Перейти до змісту
  • Політика
  • Партія "ДемАльянс" йде на вибори


    Рекомендовані повідомлення

    Входження Наталки Соколенко до першої п'ятірки списку спричинило досить великий медіарезонанс у журналістському середовищі.

    Відео Telekritika.ua

     

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 329
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    Текст затвердженої передвиборчої програми партії ДемАльянс:

     

    ЗМІНИТИ ВСЕ!

    Ось цитата із наведеної преамбули: <<<ІІІ. Реальні зміни Чесні і порядні люди ніколи не будуть жити в злиднях. Після приходу до влади нових незаплямованих політиків та знищення корупції – в країні відбудуться реальні зміни. Громадські ініціативи стануть обов'язковими для обговорення та втілення. Люди цінуватимуть і поважатимуть один одного.

     

    Україна стане державою в якій будуть:

     

    Успішні територіальні громади

     

    Влада на місцях перейде до територіальних громад. Власність на ресурси та землю належатиме територіальним громадам, які зможуть ефективно розпоряджатись ними в інтересах громади. Податкові платежі, насамперед, ітимуть до бюджету громади.>>>

     

    Маю у зв'язку із заявленим таке запитання - як ДА планує передати владу на місцях територіальним громадам?

    Змінено користувачем Elff

    Видел я все дела, какие делаются под солнцем, и вот, все — суета и томление духа! Еккл 1:14

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Маю у зв'язку із заявленим таке запитання - як ДА планує передати владу на місцях територіальним громадам?

    Перш за все, фінансова незалежність, громада повинна мати можливість розпоряджатися фінінсами на місцях, щоб бути менш залежною від політичної волі керівництва країни

     

     

    Перш за все, фінансова незалежність, громада повинна мати можливість розпоряджатися фінінсами на місцях, щоб бути менш залежною від політичної волі керівництва країни

    Програму "ДемАльянсу" я б розділив на кілька частин.

    Одна частина - це те, що реально можуть робити і на що реально можуть впливати навіть кілька порядних депутатів у парламенті, це боротьба з корупцією. Це те, но чому перш за все будуть концентруватися депутати ДемАльянсу у разі проходження до Ради.

     

    Інша частина - це декларація намірів, які ми хотіли б втілити у життя, які ми будемо підтримувати, але ми розуміємо, що для їх втілення необхідна більшість депутатів. Тому цю частину на даному етапі я б назвав більш декларативною. Зокрема це стосується і поставленого Вами запитання щодо посилення влади територіальних громад на місцях.

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Перш за все, фінансова незалежність, громада повинна мати можливість розпоряджатися фінінсами на місцях, щоб бути менш залежною від політичної волі керівництва країни

     

     

     

    Програму "ДемАльянсу" я б розділив на кілька частин.

    Одна частина - це те, що реально можуть робити і на що реально можуть впливати навіть кілька порядних депутатів у парламенті, це боротьба з корупцією. Це те, но чому перш за все будуть концентруватися депутати ДемАльянсу у разі проходження до Ради.

     

    Інша частина - це декларація намірів, які ми хотіли б втілити у життя, які ми будемо підтримувати, але ми розуміємо, що для їх втілення необхідна більшість депутатів. Тому цю частину на даному етапі я б назвав більш декларативною. Зокрема це стосується і поставленого Вами запитання щодо посилення влади територіальних громад на місцях.

    Дякую за відповідь та бажаю успіхів у боротьбі з корупцією.

    Видел я все дела, какие делаются под солнцем, и вот, все — суета и томление духа! Еккл 1:14

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 5 місяців через...

    Выборы прошли, ДемАльянс никуда не попал (и вообще их не видно) - и мы не вспомним о них и этой теме до след.выборов и "гонок"?

    Не знаю даже, не серьёзно как-то - трубить о себе и кичиться добрыми делами аккурат за пару месяцев до выборов. Вот потому-то на вас свысока и с недоумением и смотрят - половинчатые вы. Вроде бы и есть тот ДемАл где-то, но не видно его нигде и не слышно.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..