Перейти до змісту
  • Покотушки
  • Средний матрас /потому что по средам :)/


    enion

    Рекомендовані повідомлення

    продолжение традиции...

    Вобщем есть такая тема, каждую среду в 20-00 собираемся возле магазина "Ясени" (ТЦ ФОРУМ на Короленка).

    1) Покупаем пиво, соки, еду...

    2) Направляемся в лес(не очень далеко, ибо вечер короткий, а в четверг на работу).

    3) Жжом костер в лесу и абсорбируем сьедобное(предварительно взятое с собой)

     

    Цель: расслабится после работы среди недели, подышать свежим воздухом и дымом от костра, получить кучу удовольствия.

     

    С собой иметь: велосипед, лыхтарык.

     

    Погода может корректировать планы =(

    Змінено користувачем Enion
    Судя по выражению лица, ты совсем недавно вышел из леса. А судя по тому как ты смотришь вокруг, ты хочешь обратно туда зайти(с)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 138
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    олег, ще холодно і сиро. і ви, богомєрзкіє мотраснєгі можете всі яйця собі відхолодити. якщо у кожного юзера буде карематний подсрач, то ще куди не йшло. але кататись зараз вже можна, а от матрасити ще прохолодно. дивимось:

    http://meteoprog.com.ua/table.php?cityid=204&days=7 в середу ввечері може бути дощ з мокрим снігом(доречі метеопрог на вихідні точно показав погоду на відміну від інших ламовських ресурсів) і невеликий мінус в температурі.

    ...покончив с собой уничтожить весь мир...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    эээ, может заведем новую интересную традицию в Броварах? Повторим легендарную велокиевскую покатушку под названием "Вкусно пообедать"? :)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    олег, ще холодно і сиро. і ви, богомєрзкіє мотраснєгі можете всі яйця собі відхолодити. якщо у кожного юзера буде карематний подсрач, то ще куди не йшло. але кататись зараз вже можна, а от матрасити ще прохолодно. дивимось:

    http://meteoprog.com.ua/table.php?cityid=204&days=7 в середу ввечері може бути дощ з мокрим снігом(доречі метеопрог на вихідні точно показав погоду на відміну від інших ламовських ресурсів) і невеликий мінус в температурі.

     

    "ви богомерзкіє матраснєгі бла-бла-бла....", не вперше це чую, а насправді головне щоб сухо було, а зігрітись можна біля вогнища з пивом

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    "ви богомерзкіє матраснєгі бла-бла-бла....", не вперше це чую, а насправді головне щоб сухо було, а зігрітись можна біля вогнища з пивом

     

    -Меля, всі не вперше чують. мабудь у Ігора скалась думка, що матрасний рух загрожує йому особисто... судячи з різкості висловлювань ;)

     

    -Щодо погоди - гісметео і проча ірунда... скажу коротко, я не вірю в прєдсказанія ;)

    Є вікно, є термометр на вулиці.

    Тим паче я не наголошую саме на середі 19.03 Попереду ще багато гарних, теплих, преємних серед.

    Інформація для роздумів, якраз є час морально підготуватись.

     

    :preveds0:

    Змінено користувачем Enion
    Судя по выражению лица, ты совсем недавно вышел из леса. А судя по тому как ты смотришь вокруг, ты хочешь обратно туда зайти(с)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    эээ, может заведем новую интересную традицию в Броварах? Повторим легендарную велокиевскую покатушку под названием "Вкусно пообедать"? :)

     

    макс, я уже урбегу напомнил о традициях :)

     

    олег, як часто ти зараз буваєш в лісі? я досить часто і тому кажу, що матрасити по ночам ще рано. і я знаю що тобі нічого не буде від того - ми з тобою і на снігу матрасили, а для деяких такий відпочинок може вилізти боком.

     

    пс

     

    окстітєсь!

    ...покончив с собой уничтожить весь мир...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Если вы боитесь себе что-то отморозить, вопрос зачем тогда нужна теплая одежда, штаны и тд? )))

    А на матраце можно и постоять, особенно будет полезно у кого сидячая работа (а она у большинства такая)…

    У меня есть идеи. Я продвигаю их. Мой девиз: Стремление к новым знаниям – залог успеха! Стремись быть, а не казаться. Ставь большую цель за пределами жизни. И помни перепрыгнуть пропасть на 98% и на 100% - это не одно и то же!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Если вы боитесь себе что-то отморозить, вопрос зачем тогда нужна теплая одежда, штаны и тд? )))

    А на матраце можно и постоять, особенно будет полезно у кого сидячая работа (а она у большинства такая)…

     

     

    Эмми, ты совершенно права.

