Перейти до змісту
  • Rock
  • Океан Ельзи


    Гість Payton

    Рекомендовані повідомлення

    живу старым Океаном! там де нас нема-янанебібув-модель и мой любимый альбом СУПЕРСИМЕТРІЯ! сегодняшний океан меня не очень сильно привлекает! немножко потеряла группа свою энергетику! но всё же считаю её лучшей на сегодняшний день в украине.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 345
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    А Сьюзі все-таки вкрали у Ролінг Стоунс. Там Енжі співалась... Вокарчук уже видохся як митець. Вам не здається?
    You know, you are right.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Пару песень можно послушать, а остольные - не очень( лично для меня )
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А ще вокарчук самовпевнений. Де б він був без татуся...
    You know, you are right.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    мне нравитсо...слова со смыслом!

     

    IN GOD WE TRUST

     

    Четыре колеса возят жопу,а два душу.....

     

    love does not arrive becouse you look for it

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Мне очень нравится Океан Эльзи:песни со смислом Змінено користувачем Limon

    Личных сообщений: 100

     

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1185898032/gallery_647_476_1444.jpg

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Обажаю! Слава Вокарчук-лапочка! Группа супер)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    а я вважаю що Вакарчук може зробити хороший внесок в розвиток України, особливо культури...

    І я повністю його підтримую...Він молодець!

    Добре що В Україні ще залишилась така "еліта", яка може думати не лише про себе, а й про свій народ)

     

    Согласна...

    Чаще всего, люди, кторые добираются до власти, забывают о своей раньше назначенной цели и начинают просто набивать карманы грубо сказано, но всё равно! Может Вакарчук, что-то сделает стоящее, для культуры Украины хотя бы...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Дуже поважаю учасників гурту, особливо Вакарчука. Він багато зробив для розвитку української музики. Подобається пісня Тікі там де нас нема(вибачте, якщо не правильно написала назву! :dntknw00: ). Під пісню Не питай так і хочеться заплакать - така вона вже лірична. ОЕ, то є кльовий український гурт!!!

    we suck young blood.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 3 тижня через...
    Група классная,но она всегда розпадается
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Гарний гурт, у них пісні реально зі смислом

    Я рада, що в нас залишилися люди, які не бояться висловити свою думку, навіть політичну, та щей в такий спосіб

    Я рада за Україну!!!!!

    Sex без кохання то попса

    "Хто вірить той бачить"

    -=I em not afraid to die=-

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Сьогодні чомусь на М1 Тvій формат показували цілий вечір... Там ще старий Океан Ельзи був... Така ностальгія за цим складом... :sad: Зараз в них якась інша енергетика...
    Эй, человек, где ты будешь в вечности?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Сьогодні чомусь на М1 Тvій формат показували цілий вечір... Там ще старий Океан Ельзи був... Така ностальгія за цим складом... :sad: Зараз в них якась інша енергетика...

     

    Я не можу це пояснити! Але коли я вперше почув "Міру" то вважав що Океан "пересихає", але з плином часу переосмисливши заново тексти зрозумів що "Міра" НІЧИМ(абсолютно) не поступається томуж таки альбому "Суперсиметрія". Але це два абсолютно різні альбоми, написані різними складами О.Е.... (Це лише моя думка)...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я просто розумію, що Вокарчук вже не зосереджений повнітсю на музиці. Адже раніше ОЕ мали своє звучання, яке було роком, але ніби іншим. Зараз музика - це лише частина його життя. Це доводить те, що без Шуріна, Хусточки і Гудімова Святослав - ніхто. Це я бачив, коли дивився формат на М1.
    You know, you are right.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я просто розумію, що Вокарчук вже не зосереджений повнітсю на музиці. Адже раніше ОЕ мали своє звучання, яке було роком, але ніби іншим. Зараз музика - це лише частина його життя. Це доводить те, що без Шуріна, Хусточки і Гудімова Святослав - ніхто. Це я бачив, коли дивився формат на М1.

     

    Не согласен! Святослав сам по себе хорошая личность, к тому же хорошый вокалист! Другое дело что група сейчас не на пике мастерсва.
    Я слишком стар для этого дерьма.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Не согласен! Святослав сам по себе хорошая личность, к тому же хорошый вокалист! Другое дело что група сейчас не на пике мастерсва.

     

    Мені здається що справа не в майстерності.... Там кожен індивідуально дуже гарний майстер...

