Перейти до змісту
  • Політика
  • Вибори мера Броварів: ГОЛОСУВАННЯ (етап №1)


    Drok

    За кого б Ви проголосували на виборах мера Броварів?  

    304 користувача проголосувало

    1. 1. СБН екзит-пол

      • Антоненко Віктор
        115
      • Кравець Юрій
        32
      • Немчин Тетяна
        1
      • Оксютенко Володимир
        7
      • Ратніков Дмитро
        34
      • Сапожко Ігор
        25
      • Проти всіх
        45
      • Не визначився
        18


    Рекомендовані повідомлення

    В зв'язку з наближенням виборів броварського міського голови, а також з огляду на активізацію агітаційних кампаній, зокрема, в броварському інтернет-просторі, є пропозиція розпочати онлайн-голосування за вірогідних кандидатів на посаду броварського міського голови - проведення екзит-полу серед юзерів СБН

     

    В даний момент на голосування виставлені запропоновані в цій (http://city.brovary.net/portal/index.php?showtopic=84687) темі кандидати. В кінці кожного місяця результати голосування обнуляються (перший етап триватиме до кінця листопада), голосувалка починається по новому, а його підсумкові результати протягом місяця оприлюднюються в топі теми - це дасть змогу відслідкувати зміну виборчих симпатій юзерів по ходу виборчої кампанії. Також, у випадку появи нового кандидата, така система дозволить його "безболісне" додавання в голосувалку. За місяць до офіційного дня виборів голосування переходить у фінальний етап: цей етап триватиме два тижні і його результати орилюднюються в новій темі разом з графіком зміни електоральних настроїв юзерів СБН

     

    Голосування в темі таємне

     

    В даній темі вітається висловлювання своєї аргументації щодо власного вибору, якщо юзер вирішив публічно заявити про підтримку того чи іншого кандидата.

     

    Також в даній темі не вважається флудом та офтопом висування інших кандидатур в долучення до списку голосувань, якщо вони не представленні в голосуванні. В той же час - заборонено подавати в якості потенційного кандидата власну кандидатуру, та кандидатури персон, котрі не брали участь в жодній з броварських мерських кампаній. Виключення становлять лише кандидатури тих осіб, які вже розпочали свою виборчу кампанію на посаду броварського міського голови (цьогорічну) і мають приклади матеріалів передвиборчої агітації. Також заборонено повторно пропонувати одну й ту саму кандидатуру, якщо її вже було запропоновано в даній темі.

     

    Прізвища кандидатів подано в алфавітному порядку

     

    Голосуємо!

     

    АПД: додані варіанти "Проти всіх" та "Не визначився"

    Змінено користувачем Drok (Bezcenzury)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 79
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    я за Антоненка,

    для меня главное чтобы мер пусть и ворует себе но при этом и делает чтото для народа

    и я слышал от непоследних людей что он в принципе так и делает.

    А в остальном, прекрасная маркиза

    Всё хорошо, всё хорошо

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Тоха рулит!!! :lol:

    да все они "хороши"

    Война в крови у каждого мужчины так же как материнство в крови у каждой женщины ©
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я за Антоненка,

    для меня главное чтобы мер пусть и ворует себе но при этом и делает чтото для народа

    и я слышал от непоследних людей что он в принципе так и делает.

    сапожго делал так же, пока была земля и бабла было больше чем надо. теперь же все что можно было скомуниздить - скомуниздили и продали. да еще крыза в дополнение.

    ну и еще одно - короля делает свита, а свита что у антоненка, что у сапожки одна(ну почти, вместе с антоненкой поперли еще пару человек, все остальные остались), так что по сути ничего не изменилось.

    пациент скорее мертв, чем жив
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    сапожго делал так же, пока была земля и бабла было больше чем надо. теперь же все что можно было скомуниздить - скомуниздили и продали. да еще крыза в дополнение.

    ну и еще одно - короля делает свита, а свита что у антоненка, что у сапожки одна(ну почти, вместе с антоненкой поперли еще пару человек, все остальные остались), так что по сути ничего не изменилось.

    На жаль поки що не визначився є тут такий пункт.