    Просто есть ярые противники(вернее один противник :biggrin: ) подобных мероприятий, поэтому все что сказано относительно холодной погоды - провокация.

    Судя по выражению лица, ты совсем недавно вышел из леса. А судя по тому как ты смотришь вокруг, ты хочешь обратно туда зайти(с)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ну я маю зараз час та натхнення.. то пофлудю.

    вам подобається стояти години 2-3?мені не дуже. везти з собою купу шмоток теж, бо в купі теплого шмаття крутити незручно. і навіть не в теплому я злажу з вела мокрий, а потім не рухаючись відразу стає холодно. в суботу навіть після 5-10хвилинних пауз ставало досить холодно.

    ...покончив с собой уничтожить весь мир...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ну я маю зараз час та натхнення.. то пофлудю.

    вам подобається стояти години 2-3?мені не дуже. везти з собою купу шмоток теж, бо в купі теплого шмаття крутити незручно. і навіть не в теплому я злажу з вела мокрий, а потім не рухаючись відразу стає холодно. в суботу навіть після 5-10хвилинних пауз ставало досить холодно.

     

    Флудер =) одень ка лучше термобелье и что-то с мембраной и будет тебе счастье – сухо и комфортно… Змінено користувачем Эмми =)

    У меня есть идеи. Я продвигаю их. Мой девиз: Стремление к новым знаниям – залог успеха! Стремись быть, а не казаться. Ставь большую цель за пределами жизни. И помни перепрыгнуть пропасть на 98% и на 100% - это не одно и то же!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я по средам учусь :) Да и врядли я смогу среди недели... Поздно итак приезжаю, только по субботам :)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    кстати, чем больше людей тем желание грецца, находит более осязаемую форму... ага ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Флудер =) одень ка лучше термобелье и что-то с мембраной и будет тебе счастье – сухо и комфортно…

     

    ненав"язливо натякаю, що термобілизна НЕ ГРІЄ, вона просто відводить вологу від тіла і тому в ній комфортно лише під час фізнавантажень. до того ж у мене велошмоток вистачає, а от чи є вони у всіх інших?

    2 ян

    ідея сабжа в тому що всі після роботи/навчання виїзджають на велах і п"ють матрасні напої, розуміючи що їм наступного дня знову на роботу/навчання. топікстартеру теж зранку на роботу :) так що це якраз непричина пропускати мотрас(богомєрзкій), а от їхати без світла я б не радив. хоча я б взагалі не радив - карма псується :)

    ...покончив с собой уничтожить весь мир...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Согодні о 20.00 біля м-ну "Ясени" будем раді бачити всіх бажаючих

     

    Щось типу карти проїзду:

     

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Интересно много народу соберется сегодня? Ребят вы ж отчет сделаете )

    У меня есть идеи. Я продвигаю их. Мой девиз: Стремление к новым знаниям – залог успеха! Стремись быть, а не казаться. Ставь большую цель за пределами жизни. И помни перепрыгнуть пропасть на 98% и на 100% - это не одно и то же!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Щось типу карти проїзду:

     

    После окончания строительства Форума на Короленка, думаю, логичнее будет встречаться именно возле него. ;)

    Там всё есть и ориентир как никак заметнее, да и места больше ;)

     

    И ещё если бы вы встречались там в 20:30. я бы был 100% ;)

    Змінено користувачем !mP
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ну тоді зустрічаємось біля Форуму на Короленка Змінено користувачем Melya
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ну тоді зустрічаємось біля Форуму на Короленка

     

    о 20:30 ? :blush200:

    А жизнь - только слово.

    Есть лишь любовь и есть смерть...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    о 20:30 ? :blush200:

     

    час лишився незмінним, тобто о 20.00

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Как покатались? )))
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Как покатались? )))

     

    Та ніяк, ми спробували поматрасити але невдало. Якокось не матраситься при температурі +1 С, коли навіть вогнище не вдалось розпалити.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Та ніяк, ми спробували поматрасити але невдало. Якокось не матраситься при температурі +1 С, коли навіть вогнище не вдалось розпалити.

     

    :bye:

    У меня есть идеи. Я продвигаю их. Мой девиз: Стремление к новым знаниям – залог успеха! Стремись быть, а не казаться. Ставь большую цель за пределами жизни. И помни перепрыгнуть пропасть на 98% и на 100% - это не одно и то же!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ну що? хто сьогодні їде матрасить? а то зіпсуєте традицію :biggrin: Змінено користувачем Mraksheider Kunst
    ...покончив с собой уничтожить весь мир...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я матрасив =)

    Правда в урбан стилі, соло.

    :beta0000:

    Судя по выражению лица, ты совсем недавно вышел из леса. А судя по тому как ты смотришь вокруг, ты хочешь обратно туда зайти(с)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..