Перейти до змісту
  • Політика
  • Що має зробити людина, щоб ви за неї проголосували?


    ALee

    Рекомендовані повідомлення

    Останні кілька тижнів у розділі "Політика" на цьому форумі точаться гарячі дискусії. І суть їх зводиться переважно до того, що партія, про які йде мова, "нічого не зробила", щоб виборець за неї проголосував. Так от у мене виникло питання - а що ж має зробити людина або партія, щоб ви проголосували за неї на виборах? При чому пропоную говорити прямо та конкретно. Наприклад, зробила у моєму дворі дитячий майданчик. Або - створила у моєму будинку ОСББ. Або - провела кілька десятків мітингів біля міськради. Або - пофарбувала разом з мешканцями паркан. Або - провела футбольний турнір. Або - запропонувала цікаву програму розвитку міста/країни. Тощо.

     

    Словом, цікаво, що ж насправді стає для Вас вирішальним, коли Ви робите свій вибір, і чим Ви при цьому насправді керуєтесь. Бо, схоже, у мене як у виборця, критерії суттєво відрізняються від критеріїв окремих учасників попередніх дискусій.

    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Організувати яке спортивне дійство, провести літературний фестиваль.

    Якщо загально - то сприяти розвитку культури і спорту.

    А ще, чомусь хочеться, щоб людина була розумна. Я не кажу про тести айкю, а про банальну начитаність.

    Після яника, так хочеться бачити когось високого при владі...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    У нас як все робиться? Зробив показуху, пропіарився, і все - ти докуя політик. У світі дуже часто люди навіть гадки не мають, хто там у них цим усім займається. Бо там є інша особливість - робиться для людей. Тому і політикам добре, і людям. І ніхто з провладних не їздить в супроводі 2 мерсів-кубиків охорони, боячись, що ввечері хтось їбане або його, або когось із родини. Це все так, ліричний відступ.

     

    Тепер щодо нас. Дуже хочеться побільше культурних заходів (а не тільки на день міста, НР і т.п.), хочеться бачити нормальні дитячі майданчики в усіх дворах, рівні дороги, фінансування галузі охорони здоров’я (в наших лікарнях тільки помирати. Знаходитися там неможливо), тотальне озеленення Броварів (в столиці ригаєш від цього повітря, хочетсья хоч у нас нормально дихати. Зрубав дерево - отримай піздюлін у вигляді штрафу і висади взамін 3 дерева. Хай будуть ліси), реформування мусарніміліції.

    Ну і куди ж без поліпшення інвестиційного клімату. Тут треба ретельно підійти до цього питання, бо на все вищеперераховане необхідні кошти, яких завжди не вистачає. Я б навіть посприяв написанню бізнес-плану. Коективні збори щодо шляхів досягнення економічного зростання, так би мовити. Дуже хочеться бачити Бровари, як шматочок раю поміж тотальних злиднів та бандюків при владі.

    Змінено користувачем похардкору
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ну тут тема какая-то немного тупиковая. Не важно, что он сделает, чтобы его выбрали. Какой-то миллионер может перед выборами сделать в Броварах любой ваш каприз и вы его выберите, а где гарантия, что потом он на вас на забьет?

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ну тут тема какая-то немного тупиковая. Не важно, что он сделает, чтобы его выбрали. Какой-то миллионер может перед выборами сделать в Броварах любой ваш каприз и вы его выберите, а где гарантия, что потом он на вас на забьет?

    А яка мораль басні? Взагалі не обирати?

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А яка мораль басні? Взагалі не обирати?

    Вважаю, що потрібно обирати думаючи. Потрібно аналізувати приховані мотиви тих чи інших дій. Чи дійсно людина - дивак і бореться за справедливість, чи це показуха перед виборами.

    Фактично все, що Ви перереховували - Ви хочете проголосувати за МЕЦЕНАТА, а не за депутата.

    Виникає питання: навіщо меценату в парламент? Він що, не може залишатися меценатом без депутатського крісла?