    З приводу незосередженості Славка на музиці і те що раніще ОЕ мало своє рокове звучаня... А що зараз вони його не мають? Здається Міра не дуже відрізняється і від Моделі і від Там де нас нема! Це той самий "рок"... Про Славу...усім творцям потрібно відволікатися..адже наступає творчий "запор" думок..... :smile:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я скажу так, всі люди змінюються, змінюється їх ставлення до ЖИТТЯ, і тому таперішні пісні ОЕ ІНШІ...

    Sex без кохання то попса

    "Хто вірить той бачить"

    -=I em not afraid to die=-

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я скажу так, всі люди змінюються, змінюється їх ставлення до ЖИТТЯ, і тому таперішні пісні ОЕ ІНШІ...

     

    Ось я це приблизно і мав на увазі.... :blush200:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ось я це приблизно і мав на увазі.... :blush200:

     

    ТО треба краще висловлювати свою думку

    Може словарний запас замалий

    Та я для цієй групи слів не жалію

    ГРУПА КЛЬОВА!!!

    Sex без кохання то попса

    "Хто вірить той бачить"

    -=I em not afraid to die=-

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Мені здається що справа не в майстерності.... Там кожен індивідуально дуже гарний майстер...

    З приводу незосередженості Славка на музиці і те що раніще ОЕ мало своє рокове звучаня... А що зараз вони його не мають? Здається Міра не дуже відрізняється і від Моделі і від Там де нас нема! Це той самий "рок"... Про Славу...усім творцям потрібно відволікатися..адже наступає творчий "запор" думок..... :smile:

     

    Нє, Міра зовсім не схожа на Там де нас нема або СОСНИ. Я так думаю. І Вокарчук став одним із представників бомонду України, а не рок-музикантом. А вокал хороший - нічого не маю проти.
    You know, you are right.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

     

     

    Артист: Океан Ельзи

    Альбом: МІРА

    Рік: 2007

    Студія: Moon Records

    Бітрейд: 128 kbps

     

    Треклист:

     

    01 - Міра

    02 - День у день

    03 - Хочу напитись тобою

    04 - Пташка

    05 - Зелені очі

    06 - Коли тобі важко

    07 - Як довго

    08 - Не можу без тебе

    09 - Лелеки

    10 - Ночі і дні

    11 - Все буде добре

    12 - Моя мала

     

    :software:

    <div>

    <div class="quotetop" style="cursor: pointer; color: #000000; font-size: 12px; font-family: Verdana, Tahoma, Helvetica, sans-serif; text-decoration: none" onclick="show_hide_text(this)">» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «</div>

    <div class="quotemain" style="display: none">

    <a href="http://www.lastfm.ru/user/Flashok/?chartstyle=modli" target="_blank">http://imagegen.last.fm/modli/recenttracks/Flashok.gif</a>

    </div>

    </div>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я просто розумію, що Вокарчук вже не зосереджений повнітсю на музиці. Адже раніше ОЕ мали своє звучання, яке було роком, але ніби іншим. Зараз музика - це лише частина його життя. Це доводить те, що без Шуріна, Хусточки і Гудімова Святослав - ніхто. Це я бачив, коли дивився формат на М1.

     

    ребята, хоть бы фамилии своих кумиров правильно писали... Вакарчук, во-первых, Шуров, во-вторых

    Я слухаю Джем FM 95,6

    Україна та рок-н-ролл - понад усе!!!

    Кто ненавидит войну, тот в плену ("Сплин")

    Больно бывает не только от боли, страшно бывает не только за совесть (Земфира)

    Всі ми тільки іноземці, завжди тільки іноземці, в літаку і у підземці, навіть вдома іноземці ("Таліта Кум")

    http://www.speedtest.net/result/489458256.png

    http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/zemafan.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Мені здається, що пісні стали галімі в звуччані, бо він вже не живе музикою

    а все почалося після того, як він пішов в політику....

    скажу чесно депутат з нього ні який!!!!

    Sex без кохання то попса

    "Хто вірить той бачить"

    -=I em not afraid to die=-

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Мені здається, що пісні стали галімі в звуччані, бо він вже не живе музикою

    а все почалося після того, як він пішов в політику....

    скажу чесно депутат з нього ні який!!!!

     

    А хіба Вакарчук депутат?
    Я слишком стар для этого дерьма.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..