Перейти до змісту
  • Мобільний зв'язок
  • Переходники на сим - 2 в 1


    Гість meister

    Рекомендовані повідомлення

    лутше не ресковать

     

    ато потом викинеш телефон

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 56
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    папик на свой второй телефон(Nokia 3100)сделал такую мутку.... прошло около года все телефону капец... лагает, какието загоны с смс...

    Don't ask me I'm Crazy...

    Не всех больных война убила...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Две недели назад на рынке(Короленко) поставили на мой Qtek S110 за 50 грн. две сим-карты UMC и Life. Работает все прекрасно, переключение через меню.UMC использую для разговоров, Life -для интернета.

     

    Теж прикупив такий прикольчик там же тиждень тому назад, до речі також UMC і Life, і також в комунікаторі (у мене ETEN M500). Але переключалка у мене таки толком не працює: вибараю в меню іншу сімку, клацаю переключить - сигнал пропадає, але нова Сімка не знаходиться. Доводиться після цього ще і вимикати/вмикати GSM-модуль, тоді тільки починає працювати інший номер. Помітив ще один глюк: іноді (коли GSM-сигнал зникає), може само перемкнутися з UMC на Life (Life тіпа по дефолту).

    Тому нарив плагін для тудея, який оператора показує, але в мене він не працює((

     

    Все ж таки перемикатися швидше, ніж розбирати і перегружати ОС в апараті, такщо про 50 грн не жалкую.

    http://mova.ridne.net/figures/4.png

    Даю недорогі уроки по користуванню пошуком на форумі!!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Не знаю у меня у друга тоже такой переходник, но работает он только у него на телефоне. Когда батарея разряжается, то онсвои карты в чейто телефон вставить не может. А так в принципе нормально пашет!
    Жить без любви невозможно!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Не знаю у меня у друга тоже такой переходник, но работает он только у него на телефоне. Когда батарея разряжается, то онсвои карты в чейто телефон вставить не может. А так в принципе нормально пашет!

     

    Я вставлял в другие телефоны - проблем не замечено )))

    Главно шоб он влез, а еще главнее - шоб потом вылез, т.к. он чуть толще, чем СИМка.

    http://mova.ridne.net/figures/4.png

    Даю недорогі уроки по користуванню пошуком на форумі!!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    В него можно любую симку вставить. Говорите, некоторые размером больше? Ну и что, просто надо по краям еще и сам чип обрезать и тогда все будет ок.

     

    А работает он действительно подавая сигнал только на одну из симок.

    Я не знаю как жить, если смерть станет вдруг невозможной. (с) ДДТ

    А я люблю свою страну, и ненавижу государство! (с) Lumen

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вещ класная,но ставиш на смартфон еще хуже виснет. Знаю что на Масиве переходник стоит 69грн., а в Киеве 49грн.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..