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Виникає питання: навіщо меценату в парламент? Він що, не може залишатися меценатом без депутатського крісла?

    А навіщо любій іншій людині в парламент?

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вважаю, що потрібно обирати думаючи. Потрібно аналізувати приховані мотиви тих чи інших дій. Чи дійсно людина - дивак і бореться за справедливість, чи це показуха перед виборами.

    Фактично все, що Ви перереховували - Ви хочете проголосувати за МЕЦЕНАТА, а не за депутата.

    Мета депутата - зробити реальністю те, що вказано вище. Інакше, навіщо він потрібен. Меценат може школу побудувати, церкву. Це короткострокові інвестиції. Цього недостатньо. Тому і потрібен депутат, щоб далі йшов.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А навіщо любій іншій людині в парламент?

    Більшість депутатів ідуть в парламент саме для того, щоб заробити грошей (потрібно ж за щось дитячі площадки потім робити). Вважаю це неправильним. До парламенту потрібно йти, щоб втілювати у життя реформи, які необхідні нашій країні (у випадку партії - шляхом виконання програмних цілей)

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Нужно делать(!) а не говорить что сделаю и т.д ИМХО
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Нужно делать(!) а не говорить что сделаю и т.д ИМХО

    Питання в тому, що саме робити?

    Чи достатньо бути меценатом? Чи все ж депутат має мати дещо більше, ніж просто гроші для благодійності?

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Меценатом? Не смешите.... Деньгами сорить всякий сможет, а не сможет грамотно этого делать - наймёт специально обученного специалиста для своего грамотного и красивого P.R.-а.

     

     

    Нужно делать(!) а не говорить что сделаю и т.д

    +1
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Меценатом? Не смешите.... Деньгами сорить всякий сможет, а не сможет грамотно этого делать - наймёт специально обученного специалиста для своего грамотного и красивого P.R.-а.

    +1

    ОК, я також згоден, що меценатство - це не привід обирати людину.

    А що ж все-таки може бути приводом?

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    мне как то побоку за кого голосовать так как все на одно лецо. обещают одно а в итоге не х... не делают покак люди не устроят митинг и не добюдца того чего им нада. власте насрать на весь народ так как они при власте и им нужно поднимать себе бабки что бы купить несколько машин квартир и построить дачи.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    мне как то побоку за кого голосовать так как все на одно лецо. обещают одно а в итоге не х... не делают покак люди не устроят митинг и не добюдца того чего им нада. власте насрать на весь народ так как они при власте и им нужно поднимать себе бабки что бы купить несколько машин квартир и построить дачи.

    А якби Ви йшли до Верховної Ради Ви б також переслідували виключно мету збагачення?

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А що ж все-таки може бути приводом?

    Я бы предпочёл, чтобы человек имел соответствующую репутацию, заработанное годами честное имя, если хотите. Зарекомендовал себя грамотным и хорошим управленцем (а, значит, уже достаточно не молод, опытен и т.д.), имел соответствующее кругу задач ВР образование. Ещё именно для меня важно увидеть, что человек патриот своей страны.

    Но один человек в Раде ничего не решит.

     

    С партией - сложнее. В партии, как ни крути, собираются разные люди. Кто-то верит в идеалы, кто-то стремится чего-то добиться, кто-то попал случайно или не без корыстных целей, а кто-то просто стремится к власти, и т.д. и т.п. Это неизбежность (имхо).

    Поэтому, тут тоже предпочёл бы профессионалов с опытом и стажем.

    Вопрос в другом - как это выяснить? Как узнать, что человек соотвествует тем требованиям, которые выдвигает к нему избиратель (я, например)?

