Перейти до змісту
  • Архів
  • Формула-1


    seva

    Рекомендовані повідомлення

    кто щас станет 1,??? ставки господа ставки))...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 299
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    кто щас станет 1,??? ставки господа ставки))...

     

    Я ставлю на Райконена

    FERRARI F60

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я бы поставил на масса но так как он 2 пилот то ему не дадут выйти в чемпионы, хотя потенцыала море..... тогда тоже райконен
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я не буду поспішати з прогнозами. Занадто багато змін у всіх провідних командах. Але Райконен, Масса і Алонсо головні претенденти на титул. Рено практично відпадає з таким складом пілотів.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я не буду поспішати з прогнозами. Занадто багато змін у всіх провідних командах. Але Райконен, Масса і Алонсо головні претенденти на титул. Рено практично відпадає з таким складом пілотів.

     

    Как тебе болид Рено?

    Помоему похош с серии американских гонок :dry:

    FERRARI F60

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Как тебе болид Рено?

    Помоему похош с серии американских гонок :dry:

     

    Схожий. Інша справа шо це лише нова форма боліда, а які результати на ньому будуть демонструвати гонщики Рено. один дебютант, а інший на чеипіона не тягне ну ніяк.

    Цікаво чи будуть наші канали показувати формулу 1 у цьому сезоні? Бо шось Мегаспорт явно здав сотаннім часом.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    кто видел Ф-1 на снегу... скоро будет как в ралли летние и зимние гонки...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Схожий. Інша справа шо це лише нова форма боліда, а які результати на ньому будуть демонструвати гонщики Рено. один дебютант, а інший на чеипіона не тягне ну ніяк.

    Цікаво чи будуть наші канали показувати формулу 1 у цьому сезоні? Бо шось Мегаспорт явно здав сотаннім часом.

     

    Я незнаю что я буду делать если мегаспорт не будет транслировать етапи :cry2:

    Кстати первое Гран-при будет если я не ошыбаюсь 14 фавраля...кто знает? может я ошыбаюсь :huh:

    FERRARI F60

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    кто видел Ф-1 на снегу... скоро будет как в ралли летние и зимние гонки...

     

    А ти бачив? по - моєму це шось вже зовсім екзотичне.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я незнаю что я буду делать если мегаспорт не будет транслировать етапи :cry2:

    Кстати первое Гран-при будет если я не ошыбаюсь 14 фавраля...кто знает? может я ошыбаюсь :huh:

     

    Перший етап 18 березня - ГП Австралії, Мельбурн

    http://mova.ridne.net/figures/4.png

    Даю недорогі уроки по користуванню пошуком на форумі!!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    не могу сказать шо большой фанат формули, но когда бил Шумахер смотрел с удовольствием!
    ØØØFIFA CLUB!!!ØØØ
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Всегда болел против Шумахера...Еще когда был Деймон Хилл начал смотреть ф-1.

    Щас же (уже как 6 лет)за МакЛарен болею.Forza vodafone :biggrin:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Всегда болел против Шумахера...Еще когда был Деймон Хилл начал смотреть ф-1.

    Щас же (уже как 6 лет)за МакЛарен болею.Forza vodafone :biggrin:

     

    А я навпаки завжди вболівав за Шумі. І за Ферарі. А дивитися починав також коли ще Деймон Хілл їздив.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А я навпаки завжди вболівав за Шумі. І за Ферарі. А дивитися починав також коли ще Деймон Хілл їздив.

     

    А сейчас за кого будеш?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А ти бачив? по - моєму це шось вже зовсім екзотичне.

     

    да бред .. как дрифтом есдят.. не понравилось..

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А сейчас за кого будеш?

     

    А це цікаве питання, навідь для мене. Ну Ферарі це однозначно. Хоча Райконена останнім часом недолюблював. Масса клас, але чи дадуть йому розкритися. За Макларен точно не буду, бо не переношу їх з часів Хакінена і особливо Кулхарда.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А це цікаве питання, навідь для мене. Ну Ферарі це однозначно. Хоча Райконена останнім часом недолюблював. Масса клас, але чи дадуть йому розкритися. За Макларен точно не буду, бо не переношу їх з часів Хакінена і особливо Кулхарда.

