Перейти до змісту
  • Філософія та психологія

    душа  

    135 проголосували

    1. 1. вымысел или нет???

      • это все сказки (не верю)
        20
      • вверю, что существует
        95
      • что это?
        5
      • свой вариант
        13


    Рекомендовані повідомлення

    Я верю в это.Потому что много есть доказательств на это,кпримеру была даже какаято передача про это,и люди розказывали о своей другой жизни,канечно же не все помнят что было в прошлой жизни или кем вы были,но вобше это очень интересно... :wink:

     

    Просто люди хотят верить в то,что они кем-то были в прошлой жизни.Вот и рассказывают всякие сказки
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 171
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Душа є формою живого природного тіла. Саме вона надає життю змісту й сенсу. Душа є носієм свідомості людини й водночас вона керує людським організмом. душа має три рівні:

    1) рослинна душа;

    2) тваринна душа;

    3) розумна людська душа.

    Душу має тільки природне тіло: рослина, тварина, людина.

    Я слухаю Джем FM 95,6

    Україна та рок-н-ролл - понад усе!!!

    Кто ненавидит войну, тот в плену ("Сплин")

    Больно бывает не только от боли, страшно бывает не только за совесть (Земфира)

    Всі ми тільки іноземці, завжди тільки іноземці, в літаку і у підземці, навіть вдома іноземці ("Таліта Кум")

    http://www.speedtest.net/result/489458256.png

    http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/zemafan.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Душа в моєму розумінні-це внутрішній світ людини...Без душі не може бути людини.Я вірю в душу та її силу ...Ніхто не знає,що після смерті з нею відбувається... :dntknw00:А може Вищі сили і не хочуть,щоб ми про це знали :dntknw00: Можливо вона переходить в інший чудовий світ...?.Але душа-безкінечність...

     

    Душа оживляє тіло і наповнює його життям,вона називається душею,оскільки виявляє бажання-волею;оскільки згадує-пам'яттю;оскільки розмірковує і розрізняє-розумом;оскільки споглядає-духом;оскільки отримує здатність відчувати- душа є почуття.

    А.Блаженний.

    "ТЕ ЩО Я БАЧУ,ЦЕ ТІЛЬКИ ОБОЛОНКА,НАЙГОЛОВНІШОГО ОЧИМА НЕ ПОБАЧИШ"
    А.де Сент-Екзюпері.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Да есть.. душа
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Божья искра - душа - осознание себя.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я верю, что у человека есть душа. и что после смерит покидает тело.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Даже не помню кто мне вбил это в голову, но теперь считаю что душа не остается в теле после смерти, и верю что она есть!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Даже не помню кто мне вбил это в голову, но теперь считаю что душа не остается в теле после смерти, и верю что она есть!

     

    В том то и дело,что нам с рождения вбивают это в голову и мы слепо верим
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    В том то и дело,что нам с рождения вбивают это в голову и мы слепо верим

     

    Хто вбиває це нам в голову,можна узнати?В кожного свої погляди і переконання на речі.І ніхто щось в голову комусь НЕ МОЖЕ втовкмачити,якщо людина сама не хоче цього.

    "ТЕ ЩО Я БАЧУ,ЦЕ ТІЛЬКИ ОБОЛОНКА,НАЙГОЛОВНІШОГО ОЧИМА НЕ ПОБАЧИШ"
    А.де Сент-Екзюпері.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Хто вбиває це нам в голову,можна узнати?В кожного свої погляди і переконання на речі.І ніхто щось в голову комусь НЕ МОЖЕ втовкмачити,якщо людина сама не хоче цього.

     

    Тебе в голову вбили многие вещи еще в детстве родители.И ты даже не догадываешься,что все может быть совсем по-другому
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Тебе в голову вбили многие вещи еще в детстве родители.И ты даже не догадываешься,что все может быть совсем по-другому

     

    Ні.... мені ніхто нічого в голову не вбивав.Це мої власні переконання,на які є вагомі підстави.А хто хоче так думати,то хай думає...Кожна людина особистість і самій їй вирішувати в що вірити,а в що ні...

    "ТЕ ЩО Я БАЧУ,ЦЕ ТІЛЬКИ ОБОЛОНКА,НАЙГОЛОВНІШОГО ОЧИМА НЕ ПОБАЧИШ"
    А.де Сент-Екзюпері.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    считаю,что душа существует в каждом человеке
    ПРИТВОРИВШИСЬ КОТЕНКОМ,ДИКИЙ ЗВЕРЬ...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    не верю в душу как бессмертное начало или как внутренню невидимую субстанцию.... Змінено користувачем pixel

    Стаття 34. Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб і на свій вибір.

    Стаття 35. Кожен має право на свободу світогляду і віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, безперешкодно відправляти одноособово чи колективно релігійні культи і ритуальні обряди, вести релігійну діяльність.

    ==================================================

    http://www.watchtower.org (все вопросы о СИ (по умолч. англ) - ищите есть и на рус...)