    Раніше був за Антоненка, хотя я сам лікв.авар. на ЧАЕС з 27 квітня 1986 року нічого по своїм пільгам від Броварської ради не отримав тільки навпаки були утиски інв. гаражом на яке маю право, але владі не хватало грошей хочуть з інвалідів брать аренду від якої я по праву звільнений (був скаженний натиск та ще щоб таке оформити треба аж 5000 грн. де їх взяти, совісті зовсім не мають, бізнес найшли на кому робить) мабуть уже в казні міста коштів не хватає тепер треба поповнювати за рахунок інвалідів, але Антоненко богато чого зробив для міста, погано що не виконав обовязки по тройлебусу з Броварів до Київа.

    Я по останньому вигляді бачив що він уже не зовсім і хоче на цю посаду його останні часи кругом ображали навіть я був свідком, (не дуже легко на такий посаді в наш час) і треба мати залізні нерви.

    Ще є час треба ретельно придивитись до майбутніх кандидатів хто принесе нашому місту і населенню саме більше користі як для мене для таких як мої колеги за яких влада забула ліки вже не один рік купую за свій рахунок, а що колись давали то безкоштовно тільки валідол і аналгін о це і все лікування було, не дай Бог знов бабахне хто туди поїде?! Патріотів таких дурних не буде!

    Треба ретельно також подивитись на біографію хто з кім працював, чи кримінал чи порядна людина?!

    AzovPort

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Сапожко Ігор B)

    ------------------

    Самую страшную боль причинить сможет лишь тот, кто принёс больше всего счастья.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    B) Антоненко Віктор B)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Виктор Антоненко это тот которого выгнали? против которого единогласно проголосовали как недоверие к меру? даже со своей партии...

    Я пока не вижу норм кандидата... нужно более тчательно биографию почитать всех кандидатов кроме Антоненка)) тогда напишу может о своём выборе,а пока голосую против всех...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я проголосував за Д. Ратнікова. Молода але досвідчена людина, далекоглядні перспективи розвитку міста (вважаю його найкращим з існуючих кандидатів)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я проголосував за Д. Ратнікова. Молода але досвідчена людина, далекоглядні перспективи розвитку міста (вважаю його найкращим з існуючих кандидатів)

    ахаха и в чем же его опыт заключается????? шот я не помню когда Ратников бил мером??? мо ошибаюсь напомни если так.....

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ахаха и в чем же его опыт заключается????? шот я не помню когда Ратников бил мером??? мо ошибаюсь напомни если так.....

    наверное, имеется ввиду какой-то другой опыт

     

    Я проголосував за Д. Ратнікова. Молода але досвідчена людина, далекоглядні перспективи розвитку міста (вважаю його найкращим з існуючих кандидатів)

    например

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ратніков Дмитро , на прошлых выборах занял второе место , я думаю было бы первое если бы был второй тур , это очень плохо , что нет второго тура , тогда за Антоненка проголосовало около 20 % и он стал мером , а все остальные за него не голосовали . Организация "Реальні справи" это его (Ратникова) контора (бесплатный автобус для пенсионеров по городу , бесплатные консультации юриста и т.д.) притом , что проиграв выборы он это дело не забросил , голосовать против всех глупо , так как за кого максимум прогосолуют тот и мер.
    Змінено користувачем live

    Мы убеждаем себя что жизнь станет лучше когда мы поженимся/выйдем замуж, заведем ребенка, потом другого. Затем мы расстраиваемся что наши дети еще маленькие, и ждем что все станет лучше когда они повзрослеют. Потом мы переживаем что они стали подростками, и нам надо как-то справляться с ними. Несомненно, мы станем счастливее когда они вырастут из своих «…надцати» лет. Мы говорим себе что наша жизнь станет лучше когда супруг/а сведет свои дела, когда будет более красивая машина, когда возьмем отпуск, когда окончательно выйдем на пенсию.

    Истина в том, что нет более лучшего времени для того чтобы быть счастливым, чем сейчас.

    Если не сейчас, то когда? Твоя жизнь всегда будет полна вызовов. Лучше принять все как есть и решить быть счастливым не смотря ни на что.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Реальні справи це Трощенка контора і до Ратнікова не має ніякого відношення. Це вам на замітку. Якщо це єдине, що не закинув Ратніков, то ви промахнулись, це не його заслуга!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Уважаемый бурундук, прекратите клепать пользователей, чтобы голосовать за вашего кандидата. С вашего айпиадреса сегодня было создано 11 аккаунтов с очень похожими имейлами (я бы сказал индентичными, меняются только пару цифр). А учитывая то, что всего лишь сегодня утром за Кравця было всего лишь пару голосов, а теперь столько, можно сделать некоторые выводы.

