Перейти до змісту
  • Трохи про кохання...
  • Нет денег - Нет любви!


    Рекомендовані повідомлення

    Оце читаю висловлювання деяких і думаю: "бідолашні, вони не кохали..."

     

    У мене є подруга. Якраз вчора з нею спілкувалась... Вона жартувала, що вийде за олігарха, але як же у неї блищали очі, коли вона розповідала мені про свого хлопця! І хоч він і навчався у бурсі, чи де там(не помню) і працює "менеджером автомойки" за двох, отримуючи за це гроші відносно невеликі, але яке це щастя для них - бути разом! А ці фінансові проблеми тільки привносять цікавинку в їх життя - їм подобається долати їх разом.

    Якщо брати взагалі - про гроші і мова не заходить коли по-справжньому кохаєш. Цитую всім відоме висловлювання - "С милым и в шалаше - рай!"

    Змінено користувачем Cadence
    Єдиний спосіб позбутися спокуси - піддатися їй. (О. Уайльд)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ергенная зона у женщин находитса у мужчины в кошельке :dry:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    динозавр блин :wink:

     

    Динозавр! не сверджуй того, чого не знаш напевно! Якщо ти лохонувся на якійсь матеріалістці, то не треба це так глобалізувати!
    Єдиний спосіб позбутися спокуси - піддатися їй. (О. Уайльд)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Динозавр! не сверджуй того, чого не знаш напевно! Якщо ти лохонувся на якійсь матеріалістці, то не треба це так глобалізувати!

     

     

    я говорю не за всех я говорю за БОЛЬШЕНСТВО...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Да никак оно не влияет,если правда не ищешь знакомства с богатым человеком.

    Если по настоящему любишь человека,то какая разница,сколько у него денег? :huh:

     

    Ты уже прям при знакомстве любишь человека? Со всеми так?

    В будущем может быть и нет, кому как. А при знакомстве если складывается подходящая ситуация - то да.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я говорю не за всех я говорю за БОЛЬШЕНСТВО...

     

    ну, наскільки матеріалістична жіноча половина населення - не скажу так, як статистику не складаю. Але із всіх моїх знайомих практично всі розміром чоловічого гаманця не переймаються!
    Єдиний спосіб позбутися спокуси - піддатися їй. (О. Уайльд)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ну, наскільки матеріалістична жіноча половина населення - не скажу так, як статистику не складаю. Але із всіх моїх знайомих практично всі розміром чоловічого гаманця не переймаються!

     

    ты думаешь что они, скажут тебе "правду", ты знаешь что у них в голове творитса, я уверен 95%, что они ето говорят только потомучто так положено говорить. Несмотря они на деньги только потомучто они ище малы и ничего не знают у них есть папа и мама которые их опекают, или они попросту пока непоняли всю силу денег...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Много ли значит материальное положение при знакомстве и насколько сильно влияет на взаимоотношения «экономическое неравенство» партнеров? :sad:

     

    девушки от 14 до 16 лет думают тем шо випуклей всево чястю тела, идут знакомитсо с парнями по симпатии....

    но если до девченки доходит слух шо парень очень багат, то она к нему липнет розводит на бабки и кидает:)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ты думаешь что они, скажут тебе "правду", ты знаешь что у них в голове творитса, я уверен 95%, что они ето говорят только потомучто так положено говорить. Несмотря они на деньги только потомучто они ище малы и ничего не знают у них есть папа и мама которые их опекают, или они попросту пока непоняли всю силу денег...

     

    Я думаю, вони мені сказали б)) Вони знають, що я з повагою ставлюся до чужої думки і я б їх не осудила. А для себе я сама вибираю позицію, яку нікому не нав"язую :wink:

    Єдиний спосіб позбутися спокуси - піддатися їй. (О. Уайльд)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Динозавр! не сверджуй того, чого не знаш напевно! Якщо ти лохонувся на якійсь матеріалістці, то не треба це так глобалізувати!

     

    Якщо я не помиляюсь то в тебе самої недавно в контакті стояв статус, що ти матеріалістка.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Молодец,живи дальше я не спрашивал ничьего мнения,и меня оно не интересует!!!

    Я сказал то что знаю,и то что на самом деле есть!!!!

     

    Знаешь на свои 18 лет ты невероятно глуп.

    И ставишь много знаков восклицания, словно ты девочка 14-ти лет. ИМХО

     

    По теме: Да, я согласен что деньги играют не мало важную роль в отношениях. НО, как по мне далёко не главную.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я думаю, вони мені сказали б)) Вони знають, що я з повагою ставлюся до чужої думки і я б їх не осудила. А для себе я сама вибираю позицію, яку нікому не нав"язую :wink:

     

    я неправильно выразилса, они думают что говорят правду, насамом деле пока они только так думают, а на практике на 98% уверен, что они не выйдут замуж за инвалида на коляске, который не может работать...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Динозавр! не сверджуй того, чого не знаш напевно! Якщо ти лохонувся на якійсь матеріалістці, то не треба це так глобалізувати!

     

    Хоть ты тут распинаешься, чтобы всем доказать, что для девушек деньги не имеют никакого значения - это всёравно не так.

