Перейти до змісту
  • Rock
  • Крихітка Цахес


    Dashiki

    Рекомендовані повідомлення

    У них классные тексты песен и прикольная вокалистка.Общее впечатление не плохое

    87807[/snapback]

    Я с тобой согласен. Вокалистка и правда ниче! :)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 2 місяця через...
    • Відповідей 64
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Я їх колись слухав зараз менше.

    Непоганий кліп по М1...Моя подруга завжди співае пісню Де ти знайдеш такого ангела, навіть зробила на неї кліп))

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1159278875/gallery_806_324_1467.jpg
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 2 тижня через...
    ЕТО ВОЩЕ ХАРД-КОР ВНАТУРЕ УЛЬОТ ПОД ЗЕМЛЮ ВОЩЕ ОТВЕЩАЮ ЗНАКОМ С ИХНИМИ ТЕМАМАИ (Вибач міа що нахамив про Цахес ну неподобаються вони мені)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 3 тижня через...
    мне впринципе всё-равно но песня_ангела як я _мне оч нравится

    ЛЮБОВЬ-это наркотик.Поначалу возникает эйфория, лёгкость, чувство полного растворения.На следующий день тебе хочеться ещё.Ты пока не успел втянуться ,но, хоть ощущения тебе нравяться, ты уверен что сможешь в любой момент обойтись без них.Ты думаешь о любимом существе две минуты и на три часа забываешь о нём.Но постепенно ты привыкаешь к нему и попадаешь в полную от него зависимость.И тогда ты думаешь о нём три часа и забываешь на две минуты.Если его нет рядом, ты испытываешь то же , что наркоманы, лишённый очередной дозы.И в такие минуты как наркоман, который ради дозы способен пойти на грабёж, на убийство, на любое унижение, ты готов на всё ради ЛЮБВИ!!

    ИНОГДА ИЗМЕНА И ГОРДОСТЬ МОГУТ БЫТЬ СИЛЬНЕЙ ЛЮБВИ..........!!!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    мне впринципе всё-равно но песня_ангела як я _мне оч нравится

     

    соглашус ьс тобой! Мне тож она нравиЦа =)

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1177149006/gallery_1852_426_1665.jpg
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Супер! ;) Це її пісня В мене є мен і він мене має...?Якщо так,то це моя улюблена.Постійно чую на хвилях Джем 95.6 фм

    Я слухаю Джем FM 95,6

    Україна та рок-н-ролл - понад усе!!!

    Кто ненавидит войну, тот в плену ("Сплин")

    Больно бывает не только от боли, страшно бывает не только за совесть (Земфира)

    Всі ми тільки іноземці, завжди тільки іноземці, в літаку і у підземці, навіть вдома іноземці ("Таліта Кум")

    http://www.speedtest.net/result/489458256.png

    http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/zemafan.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Це її пісня В мене є мен і він мене має...?

     

     

    Да, ее...и мне тоже эта песня оч нравилась. правда, уже надоела...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 2 тижня через...

    Недавно почав слухати цю групу знов.... Класна група і Каша молодець.

    Бачив її фотки в журналі - дуже сподобалися...

     

    В них новий альбом скоро хтось знає??

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1159278875/gallery_806_324_1467.jpg
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 3 тижня через...
    У меня есть 2 лайва на песни Деталь и Папа...в хорошем качестве!! кого интересует?? Змінено користувачем Shinobi
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 1 місяць через...

    Видел клип ! (лучше б его не видел )=(((

     

    На какую песню? Что именно не понравилось?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я люблю КЦ особенно "ти на першому місці" , "Lumipalla" и " В мене є мен" Змінено користувачем Emma

    маленьке звірятко, що розгортає шоколад з фольги і...
    если попытаться выработать формулу счастья, то в ней будут три составные: желание, умение и судьба.
    ...мир скучен для скучных людей. ПАСКАЛЬ
    Закохана в Птаха

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    шана команді за те що пісні виконують українською!!!

    єдина пісня що подобається (не дуже попсова в сенсі) "скоро буду поруч"... хоча слова.... вічні теми кохання...

