Перейти до змісту
  • Політика
  • Партія "ДемАльянс" йде на вибори


    Рекомендовані повідомлення

    Кошти збираються різними способами: люди можуть перерахувати гроші на розрахунковий рахунок, через веб-гаманець, вкидають пожертви до опломбованих скриньок або передають через активістів. У випадку, якщо кошти передаються через активістів, людина отримує сертифікат з унікальним номером, за яким людина може відслідкувати свою пожертву.

    У п'ятницю на Лісовій ми збирали кошти до скриньок - внески були від 5 коп до 10 грн.

    Через сертифікати суми зазвичай серйозніші - мені здавали від 10 грн до 200 грн.

    Суми, які перераховуються на рахунок, зазвичай ще значніші

    Вдячна за увагу до моїх постів, Сергію Миколайовичу!

    Також буду вдячна, якщо отримаю від Вас відповіді на мої вчорашні запитання, а саме:

    "1. Сколько членов ДА в Киевской областной организации?

    Имею просьбу к Вам, Сергей Николаевич, дать мне ответ по сути вопроса, а не типа -" Всі броварські демальянсівці - активісти МПЗ, але не всі активісти МПЗ - демальянсівці " или "А стосовно того, хто з членів МПЗ є членом ДемАльянсу - можу порадити на сайті ДемАльянсу ..." - т.е., в данном случае, в числовом виде.

    2. Если ДА ликвидируют, что будете делать с собранными деньгами? "

    Змінено користувачем Elff

    Видел я все дела, какие делаются под солнцем, и вот, все — суета и томление духа! Еккл 1:14

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 329
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    Вдячна за увагу до моїх постів, Сергію Миколайовичу!

    Також буду вдячна, якщо отримаю від Вас відповіді на мої вчорашні запитання, а саме:

    "1. Сколько членов ДА в Киевской областной организации?

    Имею просьбу к Вам, Сергей Николаевич, дать мне ответ по сути вопроса, а не типа -" Всі броварські демальянсівці - активісти МПЗ, але не всі активісти МПЗ - демальянсівці " или "А стосовно того, хто з членів МПЗ є членом ДемАльянсу - можу порадити на сайті ДемАльянсу ..." - т.е., в данном случае, в числовом виде.

    2. Если ДА ликвидируют, что будете делать с собранными деньгами? "

    Враховуючи те, що раніше Ви відмічали, що у Вас немає жодної довіри до моїх слів, мені не зовсім зрозумілим є мета Ваших запитань: просто так дізнатися, що ж я цього разу "збрешу"?

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Враховуючи те, що раніше Ви відмічали, що у Вас немає жодної довіри до моїх слів, мені не зовсім зрозумілим є мета Ваших запитань: просто так дізнатися, що ж я цього разу "збрешу"?

    Уважаемый, а когда Вы подаете информационный запрос в БМР и не получаете ответ по сути , к примеру от Онищенко, или когда кого -то не пускают на сессию БМР - вы публикуете соответствующие обвинительные репортажи, проводите акции протеста типа "Чисті вікна", на которых кричите в рупор "Право знати не забрати". А сами делаете то же самое, что и БМР.

    Вывод один - вы такие же как они, с той лишь разницей, что вы еще не добрались до "корыта".

    Надеюсь, что и не доберетесь.

    Змінено користувачем Elff

    Видел я все дела, какие делаются под солнцем, и вот, все — суета и томление духа! Еккл 1:14

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Уважаемый, а когда Вы подаете информационный запрос в БМР и не получаете ответ по сути , к примеру от Онищенко, или когда кого -то не пускают на сессию БМР - вы публикуете соответствующие обвинительные репортажи, проводите акции протеста типа "Чисті вікна", на которых кричите в рупор "Право знати не забрати". А сами делаете тоже самое, что и БМР.

    Вывод один - вы такие же как они, с той лишь разницей, что вы еще не добрались до "корыта".

    Надеюсь, что и не доберетесь.

    Ви не відповіли на моє запитання: навіщо Ви запитуєте, якщо не вірите жодному моєму слову?

    P.S. Якщо когось з форумчан, крім Elff, цікавить відповідь на поставлені Elff запитання, то я відповім - відпишіться, якщо ще хтось хоче знати трішки більше про ДемАльянс

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ви не відповіли на моє запитання: навіщо Ви запитуєте, якщо не вірите жодному моєму слову?

