Перейти до змісту
  • "Великий брат" не стежить за тобою.

    Рекомендовані повідомлення

    http://s019.radikal.ru/i642/1606/d3/00779d20654c.jpg

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ну я чото на99%уверен шо будет серьезная заворушка 

     

    ты всё ещё так думаешь?

    давай обсудим. есть интересная инфа

    похоже большая война отменяется

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

     

     

     

     

    как оно?)

     

    отлично... а сам как ???

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

     

     

     

     

     

    как оно?)

     

    отлично... а сам как ???

     

    тоже ничего) солнце, воздух, травка/одуванчики, ещё и воскресенье))

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Прикольно

    Я залепил лодку, можно как-то вместе поплыть))) У меня с парусом, на буксир могу взять))) :D

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Трорлолооо... как оно?

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    выживаем....

     

    долбаные магнитные бури...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Как Россия участвует в конфликте Израиля и Палестины: семь примеров

     

    https://www.liga.net/world/articles/kak-rossiya-uchastvuet-v-konflikte-izrailya-i-palestiny-sem-primerov

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

     

     

    Прикольно

    Я залепил лодку, можно как-то вместе поплыть))) У меня с парусом, на буксир могу взять))) :D

    нихуясебе)тока если б ти со мной поплил то ахуел би с парусом))в последний день #### такие шквали ветряние були прямо в харю))с парусом унесло б к ибеням))це если сплавляться на лодке то и мне на лодке нада бо если я буду на байдарке ати на лодке то #####ешся договнять)) Змінено користувачем nomad8

    73422536_2171135909854914_75126322358166

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Нема ні в кого старих дирявих автокилимків з кріпленнями? Цікавить саме ці кліпси кріплення...

    Думав докупити там, де брав килимки - по 35 грн. штука хочуть. В результаті їдуть з Алі

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

     

     

    Прикольно

    Я залепил лодку, можно как-то вместе поплыть))) У меня с парусом, на буксир могу взять))) :D

    нихуясебе)тока если б ти со мной поплил то ахуел би с парусом))в последний день #### такие шквали ветряние були прямо в харю))с парусом унесло б к ибеням))це если сплавляться на лодке то и мне на лодке нада бо если я буду на байдарке ати на лодке то #####ешся договнять))

     

    та парус то такое, можно и не цеплять)   а зачем быстро плыть? я б вообще просто по течению хотел дрейфовать))  ну понятно, не без того, чтоб гребти нужно, но спешить куда-то зачем...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    -

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

     

    Нема ні в кого старих дирявих автокилимків з кріпленнями? Цікавить саме ці кліпси кріплення...

    Думав докупити там, де брав килимки - по 35 грн. штука хочуть. В результаті їдуть з Алі

     

     

    на олх не было?

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

     

     

     

     

    Прикольно

    Я залепил лодку, можно как-то вместе поплыть))) У меня с парусом, на буксир могу взять))) :D

    нихуясебе)тока если б ти со мной поплил то ахуел би с парусом))в последний день #### такие шквали ветряние були прямо в харю))с парусом унесло б к ибеням))це если сплавляться на лодке то и мне на лодке нада бо если я буду на байдарке ати на лодке то #####ешся договнять))

     

    та парус то такое, можно и не цеплять)   а зачем быстро плыть? я б вообще просто по течению хотел дрейфовать))  ну понятно, не без того, чтоб гребти нужно, но спешить куда-то зачем...

     

     

    не понимаю как по десне и тем более сейму идти под парусом? они же петляют

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    а так то да, счас весна и налетает шквал за минуту и капец...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    В Україні ситуація з ковідом гірша, ніж в Індії

    11:49 — 18 травня 2021

     

     

    Якщо розглядати процентне співвідношення, то в Україні ситуація виглядає гіршою, ніж в Індії. Населення Індії, за офіційними даними, становить 1,4 мільярда осіб. В Україні — 43,5 мільйона. У нашій країні коронавірусом за весь час пандемії заразилися 2 мільйони 160 тисяч осіб. Це 4,96% населення. В Індії цей показник становить 1,8%. У нашій країні ковід забрав життя 48 тисяч 500 осіб. Це 0,11% населення. В Індії цей показник — 0,02%.

     

     

     

     

    https://world.fakty.ua/376207-v-ukraine-situaciya-s-kovidom-huzhe-chem-v-indii

    Змінено користувачем Mikele
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    на олх не было?

    Було по ціні 2-3 алішних або далеко (з пересилкою та ж ціна). Тому вирішив, що 1,5 роки проїздив без них - ще місяць потерплю

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

     

     

     

     

     

     

     

    Прикольно

    Я залепил лодку, можно как-то вместе поплыть))) У меня с парусом, на буксир могу взять))) :D

    нихуясебе)тока если б ти со мной поплил то ахуел би с парусом))в последний день #### такие шквали ветряние були прямо в харю))с парусом унесло б к ибеням))це если сплавляться на лодке то и мне на лодке нада бо если я буду на байдарке ати на лодке то #####ешся договнять))

    та парус то такое, можно и не цеплять) а зачем быстро плыть? я б вообще просто по течению хотел дрейфовать)) ну понятно, не без того, чтоб гребти нужно, но спешить куда-то зачем...

    не понимаю как по десне и тем более сейму идти под парусом? они же петляют

    я пока вообще не понимаю как с парусом плавать))) на этой лодке ещё вообще не плавал...

    post-12542-0-71696500-1621338755_thumb.jpg

    post-12542-0-34534900-1621338777_thumb.jpg

    Змінено користувачем RaStA
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    эх, дождь мне все карты на день спутал... куча дел, а он как зарядил и до сих пор...)))

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..