (склад жюрі, тематика конкурсу).......

    здається так...чи ні ?

     

    Є стандартні критерії оцінки фахівців в різних галузях. Якщо на твоєму разхунку є упсішно виконані проекти, якісні матеріали, в твоєму випадку - споруди, обєкти і т.п. - значить ти якісно виконуєш свою роботу, маєш певний досвід, маєш право давати поради або оцінювати інших - з висоти власного досвіду.

    В конкурсах краси, напрклад, в жюрі зазвичай займають місце власники модельних агенств, екс-міски і т.п. - жюрі оголошується ДО ПОЧАТКУ конкурсу і регалії членів жюрі оприлюднюються також до початку

    В спортивних змаганнях - видатні спортсмени, тренери і т.п.

    В літератирних конкурсах - популярні письменники і т.п.

    Теж саме стосується будь-якого конкурсу, в т.ч. і фото. Я зараз кажу не про масштаби - я не вимагаю присутності в складі жюрі фюрера асошиейтед прес - я маю на увазі принципи, модель.

     

    Юкрейніан щойно правильно сказав, і я ще перед цим звернув увагу: жюрі визначилось пост-фактум, вже після старту конкурсу, принципи оголошені не були, заслуги цих людей в галузі ніхто не знає - де підстави вважати членів жюрі обєктивними? Це все одно, що правила гри встановлюються або змінюються по-ходу гри. Єдиний правильний варіант, як на мене, для конкурсантів або потенційних конкурсантів - бойкот конкурсу, зняття власних кандидатур, з огляду на вищезазначене

    Змінено користувачем Bezcenzury
    Батьківщина - це не територія, а сума подвигів і звершень
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    а вот если бы я выложили свою фотку сисек, то оценивали бы не мою фотку, а мои сиськи) и я бы выиграла, не потому что у меня крутая фотка, а потмоу что я человек хороший))))))

     

     

    п.с.Вишез, поделись срачем =))))))

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ната, ты просрала такой шанс!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ахренеть.. Змінено користувачем Neikan
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Є стандартні критерії оцінки фахівців в різних галузях. Якщо на твоєму разхунку є упсішно виконані проекти, якісні матеріали, в твоєму випадку - споруди, обєкти і т.п. - значить ти якісно виконуєш свою роботу, маєш певний досвід, маєш право давати поради або оцінювати інших - з висоти власного досвіду.

    В конкурсах краси, напрклад, в жюрі зазвичай займають місце власники модельних агенств, екс-міски і т.п. - жюрі оголошується ДО ПОЧАТКУ конкурсу і регалії членів жюрі оприлюднюються також до початку

    В спортивних змаганнях - видатні спортсмени, тренери і т.п.

    В літератирних конкурсах - популярні письменники і т.п.

    Теж саме стосується будь-якого конкурсу, в т.ч. і фото. Я зараз кажу не про масштаби - я не вимагаю присутності в складі жюрі фюрера асошиейтед прес - я маю на увазі принципи, модель.

     

    Юкрейніан щойно правильно сказав, і я ще перед цим звернув увагу: жюрі визначилось пост-фактум, вже після старту конкурсу, принципи оголошені не були, заслуги цих людей в галузі ніхто не знає - де підстави вважати членів жюрі обєктивними? Це все одно, що правила гри встановлюються або змінюються по-ходу гри. Єдиний правильний варіант, як на мене, для конкурсантів або потенційних конкурсантів - бойкот конкурсу, зняття власних кандидатур, з огляду на вищезазначене

    омг

    Тут что - президента выбирают или как? :smile: Чуваки, расслабтесь, эврисинг вилл би оллрайт!

     

    По поводу фотографий Психо - честно говоря, не претендуя на адекватную профессиональную критику, могу сказать, что они мне вообще не понравились и не достойны финала. Мрачные и неинтересные, хотя, конечно, возможно, с профессиональной точки зрения их можно расценивать как нечто шедевральное. Но безусловно у Психо есть полным полно замечательных работ. :smile:

    Змінено користувачем Dronskiy
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    гггггг :laugh: спасибо...

    ага фотки таки дышут....захлебываясь и отхарькивая периодически критику "понимающих" людей... :pleasant:

     

     

    ира работает ! немешайте она настраивает правильно свет

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    В усіх конкурсах жюрі представляється публічно до початку власне конкурсу. Це усталена практика, перевірена роками. Яка була мотивація адміністрації, коли вони прийняли рішення починати конкурс до обрання жюрі? А пізніше, вже коли воно було обрано - чому не називали імена суддів до кінця голосування?

    І ще: у мене немає підстав недовіряти тій же Luchik або Neuvelle. Але є нормальним, коли оцінювати конкурсантів запрошують людей публічних або хоча б тих, кого знає більшість конкурсантів\глядачів. Впевнений, що на порталі з легкістю можна було б назбирати таких персонажів. Чому ж тоді до складу жюрі включили осіб, порівняно невідомих для сбн-спільноти?

     

    Именно что неизвестных СБН-сообществу. Опять же на первом месте беспристрастность. А почему не оглашали список членов жюри? Да как минимум потому что тем же членам жюри, посыпались бы письма вроде "голосуй за меня - я тя пивом угощу" и т.п. Это та анонимность о которой говорилось и раньше, и я считаю что именно благодаря этому конкурс хоть немного приобрел очертания демократичного и справедливого.

    В конкурсах краси, напрклад, в жюрі зазвичай займають місце власники модельних агенств, екс-міски і т.п. - жюрі оголошується ДО ПОЧАТКУ конкурсу і регалії членів жюрі оприлюднюються також до початку

    В спортивних змаганнях - видатні спортсмени, тренери і т.п.

    В літератирних конкурсах - популярні письменники і т.п.

    Теж саме стосується будь-якого конкурсу, в т.ч. і фото. Я зараз кажу не про масштаби - я не вимагаю присутності в складі жюрі фюрера асошиейтед прес - я маю на увазі принципи, модель.

     

    Все соответствует заданой тобой модели. Все члены жюри - хорошие фотографы, так или иначе люди связанные с искусством.

     

     

    Хто оцінював її професіоналізм? Які у неї переваги над тією ж Психо, наприклад? Якщо людина обрана судити інших, вона має бути принаймні на голову вище в профільному питанні. Звідки ми це знаємо?

     

    Откровенно говоря Luchik и Psycho - соседки. Знакомы очень давно. Обе успешно занимаются фотографией. Лучик - профессиональный дизайнер с колоссальным опытом. От того, как много людей на форуме её знает ничего не зависит. Вы же сами хотели беспристрастный конкурс, не так ли? А кто как не люди, которых никто не знает сможет адекватно оценить участников.

     

     

     

    ира работает ! немешайте она настраивает правильно свет

     

    :laugh: Примерно так Ирка снимала фотки в стиле "Рыбий глаз" (см. аву) :smile:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Гість
    Ця тема закрита для опублікування відповідей.

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..