    P.S. Якщо когось з форумчан, крім Elff, цікавить відповідь на поставлені Elff запитання, то я відповім - відпишіться, якщо ще хтось хоче знати трішки більше про ДемАльянс

    Этот вопрос был задан Вам, г - н Иллюхин, до того, как я зафиксировала свой вывод - я Вам не верю как Главе Киевской областной организации ДА. И Вы на него мне не ответили, отвечая при этом довольно подробно даже на не Вам адресованные мною коменты.

    Также обращу Ваше внимание, что Вы трижды не ответили на элементарный еще ранее заданный мною вопрос - кто из членов МПЗ является членами ДА.

     

    Отвечать же вопросом на вопрос - действовать в лучших бюрократических традициях. Или ДА функционирует по принципу масонской ложи? Информацию выдаете самым верным и преданным?

     

    О какой вере в вашу искренность после этого может идти речь? И как же лицемерны все ваши акции МПЗ (оказавшейся к тому же ДА) и все ваше святое возмущение по поводу "брехні та закритості злочинної влади".

     

    И все же я Вам отвечу.

    Меня действительно интересовала численность Киевской областной организации ДА и я не предполагала, что ее официальный руководитель может заявить недействительное число.

    Меня удивляет, почему ДА продолжает собирать у людей деньги , если довольно велика вероятность полной ликвидации партии. Поэтому я и позволила себе задать Вам, г -н Иллюхин, второй мой вопрос - а что ДА будет делать с собранными деньгами, если ДА ликвидируют?

    Однако, после подобных Ваших "ответов" мне - наш разговор окончен. В Ваших ответах более не нуждаюсь.

     

    Видел я все дела, какие делаются под солнцем, и вот, все — суета и томление духа! Еккл 1:14

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Меня удивляет, почему ДА продолжает собирать у людей деньги , если довольно велика вероятность полной ликвидации партии.

    Мені здається, я вже кілька разів повідомляв, що у них проти нас нічого немає - лише вигадки. Тому не розумію, про яку велику ймовірність може йти мова

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Что думаете касательно этого закона? http://www.pravda.com.ua/rus/news/2012/05/18/6964774/ И где будете брать финансирование, в случае, если все-таки пройдете?

    И кстати, мне, например, тоже было бы интересно узнать ответы на два вышезаданных вопроса.

    Змінено користувачем Кif
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Что думаете касательно этого закона? http://www.pravda.com.ua/rus/news/2012/05/18/6964774/ И где будете брать финансирование, в случае, если все-таки пройдете?

    И кстати, мне, например, тоже было бы интересно узнать ответы на два вышезаданных вопроса.

    За порушення закону політики несуть лише моральну відповідальність, тому стосовно заборони критики - я думаю, це дрібниці.

    Стосовно заборони фінансування - я закон не читав, але згідно статті я так зрозумів, що заборонено фінансування політичних діячів, не партій. А якщо говорити про фінансування посадовців - це, вибачте, підкуп, як на мене...

     

    Стосовно поставлених питань щодо розміру організацій та використання коштів:

    1. У організаціях Київського регіону (Київська міська та Київська обласна) разом 24 члени, з них на обліку Київської обласної організації - 3 людей, решта - на обліку у Київській міській партійній організації

    2. Ми налаштовані зібрати необхідну суму, але люди дуже часто ставлять питання щодо долі коштів у разі неназбирання достатньої суми. Відповідь проста: люди вносять кошти на підтримку партії для реалізації її партійних завдань шляхом приходу до влади (участі у виборах). У разі неможливості взяти участь у виборах ці кошти буде використано на реалізацію партійних завдань (про використання коштів буде детальний звіт на сайті ДемАльянсу). Поки що внески не витрачаються взагалі (збираються для участі у виборах), тому такого звіту на сайті поки що немає.

    АЛЕ, якщо людина здавала саме на участь у виборах, то вона може забрати свій внесок. Всі внески, які вносяться на рахунок та через активістів (шляхом видачі сертифікатів), мають інформацію про платника, тому з поверненням жодних питань не буде - це найбільший відсоток коштів. Кошти, які збираються через скриньки, на жаль, повернути не зможемо, але суми там не такі, щоб хвилюватися.