    Так сложилось, что избиратель может верить только самому себе либо членам своей семьи, ведь телепатии у нас нет и знать, что данный конкретный кандидат или руководство партии не лжёт - не может. Приходится смотреть на дела этого человека и его партии, где работал, где учился, что и как говорит. Но проблема как раз в том, что, на данный момент, все ведут себя практически одинаково и говорят почти одно и то же, но по разному: "Текущая власть плохая, так жить нельзя, нужно что-то менять, мы честные и неподкупные, думаем о благе народа, поверьте нам, и т.д. и т.п."

     

    Потому и предлагается, сначала сделать что-то на местах, поработать, _зарекомендовать_ себя честными, получить поддержку людей _на местах_ - и только потом идти в Раду, с опытом работы, с заработанным (а не декларируемым) честным именем, с чётким планом и принципами работы в органах власти, и с достаточным количеством депутатских мест для всех тех изменений в жизни государства, которые партия надеется сделать.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    мне как то побоку за кого голосовать так как все на одно лецо. обещают одно а в итоге не х... не делают покак люди не устроят митинг и не добюдца того чего им нада. власте насрать на весь народ так как они при власте и им нужно поднимать себе бабки что бы купить несколько машин квартир и построить дачи.

    Мои глаза!!! Мой мозг!!! Не ходи на выборы, лучше учись писать.

     

    По теме. Я выберу того, кто будет моим рабом и будет делать то, что я скажу. Депутат же слуга народа,или я что-то путаю?

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А якби Ви йшли до Верховної Ради Ви б також переслідували виключно мету збагачення?

    нет. я бы делал все на пользу народу а не свои кармани набивав. меня вся эта хрень достала. каждий раз новые лица на посадних местах а толку 0

    док тогда какой резон голосовать если как было хреново так и останедца ну на крайняк еще хреновей зделают я тут даже не удевлюсь

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ну как минимум дать мне хо тябі пару шт зелени и тогда проголосую.всеравно он себе потом на мутит))))А за так,пошли они все со своими голосованиями и выборами. Змінено користувачем velmen2

    73422536_2171135909854914_75126322358166

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Мои глаза!!! Мой мозг!!! Не ходи на выборы, лучше учись писать.

     

    По теме. Я выберу того, кто будет моим рабом и будет делать то, что я скажу. Депутат же слуга народа,или я что-то путаю?

    я таких удотов как ты игнориру из-за твоих принцепов впринцепи. очень правельный ребёнок
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    По теме. Я выберу того, кто будет моим рабом и будет делать то, что я скажу. Депутат же слуга народа,или я что-то путаю?

    Стосовно "раба" Ви, напевно, перебільшили - депутат також людина і також має гідність.

    Я більше бачу відносини "виборець - депутат" як відносини "роботодавець - найманий працівник", тому що виборці дійсно наймають депутата

    Змінено користувачем Serg Illiukhin

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я таких удотов как ты игнориру из-за твоих принцепов впринцепи. очень правельный ребёнок

    Ты противоречишь своим же словам, пишешь что игноришь, а сам отвечаешь. Малыш, иди учи уроки, и взрослых дядь надо на Вы называть, или тебя и этому не учили?

     

    Стосовно "раба" Ви, напевно, перебільшили - депутат також людина і також має гідність.

    Я більше бачу відносини "виборець - депутат" як відносини "работодавець - найманий працівник", тому що виборці дійсно наймають депутата

    Конечно же я стебусь. В этой теме никто не даст объективного ответа. Змінено користувачем Кif
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ну как минимум дать мне хо тябі пару шт зелени и тогда проголосую.всеравно он себе потом на мутит))))

    Якщо з таким підходом обирати, то так воно і виходить...

     

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ты противоречишь своим же словам, пишешь что игноришь, а сам отвечаешь. Малыш, иди учи уроки, и взрослых дядь надо на Вы называть, или тебя и этому не учили?

     

     

    Конечно же я стебусь. В этой теме никто не даст объективного ответа.

    ты что ли взрослый? детё не надоедай. вот я не пойму от чего такие твари малолетние тянут прикол что мозолят каждим замечанием? ты что кайф ловишь от этого?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    delete Змінено користувачем Retif
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..