     

    Я практически так же само! Иза чего я токо любил Макларен ето идеальная тактика пит-стопов :cool: ну вод говори не говори но у ферари с етим туговато. Сколько команда ферари потеряла из за не удачьных пит-стопов :sad: ваше мнение по поводу етого? :huh:

    FERRARI F60

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    сегодня масса выступал по телику.. говорил про новый болид феррари... помоему он так и остался 2 пилотом обидно
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я практически так же само! Иза чего я токо любил Макларен ето идеальная тактика пит-стопов :cool: ну вод говори не говори но у ферари с етим туговато. Сколько команда ферари потеряла из за не удачьных пит-стопов :sad: ваше мнение по поводу етого? :huh:

     

    А шо тут скажеш. шо є те є. Згадати хоча б як Шумі горів на піт стопі. А Макларен дійсно за рахунок класної тактики піт стопів чимало зміг віддігравати у суперників бо машина явно у них була гіршою, за Ферарі і Рено.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А шо тут скажеш. шо є те є. Згадати хоча б як Шумі горів на піт стопі. А Макларен дійсно за рахунок класної тактики піт стопів чимало зміг віддігравати у суперників бо машина явно у них була гіршою, за Ферарі і Рено.

     

    Да да да помню как на ГП Германии на пите загорелся болид Шумахера. А потом на пресконференцыи Шуми сказал: я думал что меня розыгрывают и типа подбадривают :laugh: !

    FERRARI F60

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Да да да помню как на ГП Германии на пите загорелся болид Шумахера. А потом на пресконференцыи Шуми сказал: я думал что меня розыгрывают и типа подбадривают :laugh: !

     

    Я навідь не уявляю якою буде Ферарі в цьому сезоні. Шумі з 94 року в Ферарі і з цього часу Ферарі з ним асоціюється. Навколо нього була побудована вся команда. І більша частина тої команди яка була також пішла, ну а ті хто залишився, чи знайдуть вони нову мотивацію?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я навідь не уявляю якою буде Ферарі в цьому сезоні. Шумі з 94 року в Ферарі і з цього часу Ферарі з ним асоціюється. Навколо нього була побудована вся команда. І більша частина тої команди яка була також пішла, ну а ті хто залишився, чи знайдуть вони нову мотивацію?

     

    А он часом в Бенетон Рено не ездил???
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А он часом в Бенетон Рено не ездил???

     

    Помоему ездил, или не ездил, Dimonnick ти знаеш? . Но я не видел ГП там где он был за Бенетоном я ещё малой был :dry: Змінено користувачем Shadow

    FERRARI F60

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Помоему ездил, или не ездил, Dimonnick ти знаеш? . Но я не видел ГП там где он был за Бенетоном я ещё малой был :dry:

     

    Я тоже не великий був. Десь так у 3-5 клас ходив. У Бенетоні Шумі два рази був чемпіоном світу. Одразу після 95 чемпіонського року він і перейшов у Ферарі. Але тоді 2 роки домінував Вільямс. Хілл і Вільньов по черзі ставали чемпіонами. А потім двічі поспіль вигравав Хакінен.

    Гран прі в яких він за Бенетон їздив я здається лише одне й бачив. З тих пір вболіваю за Шумі.

    Змінено користувачем Dimonnick
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я ставлю на Алонсо и Маков......

    в етом оду они явно на коне!за 8 тестовых дней макларены 7 раз занимали первое место :biggrin:

    ето уже кое о чем говорит

    а рено на тестах вобще никакие,ровно как и феррари :sad:

    но оконачательно ,кто чего стоит мы узнаем 18 марта!!

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1154537774/gallery_1418_191_1765.png

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1173731213/gallery_857_632_4588.jpg

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1180011865/gallery_857_632_3628.jpg

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Гість
    Ця тема закрита для опублікування відповідей.

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..