Перейти до змісту
  • Музиканти
  • Василич


    Jokеr

    Рекомендовані повідомлення

    Змінено користувачем  iJokеr
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    что за Тарас?

     

    Молодой аналог Валерия. На Старченко за трикотажкой обитает ))
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я раз пришол хотел на гитару но я послушал и кроме "вау вау вау"(ето такая песнЯ)нечёго не услышал
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Це в тебе червоний епіфон лес пол?

     

    Да, в мене. Сьогодні гемороюсь. Міняю струни, кручу анкер, опускаю струни ближче до грифа, строю міндзуру. Ну кайф і нічого сказати...
    Отак от!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я раз пришол хотел на гитару но я послушал и кроме "вау вау вау"(ето такая песнЯ)нечёго не услышал

    epic fail.. Змінено користувачем Jokеr
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ну судячи з ніку ты задроч. А всі задрочі слухають Trance, Electro и т.д. Так що ти нормальну музику ніколи не зрозумієш (хіба що як трохи підростеш).

    Vitoft, а в тебе класна техніка (я бачив як ти граєш). Я ніколи не подумав би, що ти навчався тільки у Василича. Він і сам так не зуміє, як ти. Ну молоток. За два роки так навчитися....

     

    Ну взагалі я просто примочь тестував. І вчуся я досі. Сижу і мучаю, виігрую кожну нотку. Багато що показали, знято з відео або просто ###### знає звідки зявилося. Музика хлопче - бескінечний шлях до досконалості... :cool:
    Отак от!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме

    типа в полезности Василича

     

    Початківці повинні знати хто учить грати на гітарі (а не втирає сольфеджіо) людей після 5-и років музикалки. Я на свої очі бачив 10-ки таких криворуких бездарів з атестатами яких Валерій Васильович учив як правильно зажимати струни. Так що не тратьте люди дарма гроші... (це не реклама, а порада)
    Отак от!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Обоснуй обратное.

     

    Васильович "гладить струни"... Я сумніваюсь, що ти так можеш...
    Отак от!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Васильович "гладить струни"... Я сумніваюсь, що ти так можеш...

     

    Гладить? о_О, а это как? )
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Гладить? о_О, а это как? )

     

    Тяжко пояснити... з`являється з досвідом і невідомо звідки... Такий собі прояв майстерності... А гладити - томущо подивившись на ліву руку складається враження неначе музикант не грає, а просто гладить струни...
    Отак от!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    единственный недостаток Валерия Васильевича в том, что он все-таки из СССР. А так ниче, главное что он научил такую тьму народа держать в руках гитару!!!
    Лучше быть, чем казатся!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Он сам толком их зажимать не умеет)

     

    ВмІє не вміє ,, яка різниця)))) А от ти йому в сини згодився б .. Май повагу до старших.....

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А что плохого в сольфеджио??

    PS: а я афигиваю с наших модераторов... Нахера темы переносить?? Сам в музыке нифига не рубишь, так дай другим пообщаться

     

    В сольфеджіо поганого нічого немає. Малося наувазі, що музикалці дають або не те, або не тоді, або по чайній ложці, або зовсім не дають. Васильович теж може втирати всілякі музичні диктанти (мені він давав). Але коли пил у людини навчитися грати, то її треба вчити грати, а не розвивати слух....
    Отак от!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Он сам толком их зажимать не умеет)

     

    Сильно ты конечно,я был занятий 5-ть,у меня просто не получалось стыковать с универом,или Василич или военный билет :) Он конечно немного напуган совдепом,но он супер его надо слушать и понимать,из под его руки много хороших броварских гитаристов выпустилось,но надо терпение и труд,тогда будет резалт!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Але коли пил у людини навчитися грати, то її треба вчити грати, а не розвивати слух....

