Перейти до змісту
  • Політика
  • Новый МЕР!


    Рекомендовані повідомлення

    Тоже за Антоненка... много хорошего для города сделал. :cool:

     

    ну да и сад на порошинке под чистую продал под елит городок... :angry:

     

    и что же кроме площади он сделал? :bye:

    подарите мне====>http://city.brovary.net/portal/uploads/post-757-1170595145.jpg

    http://city.brovary.net/portal/uploads/post-757-1170505006_thumb.jpg

    Свежая музыка по стилям: Rap/Hip-Hop Electronic Pop/R&B и другие.

    НЕ ДОВЕРЯЙ НИКОМУ...

    НЕ ВЕРЬ НИ ВО ЧТО...

    "я не настолько плох чтобы щитать себя хорошим!!!"Ю.Г.

    ...Нету телевизора, ем грибы - смотрю ковёр.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 151
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    и все же такие знающие и умные просто ппц...Антоненко себе премии 300% выписывал, а всё что он делал это было потому что время другое было, кризиса не было, финансирывание было хорошее, Бровары самый богатый город в Киевской области был, а сейчас денег вообще нет, чтоб выплатить зп мер в банке деньги берет под % потому кажетса что он ничего не делает, и вообще задумайтесь почему вашего любимого Антоненка сняли
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Где же интересно уважаемый whatever вы информацию про 300% премию прочитали? Уверен что в газете ОбрииБ. Известно ли вам, что информация из этого источника не есть адекватной. Так, данная газета печатала результаты соц.опроса броварчан "Кому броварчане доверяют больше всех". Как думаешь про кого написали? Конечно Сапожко, около 30%. Через неделю вышла статья в 7днях. Так вот у них данные по Сапожку были на уровне 3%. Узнать реальные данные по ЗП можешь через информационный запрос на глав.буха. Данная информация является общественно-значимой и открытой за режимом доступа.

    А до осени 2008г. город в кредитах не нуждался. Кредитная яма началась с осени 2008 (просили крупную сумму в 30млн и им их дали).

    "Ми самі маємо стати тими змінами, які хочемо побачити в світі"

    Мхатма Ганді

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Тепер з приводу позачергових виборів. Варто буде нагадати, що питання про перевибори в Броварах не виноситься на розгляд в сесійну залу ВРУ тому, що з рішенням про висунення недовіри міському голові депутатами Броварської міської ради судиться один із депутатів, який голосував ЗА припинення повноважень мєра (В. Андрієвський, БЮТ). Кумедно / технічно / виходить - оскаржує своє ж рішення в суді.

    Більше того, ініціатори "захоплення влади" затягнули ситуацію до того, що тепер в місті просто не має фінансової можливості проведення перевиборів (навіть якщо б рішення було б прийнятє ВРУ). Тепер чекаємо на весну 2010 :(

    "Ми самі маємо стати тими змінами, які хочемо побачити в світі"

    Мхатма Ганді

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Та блин Антонинко хотел построить скейт парк в Броварах а его сняли ппц
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Боюсь, что мнение молодёжи по этому вопросу никого в городе не интересует, особенно ту политсилу, которая вынашивает планы усадить в кресло мера своего уже сидящего там на правах и.о. человека :dntknw00:
    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Где же интересно уважаемый whatever вы информацию про 300% премию прочитали? Уверен что в газете ОбрииБ. Известно ли вам, что информация из этого источника не есть адекватной. Так, данная газета печатала результаты соц.опроса броварчан "Кому броварчане доверяют больше всех". Как думаешь про кого написали? Конечно Сапожко, около 30%. Через неделю вышла статья в 7днях. Так вот у них данные по Сапожку были на уровне 3%. Узнать реальные данные по ЗП можешь через информационный запрос на глав.буха. Данная информация является общественно-значимой и открытой за режимом доступа.

    А до осени 2008г. город в кредитах не нуждался. Кредитная яма началась с осени 2008 (просили крупную сумму в 30млн и им их дали).

     

    информация надежней некуда поверь мне, и не из газеты конечно, я сам там работаю и уверен что знаю больше всех малолеток которые сидят на этом форуме о том что творитса в городе!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    пускай Сапожко остаётса

     

    Да уж... Карьерная лестница Сапожко: слесарь, водитель, депутат, ИО мэра! Зачем нам такой мер без нормального опыта работы и без нормального образования.

