Перейти до змісту
 • Головна
 • Devlok

  Користувач
  • Постів

   118
  • Зареєстровано

  • Відвідування

  • Переможець днів

   3

  Devlok став переможцем дня 17 січня 2017

  Devlok мав найпопулярніший контент!

  1. Останніми роками в час святкування Хрещення Господнього активізується мода на масові пірнання в ополонку. Мотивація у кожного різна: хтось «змиває гріхи», хтось випробовує можливості свого тіла, а хтось аргументує це дотриманням «давньої української традиції». Останнє твердження – цілком помилкове! У нашого народу такої традиції, пов’язаної зі святом Богоявлення, не було. Ані етнографи, ані історики ще до середини ХХ століття не фіксували нібито «традиційних» масових пірнань українців у крижану воду з нагоди свята Хрещення Господнього. Немає описів такого дійства ані у давніх джерелах, ані у дослідженнях про традиції козацької України, ані у спогадах людей старшого віку. Деякі історики пов'язують такий звичай з нашими північними сусідами, росіянами, у яких було прийнято пірнати в холодну воду після лазні, а також із поширенням ідей загартування організму, як частини здорового способу життя. За спостереженнями масові пірнання у воду на свято Богоявлення фактично з‘явилися у другій половині 1990-х – на початку 2000-х років. Отже цей звичай в Україні має новітнє, а не старовинне, походження. Також нагадаємо, що абсолютно помилковим є судження, ніби купання у крижаній воді після водосвяття «змиває» усі гріхи. Яким чином їх можна «змити»? Хіба сам фізичний акт занурення у освячену воду, без покаяння у гріхах, може призвести до їх подолання? Жодного церковного припису для звершення такого дійства на свято Богоявлення немає. Дорога до вічного блаженного життя та спасіння лежить виключно через щире каяття у гріхах, молитву та любов до Бога і до наших ближніх. Звільнити душу від гріха може лише Господь, бачачи ваше щире покаяння та участь в Таїнствах Сповіді й Причастя. Слід наголосити: Церква не забороняє пірнати у зимову воду, це право і вибір кожного. Але ми закликаємо не вважати цю дію церковною, пов’язаною зі святкуванням Хрещення Господнього. Хто робить такий вибір – має чинити це усвідомлено та відповідально, ретельно зважуючи всі «за» і «проти»: стан здоров'я, причини для такого вчинку, можливі наслідки, зокрема, в умовах пандемії. Завтра, в день свята Богоявлення, Хрещення Господнього, згадаймо про суть і витоки цього свята, про спасительне значення цієї події для кожного з нас. І нехай свята вода, велика агіасма, стане для кожного на всяку правдиву користь! Православна Церква України https://www.facebook.com/Orthodox.in.Ukraine/posts/3668260533250061
  2. Куплю SO-DIMM DDR3 4Gb 1600 1,35v
  3. Целый мешок + чек = заберут назад (если не прошло 2 недели, при возврате нужен паспорт)
  4. Нужен провод для мышки USB Logitech с такой распиновкой или в составе мышки Logitech
  5. Жральня с гамбургерами и прочим, есть на втором этаже над Бонусом, он же Форум по Героев Небесной Сотни. Называется "Крила", недавно открылась. По сути, там же где собираются строить Билу с обещанным МакДаком. Как там еда, еще не пробовали. http://kryla.com.ua/img/restaurants/big/60/818118633.jpghttp://kryla.com.ua/img/restaurants/big/60/1521646644.jpg Шо вам еще надо? Как по мне так третий супермаркет в радиусе 100 метров, там точно не надо.
  6. Пока не настроишь роутер не подключай к нему ничего лишнего, только компьютер по шнурку. К компютеру в этот момент должен быть подключен только этот роутер. Для того что бы сделать сброс настроек к заводским, кнопку Reset надо подержать подольше.
  7. Если прямо уж очень хочется ноутбучный в ПК, то точно существуют карманы usb для ноутбучных dvd, типа такого: и переходники с mini sata на sata или mini ide на ide http://www.mocom.ru/Read/1_read/ide-2-3/ide-2-3_small.jpg Но их еще поискать у нас надо, а купить полноценный бу dvd привод будет все равно дешевле.
  8. Ну у остальных продавцов гарантия указана 12 месяцев. И судя по тому что данными устройствами торгуют не самые плохие площадки, есть возможность полагать что товар хоть сколько легален и оф.гарантия на него распространяется. Так что разница есть. По серийнику на оф.сайте можно легко проверить.
  9. Не самая вкусная цена, да и с гарантией непонятно что. http://www.skidka.ua/wd-3-5-320gb-wd3200aajs/p4974438/?utm_source=hotline&utm_medium=cpc&utm_term=wd-3-5-320gb-wd3200aajs&utm_campaign=zhestkie_diski За 350 одну штучку я бы взял.
  10. Самый простой унитаз можно без бачка, нужен на время ремонта.
  ×
  ×
  • Створити...

  Важлива інформація

  Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..