Перейти до змісту
  • Наука та освіта
  • Народ, а хто знає що сталося з Броварським Університетом? Це рейдерська атака?


    Рекомендовані повідомлення

    Хто навчається, у Вас були сьогодні заняття?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А в Броварах есть университет?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Наскільки я знаю, деякі ВНЗ Броварів позбавили ліцензії. Оф. причина. - не дотримання вимог міносвіти щодо якості навчального процесу і т.п.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Наскільки я знаю, деякі ВНЗ Броварів позбавили ліцензії. Оф. причина. - не дотримання вимог міносвіти щодо якості навчального процесу і т.п.

     

    А студентам тепер шо робить?

    Чи це у нас філії були?

    It`a just a rumor.

    Everybody want`s to hear that.

    Don`t belive rumors.

    Just let the truth remain in your heart.

    ©Lain

     

     

     

    http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j6643_1243487566.jpg

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А в Броварах есть университет?

     

    Да есть. Были и будут. ЕТУ получил лецензию и теперь нет причины, что бы говорить о закрытии универа.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ого абсолютно не удивляет. Хорошо, что забрали...А то деньги берут за обучение, а качество гм... Продукт обучение - лицензирован...

    У меня есть идеи. Я продвигаю их. Мой девиз: Стремление к новым знаниям – залог успеха! Стремись быть, а не казаться. Ставь большую цель за пределами жизни. И помни перепрыгнуть пропасть на 98% и на 100% - это не одно и то же!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Це не рейдерська атака. Приміщення на Красовського належить одній людині, якій по орендній платі Університет в особі директора Сазоновї заборгували за 1 рік - тому власник вирішив заборонити вхід до приміщення до погашення боргу. Більше того, у власника є рішення Броварського суду про виселення з належного йому приміщення. Тому все ще відбувається абсолютно законно!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    да на встрече выпускников деканша говорила что в ЭТУ сейчас не лучшие времена. Кто еще учится желаю вам успеть оттуда выпустится без всяких граблей

    А в остальном, прекрасная маркиза

    Всё хорошо, всё хорошо

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Сазонава та еще тетка!!!!

    а ВНЗ в Броварах это смешно) надо разогнать этот балаган)))

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Сазонава та еще тетка!!!!

    а ВНЗ в Броварах это смешно) надо разогнать этот балаган)))

     

     

    та да Созонова там столько бабосов срубила на детях шоваще .. они отак от нефиг делать купили кафе звездное у т оргмаша ... + себе купили еще 1 корпус в том году .... а ето никапельеки не дешева кстати

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..