    ==================================================

    даю уроки по 3Ds max + Vray \ визуализация на заказ :http://www.3design.org.ua

    ==================================================

    Корпусная мебель на заказ - 80935751404 (Дима) \\ ICQ 424-698-778

    ==================================================

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    как-то к душе отношусь как само собой разумеющиеся, а какая она и есть ли :dntknw00: реально незнаю

    маленьке звірятко, що розгортає шоколад з фольги і...
    если попытаться выработать формулу счастья, то в ней будут три составные: желание, умение и судьба.
    ...мир скучен для скучных людей. ПАСКАЛЬ
    Закохана в Птаха

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    думаю есть нечто вроде души, но не та душа, какую нам рассписывают. Возможно это некая енергия или то что помагает нам мыслить.....

    http://city.brovary.net/portal/uploads/post-332-1172586357.jpg

     

    Человек по природе эгоцентричен. Мы являемся центром своего мира, который вращается вокруг нас. Ни один из нас не является стопроцентным альтруистом. Эта иллюзия всего на всего лишь навеяна нам состоянием влюблённости.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    у меня есть душа,и в данный момент она ранина.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А что такое душа?...

     

    Душа - це сутність внутрішнього світу людини, вона постає як сила натхнення та самоактивності...
    Если друг моего друга - мой друг, а враг моего друга - мой враг, то парень моей подруги - мой парень???
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я верю что душа есть у каждого из нас. Ето частица того, что никогда не умирает и до самй смерти остается при нас.

    Нapoднaя мyдpocть o бoкce: Бoкcepa мoжeт oбидeть кaждый, нo нe кaждый ycпeeт извинитьcя!

    РЕЗДЕЛ СПОРТ НАЙБОЛЕЕ ОТВЕЧАЕМ ОКОЛО 36 000 ОТВЕТОВ В РЕЗДЕЛЕ.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Считаю,что как мы умираем-то просто наступает вечный сон и не в какую душу я не верю.Душа-это человек

    In BRUTAL we truth and the DEATH will safe us

     

    Сжигание мира и всего в этой жизни

    Брось всех людей в огненную яму

    Овцы наблюдают за тобой

    Они собрались, чтобы умереть

    Последователи жизни следуют к могиле

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    в такому понятті душі як дає релігія не вірю точно.... думаю. що є якась енергія, яка є частиною всесвіту і підтримує життя у тому прояві, в якому його відчуваємо... десь так, точно висловити думку важко...

    А взагалі то...по одній з теорій, люди багатомільйоннорічний родукт еволюціонування амьоб*...по другій - *по образу і подобію*.....В любому випадку, є такі організми*, що диву даєшся....З одного боку, амьоби* зря старались стільки часу...а з другого...а може то пародія на *образ і подобіє*...

    Не бойтесь совершенства. Вам его не достичь. С. Дали

    Не странно ли: потухающие солнечные лучи падают под тем же точно углом, что и загорающиеся утром, а все – совершенно иное, иная эта розовость – сейчас очень тихая, чуть-чуть горьковатая, а утром – опять будет звонкая, шипучая. "Мы" © Евгений Замятин

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    в такому понятті душі як дає релігія не вірю точно.... думаю. що є якась енергія, яка є частиною всесвіту і підтримує життя у тому прояві, в якому його відчуваємо... десь так, точно висловити думку важко...

     

    И какое ж понятие души дает христианство, например?

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    И какое ж понятие души дает христианство, например?

     

    душа людини - створене богом, неповторне безсмертне духовне "начало" (вибачаюсь за росіянізм, навіть цитування рос. мови, але зараз не спроможна докопатися у своЇй голові до перекладу).

    може і безсмертне, але не можу погодитись саме про створене богом.

    п.м. починається суперечка???? :biggrin:

    А взагалі то...по одній з теорій, люди багатомільйоннорічний родукт еволюціонування амьоб*...по другій - *по образу і подобію*.....В любому випадку, є такі організми*, що диву даєшся....З одного боку, амьоби* зря старались стільки часу...а з другого...а може то пародія на *образ і подобіє*...

    Не бойтесь совершенства. Вам его не достичь. С. Дали

    Не странно ли: потухающие солнечные лучи падают под тем же точно углом, что и загорающиеся утром, а все – совершенно иное, иная эта розовость – сейчас очень тихая, чуть-чуть горьковатая, а утром – опять будет звонкая, шипучая. "Мы" © Евгений Замятин

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    душа людини - створене богом, неповторне безсмертне духовне "начало" (вибачаюсь за росіянізм, навіть цитування рос. мови, але зараз не спроможна докопатися у своЇй голові до перекладу).

    може і безсмертне, але не можу погодитись саме про створене богом.

    п.м. починається суперечка???? :biggrin:

     

    Безсмертная душа? Интересно, откуда ты такое взяла?

    В Библии говорится , что душа умирает: Бытие17:14, Исход 12:15, 31:14, Левит22:3, Числа 15:31, Исход21:23, Судей 16 : 30; Иезекииль 18:4, 20, Деяния 3:23, Матфея10:28 - можно ещё долго продолжать (возми Симфонию (индекс библейских слов) - там предостаточно информации).

     

    Собсна, я придержуюсь библейскому варианту души. В Библии говорится, что душа - это жизнь человека, или сам человек, или животное.

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..