     

    Стосовно Вашого запитання про те, де будемо брати фінансування, якщо пройдемо до Верховної Ради - я, напевно, не зрозумів запитання. На мою думку, будь-яка партія має існувати за рахунок членських внесків та благодійних внесків прихильників партії. Головне, щоб "спонсорів" були тисячі, а не кілька, як у більшості партій

    Змінено користувачем Serg Illiukhin

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Де я це стверджувала? Проблеми з розумінням написаного? Я чітко і неодноразово Вам роз'яснювала, що здані населенням гроші на заставу не можуть бути доказом відсутності інших джерел фінансування, оскільки неможливо відстежити в цих списках пересічному громадянину, наприклад мені, дійсність всіх вказаних внесків.

    был пост про мертвые души в списках сдающих денег где я явно понял, что идет намек на то - что нужную сумму папики домажут. А про голоса был вопрос именно в этом контексте.

     

    p.s. ни к ДА ни к МПЗ отношения не имею, читаю сайты их только.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Еще такой вопрос. Немного провокационный, скажем так... Чисто гипотетически, представьте что например я или еще кто-то сейчас пишет, что готов помочь Вашей партии материально. Мы встречаемся, и я приношу миллион гривен налом. Ответьте мне честно на такие вопросы:

    1. Возьмете ли Вы такую сумму как добровольное пожертвование?

    2. Будет ли Вас интересовать вопрос откуда у меня такие деньги?

    3. По факту не окажется ли в итоге этот "доброволец" в особом почете у Вашей партии, и уверены ли Вы в том, что если я потом приду к Вам со своей просьбой мои интересы будут лоббироваться в первую очередь именно из-за суммы пожертвования (грубо говоря вот он появился "Папик")?

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    был пост про мертвые души в списках сдающих денег где я явно понял, что идет намек на то - что нужную сумму папики домажут. А про голоса был вопрос именно в этом контексте.

     

    p.s. ни к ДА ни к МПЗ отношения не имею, читаю сайты их только.

    Давайте более конкретно.

    Подобный текст был в моем посте. Вам нравится его называть намеком, а мне - нет.

    Я тогда четко написала Иллюхину - что такая вероятность существует, равно как сущесвует вероятность того, что подобного не будет. Доказать ни первый, ни второй вариант - невозможно. По крайней мере - на сегодняшний момент.

    Поэтому мне очень не импонируют сопроводительные комментарии акции по сбору денег типа - "мы честные, к коррупции не причастны, и в доказательство тому просим денег у избирателей". В этом ощущаю рекламность акции, неискренность.

    Об этом также писала в своих постах, не заметили?

    Змінено користувачем Elff

    Видел я все дела, какие делаются под солнцем, и вот, все — суета и томление духа! Еккл 1:14

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Еще такой вопрос. Немного провокационный, скажем так... Чисто гипотетически, представьте что например я или еще кто-то сейчас пишет, что готов помочь Вашей партии материально. Мы встречаемся, и я приношу миллион гривен налом. Ответьте мне честно на такие вопросы:

    1. Возьмете ли Вы такую сумму как добровольное пожертвование?

    2. Будет ли Вас интересовать вопрос откуда у меня такие деньги?

    3. По факту не окажется ли в итоге этот "доброволец" в особом почете у Вашей партии, и уверены ли Вы в том, что если я потом приду к Вам со своей просьбой мои интересы будут лоббироваться в первую очередь именно из-за суммы пожертвования (грубо говоря вот он появился "Папик")?

    Питання дуже гіпотетичне :)

    Думаю, якби таке сталося, ми б обговорювали це запитання на засіданні політради.

     

    Особисто моя думка: я думаю, що пожертву варто прийняти, не цікавитись звідки гроші (ми взагалі-то ніколи не цікавимось про походження коштів). Принципово: нічого не обіцяти за пожертву.

     

    Зібрати 2,4 млн грн і пройти до Ради - це не мета. Мета - залучитися такою підтримкою громадян, які вони оцінять у 2,4 млн грн.

    Якби ми хотіли від когось залежати, ми б уже давно стали частиною якоїсь іншої політичної сили.

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Давайте более конкретно.

    Подобный текст был в моем посту. Вам нравится его называть намеком, а мне - нет.

    Я тогда четко написала Иллюхину - что такая вероятность существует, равно как сущесвует вероятность того, что подобного не будет. Доказать ни первый, ни второй вариант - невозможно. По крайней мере - на сегодняшний момент.

