Перейти до змісту
  • Мобільний зв'язок

    Рекомендовані повідомлення

    • Відповідей 66
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    Тут, напевно, майже всі хто відписавя в темі, що МТС - хня, їм навіть і не користувались. Десь, колись, пробували ЮМС, і вам не сподобалось - можливо. Але за останні роки якість зв"язку помітно зросла. І та стаття "Вот вам и МТС" більше за все написана на замовлення конкурентів.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Мда-а влудерам рознь ))) зато лайф форева хе-хе

     

    Тут, напевно, майже всі хто відписавя в темі, що МТС - хня, їм навіть і не користувались. Десь, колись, пробували ЮМС, і вам не сподобалось - можливо. Але за останні роки якість зв"язку помітно зросла. І та стаття "Вот вам и МТС" більше за все написана на замовлення конкурентів.

     

    Ага именно ))) с этого мне и смешно…

    Главное сказать свое видение, а пользовать и пробовать связь ЮМС (МТС) и не нада…

    За 8 лет как ни как могу сказать проблем не было ни каких абсолютно…

    Связь есть визде, в роуминге тем более…

    Тем более у МТС сейчас оч выгодная безлимитка всего за 300 грн.

    Ладно, что я тут рекламирую бесплатно их…

    У меня есть идеи. Я продвигаю их. Мой девиз: Стремление к новым знаниям – залог успеха! Стремись быть, а не казаться. Ставь большую цель за пределами жизни. И помни перепрыгнуть пропасть на 98% и на 100% - это не одно и то же!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 4 тижня через...
    Связь не плохая, но тарифы не очень приемливы, как после Киевстара!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я на ЮМС-МТС уже 2.5 года мне очень нравится и сервис и покрытие и тарифы приемливые!!!В течении вот этих 2.5 кода где то на 2 месяца переходил на Киевсиар честно вам скажу такое га...!!!!И сразу перешол обратно на МТС!!!)))

    Женшины так утомительны:

    то плачут,

    то издеваются.

    но все это забывается

    когда они раздеваются!!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    чёто мне и ЮМС не нравилось и МТС не нравится! по сути же фирма не поменялась! просто ребрендинг! можна сказать маркетинговый ход! потому что, менталитет украинцев такой, что если новое, то нужно обезательно взять! а нового то почти ничего нет! поменялась только ведь одна буква (юМС - МтС)! могу сказать так, пока студент - только билайн))) а потом киевстар, потому что вся 7я на нём!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Киевстар мне больше нравится
    InColour
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    есть у знакомых говорят что нормально все, но меня не прет.

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1208324403/gallery_3572_27_4335.jpg

     

    The love to the woman is not constant!!!!!

    Skill to forgive - property strong. Weak do not forgive!!!

    A prince can be waited right through life, and a man is needed every day.

     

    http://city.brovary.net/portal/uploads/post-4337-1201461025.jpghttp://city.brovary.net/portal/uploads/post-4337-1201391140.jpg

    » Заместитель Гильдии "ХОЛОДНОГО ПИВА"! «
    =Заместитель Гильдии "ХОЛОДНОГО ПИВА"!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 2 тижня через...

    10000 безкоштовних хвилин

     

    Підключіться до МТС з 18 листопада по 31 грудня 2007 року та отримайте 10 000 безкоштовних хвилин без плати за з’єднання для розмов усередині об'єднаної мережі МТС і JEANS при підключенні в акційні новорічн і тариф и «МТС Перший» або «МТС Вільний»!

     

    Акційні безкоштовні хвилини надаються абонентам МТС Передоплата з дати підключення і до 31.10.2008 щонеділі по 250 хвилин:

    50 хвилин з 18:00 до 24:00

    200 хвилин з 24:00 до 06:00

     

    для дзвінків на номери абонентів МТС і JEANS.

     

    В кінці кожного тижня щонеділі о 24:00 невикористані безкоштовні хвилини тижня, що минув, анулюються та нараховуєтся нова кількість безкоштовних хвилин.

     

    Існуючі абоненти передплачених тарифів МТС і можуть взяти участь в акції, подзвонивши за номером 7722 (безкоштовно). Вартість переходу в тариф и МТС Перший з 10 000 хвилин або МТС Вільний з 10 000 хвилин – 10 грн з ПДВ. Безкоштовні хвилини надаються протягом 24 годин після активації нового стартового пакета для нових абонентів і міграції в акційний тариф для існуючих абонентів.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    МТС,мтс...нічого особливого...

    Спочатку думав круті тарифи...шара і.т.д...

    Покриття по малорозвинутих селах взагалі нема.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Незнаю меня эта связь вполне устраивает и недорого, и покрытие оболденное!!!Получше чем в Киевстаре!!!!

     

    ну вот уж на счет Киевстара не соглашусь!

    Не хочу быть проще, чтобы ко мне тянулись люди (всякие)... К кому нужно - потянусь я :)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я вот тоже не соглашусь -у меня и КС, и ЮМС/МТС- КС рулит. ОДнозначно. Я сильно недоволен качеством связи от ЮМС,!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Що не говори, але всеж КС є КС...хоть ціни на розмови дорожчі, але вони того коштують...

    Покриття є навіть під землею...! :biggrin:

    Понапридумували всяких різних операторів...а от для "відеодзвінку" так і непридумали...(((

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 3 тижня через...
    У меня есть карточка МТС, покрытие хорошее, связь тоже! не жалуюсь! :dntknw00: :smile:

    Я есть я. Ты есть ты. Мы - не одинаковы!

    Не бывает бесполезных людей, бывают лишь бесполезные состояния!

    Совершенство можна скопировать!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    як на мене то МТС цей повна фігня, несудіть суворо.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    мне не нравитса!!я предпочитаю КС
    http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j377_1163419031.gif
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..