Перейти до змісту
  • Політика
  • Що має зробити людина, щоб ви за неї проголосували?


    ALee

    Рекомендовані повідомлення

    Мои глаза!!! Мой мозг!!! Не ходи на выборы, лучше учись писать.

     

    По теме. Я выберу того, кто будет моим рабом и будет делать то, что я скажу. Депутат же слуга народа,или я что-то путаю?

    Вы и в самом деле верите, что человек действительно не умеет писать без ошибок? ;)

    Видел я все дела, какие делаются под солнцем, и вот, все — суета и томление духа! Еккл 1:14

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме

    ты что ли взрослый? детё не надоедай. вот я не пойму от чего такие твари малолетние тянут прикол что мозолят каждим замечанием? ты что кайф ловишь от этого?

    Зря ты так. Кифу намного больше 20ти лет: http://city.brovary.net/portal/index.php?s...st&p=839602
    Змінено користувачем Mikele
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    І все ж моє запитання залишається без відповіді.

    ЩО САМЕ має зробити людина, щоб здобути Вашу довіру як кандидат?

    Не абстрактно, а конкретно.

    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    І все ж моє запитання залишається без відповіді.

    ЩО САМЕ має зробити людина, щоб здобути Вашу довіру як кандидат?

    Не абстрактно, а конкретно.

    Не заметил в теме абстракций. Большинство высказалось конкретно.

     

    Кроме того... вопрос поставлен не корректно ("а що ж має зробити людина або партія, щоб ви проголосували за неї на виборах?"). Нельзя смешивать 1 человека и партию. К ним разные подходы, т.к. партия это большой коллектив людей. С вытекающими следствиями (продуктивность, возможности, и т.д.). А человека выбирают только в 2х случаях - в мэры (сельсовет) или в президенты. Ничего не путаю?

    Змінено користувачем Mikele
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Не заметил в теме абстракций. Большинство высказалось конкретно.

    Кроме того... вопрос поставлен не корректно ("а що ж має зробити людина або партія, щоб ви проголосували за неї на виборах?"). Нельзя смешивать 1 человека и партию. К ним разные подходы, т.к. партия это большой коллектив людей. С вытекающими следствиями (продуктивность, возможности, и т.д.). А человека выбирают только в 2х случаях - в мэры (сельсовет) или в президенты. Ничего не путаю?

    На жаль, плутаєте. За конкретну людину також голосують по мажоритарному округу до парламенту та до місцевої ради.

    На моє запитання цілком можна відповісти окремо стосовно дій людини, окремо стосовно дій партії ;)

    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    На моє запитання цілком можна відповісти окремо стосовно дій людини, окремо стосовно дій партії ;)

    Значит надо было задавать 2 вопроса, а не смешивать не совместимые вещи в одном ;)

    По обоим вопросам - ответил.

     

    Киф, разумеется, прав. Каждый будет отвечать субъективно. Потому, что вопросы требуют изложения субъективного мнения. Объективно оценить человека или партию - невозможно. Разве что частного детектива нанять, чтобы он за полгода собрал внушительное досье, а потом сделать выводы. Большинство избирателей этого себе позволить не может. В этом может помочь пресса, независимая, честная, объективная, самоотверженная, патриотичная, и т.д. Короче - та сама "четвёртая власть". Но где же её взять?

    Змінено користувачем Mikele
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Значит надо было задавать 2 вопроса, а не смешивать не совместимые вещи в одном ;)

    По обоим вопросам - ответил.

     

    Киф, разумеется, прав. Каждый будет отвечать субъективно. Потому, что вопросы требуют изложения субъективного мнения. Объективно оценить человека или партию - невозможно. Разве что частного детектива нанять, чтобы он за полгода собрал внушительное досье, а потом сделать выводы. Большинство избирателей этого себе позволить не может. В этом может помочь пресса, независимая, честная, объективная, самоотверженная, патриотичная, и т.д. Короче - та сама "четвёртая власть". Но где же её взять?

    Такая пресса никогда не существовала, не существует и вряд ли будет существовать.

    Вопрос, заданный в теме, вряд ли имеет смысл - политики все равно не будут такими, какими их хочет видеть народ.

    "Власть всегда пила чужую кровь", а "святые" подобными вещами, как политика, не занимаются. :) Чудесно зная, что политика - грязное дело, а с темнотой бороться бесполезно.