    Да для вас деньги не главное, но значение имеют не малое. Уверен, что ты не будешь встречаться с бомжем даже если у него богатый внутренний мир и куча других положительных качеств.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Фінансове становище відіграє велику роль, знайомства не виключення...

    В наш час це не дивно, магаполіс наше життя, і не хочеться блукати парком, якщо є скільки цікавого...

     

    Хто каже, що гроші в житті не головне, просто їх не тривам у великій к-сті. (с)

     

    п.с. дискусіювати можна довго, але в кожного свої бачення на життя...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я неправильно выразилса, они думают что говорят правду, насамом деле пока они только так думают, а на практике на 98% уверен, что они не выйдут замуж за инвалида на коляске, который не может работать...

     

    якщо по-справжньому кохатимуть - вийдуть... Тобі не зрозуміти...
    Єдиний спосіб позбутися спокуси - піддатися їй. (О. Уайльд)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    якщо по-справжньому кохатимуть - вийдуть... Тобі не зрозуміти...

     

    таких 1 на 100, а з етих 100, 80 кричат что ето именно она... так тебе понятно :dntknw00:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ВИДЕЛ,У МЕНЯ ЗНАКОМЫЙ ТАК ПОСТУПАЛ :wink:

     

    что он делал?, подралса за нее, купил ей колечко, етого ничего не значит.

     

    А еслиб например казалось бы на таких жызненых мелочях как учеба, его поставили перет фактом или учеба или девушка(если конечно ему учеба надо), или посерьезней за ради ее уехать на Сибирь жить на 50 лет, когда у него все может отлично сложытса без нее дома? подумай серьезно не обманывая себя что ты выберешь, считаясь с тем что она может выбрать на твоем месте так как будит лутче ей.

     

    таких людей 1 на 1000

    Змінено користувачем doker
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    щас подожди я доем розтолкую тебе

     

    Я знаю,что ето неправильно когда парень поддаеться на такое,так что мне ето ненада розталковывать :beee0000:
    НАДЕЖДА-ПЕРВЫЙ ШАГ НА ПУТИ К РАЗОЧЕРОВАНИВАЮ
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    что он делал?, подралса за нее, купил ей колечко, етого ничего не значит.

     

    А еслиб например казалось бы на таких жызненых мелочях как учеба, его поставили перет фактом или учеба или девушка(если конечно ему учеба надо), или посерьезней за ради ее уехать на Сибирь жить на 50 лет, когда у него все может отлично сложытса без нее дома? подумай серьезно не обманывая себя что ты выберешь, считаясь с тем что она может выбрать на твоем месте так как будит лутче ей.

     

    таких людей 1 на 1000

     

    ну не лично тебя ето касаетса всех

    Змінено користувачем doker
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    таких 1 на 100, а з етих 100, 80 кричат что ето именно она... так тебе понятно :dntknw00:

     

    Ем... А ти що статистику складаєш? Звідки така інформація??
    Єдиний спосіб позбутися спокуси - піддатися їй. (О. Уайльд)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ем... А ти що статистику складаєш? Звідки така інформація??

     

    нет не складаю но истину глаголю, + социолог (типа) :beee0000:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    нет не складаю но истину глаголю, + социолог (типа) :beee0000:

     

    Ну, якщо "тіпа", то все ясно... Чув фразу недавно?

    "Криза в країні настільки важка, що жінки починають виходити заміж полюбовно"))

     

    Але я не про те... Помиляєшся ти... глибоко... Просто натикався значить на "таких". Вкотре повторюю: гроші і кохання - це речі з двух різних світів, і співставляти їх не можна!

    Єдиний спосіб позбутися спокуси - піддатися їй. (О. Уайльд)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ну, якщо "тіпа", то все ясно... Чув фразу недавно?

    "Криза в країні настільки важка, що жінки починають виходити заміж полюбовно"))

     

    Але я не про те... Помиляєшся ти... глибоко... Просто натикався значить на "таких". Вкотре повторюю: гроші і кохання - це речі з двух різних світів, і співставляти їх не можна!

     

    когда начнеш зарабатывать себе на жизнь, тогда подругом будиш говорить, тебе всеголиш 16, я втаком возрасте тожет думал как ты подобное :blink:

    Змінено користувачем doker
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    когда начнеш зарабатывать себе на жизнь, тогда подругом будиш говорить, тебе всеголиш 16, я втаком возрасте тожет думал как ты подобное :blink:

     

    Щодо майбутнього сперечатись не буду... Але і ти не Ванга, щоб розказувати мені, що я там собі колиь думатиму... Я думаю, скільки б мені не було, але характер мій уже не зламаються, те саме і з принципами :wink:
    Єдиний спосіб позбутися спокуси - піддатися їй. (О. Уайльд)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Щодо майбутнього сперечатись не буду... Але і ти не Ванга, щоб розказувати мені, що я там собі колиь думатиму... Я думаю, скільки б мені не було, але характер мій уже не зламаються, те саме і з принципами :wink:

     

    ты говориш о том о чем не знаешь, а я ето проверял на опыте, я же вижу как люди ростут,(друзья, знакомые) как миняется ихне мнение.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..