     

    Ещё один перл в коллекцию :)

    А ты не думал, что сольфеджио и развитие слуха - это основа без которой много не наиграешь. Это как ездить на машине не зная ПДД.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ещё один перл в коллекцию :)

    А ты не думал, что сольфеджио и развитие слуха - это основа без которой много не наиграешь. Это как ездить на машине не зная ПДД.

     

    Нах, допустимо, рєальному пацаньчику з полтінніка слух розвивати? Йому якордів дай з пєтьорік да пару блотних пєсенок, щоб дєфки в труси сцалі. Або фану "АРІЇ", якому треба любимі рифи "Ангелиской пыли". Я, особисто, коли йшов вчитись грати (в 12 років) моєю ціллю було не стати мєга музикантом і подібна пурга... а замолодить подругу :biggrin: ... (а ще я "Руки вверх" слухав :biggrin: ). Я був гіршим з набору, нездарою, мучив гітару... Васильович думав мабуть "да коли цей малюк кине ці сліпі спроби грати" і так десь рік мучив, мучив. Через 3 місяці навчання ###### ложив на ту дуру,ще через рік грав в ансамблі, а ще рік, і на тобі сольфеджіо і заглиблення в муз теорію набагато глибше, ну вообшем саме тоді, коли треба; коли проснувся пил до муз. знань, а не до дворового пєнія...

    А починали зі мною набагато обдарованіші діти чим я (сумніваюсь, що хочя б оди зара до струн притрагується), і ні про кого ані духу ані слуху. Може десь в кумпанії і грають, хто знає? Але їм муз знання і розвинутий слух точно не потрібен. Вони для товаришів кращі і з тим, що Валерій Васильович їм за цей короткий строк дав...

    Отак от!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я бы, на месте Валильевича и прочих учителей, чуваков, котоые говорят "Мне теория не надо, покажи мне крутые рифы" слал бы нах сразу.

    Обьясняю почему...

    Вот, например, я собираю команду. Ко мне приходит гитарист, который не знает что такое септаккорд (к примеру) и говорит что учился у Васильевича. Потом приходит другой такой же и тоже от Васильевича.... потом третий...

    И что, по-вашему, я буду думать про Васильевича после такого??Буду думать, что он - халтурщик...

    Выпуская неграмотных людей, он сам подрывает свой авторитет

     

    ЗЫ: Верните тему, плиз!!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я бы, на месте Валильевича и прочих учителей, чуваков, котоые говорят "Мне теория не надо, покажи мне крутые рифы" слал бы нах сразу.

    Обьясняю почему...

    Вот, например, я собираю команду. Ко мне приходит гитарист, который не знает что такое септаккорд (к примеру) и говорит что учился у Васильевича. Потом приходит другой такой же и тоже от Васильевича.... потом третий...

    И что, по-вашему, я буду думать про Васильевича после такого??Буду думать, что он - халтурщик...

    Выпуская неграмотных людей, он сам подрывает свой авторитет

     

    ЗЫ: Верните тему, плиз!!!

     

    Чесно говорячи, я аж злякався. Тому що саме Валерій Васильович навчив мене строїти акорди які тільки в голову збредуть. Матюкнеш допустимо Ам 12 +3. Та за нє######. Його погано слухають просто. Васильович в самому почятку (перш ніж показати легендарні Ам, Дм Е) пояснює як построїти любий аккорд...
    Отак от!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Спасибо!!!

     

    За возврат темы

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 4 місяця через...

    Тема присвячується цьому музиканту. Відписуємся, хто в нього навчався чи грав в ансамблі. Я, наприклад, граю й зараз.

    да вы,ребята просто не знаете,какие в Броварах есть музыканты-ваш визави-просто отстой.

    оптимизм бывает фальшивым, пессимизм - никогда..

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    да вы,ребята просто не знаете,какие в Броварах есть музыканты-ваш визави-просто отстой.

    Например?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Музыкантов полно. Учить бесплатно никто не хочет. А Василич не комплексует по этому поводу.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 5 місяців через...
    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..