Перейти до змісту
  • Політика
  • Чи потрібна Україні смертна кара?


    СМЕРТНА КАРА!  

    242 користувача проголосувало

    1. 1. Чи потрібна смертна кара?

      • Так
        139
      • Ні
        103


    Рекомендовані повідомлення

    Та вот все пишут да, нет, ну вот собственно обращаюсь к тек кто пишет "нет" если это каснется вас (не дай Бог конечно) вы же сразу скажете "да", ведь это так, и большенство знает это, просто боится осознать, ну не все конечно верующий человек найдет другой путь...

     

    Поясни щоб мені стало зрозуміло що ти написав! Будьласка!

    «ARGUMENTUM ORNITHOLOGICUM»

    "...Бог есть!"

    Хорхе Луис Борхес

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 386
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    Поясни щоб мені стало зрозуміло що ти написав! Будьласка!

     

    А поконкретней - обьясню...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А поконкретней - обьясню...

     

    Излогай...

    «ARGUMENTUM ORNITHOLOGICUM»

    "...Бог есть!"

    Хорхе Луис Борхес

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Давай ты будешь говорить за себя? Откуда такая уверенность в своих словах? А?

    Не равняй других по себе.

     

    Я не конкретизирую,я предпологаю! и по себе не равняю....
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я мрію що в Україні введуть смертну кару за тяжкі злочини але в тий самий час боюсь такого закону так як з нашою системою правосуддя цей закон буде працювати не на користь народу а на користь тих хто зможе позбуватись таким чином ворогів чи конкурентів.

    В цьому дочить велика проблема. Я забув точну суму але на утримання одного засудженого необхідно виділяти досить велику суму з бюджету. Ми ніколи не дивились на тий бік бюджету де йдуть гроші на утримання засуджених. З кожним роком їх все більше а відповідно наш бюджет все менше. Смертна кара і з цієї сторони досить корисна ( материальна користь ).

     

    Доречі всім відомий факт що рівень злочинності при смертній карі і при дозволі на носіння вогнепальної зброї падає на 80%

     

    я звісно вибачаюся за офф але неможу промовчати.......

    хлопче діло ось в чому: розумієш, в?язні які знаходяться в тюрьмі так би мовити на самоотриманні, тобто кошти на прожиток(їжу, воду.....) вони заробляють самі......ти можеш спитати яким чином??- так ось більшість мебелі, ну там деталей до машин вони виготовляють, звісно ці речі продаються і вони отримують певний відсоток, і непрацювати неможна.....хочеш їсти пити роби.....

    звісно з бюджету України відраховуються кошти на утримання ув?язнених но це здебільшого стосується неповнолітніх злочінців, чи злочинців які втратили працездатність, і то тут дуже багато пунктів.....звідки це я знаю??-да вчуся на фінансиста....або верніше вже майже довчився.

    просто ОДРУЖЕНИЙ романтик і все...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    юношеский максимализм! я - всё, а все остальные - ничего....

    посмотрим посмотрим!!! смертная казнь объективна - а "пожалеть" или "покормить" убийцу може либо такой же убийца либо его близкие (родственники).... а я не хочу, чтобы за мои деньги содержали убийц!

     

    а якщо помилилися?

    «ARGUMENTUM ORNITHOLOGICUM»

    "...Бог есть!"

    Хорхе Луис Борхес

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    булиж прециденти коли виправдовували людину через 20 років після засудження!

    «ARGUMENTUM ORNITHOLOGICUM»

    "...Бог есть!"

    Хорхе Луис Борхес

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    не прав! в колониях со строгим режимом к работе "на портебителя" практически не допускают.... - это как раз там, где сидят за особо тяжкие.... не содержат они сами себя - не выдумывайте - и вообще, ты там был (хотя бы на экскурсии?) - а мне приходилось.... за наши деньги они кормятся....

     

    да капець блін цей закон незмінювався з 98 року, ну крім маленьких поправок....

    за особливо-тяжкі злочини. Наприклад тюрма в Житомирі.....виготовляє мебіль яка забезпечує Українських споживачів меблями на 17%, подумай про цю цифру, і там є окреме місце для осуджених через особливо_тяжкі злочини.....так вони непрацюють але вони теж утримуються за рахунок виготівлі меблів іншими засудженими.

    просто ОДРУЖЕНИЙ романтик і все...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    булиж прециденти коли виправдовували людину через 20 років після засудження!

     

    а так бы застрелил нахрен а потом сказали бы ОЙ извини мол парень - на тебе оправдание посмертное...

    Don't ask me I'm Crazy...

    Не всех больных война убила...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    были. но в 99% за преступления не особо тяжкие (< убийство (или те, которые причинили смерть)).

    я говорю как раз про последние (особо тяжкие), а не про все остальные....

    ну и правильность осуждения - это проблема процессуальная (следствие, суд), а не проблема наказания....