    Сейчас в городе действительно очень сложная экономическая ситуация, но она связана не с уходом Антоненка, а с мировым кризисом, и в частности, с кризисом, который происходит в Украине. Просто Антоненко очень повезло: когда он пришел в город, была очнь хорошая экономическая ситуация, все развивалось - от этого и бюджет города увеличивался постоянно, а сейчас мелкий и средний бизнес не дает в город тех денег, которые давал год и два года назад.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    информация надежней некуда поверь мне, и не из газеты конечно, я сам там работаю и уверен что знаю больше всех малолеток которые сидят на этом форуме о том что творитса в городе!

     

    утверждение как раз в стиле местных малолеток. и грамотность соответсвующая :smile:

    но в этой теме, к счастью, отписываются люди и постарше. которые также знают не мало. и относительно "почему вашего любимого Антоненка сняли" в том числе.

    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    утверждение как раз в стиле местных малолеток. и грамотность соответсвующая :smile:

    но в этой теме, к счастью, отписываются люди и постарше. которые также знают не мало. и относительно "почему вашего любимого Антоненка сняли" в том числе.

     

    ахах) ну и? )
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Шановний whatever, якщо Ви працюєте в міській адміністрації то кому, як не вам, не знати про високі показники соціально-економічного розвитку нашого міста у 2006, 2007, та середини 2008 року. І що місто Бровари за даними показниками зайняло 1 місце в Київській області та в десяткі кращих міст України.

    Я вважаю це незалежний показник оцінювання якості роботи.

    І чому ви мовчите, коли кажуть: "Просто Антоненко очень повезло: когда он пришел в город, была очнь хорошая экономическая ситуация, все развивалось - от этого и бюджет города увеличивался постоянно, а сейчас мелкий и средний бизнес не дает в город тех денег, которые давал год и два года назад."? Адже ви напевне знаєте, що Антоненко став міським головою у 2002 році, коли місто Бровари було ДОТАЦІЙНИМ.

    І давай домовимось, без образ! Я дозволю собі процитувати Вольтера: "Я не згодин з жодним словом, що ви говорите, про те я готовий померти за ваше право це говорити".

    "Ми самі маємо стати тими змінами, які хочемо побачити в світі"

    Мхатма Ганді

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А по какой причине убрали нашего старого мэра? Кто-то знает?

    У меня есть идеи. Я продвигаю их. Мой девиз: Стремление к новым знаниям – залог успеха! Стремись быть, а не казаться. Ставь большую цель за пределами жизни. И помни перепрыгнуть пропасть на 98% и на 100% - это не одно и то же!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А по какой причине убрали нашего старого мэра? Кто-то знает?

     

    А "вмєняємого" формулювання у відповідному депутатському рішенні, кажись, і не було. Не кажучи вже про те, що звільнили Антоненка незаконно
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Шановний whatever, якщо Ви працюєте в міській адміністрації то кому, як не вам, не знати про високі показники соціально-економічного розвитку нашого міста у 2006, 2007, та середини 2008 року. І що місто Бровари за даними показниками зайняло 1 місце в Київській області та в десяткі кращих міст України.

    Я вважаю це незалежний показник оцінювання якості роботи.

    І чому ви мовчите, коли кажуть: "Просто Антоненко очень повезло: когда он пришел в город, была очнь хорошая экономическая ситуация, все развивалось - от этого и бюджет города увеличивался постоянно, а сейчас мелкий и средний бизнес не дает в город тех денег, которые давал год и два года назад."? Адже ви напевне знаєте, що Антоненко став міським головою у 2002 році, коли місто Бровари було ДОТАЦІЙНИМ.

    І давай домовимось, без образ! Я дозволю собі процитувати Вольтера: "Я не згодин з жодним словом, що ви говорите, про те я готовий померти за ваше право це говорити".

     

    и почему же он не сделал всё это в 2002 году? а? может потому что денег не было? а потом они появились не потому что Антоненко их где то наколядовал, а потому что в стране деньги появились, вот тогда то он и показал всем какой он классный мэр, сейчас вообще кризис и был бы Антоненко сейчас мэром он бы ничего этого не сделал!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    сейчас вообще кризис и был бы Антоненко сейчас мэром он бы ничего этого не сделал!

     

    в політиці, в державному та міському будівництві, як і в історії, умовного способу не існує. Тому говорити в даному контексті "чьто би било єслі би" - як мінімум, некоректно.

