Перейти до змісту
 • Головна
 • Xeeng

  Користувач
  • Постів

   2 404
  • Зареєстровано

  • Відвідування

  • Переможець днів

   5

  Xeeng став переможцем дня 11 травня 2017

  Xeeng мав найпопулярніший контент!

  1 Підпищик

  Інформація про Xeeng

  • День народження 27.01.80

  Інформація

  • Місто народження: UA-IX
  • Національність: Local

  Контакти

  Досягнення Xeeng

  Висхідна Зірка

  Висхідна Зірка (9/14)

  3

  Репутація

  1. Xeeng

   Xiaomi Mi Band 3

   Продам новенький оригінальний браслетик Xiaomi Mi Band 3 Не відкривався \ не використовувався Продано! Экран 0,78 дюйма Разрешение 128×80 px OLED сенсорное управление. На дисплее отображается вся основная информация: звонки, сообщения, фитнес-информация, уведомления приложений, погода. количество пройденных шагов и сожженных калорий, напоминания о событиях и прочее. Пыле/влагозащита IP67 с водонепроницаемостью 5ATM (эквивалент глубины 50 метров под водой) Время автономной работы: до 20 суток Совместимость -iOS: от 9.0 и выше -Android: от 4.4 и выше - Уведомления о входящих событиях (звонках, сообщениях): Фитнес функции -Типы физической активности: ходьба, бег -Пульсометр-оптический -Подсчет шагов -Мониторинг сна Размеры часов: 17,9x46,9x12 мм Материал ремешка: силикон
  2. Самокатик відслужив років із десять, експлуатувався дітьми 2-10 років (але бувало таке, що й батьки їздили...). Більшість оригінальних гвинтів були загублені і замінені на вітчизняні оригінали. Минулого року перефарбували з рожевого на сірий. Врешті-решт конструкція розламалася в неочікуваному місці. Їздить і далі, але тепер він перетворився у щось на кшалт скейту. Не знаю, може його можна приварити, або просто комусь потрібен на органи. Сабж забрали
  3. Сабж забрали. Чотири роки тому, коли купував, ваги буди круті ))) Крім ваги міряли також жир/воду/м'язи/кістки. http://hotline.ua/bt-vesy-napolnye/vitek_vt-1978/ Однак усьому колись приходить кінець, прийшов він і цьому приладу (принаймні у мене). Ваги включаються легким ударом по корпусу. Потім можна кнопочками вибрати користувача і його параметри. Далі має з'явитися показник "0.0" - і можна зважуватися. Але щось пішло не так, і той "0.0" тепер з'являється не завжди, а якщо і з'являється, і після цього стаєш на ваги - вони не доходять до зваження правильної маси, а зависають на якійсь проміжній цифрі. Оскільки визначення процентної частини жиру, води, м'язової маси, кісткової маси відбулася після визначеня ваги - то зараз до нього вже ніколи не доходить. Також присутній ще 1 дефект - темна пляма приблизно по центру екранчику. Мабуть колись щось упало. Не знаю, може там можна замінити якийсь резисторчик і все буде знову працювати - але у мене до того ентузіазму немає, та ще й добрий дідо Мороз підсунув під ялиночку Xiaomi Mi Smart Scale 2, отже у сабжі потреби більше немаю. Отже - якщо кому потрібно для ремонту/ експериментів / на органи - забирайте, знаходяться на Лагуновій. Фотки
  4. Дивися попередній пост. Прога кешує останій доступний список каналів у профілі юзера. Якщо запустити під новим юзером/віндовсом - кіна не буде!
  5. Уже рік без плейліста! Ну є ж якісь канали, і немало, закиньте хоч якийсь тіпафайл на сайт! Ну що за сервіс? Неможливо ж ніякий новий дівайс підключити! З віндовсами хоч якось прокатує копіпаст папки X:\Users\Username\AppData\Roaming\IP-TV Player\ з робочого компа, а все інше тупо ніяк.
  6. Мені ще у них дивно те, що до посилок приклеєний папірець з моїми реквізитами, зі зворотньої сторони якого постійно можна знайти інформацію й щодо інших людей, мені не знайомих. Це ж персональні дані, і розповсюджувати їх заборонено законом! Там є ПІБ, номери телефонів та поштові адреси - зливають "не глядя", мабуть з метою економії паперу. Приклад зворотної сторони папірця (без номерів телефонів)
  7. Віддам переднє колесо для велосипеда 26". Звичайний нонейм вілсет з кульковим підшипниками, під V-break, на гайках, зате подвійний обод. Є наклейка з назвою китайського бренду HJC, яка, щоправді, вже майже відірвалася. Служив мені вірою і правдою багато років, побував майже у всіх полях та лісах у радіусі десь кілометрів 30 від Броварів. Наїздив десь під 3000 км Щось там всередині почало гарчати і скрипіти - вирішив не ремонтувати і купив інше колесо. Може його ще можно відремонтувати, замінивши пару металевих кульк, чи поставити інший підшипник. Чи кому потрібно як донор для спиць. Чи не вистачає пару кг металолому... Знаходиться на Лагуновій. Зв'язок через форум або т. 0_ Віддається разом із дохлою покришкою Continental Explorer (умудрився за одну покатушку отримати три проколи, а мав із собою лише дві запаски; останні 4 км йшов пішки - покришці це не сподобалося; ніякне донесу до смітника..)
  8. Ще шматок дороги будуть розширяти
  9. Надибав ще один сервіс для хмарного бекапу - відразу дають 100 ГБ нашару, і ще можна й збільшувати інвайтами/рекламами. Може кому знадобиться: https://degoo.com
  10. Я колись (може десь у травні минулого року) перечитав усю тему про Leago Elite 5 на 4PDA і вирішив не брати )) Xiaomi Redmi 3S, як на мене, класнючий телефон. У нього лише один явний мінус- слот друга сімка / флешка, але то проблема більшості сучасних телефонів. Глянь ще Cubot Dinosaur - вдала модель. Ну і Doogee T5 Lite підходить по ТТХ.
  ×
  ×
  • Створити...

  Важлива інформація

  Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..