     

    мене турбує тільки те щоб мене ненароком випадково так незасудили або моїх бдлизьких! да і все!Тому НІ

    «ARGUMENTUM ORNITHOLOGICUM»

    "...Бог есть!"

    Хорхе Луис Борхес

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Излогай...

     

    Мыслю так, лишение жизни для убийцы - это легкое наказание... Убийство - нет человека, а вместе с ним и страданий физических и физеологичских для него же самого. Есть еще глубже аргументы -нужно видеть это...обьяснить сложно...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Взять того же Оноприенко который убил 52 человека и пожизнено сидит в тюрме еще и мысли проскакивают на то, что его выпусят...пустил бы я к ниму в камеру те семьи на пару часиков, сразу же казнили и без всяких приговоров
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    и что убили и убили ,пусть в тюрьме мучаеться ......

     

    Поверь, очень многие, заслуживающие либо смертельное наказание либо пожизн. заключение - выбирают сами, смерть. Сидеть всю жизнь в тюрьме - это жизнь???
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    змінювався... прийнято новий Кримінально-виконавчий кодекс України (11/07/2003)...... На підставі положень кодексу відподвіно змінені закони та положення про певні види виправних установ.... але не це є проблемою....

     

    а чому вони повинні утримуватися за кошти тих, хто ще може виправити свої помилки? смерть виправити неможливо!!!! а все інше (ну майже все) - .... якщо дуже постаратися.... то можна....

     

    ще раз і сто раз повторю - не бачив (і щиро сподіваюсь, що ніколи не побачиш!!!! насправді, щиро!!!) в житті ти сліз за вбитим близьким, а потім тих очей, тих емоцій, коли в житті вже нічого не потрібно... не зрозуміти тобі важливість смертної кари за вбивство....

     

    загалом я ще раніше відповів на це запитання, що Я не то щоб за але й не проти смертної казні....вона потрібна я неспорю...
    просто ОДРУЖЕНИЙ романтик і все...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    нормальная там жизнь - а у некоторых ещё и какая.... там целые богодельни.... (бывают конечно исключения - но с вступлениями в Европу - будет всё там налаживаться....)

     

    И кто там сам смерть выбирает? Это те, у кого реальные справки 9в?

     

    Да нет же - это нежизнеспособные люди, поверь. Страшно смотреть на них... Их, даже перевозят отдельно от "всех", и отсиживают они, также отдельно от обычных заключенных - условия содержания - суровей некуда... Многие, сами хотят смерти - дабы не мучаться...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    =))) я вижу ты немножко неактуальную информацию излагаешь... я видел как они живут лично (был с экспертом-криминалистом на экскурсиях)... на самом деле - отдельно - но на сегодняшний уже не на много хуже.... раньше - да... при советах - ещё хуже...

     

    1993-95. Может чего-то изменилось?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Гість Никитосичег

    Поверь, очень многие, заслуживающие либо смертельное наказание либо пожизн. заключение - выбирают сами, смерть. Сидеть всю жизнь в тюрьме - это жизнь???

     

    так я и написал что пусть в тюрьме мучаються !! чем мгновеная смерть.....
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    так я и написал что пусть в тюрьме мучаються !! чем мгновеная смерть.....

     

    Согласен. И т.б. международное сообщество призывает к тому же - 2-х зайцев убьют те страны, которые согласятся с этими убеждениями... Змінено користувачем AJAX
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я вважаю однозначно потрібна...

     

    Хоча взагалі вся пенітенціарна система повинна бути змінена...

     

    так я и написал что пусть в тюрьме мучаються !! чем мгновеная смерть.....

     

    Для більшості рецидивістів життя на зоні, таке ж життя,

    через кілька років призвичаюєшся...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    мене турбує тільки те щоб мене ненароком випадково так незасудили або моїх бдлизьких! да і все!Тому НІ

     

    звідки такі милі думки?. а якщо кожен завтра почне думати про те, щоб його ненароком на стілець чи шибеницю не засудили? :huh00000:

    і взагалі, глянувши на Твою аву і прочитавши підпис скажу, такому як Ти нема чого боятися в цьому плані, звісно якщо вони не макіяж :smile000:

    Змінено користувачем morfey
    let`s start a war...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Гість котеночек

    мдя...ви вже просто культивуєте в цій темі...такий радикалізм з боку тих,хто "за".... :dry00000:

    хм...цікаво,а якби дійсно від вас шось залежало...невже сказали б : " на гельйотину!"??? :dry00000:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    мдя...ви вже просто культивуєте в цій темі...такий радикалізм з боку тих,хто "за".... :dry00000:

    хм...цікаво,а якби дійсно від вас шось залежало...невже сказали б : " на гельйотину!"??? :dry00000:

     

    Бувають злочини, що змиваються лише кровью...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Гість котеночек

    саме так - щоб інши думали перед тим, як щось подібне робити!!!!

     

    жорстокий цинік... :unsure00:

    лан,твоє право так думати,мо ти і правий...(для себе)

    а якби ти суддею був і перед тобою дилема стояла...?

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..