    Я не знаю, що міг би зробити Антоненко в наявних умовах, будь би він зараз мером. Але я точно знаю, чого не можна робити на місці мера з того, що зараз витворяє Сапожко:

    - не можна створювати культ особистості мера через мунціпальні ЗМІ, які фінансуються з податків, тобто з наших з вами кишень

    - не можна тиснути на пресу, забороняючи їй висвітлювати суспільно важливу інформацію

    - не можна брати кредит в 30 млн. грн. на популістську програму "+100 грн. до пенсії" під шалені відсотки, які (як і кредит) невідомо яка влада віддаватиме - але точно з наших податків

    - і ще не можна нахабно брехати своїй громаді в очі на офіційних зустрічах.

    Хоча б з цих причин я за такого в.о. на виборах не проголосую

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    в політиці, в державному та міському будівництві, як і в історії, умовного способу не існує. Тому говорити в даному контексті "чьто би било єслі би" - як мінімум, некоректно.

    Я не знаю, що міг би зробити Антоненко в наявних умовах, будь би він зараз мером. Але я точно знаю, чого не можна робити на місці мера з того, що зараз витворяє Сапожко:

    - не можна створювати культ особистості мера через мунціпальні ЗМІ, які фінансуються з податків, тобто з наших з вами кишень

    - не можна тиснути на пресу, забороняючи їй висвітлювати суспільно важливу інформацію

    - не можна брати кредит в 30 млн. грн. на популістську програму "+100 грн. до пенсії" під шалені відсотки, які (як і кредит) невідомо яка влада віддаватиме - але точно з наших податків

    - і ще не можна нахабно брехати своїй громаді в очі на офіційних зустрічах.

    Хоча б з цих причин я за такого в.о. на виборах не проголосую

     

    1 это что? типа он везде светится? а Антоненко не свитился что ли? )

    2 где ты такое видел?

    3 это не правда на сколько я знаю (и я уверен что знаю я лучше тебя)

    4 ну а поконкретней?

    я лично знаю что Антоненка сняли из за того что он мог к примеру в робочее время в терминале на коньках кататься

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    1 это что? типа он везде светится? а Антоненко не свитился что ли? )

    2 где ты такое видел?

    3 это не правда на сколько я знаю (и я уверен что знаю я лучше тебя)

    4 ну а поконкретней?

    я лично знаю что Антоненка сняли из за того что он мог к примеру в робочее время в терминале на коньках кататься

     

    1. це нікому не можна. це пережиток радянщини. це взагалі - маразм, з точки зору свободи преси і побудови стосунків між владою і громадою. Антоненко теж цим зловживав, і в т.ч. за це його і не любили. Але Сапожко тоді чому переймає ці дебільні традиції?

    2. Та буквально на днях спілкувався з журналістами з муніципальних ЗМІ, яким прямим текстом заборонили писати-показувати-розповідати про трагічний випадок на Масляну. Та і взагалі - купа випадків інформаційної блокади, заборони показувати ту чи іншу особу, пускати в ефір той чи інший сюжет - це система в броварських провладних ЗМІ.

    3. Є офіційні документи і вони були оприлюднені публічно і влада це не заперечує навіть

    4. Поконкрєтнєй? Маніпулювання фактами, цифрами, на камеру, в присутності купи чиновників і громадських діячів http://vkontakte.ru/video-4618380_89973078 ( з 3:57 хвилини подивись) - насолоджуйся.

     

    І останнє - не хвалися, будь-ласка, що знаєш тут про все краще за інших. В цій темі вже відписувались, крім усіх інших, колишні штатні консультатнти міського голови (держслужбовці, між іншим), кандидати в депутати броварської міськради, журналісти і т.п. А в тебе звідки така впевненість, що ти все знаєш краще?

    Змінено користувачем Drok (Bezcenzury)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    По указаю Сапожко начали спиливать деревья в Броварах, для котельни...

    Уже убрали очень много деревьев! Обратите внимание!

    У меня есть идеи. Я продвигаю их. Мой девиз: Стремление к новым знаниям – залог успеха! Стремись быть, а не казаться. Ставь большую цель за пределами жизни. И помни перепрыгнуть пропасть на 98% и на 100% - это не одно и то же!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

     

    І останнє - не хвалися, будь-ласка, що знаєш тут про все краще за інших. В цій темі вже відписувались, крім усіх інших, колишні штатні консультатнти міського голови (держслужбовці, між іншим), кандидати в депутати броварської міськради, журналісти і т.п. А в тебе звідки така впевненість, що ти все знаєш краще?