    Поэтому мне очень не импонируют сопроводительные комментарии акции по сбору денег типа - "мы честные, к коррупции не причастны, и в доказательство тому просим денег у избирателей". В этом ощущаю рекламность акции, неискренность.

    Об этом также писала в своих постах, не заметили?

    тогда давайте как-то конструктивнее - как именно партии собрать 2,4 млн?

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    тогда давайте как-то конструктивнее - как именно партии собрать 2,4 млн?

    Да просто брать и собирать без подобных сопроводительных комментариев.

    К тому же, желательно явно увеличивать количество своих членов. Тогда и реальных дел будет больше и население будет знать о партии больше. Слишком ДА (по крайней мере в Киевской области ) малочисленна и слишком недавно данная партия вообще создана.

    Допускаю, что все еще впереди и ДА смождет себя зарекомендовать достойным образом. Но, с моей точки зрения, сейчас ДА рано идти на выборы в ВР.

    Кроме того, в принципе по поводу сбора денег - считаю, до выяснения заявленного в теме Иллюхиным вопроса о ликвидации ДА по сути - никакого сбора денег у населения вообще быть не может.

    У ДА имеются документальные подтверждения тому, что заявленные претензии Укрдержреєстра сняты?

     

    P.S. Да и вообще, зачем подобный вопрос (о ликвидации) было выносить на обсуждение - если "никто никого не собирается ликвидировать" и со слов Иллюхина "у них на ДА ничего нет"??

    Видел я все дела, какие делаются под солнцем, и вот, все — суета и томление духа! Еккл 1:14

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Кроме того, в принципе по поводу сбора денег - считаю, до выяснения заявленного в теме Иллюхиным вопроса о ликвидации ДА по сути - никакого сбора денег у населения вообще быть не может.

    У ДА имеются документальные подтверждения тому, что заявленные претензии Укрдержреєстра сняты?

     

    P.S. Да и вообще, зачем подобный вопрос (о ликвидации) было выносить на обсуждение - если "никто никого не собирается ликвидировать" и со слов Иллюхина "у них на ДА ничего нет"??

    У нас є документальні підтвердження того, що усіх вимог законодавства та статуту було дотримано, для половини обласних організацій у нас вже є акти про успішну перевірку.

    МінЮст має наміри ліквідувати партію, однак свої вимоги до суду вони не подавали. Ще раз можу підтвердити - жодних обоснованих претензій до ДемАльянсу у них немає. Але в нашій країні це, звичайно, нікого не зупинить. Он Рімму Білоцерківську вже постановили взяти під варту за "напад": http://blogs.pravda.com.ua/authors/sobolev/4fbb7d49688c8/

    Змінено користувачем Serg Illiukhin

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    У нас є документальні підтвердження того, що усіх вимог законодавства та статуту було дотримано, для половини обласних організацій у нас вже є акти про успішну перевірку.

    МінЮст має наміри ліквідувати партію, однак свої вимоги до суду вони не подавали. Ще раз можу підтвердити - жодних обоснованих претензій до ДемАльянсу у них немає. Але в нашій країні це, звичайно, нікого не зупинить. Он Рімму Білоцерківську вже постановили взяти під варту за "напад": http://blogs.pravda.com.ua/authors/sobolev/4fbb7d49688c8/

    В своем посте в ответ пользователю Ukrainian я четко сформулировала вопрос - имеются ли документальные подтверждения тому, что претензии сняты? Получается, что нет - хотя бы по той причине, что проверка еще не окончена, поскольку проверены лишь половина областных организаций. Следовательно, вопрос о ликвидации ДА на сегодняшний момент - не решен. :mellow:

    Змінено користувачем Elff

    Видел я все дела, какие делаются под солнцем, и вот, все — суета и томление духа! Еккл 1:14

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    В своем посту в ответ пользователю Ukrainian я четко сформулировала вопрос - имеются ли документальные подтверждения тому, что претензии сняты? Получается, что нет - хотя бы по той причине, что проверка еще не окончена, поскольку проверены лишь половина областных организаций. Следовательно, вопрос о ликвидации ДА на сегодняшний момент - не решен. :mellow:

    Наміри МінЮсту поки що обмежуються виключно перевірками ДемАльянсу. От якщо вони подадуть до суду - тоді можна дійсно говорити, що є претензії.

