Перейти до змісту
  • Політика
  • Партія "ДемАльянс" йде на вибори


    Рекомендовані повідомлення

    Не чув і не хочу чути. Працюйте, менше зомбуйте населення і менше спамом займайтесь політикани, залиште громадян в покої :angry:

    Взагалі-то політика тісно пов'язано з людьми, і одним із завдань партій є донесення інформації про свою ідеологію та діяльність громадянам. Тому без громадян ніяк.

    Якщо будь-яка згадка про політику - це спам, то тоді може це і спам, але коли суспільно важлива інформація сприймається як спам, то це вже вигладає як паранойя.

     

    Зрештою перед виборами люди повинні ставати особливо уважними до будь-якої інформації про партії, і це нормально - ставати заполітизованим перед виборами, бо зрештою лише поінформованість та аналіз отриманої інформації і мають стати визначальними для вибору.

    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 329
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    Взагалі-то політика тісно пов'язано з людьми, і одним із завдань партій є донесення інформації про свою ідеологію та діяльність громадянам. Тому без громадян ніяк.

    Якщо будь-яка згадка про політику - це спам, то тоді може це і спам, але коли суспільно важлива інформація сприймається як спам, то це вже вигладає як паранойя.

     

    Зрештою перед виборами люди повинні ставати особливо уважними до будь-якої інформації про партії, і це нормально - ставати заполітизованим перед виборами, бо зрештою лише поінформованість та аналіз отриманої інформації і мають стати визначальними для вибору.

    Да всё бы хорошо, но так как *пихают* на форум всякий бред, о каких то там кучках, которых разгоняют, а ведь там мои знакомые, *честные*, спасите, это не справедливо. Уже как то поднадоело!

    Как это ещё ваш провокатор-стукач тут не затявкал о справедливости и прочем? Просто удивительно B)

    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,
    ,,,,,,,,,,,,,,,

    Живу бедно: сыр с плесенью, вино старое, машина без крыши, телефон без кнопок.............
     

    <<<<<->>>>>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Да всё бы хорошо, но так как *пихают* на форум всякий бред, о каких то там кучках, которых разгоняют, а ведь там мои знакомые, *честные*, спасите, это не справедливо. Уже как то поднадоело!

    А нам як набридло, що наші медійні права постійно порушують, і про це доводиться щоразу писати, бо той, хто їх порушує, не хоче "огласки", а потім ще доводиться подавати заяви про злочин до міліції, ходити надавати пояснення ,словом, шукати законні способи відстояти свої права. І усвідомлювати при цьому, що ти насправді один, що іншим навіть читати набридло про те, що порушують чиїсь права. Про те, щоб стати на твій захист і спільно відстояти сьогодні твої права, а завтра того, у кого їх ще порушать, взагалі не йдеться. Хоча саме з цього - з солідарності - починається справжнє громадянське суспільство. Але менше з тим.

    Якщо когось дратує, що ми пишемо про порушені права, не зважайте, ми пишемо не для вас, ми пишемо для того, щоб порушникам стало некомфортно, що про їх зловживання стало відомо широкому загалу, бо вони цього не люблять.

     

    ПС: раджу якось на дозвіллі почитати книгу "Атлант розправив плечі" Айн Ренд. ті, хто бореться, можуть колись зникнути назавжди, і що тоді почнеться, уявити не складно.

    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Кампанію "Демократичного альянсу" по збору коштів підтримали відомі журналісти Єгор Соболєв та Вахтанг Кіпіані.

    Думаю, зайвим буде говорити, що створення відеоролику коштувало 0 грн 00 копійок і зроблено людьми, які так чи інакше готові підтримати партію

     

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Меня всегда удивляло, зачем ходят по миру всякого рода сектанты, ну типа Свидетелей Иегова, и что - то навязчиво пытаются внушить посторонним людям? И ведь про хорошие вещи говорят, и сами ведь довольно часто выглядят хорошими, искренними людьми.

    Так ведь было и при Совке - ведь были же среди членов КПСС порядочные люди. Но за всеми ними стояли СОВСЕМ НЕПОРЯДОЧНЫЕ И НЕИСКРЕННИЕ "КУКЛОВОДЫ".

    Эти господа, "борцы за светлое будущее угнетенных народов", залили всю огромную страну вначале кровью, потом морили голодом, радостно истребляя при этом тех, кто был по - умнее да по - образованнее - интеллигенцию, и ,главное, попытались отобрать у людей Веру, подменив христианские ценности дешевыми коммунистическими лозунгами...