    А взагалі то...по одній з теорій, люди багатомільйоннорічний родукт еволюціонування амьоб*...по другій - *по образу і подобію*.....В любому випадку, є такі організми*, що диву даєшся....З одного боку, амьоби* зря старались стільки часу...а з другого...а може то пародія на *образ і подобіє*...

    Не бойтесь совершенства. Вам его не достичь. С. Дали

    Не странно ли: потухающие солнечные лучи падают под тем же точно углом, что и загорающиеся утром, а все – совершенно иное, иная эта розовость – сейчас очень тихая, чуть-чуть горьковатая, а утром – опять будет звонкая, шипучая. "Мы" © Евгений Замятин

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вже напрацьовано і підготовлено досить матеріалу для випуску нового альбому Крихітки, перша ластівка - пісня Деталь вже пролунала на радіохвилях :smile000:

    Я слухаю Джем FM 95,6

    Україна та рок-н-ролл - понад усе!!!

    Кто ненавидит войну, тот в плену ("Сплин")

    Больно бывает не только от боли, страшно бывает не только за совесть (Земфира)

    Всі ми тільки іноземці, завжди тільки іноземці, в літаку і у підземці, навіть вдома іноземці ("Таліта Кум")

    http://www.speedtest.net/result/489458256.png

    http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/zemafan.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 5 місяців через...
    Интересная группа,при этом вполне "форматная",не многим удаётся такое сочетание.
    http://city.brovary.net/portal/uploads/1158233623/gallery_1258_264_4778.jpg
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 3 місяця через...

    Вже напрацьовано і підготовлено досить матеріалу для випуску нового альбому Крихітки, перша ластівка - пісня Деталь вже пролунала на радіохвилях :smile000:

     

    Гм, деталь була ще в першому. В другому буде щей пісні з Фоззі. Я вже чув.
    You know, you are right.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Как Вам?

     

    Нравится_Не нравится_Пофиг??????

     

    \\192.168.6.1\incoming\Music\==SHOPOPALO==\Крихiтка Цахес

     

    Нравится,но не все песни.Короче слушать можно... Змінено користувачем BarQ

    Мы - все что есть в этом мире,мы все - кто есть в этом мире!Гордые - ДА,слабые - НЕТ!(Земфира)

    Мы стали друг для друга чуть больше чем чужие...Мы стали друг без друга чуть больше чем родные...Мы стали друг от друга чуть больше слышать песен...Мы стали друг о друге светло и нежно думать...(Сурганова)

     

    Я люблю тебя огромным небом!Я хочу любить тебя руками!(Сурганова)

    Позвони и я буду ждать,я буду знать кому из нас верить.Расскажи куда идти,зачем идти если заперты двери?(Земфира)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 4 тижня через...
    Крихітка Цахес відноситься до моїх улюблених гуртів. Нарешті дівчата довели, що вміють співати гарну рок-музику. Особливо подобається Вменеємен, Деталь, Ангела як я.

    we suck young blood.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Сальцова, оказується, учитель по професії. Вона і журналі колись працювала, кажись "МОЛОКО"
    You know, you are right.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    колись слухала,подобалось зараз не фанатка,але мушу визнати Каша Сальцова не погано співає :smile:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Сьогодні дивилась програму "Акули бізнесу", то туди Сальцова приходила з гуртом брати гроші на нові кліпи до нового альбому - їй дали 30 тисяч$!!!! Будемо чекати цих кліпів.

    we suck young blood.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    От скажіть мені КЦ, то рок чи поп???

    А то я тут поспорила....

    Sex без кохання то попса

    "Хто вірить той бачить"

    -=I em not afraid to die=-

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Це український альтернативний андеграунд. Я так думаю.
    You know, you are right.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Це український альтернативний андеграунд. Я так думаю.

     

    Ахахахахахаха ))))))). Мастер, ты меня улыбаешь все чаще и чаще )))). Что такое "альтернативный"? Андеграунд? Это тот андеграунд, который крутят по каждому каналу и радио? Андеграунд, спору нет )))).

    А этот стиль - рок/поп, как принято называть. Стиль, который сейчас распространён как говно. Групп, играющих его просто куча.

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..