Перейти до змісту
  • Програмне забезпечення
  • Інтелект-тренажер №1


    Гість RAZR

    Рекомендовані повідомлення

    Чудова програма, яка включає в себе значну кількість вправ для вдосконалення

    1.) Пам'яті

    2.) Швидкості читання (до 10 разів!!!)

    3.) Уваги

    та інших прихованих можливостей Вашого мозку.

    Попре не дуже виразний інтерфейс, програма виконана на грунті досить конструктивних ідей і тенденцій сучасної психології і нейрології.

    ---------------------------------------

    ftp://192.168.6.1/incoming/Soft/intren.rar <-- download

    ---------------------------------------

    Успіху!!! :)

    Змінено користувачем RAZR
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ну и как оно работает? *ля буду- загадочная прога...

    Сабар упар манус сатья тахар упар наин.

    Без шуток.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    меня не прет снова школа вспоминается! :( Змінено користувачем Fuga
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    меня не прет снова школа вспоминается! :(

     

    Чому? Як на мене, то досить добре цей проект продуманий.

    Хочу зайважити, що не треба думати, що пройшовши декілька вправ один раз, Ви вже можете отримувати Нобеля :) . Кожна вправа - тренер одного модуля Вашого мозку. Чим більше разів Ви будете виконувати їх, тим дужчими будуть нейронно-синаптичні зв'язки мозку.

    А щодо школи. Так, деякі завдання дійсно нагадують школу. Ну то й що? А деякі не нагадують. Я, наприклад, не можу осилити десь 1/3 всіх вправ навіть на середньому рівні :P .

    А взагалі судити Вам. Я лише хочу сказати, що за один сеанс нічого не буде :(.

    Треба працювати...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Хм,непонятно мне вообще что надо там делать но может раздуплюсь)
    http://uawow.com/userbar/Coruptor.png
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Хм,непонятно мне вообще что надо там делать но может раздуплюсь)

     

    думать)))))))) :)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Якщо Ви маєте на увазі низьку частоту зміни зображення, то в Catalyst Control Center є опція, що встановлює одну частоту для всіх мультимедійних програм.

    Це, звичайно, якщо в Вас картка з чіпом АТІ... :)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Якщо Ви маєте на увазі низьку частоту зміни зображення, то в Catalyst Control Center є опція, що встановлює одну частоту для всіх мультимедійних програм.

    Це, звичайно, якщо в Вас картка з чіпом АТІ... :)

     

    В том и дело, что Nvidia...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    чевото не запускаеца. :(

     

    Архив повреждён или что-то в этом роде. А может енту штуку нужно распаковывать с помощью какого-то специфического архиватора. Что такое ISO 9660? Почему она не пашет? ЛЮДИИИИ :image083:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    чевото не запускаеца. :(

     

     

    Архив повреждён или что-то в этом роде. А может енту штуку нужно распаковывать с помощью какого-то специфического архиватора. Что такое ISO 9660? Почему она не пашет? ЛЮДИИИИ :image083:

     

    у меня все запускается хорошо ;)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я кликаю GI.exe, но ничего не происходит. Может кто знает что тут не так???

     

    Во-во, тоже запустилась только первый раз, а потом- неа... Лан, не оч и надо было...

    Сабар упар манус сатья тахар упар наин.

    Без шуток.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Архив повреждён или что-то в этом роде. А может енту штуку нужно распаковывать с помощью какого-то специфического архиватора. Что такое ISO 9660? Почему она не пашет? ЛЮДИИИИ :image083:

     

    Заархивований файл = образ у форматі ISO. На віртуальний носій його треба повантажити і пускати з диску. (Якщо Ви це мали на увазі)

     

    В одному каталозі з ехе файлом програми є програма налаштування. Там Ви можете змінити частоту оновлення зображення...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..