    Молодые и честные хотят прийти к власти. Это прелестно, желаете доказать всему падающему в пропасть миру, что Вы - столь желанное исключение из правил? Возможно, именно Вы - да, но только не те, кто "кукловодит". Не обижайтесь, ребята, но Ваша партия и ее благородные цели - очередная утопия.

    Змінено користувачем Elff

    Видел я все дела, какие делаются под солнцем, и вот, все — суета и томление духа! Еккл 1:14

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Возможно, именно Вы - да, но только не те, кто "кукловодит"

    Повністю з Вами згоден, крім одного пункту.

    Кукловодів немає - і це саме та причина, з якої я обрав цю партію. Я не був на установчих зборах партії, але був на загальних зборах, на політраді (я сам член політради). Кукловодів немає і в цьому весь кайф! Ми вільні самостійно обирати наш шлях, ми самі обрали ідеологію і самі обираємо, як нам діяти.

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Повністю з Вами згоден, крім одного пункту.

    Кукловодів немає - і це саме та причина, з якої я обрав цю партію. Я не був на установчих зборах партії, але був на загальних зборах, на політраді (я сам член політради). Кукловодів немає і в цьому весь кайф! Ми вільні самостійно обирати наш шлях, ми самі обрали ідеологію і самі обираємо, як нам діяти.

    Смысл в том, что нет смысла!

    Это говорит о том, что ваша партейка, очередной отбор голосов, у более мощных партий, хотя они не пострадают от убытка в каких то 0,5% голосов B) от общей массы , хотя и их вы не достигнете !

    Уже писалось, люди просто устали от вешания лапши на уши, и ваша партия очередной производитель этой самой лапши!!! И все вот эти убеждения, мол мы независимы и т.п. просто ваше воображение, а в реальности вы зависимы, просто вам так хочется думать о независимости партии, очень мелкой партии!!!

    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,
    ,,,,,,,,,,,,,,,

    Живу бедно: сыр с плесенью, вино старое, машина без крыши, телефон без кнопок.............
     

    <<<<<->>>>>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    а в реальности вы зависимы

    Прошу аргументувати - залежні від кого? Змінено користувачем Serg Illiukhin

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Повністю з Вами згоден, крім одного пункту.

    Кукловодів немає - і це саме та причина, з якої я обрав цю партію. Я не був на установчих зборах партії, але був на загальних зборах, на політраді (я сам член політради). Кукловодів немає і в цьому весь кайф! Ми вільні самостійно обирати наш шлях, ми самі обрали ідеологію і самі обираємо, як нам діяти.

    Не дуже в це вірю, Сергію. Не переконана, що Вам повністю відомі усі, так би мовити, "деталі".

    Крім того, не дуже легко іти самотужки проти течії. Сила Ваших супротивників занадто велика. Тож, все ж таки рахую, встановлювати "правила гри" , хоча б у тій же ВР - будете не Ви. То вмілі гравці, які вміють використовувати навіть своїх щирих опонентів в своїх корисних цілях.

    Видел я все дела, какие делаются под солнцем, и вот, все — суета и томление духа! Еккл 1:14

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вдруг откуда ни возьмись повылазили на "умирающем" СБНе политизированные пользователи, активность которых стала уж слишком высокая. Это у вас какая-то установка пиарить партии (ну что угодно - ваш мпз, хотя бы), чтобы о вас вообще услышал кто-то? С чего бы вдруг такая активность?

    Там выборы скоро, что ли? Почему вас раньше не было?

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вдруг откуда ни возьмись повылазили на "умирающем" СБНе политизированные пользователи, активность которых стала уж слишком высокая. Это у вас какая-то установка пиарить партии (ну что угодно - ваш мпз, хотя бы), чтобы о вас вообще услышал кто-то? С чего бы вдруг такая активность?

    Там выборы скоро, что ли? Почему вас раньше не было?

    По-перше, на СБНі я почав "тусити" ще з листопада минулого року.

    По-друге, форум називається "Политика", чи я помиляюсь?

    Вище у темі "ДемАльянсу" закидали, що щось про них ніхто нічого не чув, а зараз закидають, що чомусь про них хтось щось розповідає?