    Якщо цікаво, ось що про цю ситуацію на УП пише заступник голови ДемАльянсу Віктор Андрусів: http://www.pravda.com.ua/columns/2012/05/23/6965125/

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А просто посетить детдома, не ГОВОРЯ КТО ВЫ, слабо? Хотя ответ будет понятен. Только слова, без дела!

    Звідки тобі зрозуміла відповідь? З чого ти взяв, що ми ніколи не робили благодійних вчинків?! Просто ми про це не розповідаємо і не робимо з цього піар. Бо це справа особиста і приватна.

    Якщо говорити про вибори і політику, то не благодійність повинна ставати критерієм для виборця. Довіру виборця потрібно заслужити в інший спосіб - громадською активністю, принциповістю, чесністю та рішучими діями.

     

    Прочитала щойно на "УП" у статті під назвою "Яким бути депутатові, або Кого вибирати?":

    На жаль, культура вибору у нас далека від досконалості. А вірніше – геть прикра. У цивілізованій Європі гадки не мають, що виборця можна купити. І там не купують. А у нас вибір по округу частіш усього виглядає геть банально: роздав дворами гречку, муку, олію чи цукор, скинув під ворота дрова, простелив за місяць до виборів дорогу в селі, привіз до районної лікарні кілька койок, подарував школі комп’ютер, а в дитсадку роздав діточкам кульочки з цукерками, – і ти став добрим в умах виборців, для яких така благодійність є ознакою порядності, що походить від піклування про бідних. А отже, можеш бути депутатом. Бо, щиро кажуть, хоча би цим корисний. Можливо, то справді від нашої бідності.

    І цілком розділяю думку автора.

    Змінено користувачем ALee
    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ай как *много* он (МПЗ - ДемАльянс ) сделал B)

    А хотите приведу пример РЕАЛЬНОЙ деятельности НЕ полит силы , НЕ пиарщиков себя любимых?!?

    За прошлый , поза прошлый год , поза поза прошлый год ( это то, в чём я принимал участие, так как это было и раньше ), ОБЫЧНЫЕ ЛЮДИ, раз в месяц, собирали СВОИ деньги, покупали продукты, предметы первой необходимости, вещи и т.д. и всё это развозили по детским домам, домам пенсионеров!!!

    А знаете как называется эта партия, которой НЕТ? Да ни как!!! Это были мои друзья, друзья друзей и просто не знакомые люди ............БАЙКЕРЫ!!!!!!!!!! Сами собирали деньги, в своём кругу и ездили по заведениям, перечисленным выше и, просто помогали, без рекламы каких то партий и т.п.

    А демальянс, мпз и прочие что делали?!? Бегали по кабинетам с бумажками, лифты фотографировали и блин, просто смешно.......загран паспорта помогали получить, ужас блин, какая помощь народу :lol: и так 17 лет.

    Займитесь РЕАЛЬНЫМИ делами, не пиарьтесь на каждом углу!!!

    Ну, до Вашого відома, розповім коротко про те, чим люди, яких Ви називаєте "бездіяльними піарщиками", займались останні кілька років у цьому місті:

    - провели 6 круглих столів у школах та вузах міста на тему "мовного питання" з метою профілактики суржика серед броварської молоді;

    - організували показ документальної стрічки "НАТО та Україна" спільно з Міністерством закордонних справ України;

    - провели літературну зустріч молодих українських письменників Артема Чеха та Ірини Цілик з броварчанами;

    - організували велоекскурсію до Дня міста по історичних місцях нашого міста;

    - провели круглий стіл на тему "Підсумки року молоді у Броварах: погляд молоді та влади";

    - організовували колядування та щедрування активної молоді;

    - започаткували у Броварах традицію книгообміну у форматі "Язикатого буккросингу";

    - провели фестиваль "Білоруська весна" (фотовиставка, поетичні читання, забіг на лижах);

    - провели акцію для дітей "Арт-терапія", флеш-моб до Дня матері;

    - організували круглий стіл на тему "Молодіжна політика як складова передвиборчих програм: пропозиції від молоді";

    - провели благодійну акцію до Дня книги, у рамках якої подарували 40 книжок у броварські школи та бібліотеки;

    - організували літературний конкурс "Проза міста";

    - неодноразово брали участь у загальноміських суботниках;

    - провели Форум громадських організацій та громадських активістів м. Бровари...