    Это просто смешно. Угомонитесь, вы же взрослый человек.

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Придумайте щось переконливіше!!! Бо це не смішно.

    Это факты, а не выдумка, или тебе показать скриншот с админки?

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А не можна взагалі зробити відкриту голосовалку?

    Цікавіше було б знати хто за кого...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А не можна взагалі зробити відкриту голосовалку?

    Цікавіше було б знати хто за кого...

    По идее, этот движок такого сделать не может. Если хотите видеть кто за кого голосовал, то это только так как было на "Мистер/Мисс Бровари.нет", когда каждый оставлял свой голос в теме, а потом эти голоса подсчитывались вручную

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Шановний адмін для початку не треба тикати, а потім, зробіть роздруківку всіх голосувань. Бо у мене є сумніви щодо голосувань по Антоненку!!! Так буде чесно.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Шановний адмін для початку не треба тикати, а потім, зробіть роздруківку всіх голосувань. Бо у мене є сумніви щодо голосувань по Антоненку!!! Так буде чесно.

    Уважаемый Кравець, мы рады видеть вас на нашем форуме. Вы, так сказать, кандидат и электорат. Два в одном. Это сарказм. Предупреждаю.

     

    Вам не кажется немного странным то, что всего лишь за час (15:00-16:00) 9 юзеров (которые были зарегистрированы сегодня), у которых такой же как у вас айпи, проголосовали в этой теме. А учитывая то, что днём за Кравця был всего лишь один голос, это выглядит просто смешно )

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Пане Бурундук, мені адміністрація форуму дала в розпорядження вжезгаданий скріншот. Я не можу зі 100-ою впевненістю говорити, що таку підтасовку організували саме ви, але всі юзери зареєстровані з однієї ай-пі адреси, а імейли - просто набір безсенсових букв і цифр. Все це було зроблено за короткий проміжок часу. І, що найцікавіше - цей час збігається з вашим першим заходом в тему сьогодні. До цього часу за Кравця було віддано чи то 2, чи то 3 голоси.

     

    Щодо голосуванню по Антоненку: вчора ввечері, коли розпочалось голосування, всі могли бачити динаміку: вона зростала природньо, за кілька секунд кількість голосів за Антоненка могла збільшитись навіть на 5 - фізично неможливо за кілька секунд створити 5 нових юзерів і проголосувати ними.

     

    А загалом, пане Бурундук, або той, хто займається подібним маразмом: не вважайте присутніх на цьому форумі за повних дебілів. Ви або точно заслані (бо рівень примітивізму вже нагадує рівень "активістів" одного з кандидатів) працювати проти Кравця, адже використовуєте методи, які повністю дискредитують цього кандидата в очах громадськості, або не заслані, але, пардон, дуже тупі. Думаю, Кравець був би дуже здивований, побачивши як тут працюють його "агітатори" - розділ політики цього форуму він читає - це я знаю точно.

     

    Щодо фальсифікації голосів за Кравця: адміністрація має в своєму розпорядженні всі дані, думаю, в даному випадку вона, на основі цих матеріалів, має прийняти принципове і обєктивне рішення щодо долі тих штучних голосів і щодо долі юзера "Бурунжук"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я проголосував за Д. Ратнікова. Молода але досвідчена людина, далекоглядні перспективи розвитку міста (вважаю його найкращим з існуючих кандидатів)

    :D - Мощьно задвинул, впечатляет! Особливо про досвід, та далекоглядні перспективи.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Антоненко поизвестней Кравца будет ) отсюда - голоса.

     

    По сабжу, за Антоненка.

    Змінено користувачем Mister Dio
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я очень плохо разбираюсь в местной политике - фамилии некоторых из списка выше вообще впервые вижу. Скорее всего, проголосую за Ратникова.

     

    п.с. Очень улыбнула ситуация с пользователем Бурундук.

    Змінено користувачем Dronskiy
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Гість
    Ця тема закрита для опублікування відповідей.

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..