     

    Також прошу не плутати політичну партію "ДемАльянс" та "Маєш Право Знати" - засіб масової інформації, що розповідає про громадські та політичні рухи Броварщини.

    Змінено користувачем Serg Illiukhin

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    По-перше, на СБНі я почав "тусити" ще з листопада минулого року.

    По-друге, форум називається "Политика", чи я помиляюсь?

    Вище у темі "ДемАльянсу" закидали, що щось про них ніхто нічого не чув, а зараз закидають, що чомусь про них хтось щось розповідає?

     

    Також прошу не плутати політичну партію "ДемАльянс" та "Маєш Право Знати" - засіб масової інформації, що розповідає про громадські та політичні рухи Броварщини.

    угу, ни кто не знал, что было хорошо. Так вы тут развели полит информацию-агитацию , за очередное дурилово народа!!!

    Политика политикой, но такую агитацию развели, будто завтра выборы. Или платформу готовите? авось проскочите B)

    Не, не проскочите, мелко плаваете господа B) Без вас хватает производителей лапши для народа.

    Кстати , выше уже писал, кричали что вам СБН и нафиг не нужен, а тут прям не слазите отсюда, всё пытаетесь затянуть народ к себе B)

    Я не удивлюсь, если МПЗ, полезет так же на выборы, проще говоря к кормушке, только название поменяет B)

    Вон провокатор-стукач уже пытался влезть к кормушке, да не судьба и не попадёт к ней B)

    Так что не нужно тут писать о том, что вы белые и пушистые, уже воротит от такого! Или хочешь сказать, что ты прям ВСЁ знаешь о ДемАльянсе , и тебе все тайны рассказывают? Наивный. И да, друзей в политике не бывает, как и хороших приятелей и т.п. При первой возможности, опасности, жрут друг друга, лиж бы не потонуть!!!

    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,
    ,,,,,,,,,,,,,,,

    Живу бедно: сыр с плесенью, вино старое, машина без крыши, телефон без кнопок.............
     

    <<<<<->>>>>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вдруг откуда ни возьмись повылазили на "умирающем" СБНе политизированные пользователи, активность которых стала уж слишком высокая. Это у вас какая-то установка пиарить партии (ну что угодно - ваш мпз, хотя бы), чтобы о вас вообще услышал кто-то? С чего бы вдруг такая активность?

    Там выборы скоро, что ли? Почему вас раньше не было?

    Такого рода навязывающее политиканство появляется когда появляются денежки и их нужно отрабатывать, нравится оно окружающим, или нет! Но судя по отзывам Оно никому не нравится Зомби тут не рождаются, как автор не старается :D

    Мое мнение менше пальчиками стучи по клаве иди реальные дела твори для конкретных ЛЮДЕЙ кто в этом нуждается, а нуждающихся Оо сколько, умников развелось дох-ра А НА ДЕЛЕ КУКИШ! Так, что пустые не пустые речи твои мудренные едренные я считаю хреновые не интересны они ни кому, как бы ты не старался и не унижал здесь форумчан. НА ДЕЛЕ твори работай помогай людям, или отдельным категориям населения города Бровары кто остро в этом нуждается и тогда народ таких вознаградит по заслугам ШАРЫ не будет!

    Не пустозвонь тут!

    Помоги тяжело больным, малоимущим инвалидам, спинальникам, или пример в городе для ЛА и П на ЧАЭС второй год не проводят выездные комиссии люди эти с высоким риском онкологических заболеваний помоги им лично и они за твою П отдадут свои голоса и не только они! Такого рода работы ОЧ много! Не пустозвонь!