     

    За організацію всього цього не було отримано жодних коштів, більше того, на реалізацію багатьох цих проектів було витрачено чимало власних коштів.

    При цьому частину заходів вдалось провести навіть попри перешкоджання з боку місцевої влади.

     

    Тому, якщо чесно, читати усі ці численні закиди, мовляв, а ви що зробили, та звинувачення у бездіяльності та недостатній "благодійності", просто немає більше сил.

    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ну, до Вашого відома, розповім коротко про те, чим люди, яких Ви називаєте "бездіяльними піарщиками", займались останні кілька років у цьому місті:

    - провели 6 круглих столів у школах та вузах міста на тему "мовного питання" з метою профілактики суржика серед броварської молоді;

    - організували показ документальної стрічки "НАТО та Україна" спільно з Міністерством закордонних справ України;

    - провели літературну зустріч молодих українських письменників Артема Чеха та Ірини Цілик з броварчанами;

    - організували велоекскурсію до Дня міста по історичних місцях нашого міста;

    - провели круглий стіл на тему "Підсумки року молоді у Броварах: погляд молоді та влади";

    - організовували колядування та щедрування активної молоді;

    - започаткували у Броварах традицію книгообміну у форматі "Язикатого буккросингу";

    - провели фестиваль "Білоруська весна" (фотовиставка, поетичні читання, забіг на лижах);

    - провели акцію для дітей "Арт-терапія", флеш-моб до Дня матері;

    - організували круглий стіл на тему "Молодіжна політика як складова передвиборчих програм: пропозиції від молоді";

    - провели благодійну акцію до Дня книги, у рамках якої подарували 40 книжок у броварські школи та бібліотеки;

    - організували літературний конкурс "Проза міста";

    - неодноразово брали участь у загальноміських суботниках;

    - провели Форум громадських організацій та громадських активістів м. Бровари...

     

    За організацію всього цього не було отримано жодних коштів, більше того, на реалізацію багатьох цих проектів було витрачено чимало власних коштів.

    При цьому частину заходів вдалось провести навіть попри перешкоджання з боку місцевої влади.

     

    Тому, якщо чесно, читати усі ці численні закиди, мовляв, а ви що зробили, та звинувачення у бездіяльності та недостатній "благодійності", просто немає більше сил.

    І вам не соромно таким займатись було ви не забули що вашу писанину дехто з мешканців міста читає. Я не проти культури, але в нашому місті такі серйозні проблеми у всьому, а ви культурою тільки займались із малочисельною кількістю людей коротко мовлячи розважались коли другі воювали по серьозним питанням для блага мешканців міста...

    Оце так справи нема слів, влада більше зробила чим ця невідома партія. :D

    Доречи боротися с суржиком повинна школа з дитинства вона навіть по прикладу з багаторічного життя не вирішила це питання, а ви якось з групкою людей займались вивченням мови, місто вас не знає зовсім з кім ви займались не зрозуміло! Сміх та й годі :lol:

    Ви партійці принижуєте своєю писаниною самих себе після прочитаного тут в темі створюється погане враження про вашу партію і її діяльність і це непорозуміння хочеться бистріше забути і не чути навіть.

    Змінено користувачем Stepan34
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    влада більше зробила чим ця невідома партія

    Звичайно влада робить більше, тому що у них є ресурси! Не забувайте про це!

    А ще правильніше буде сказати, що влада за наші з Вами гроші зробила більше, ніж ми - і розповіла про це через усі комунальні ЗМІ знову ж таки за наші з Вами гроші

     

    как НАфтогаз поживает? всхе посадили? ))))

    Нафтогаз поки що поживає непогано, хоча, сподіваємось, хоч трішки почав нервувати :)

    В даний момент триває пошук союзників серед інших політичних сил та громадських активістів.