     

    не важно откуда я знаю, консультанты мэра говориш?)) а "посада" у них какая?) так и называется? или кто это вообще? :laugh:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Лично мне всеравно :smile:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    не важно откуда я знаю, консультанты мэра говориш?)) а "посада" у них какая?) так и называется? или кто это вообще? :laugh:

     

    ну так який сенс далі всерйоз сприймати твої "мєтання бісєром" про абсолютну проінформованість, якщо ти не зазначаєш навіть рівень своїх джерел?

    щодо консультанта: колишній штатний консультант міського голови, держслужбовець, із відповідною ставкою і кабінетом. Нещодавно звільнений, всупереч закону, Сапожком. Він, сподіваюсь, скоро зявиться на форумі і, можливо, ти почуєш цю всю історію з перших вуст.

    ПиСи:

    я так розумію, контраргументів на мій попередній комент у тебе немає?

    Змінено користувачем Drok (Bezcenzury)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    консультанты мэра говориш?)) а "посада" у них какая?) так и называется? :laugh:

    столько всего знаешь, а этого не знал? ай-яй-яй. а посада так і називається - "радник міського голови з ... питань". це, між іншим, прописано в законі.
    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ну так який сенс далі всерйоз сприймати твої "мєтання бісєром" про абсолютну проінформованість, якщо ти не зазначаєш навіть рівень своїх джерел?

    щодо консультанта: колишній штатний консультант міського голови, держслужбовець, із відповідною ставкою і кабінетом. Нещодавно звільнений, всупереч закону, Сапожком. Він, сподіваюсь, скоро зявиться на форумі і, можливо, ти почуєш цю всю історію з перших вуст.

    ПиСи:

    я так розумію, контраргументів на мій попередній комент у тебе немає?

     

     

    столько всего знаешь, а этого не знал? ай-яй-яй. а посада так і називається - "радник міського голови з ... питань". це, між іншим, прописано в законі.

     

    вы меня не правильно поняли, я имел ввиду чтоб вы мне его показали(кто именно писал), но я уже все сам узнал, тут просто говорить не о чем, так как все люди которые что то понимают поддерживают Антоненка, и кстати должность консультанта сократили, ну вы же газеты читаете)) должны знать :laugh:

    2 Дрок

    1 ты сам признал что Антоненко такой же

    2 ну я незнаю почему они этого не написали, а то что там еще много чего это думаю ты сам понимаеш что бред

    3 что ты хочеш сказать что Сапожко деньги себе прикарманил?

    4 и где же он там "маніпулює"?

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 1 місяць через...

    и все же такие знающие и умные просто ппц...Антоненко себе премии 300% выписывал, а всё что он делал это было потому что время другое было, кризиса не было, финансирывание было хорошее, Бровары самый богатый город в Киевской области был, а сейчас денег вообще нет, чтоб выплатить зп мер в банке деньги берет под % потому кажетса что он ничего не делает,

     

    Сейчас в городе действительно очень сложная экономическая ситуация, но она связана не с уходом Антоненка, а с мировым кризисом, и в частности, с кризисом, который происходит в Украине. Просто Антоненко очень повезло: когда он пришел в город, была очнь хорошая экономическая ситуация, все развивалось - от этого и бюджет города увеличивался постоянно, а сейчас мелкий и средний бизнес не дает в город тех денег, которые давал год и два года назад.

     

    Какое финансирование? Вспомните как до Антоненка каждый день свет выключали по пару часов. Или состояние города. Не помните? К хорошему привыкают быстро.

    С приходом Антоненка наладили работу инфраструктуру города, решили вопросы с "гос.организациями-банкротами". А сейчас это все уверенно сливается в помойную яму.

     

    По поводу популярной темы про "100 грн": нет, никто их не прикарманил. Они действительно идут на пенсии. Но они не были заложены в бюджете эти суммы формируются за счет других отраслей...

     

    и вообще задумайтесь почему вашего любимого Антоненка сняли

    Потому что мешал зарабатывать. Это ни для кого не секрет.

    Лучше Вы, если уж любите так рассуждать, задумайтесь почему не было выборов нового мера и все спустили на тормозах...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 2 тижня через...
    A шо за фрукт оцей новий і.о. Сапожкін чи як його там, шо ото його в маршрутках крутять і там він то з лопатою, то вже без лопати подарунки роздає і т.д., якісь незрозумілі піар акції!? Змінено користувачем shelestico
    Всё будет так как должно быть...,даже если будет иначе....
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..