    Змінено користувачем Stepan34
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Cергей, объясните мне, пожалуйста, к кому идет обращение в видеоролике, и на что Ваша партия рассчитывает? Вот если говорить ОБЪЕКТИВНО, какой шанс у Вашей партии набрать "проходной" процент на выборах? Я думаю что он стремится к нулю. Вы (я имею ввиду партию) просите денег. Вы хотите собрать 2,4млн грн., только для того, чтобы вступить в политическую гонку. По-сути вы просите подарить Вам на развлечения (а поскольку результата гарантировано не будет, сходить на выборы - это просто развлечение) денег. Именно подарить, потому что, если я дам Вам денег, я никогда их больше не увижу, и Вашу партию скорее всего после выборов тоже, и что самое обидное, и Вы этих денег не увидите. Так разве не очевидно, что овчинка выделки не стоит? Змінено користувачем Кif
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Cергей, объясните мне, пожалуйста, к кому идет обращение в видеоролике, и на что Ваша партия рассчитывает? Вот если говорить ОБЪЕКТИВНО, какой шанс у Вашей партии набрать "проходной" процент на выборах? Я думаю что он стремится к нулю. Вы (я имею ввиду партию) просите денег. Вы хотите собрать 2,4млн грн., только для того, чтобы вступить в политическую гонку. По-сути вы просите подарить Вам на развлечения (а поскольку результата гарантировано не будет, сходить на выборы - это просто развлечение) денег. Именно подарить, потому что, если я дам Вам денег, я никогда их больше не увижу, и Вашу партию скорее всего после выборов тоже, и что самое обидное, и Вы этих денег не увидите. Так разве не очевидно, что овчинка выделки не стоит?

    Наша партія створена лише в минулому році і вибори 2012 року - це лише початок. Особисто я не бачу жодного сенсу розпочинати все це, якщо просто взяти і піти в нікуди після виборів 2012 року. Та ніхто не бачить, тому що це було б тупо.

    А стосовно наших шансів, то я з Вами не погоджусь. Якщо фінансово нас підтримає достатня кількість людей, то на виборах нас підтримає не менше - думаю, Ви з цим погодитесь? Станом на сьогодні нам вдалось зібрати вже більше 80000 грн (ось тут архів усіх внесків до копієчки: http://dem-alliance.org/vneski ).

     

    Помоги тяжело больным, малоимущим инвалидам, спинальникам, или пример в городе для ЛА и П на ЧАЭС второй год не проводят выездные комиссии люди эти с высоким риском онкологических заболеваний помоги им лично и они за твою П отдадут свои голоса и не только они! Такого рода работы ОЧ много! Не пустозвонь!

    Ви мені пропонуєте допомогти їм фінансово? Впевнений, що я Вас невірно зрозумів.

    А щодо реальних справ - то ми абсолютно реально, наприклад, допомогаємо людям по всій Україні не сплачувати зайві платежі під час оформлення закордонних паспортів. Це достатньо реально? (ось наші рейди в Броварах: http://pravo-znaty.org.ua/dovidka-pro-vids...f-chi-realnist/ )

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Давайте считать вместе. Итак, глядя на архив пожертвований на сайте, допустим что в среднем одна инвестиция 50грн. Считаем: 2,4 млн. делим на 50, имеем 48 тыс. Допустим на выборах проголосует 70% совершеннолетнего населения Украины - пусть это будет примерно 26млн. человек. У вас есть 48 тыс. инвесторов + еще столько же, допустим Вам поверят, хотя как я понял денег на то чтобы заявить о себе на всю страну у Вас нет, и не предвидится. Все, что Вы можете - это ролики на ютубе, работа с молодежью через интернет и соц. сети, причем, как видим в данной теме не совсем успешная, а скорее наоборот. Поэтому чисто теоретически к тем, кто вложил в Вас деньги добавится, ну максимум еще столько же. Округляем, получаем 100 тыс. человек. Проходной барьер в Раду повышен указом Президента в конце прошлого года до 5%. По вышеуказанным подсчетам, чтобы пройти, необходимо набрать в 13 раз больше голосов, чем у вас в теории может быть. О каких реальных шансах вы говорите?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ви мені пропонуєте допомогти їм фінансово? Впевнений, що я Вас невірно зрозумів.

    А щодо реальних справ - то ми абсолютно реально, наприклад, допомогаємо людям по всій Україні не сплачувати зайві платежі під час оформлення закордонних паспортів. Це достатньо реально? (ось наші рейди в Броварах: http://pravo-znaty.org.ua/dovidka-pro-vids...f-chi-realnist/ )

     

    Вот пожалуйста ответ бюрократа писать мастак, а на деле ничем помочь не может! Тут дело не в финансах, а в той же писанине и ногах, а также внимании трудолюбии подобно матери Терезы и умении организовать людей. Поразило: -"допомогаємо людям по всій Україні не сплачувати зайві платежі під час оформлення закордонних паспортів" кому оно надо единицам та еще замахнулся всей Украине таких громких слов не нужно ты по Броварам ничего даже в писюльках предложить не можешь, а то Украине! Кому твоя партия нужна ПОДУМАЙ!? Вам лень старушку какую нибудь на попечительство взять и даже просто через дорогу перевести, а до влады БЕГОМ лишь кусок лакомый отхватить таких и сейчас при владе полно на уе вы нужны, с подобными при владе ничего сделать нельзя! Вообще по написанному автором данной темы можно делать выводы никаких социальных программ у этой партии нет только по писулькам - помогают богатым которые ездят за границу развлекаться и решать свои бизнес интересы.