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ну, до Вашого відома, розповім коротко про те, чим люди, яких Ви називаєте "бездіяльними піарщиками", займались останні кілька років у цьому місті:

    - провели 6 круглих столів у школах та вузах міста на тему "мовного питання" з метою профілактики суржика серед броварської молоді;

    - організували показ документальної стрічки "НАТО та Україна" спільно з Міністерством закордонних справ України;

    - провели літературну зустріч молодих українських письменників Артема Чеха та Ірини Цілик з броварчанами;

    - організували велоекскурсію до Дня міста по історичних місцях нашого міста;

    - провели круглий стіл на тему "Підсумки року молоді у Броварах: погляд молоді та влади";

    - організовували колядування та щедрування активної молоді;

    - започаткували у Броварах традицію книгообміну у форматі "Язикатого буккросингу";

    - провели фестиваль "Білоруська весна" (фотовиставка, поетичні читання, забіг на лижах);

    - провели акцію для дітей "Арт-терапія", флеш-моб до Дня матері;

    - організували круглий стіл на тему "Молодіжна політика як складова передвиборчих програм: пропозиції від молоді";

    - провели благодійну акцію до Дня книги, у рамках якої подарували 40 книжок у броварські школи та бібліотеки;

    - організували літературний конкурс "Проза міста";

    - неодноразово брали участь у загальноміських суботниках;

    - провели Форум громадських організацій та громадських активістів м. Бровари...

     

    За організацію всього цього не було отримано жодних коштів, більше того, на реалізацію багатьох цих проектів було витрачено чимало власних коштів.

    При цьому частину заходів вдалось провести навіть попри перешкоджання з боку місцевої влади.

     

    Тому, якщо чесно, читати усі ці численні закиди, мовляв, а ви що зробили, та звинувачення у бездіяльності та недостатній "благодійності", просто немає більше сил.

    Всё что написано выше, можно считать бредом, потому как НИЧЕГО полезного я там не увидел B)

    Да что же Вы такие упоротые?!?

    Хоть бы не позорились всем перечисленным!!!

    Нужно было не на лыжах по асфальту бегать (бел. весна ) а собрать деткам в детдом одёжку, сладости и отнести!

    Нужно было не 6-ть столов проводить, ни кому не нужных, а посетить дом престарелых и так можно долго продолжать!

    Ваше сборище во главе с провокатором-стукачём только и может что языками почесать!

    Та что всё что перечислили полный НОЛЬ!!! Вы ничего и ни кому хорошего не сделали ! Хоть не обманывайте себя любимую !!!

    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,
    ,,,,,,,,,,,,,,,

    Живу бедно: сыр с плесенью, вино старое, машина без крыши, телефон без кнопок.............
     

    <<<<<->>>>>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Звичайно влада робить більше, тому що у них є ресурси! Не забувайте про це!

    А ще правильніше буде сказати, що влада за наші з Вами гроші зробила більше, ніж ми - і розповіла про це через усі комунальні ЗМІ знову ж таки за наші з Вами гроші

     

     

    Нафтогаз поки що поживає непогано, хоча, сподіваємось, хоч трішки почав нервувати :)

    В даний момент триває пошук союзників серед інших політичних сил та громадських активістів.

    вы действительно верите в то, что сможете добиться что бы КРУ провела проверку и все нашла?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    І вам не соромно таким займатись було ви не забули що вашу писанину дехто з мешканців міста читає. Я не проти культури, але в нашому місті такі серйозні проблеми у всьому, а ви культурою тільки займались із малочисельною кількістю людей коротко мовлячи розважались коли другі воювали по серьозним питанням для блага мешканців міста...

    Оце так справи нема слів, влада більше зробила чим ця невідома партія. :D

    Доречи боротися с суржиком повинна школа з дитинства вона навіть по прикладу з багаторічного життя не вирішила це питання, а ви якось з групкою людей займались вивченням мови, місто вас не знає зовсім з кім ви займались не зрозуміло! Сміх та й годі :lol:

    Ви партійці принижуєте своєю писаниною самих себе після прочитаного тут в темі створюється погане враження про вашу партію і її діяльність і це непорозуміння хочеться бистріше забути і не чути навіть.

    Звісно, не соромно. Соромно нічого не робити і критикувати тих, хто робить.

    І, до речі, це робила не партія, це робили окремі громадські активісти з молодіжних організацій міста, які тепер займаються й "більш серйозною" громадською активністю.

    А порівняння з владою є некоректним, тому що у влади тисячі працівників, весь міський бюджет у розпорядженні та інші можливості, а у цих людей усі ресурси - це власний запал та ентузіазм ;)

    А стосовно "сміх та й годі", дозвольте запитати: а що для цього міста зробили особисто Ви?

    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..