    Змінено користувачем Elff

    Видел я все дела, какие делаются под солнцем, и вот, все — суета и томление духа! Еккл 1:14

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Висловлю свою точку зору: під час вибору, за кого голосувати, я керуюсь такими критеріями - "відкритість", "прозорість", "дієвість", "чесність".

     

    Тепер поясню, що я маю на увазі.

     

    Щоб я проголосувала за певного кандидата по мажоритарному округу, я маю його знати в обличчя (значить він повинен зустрітись з мешканцями свого округу вживу - на зібраннях, особисто (поквартирний обхід) тощо) - це "відкритість"; я маю щось чути та знати про нього з відкритих джерел (в ідеалі він повинен мати сайт, але як мінімум акаунти у соцмережах, щоб до нього легко можна було звернутись, написати, щоб він там висвітлював свою діяльність - скани листів, фото заходів тощо) - це "прозорість"; він повинен діяти не лише публічними методами - мітинги, пікети, протести, збори громадян, а й у юридичній площині - писати звернення, збирати підписи, судитись тощо, - це "дієвість". Найважче визначити чесність. Але для цього і потрібні усі попередні дії з його боку, щоб маючи аналітичний розум та інтуїцію, визначити, яка справжня мета у кандидата: просто прорватись до влади чи дійсно мати більше повноважень для змін у суспільстві. Послідовність його дій, наполегливість (коли він не здається після першої ж відписки від чиновників), сміливість - ось на що звертатиму увагу, щоб визначити міру його чесності.

    По суті це має бути однозначно громадсько активна людина, яка вже діє.

     

    До "благодійних" вчинків - майданчики за власний кошт, броньовані двері у під'їздах тощо, або передбвиборчий обхід дитбудинків, центрів реабілітації, роздача пайків малозабезпеченим - я ставлюсь критично і сприймаю це як підкуп виборців та нерівні умови для учасників виборчих перегонів. Бо якщо позитивно оцінювати такі дії, то переможе найбагатший, а не найчесніший та найдостойніший.

    Набагато краще, якщо кандидат РАЗОМ з людьми щось робитиме - оголосить збір коштів для дитбудинків, разом пофарбує дитячий майданчик, допомже скласти звернення мешканцям з приводу якоїсь проблеми. Тобто не вирішить проблему ЗАМІСТЬ людей, а залучить їх до вирішення. Цим кандидат продемонструє, що він прагне АКТИВІЗУВАТИ людей до ДІЇ, а не прийти до влади і забути про людей, дбаючи лише про їх пасивність, щоб вони поменше звертались до влади.

    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    1. Та людина за яку я проголосовав ,должна доказать на деле ,к примеру поставить на Крещатике столби и на этих столбах пдвесить за яйца всех депутатов и их халюйов вмести с призидентом ,тогда может бить Я проголосую ,но не гарантирую ,потому что следующий слет воров и прихлебателей будет такой же самый как и при ведущий .

    Чтобы не говорили ,веры никому нет.

    И какой и------от придумал такую тему ,наверно в политику рвётся.

    ВСЕХ ДЕПУТАТОВ В ТЮРЬМУ,ТАМ ИМ МЕСТО,А ПРЕЗИДЕНТ БУДЕТ ПАХАНОМ ,У НЕГО ОПИТ ЕСТЬ.

    звиняйте если шо не так. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    1. Та людина за яку я проголосовав ,должна доказать на деле ,к примеру поставить на Крещатике столби и на этих столбах пдвесить за яйца всех депутатов и их халюйов вмести с призидентом ,тогда может бить Я проголосую ,но не гарантирую ,потому что следующий слет воров и прихлебателей будет такой же самый как и при ведущий .

    Чтобы не говорили ,веры никому нет.

    И какой и------от придумал такую тему ,наверно в политику рвётся.

    ВСЕХ ДЕПУТАТОВ В ТЮРЬМУ,ТАМ ИМ МЕСТО,А ПРЕЗИДЕНТ БУДЕТ ПАХАНОМ ,У НЕГО ОПИТ ЕСТЬ.

    звиняйте если шо не так. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

    Тему створила я. Ні, депутатом я не є і в політику не рвусь.

    Вибачаю ))

    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..