    Делай добро реальное и звитуй тут, а пока всем понятно, что с подобным даже словесно говорить не о чем пустое место!

    Змінено користувачем Stepan34
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    можно делать выводы никаких социальных программ у этой партии нет только по писулькам - помогают богатым которые ездят за границу развлекаться и решать свои бизнес интересы.

    Соціальні ініціативи можуть запропонувати регіонали або бютівці - у них і депутатів більшість, і грошей багато.

    Потрібно дивитися на справи реально - орієнтовно 15 депутатів "Демократичного Альянсу" у Верховній Раді явно не будуть більшістю, тому маємо робити те, що, по-перше, в наших силах, а по-друге, те, чого НІКОЛИ не будуть робити інши депутати. А саме: боротьба з корупцією

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А нам як набридло, що наші медійні права постійно порушують, і про це доводиться щоразу писати, бо той, хто їх порушує, не хоче "огласки", а потім ще доводиться подавати заяви про злочин до міліції, ходити надавати пояснення ,словом, шукати законні способи відстояти свої права. І усвідомлювати при цьому, що ти насправді один, що іншим навіть читати набридло про те, що порушують чиїсь права. Про те, щоб стати на твій захист і спільно відстояти сьогодні твої права, а завтра того, у кого їх ще порушать, взагалі не йдеться. Хоча саме з цього - з солідарності - починається справжнє громадянське суспільство. Але менше з тим.

    Якщо когось дратує, що ми пишемо про порушені права, не зважайте, ми пишемо не для вас, ми пишемо для того, щоб порушникам стало некомфортно, що про їх зловживання стало відомо широкому загалу, бо вони цього не люблять.

     

    ПС: раджу якось на дозвіллі почитати книгу "Атлант розправив плечі" Айн Ренд. ті, хто бореться, можуть колись зникнути назавжди, і що тоді почнеться, уявити не складно.

    А скажите, многие ли партии призывают нарушать чьи-то права?

    Люди не верят, и я в том числе, что именно вот "Демальянс" - этакое "чудо 21 века", такие вот "белые и пушистые", ни на кого в политическом мире не похожие - ИСХОДЯ ИЗ ЗДРАВОГО СМЫСЛА И ЖИЗНЕННОГО ОПЫТА. Если "Демальянс" придумал новую "замануху" - честные мы, денег не насобирали, ведь не воруем и к коррупции не причастны, "подайте нам, граждане, на выборы" - то это всего лишь оригинальные декорации. За это - спасибо, внесли некоторое разнообразие в унылую монотонную политическую жизнь.

    Змінено користувачем Elff

    Видел я все дела, какие делаются под солнцем, и вот, все — суета и томление духа! Еккл 1:14

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А скажите, многие ли партии призывают нарушать чьи-то права?

    Люди не верят. и я втом числе, что именно вот "Демальянс" - этакое "чудо 21 века", такие вот "белые и пушистые", ни на кого в политическом мире не похожие - ИСХОДЯ ИЗ ЗДРАВОГО СМЫСЛА И ЖИЗНЕННОГО ОПЫТА. Если "Демальянс" придумал новую "замануху" - честные мы, денег не насобирали, ведь не воруем и к коррупции не причастны, "подайте нам, граждане, на выборы" - то это всего лишь оригинальные декорации. За это - спасибо, внесли некоторое разнообразие в унылую монотонную политическую жизнь.

    Розумію Вас, довіру потрібно заслужити - будемо працювати. Просто так ніхто нікому довіряти не буде.

    Але за сайтом ДемАльянсу http://dem-alliance.org/ все ж раджу стежити - можливо, побачите більше реальних справ

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Потрібно дивитися на справи реально - орієнтовно 15 депутатів "Демократичного Альянсу" у Верховній Раді явно не будуть більшістю, тому маємо робити те, що, по-перше, в наших силах, а по-друге, те, чого НІКОЛИ не будуть робити інши депутати. А саме: боротьба з корупцією

    Сергей, "содержательные" объяснения - только вы одни, кто будет бороться в стране с коррупцией. Все - все у ваших ног!!!

    Все всем доказали и выстроили в очередь по сдаче денег "Демальянсу". Знакомые методы, увы :(

    Змінено користувачем Elff

    Видел я все дела, какие делаются под солнцем, и вот, все — суета и томление духа! Еккл 1:14

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Сергей, "содержательные" объяснения - только вы одни, кто будет бороться в стране с коррупцией. Все - все у ваших ног!!!

    Все всем доказали и выстроили в очередь по сдаче денег "Демальянсу". Знакомые методы, увы (:

    Дивна Ви людина, невже не бачите замкнутого кола?

    Якщо "ДемАльянс" фінансуватимуть олігархи, то олігархи і музику замовлятимуть: з ким можна боротися, а з ким - ні.

    Якщо партія бореться з корупціонерами, вона має бути незалежною від олігархів, тому що олігархи=корупціонери.

    Власних коштів для застави у нас немає. Якби не застава, то ми б за допомогою не зверталися: членських внесків для функціонування достатньо.

    Влада ввела дуже і дуже корисне для них обмеження - шалену грошову заставу якраз для того, щоб до влади приходили виключно "свої люди".

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А саме: боротьба з корупцією

    А коррупция, надо полагать, самая большая беда нашей страны... нда...

     

    В общем, ДемАльянс - решил в демократию поиграть? А в демократии (= власти народа) - кто сильнее, тот и прав. Привыкайте.

    Змінено користувачем Mikele
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А коррупция, надо полагать, самая большая беда нашей страны... нда...

    Ви не повірите, але так.

    Наприклад: у минулому році на "кап.ремонт" нових ліфтів ОТІС у будинку Трощенка виділили з бюджету 120 000 грн. ( http://pravo-znaty.org.ua/yakogo-remontu-p...-lagunovoi-18b/ ) - за ці гроші можна було б вирішити житлово-комунальні проблеми не одного будинку.

     

    Інший приклад: нам постійно розповідають про те, що на капітальні ремонти будинків у влади немає коштів. При цьому гектари землі, яка могла бути продана з аукціонів, роздають безкоштовно за "відкати". А цих грошей вистачило б на дуже і дуже багато чого.

     

    Якщо гарно покопати, то на ремонт наших доріг витрачають досить пристойні гроші. Але більша частина з них осідає в кишенях чиновників, дороги роблять неякісно, щоб у новому році можна було "освоїти" новий транш.

     

    Подолання корупції - основний крок до розв'язання соціальних, побутових, господарських проблем українців. Тільки, на жаль, цю боротьбу мало хто наважується розпочати...

     

    P.S. Щодо нецільового використання коштів на "кап.ремонт" ліфтів на Лагунової 18б ДемАльянс вже звернувся до прокуратури. Мені телефонував помічник прокурора, розповів, що було знайдено порушення, перевірка триває

    Змінено користувачем Serg Illiukhin

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Сергію, яка корупція?! Про що ти говориш?! У країні стільки нужденних - інвалідів, пенсіонерів, хворих, соціально незабезпечених людей!! Треба їм допомагати - якщо не коштами, то своїм власним часом, увагою, турботою (але якщо з прицілом на вибори, то таки бажано грошима-пайками-мішками). Головне - не заважати тим, хто зараз при владі красти. Замість скарги до прокуратури на дії влади чи судового позову про скасування незаконного рішення краще з'їзди в дитячий будинок, і допоможи тим, кого держава змушує животіти. А те, що якраз у цей час, поки ти будеш у дитбудинку-ребілітаційному центрі-тощо намагатись хоч чимось особисто допомогти, розуміючи, що насправді ти цим людям допомогти нічим не можеш, якраз буде вкрадено ще один шматок землі вартістю в мільйон гривень - якраз той самий, якого вистачило, щоб прооперувати одну онкохвору дитину, або допомогти кільком інвалідам/пенсіонерам/одиноким матерям. Але ні, не думай про корупцію, це все вигадки, і боротись з нею не потрібно, нехай крадуть наше майбутнє, наше здоров'я, нашу поважну старість, життя наших дітей. А ми будемо всі разом у цей час скидатись останніми грошима, які нам дивом вдалось заробити після сплати всіх податків, і будемо думати, що колись всі ці крадіжки самі собою припиняться, просто так.
    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..