Перейти до змісту
  • Трохи про кохання...
  • Нет денег - Нет любви!


    Рекомендовані повідомлення

    то всьо панти :wink:

     

    еслиб у меня было 5000 зеленых, не сидел бы я сейчас тута с вами, (а с ними причем с 3мя сразу), и таких сейчас кажная 3-я а может и 2-я, понятно к чему я веду?

    Змінено користувачем doker
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    раньше небило, такого как сейчас. Пример вчера в киеве в Большовеке, сидели 3 красавицы лет по 19-20. пьют пиво "оболонь" в бокалах от стеллы. я немного послушал их разговор, я был в шоке все из себя тянут больше чем есть, к ним подошол парень (знакомый ихний), в руке бутылка пива "оболонь". Он поздоровалса, а одна из них в ответ сказала "ты что не можешь купить нормального пива". И таких "красавиц" в наше время багатенно

     

    Ох и сказал бы я ей пару ласковых..... 100% налей ей арсенала или десанта в бокал.... она же не отличила бы его от того, что лучше.... само наверное ничего из себя не представляет... а понтов выше крыши, больше всего такое не люблю....
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    еслиб у меня было 5000 зеленых, не сидел бы я сейчас тута с вами, (а с ними причем с 3мя сразу), и таких сейчас кажная 3-я а может и 2-я, понятно к чему я веду?

     

    Зрозуміло і давно, але я сумніваюсь в точності твоєї статистики :wink:

    Єдиний спосіб позбутися спокуси - піддатися їй. (О. Уайльд)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Зрозуміло і давно, але я сумніваюсь в точності твоєї статистики :wink:

     

    а ты выйди в 10часов вечера, и зайди в любое приличное заведение обрати внимание на девушек от 18 лет... и сама увидиш

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Зрозуміло і давно, але я сумніваюсь в точності твоєї статистики :wink:

     

    чому на моє питання не відповіла? мабуть сама не знаєш, що тоді робила б....-)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    чому на моє питання не відповіла? мабуть сама не знаєш, що тоді робила б....-)

     

    Ем... Сорі, не помітила. Що б я робила? Просто)) Любила б його і сприймла таким, яким він є. Не склалося у людини з самореалізацією... А може ще не все втрачено? Може якраз я і допоможу йому в цьому? Доля просто так людей не зводить.

    Може вам смішно із того, що я пишу, але це щиро... Є речі, які не вимірюються у гривнях/доларах/євро...

    Єдиний спосіб позбутися спокуси - піддатися їй. (О. Уайльд)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ем... Сорі, не помітила. Що б я робила? Просто)) Любила б його і сприймла таким, яким він є. Не склалося у людини з самореалізацією... А може ще не все втрачено? Може якраз я і допоможу йому в цьому? Доля просто так людей не зводить.

    Може вам смішно із того, що я пишу, але це щиро... Є речі, які не вимірюються у гривнях/доларах/євро...

     

    ой.... дитино... лукавиш....! добре... завтра не дивуйся... якшо до тебе підійте один такий і скаже, що він твоє кохання.... він без тями закоханий у тебе.... тільки він буде трішки брудний.... але це нічого... ти повинна будеш відповісти йому тим же... Ти ж не образиш його? просто він реалізує себе трішки пізніше.... чесно кажучи... є трошки с сміхом, про який ти писала-)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ой.... дитино... лукавиш....! добре... завтра не дивуйся... якшо до тебе підійте один такий і скаже, що він твоє кохання.... він без тями закоханий у тебе.... тільки він буде трішки брудний.... але це нічого... ти повинна будеш відповісти йому тим же... Ти ж не образиш його? просто він реалізує себе трішки пізніше.... чесно кажучи... є трошки с сміхом, про який ти писала-)

     

    ти питав про кохання. Але я можу й не полюбити того, хто завтра до мене підійде. І навіть якщо буде чистим, і навіть якщо буде з золотим ланцюгом на шиї - необов"язково полюблю. Ну чого ви не можете зрозуміти головного! :dntknw00:

    Змінено користувачем Cadence
    Єдиний спосіб позбутися спокуси - піддатися їй. (О. Уайльд)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ем... Сорі, не помітила. Що б я робила? Просто)) Любила б його і сприймла таким, яким він є. Не склалося у людини з самореалізацією... А може ще не все втрачено? Може якраз я і допоможу йому в цьому? Доля просто так людей не зводить.

    Може вам смішно із того, що я пишу, але це щиро... Є речі, які не вимірюються у гривнях/доларах/євро...

     

    доречі по питанню євро долара, можеш звернутися до мене... я працюю у цій сфері в банку... займаємося обміном валют..... звертайся... якшо їх є в тебе багато.... то оптову сумму валюти продамо чи купимо по вигідному індивідуальному курсу... Коло банку стоїть у нас один хлопець, гарний такий хлопчина, тільки йому б одяг поміняти або зашити дірки хоча б... мабуть щось внього не склалося в житті...Може б познайомилася то як раз було б саме те, що ти писала....... :smile:

     

    ти питав про кохання. Але я можу й не полюбити того, хто завтра до мене підійде. І навіть якщо буде чистим, і навіть якщо буде з золотим ланцюгом на шиї - необов"язково полюблю. Ну чого ви не можете зрозуміти головного! :dntknw00:

     

    то зрозуміло, що ти би могла і не полюбити.... то в мене була думка провести експеримент.... може б і справді трапилося таке диво-)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    доречі по питанню євро долара, можеш звернутися до мене... я працюю у цій сфері в банку... займаємося обміном валют..... звертайся... якшо їх є в тебе багато.... то оптову сумму валюти продамо чи купимо по вигідному індивідуальному курсу... Коло банку стоїть у нас один хлопець, гарний такий хлопчина, тільки йому б одяг поміняти або зашити дірки хоча б... мабуть щось внього не склалося в житті...Може б познайомилася то як раз було б саме те, що ти писала....... :smile:

     

     

    :offtopic:

    Ага) Якось завітаю)) може закохаюсь)

    але пару потрібно шукати не йому, а вам. Бо якщо ви вже прирівнюєте найвище почуття до папірців, то доля вас покидала не менше, ніж того хлопчину :wink:

    Єдиний спосіб позбутися спокуси - піддатися їй. (О. Уайльд)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    :offtopic:

    Ага) Якось завітаю)) може закохаюсь)

    але пару потрібно шукати не йому, а вам. Бо якщо ви вже прирівнюєте найвище почуття до папірців, то доля вас покидала не менше, ніж того хлопчину :wink:

     

    лично я говорю то что вижу, каждый день

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    лично я говорю то что вижу, каждый день

     

    Мені тебе жаль... Особисто я бачу зовсім інше. Може спрва у світосприйнятті?)
    Єдиний спосіб позбутися спокуси - піддатися їй. (О. Уайльд)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    :offtopic:

    Ага) Якось завітаю)) може закохаюсь)

    але пару потрібно шукати не йому, а вам. Бо якщо ви вже прирівнюєте найвище почуття до папірців, то доля вас покидала не менше, ніж того хлопчину :wink:

     

    Да и мне заодно найди...такую милую простую девочку...которая не будет тянут из меня пессо...и все дела....Я бы даже сказал найти то пол беды,таких много ,пока она не твоя девушка...а вот потом начинаеться самое интиресное...пока они чужие или просто не с тобой они все хорошие но потом...особенно если розбалуеш дорогими подарками, походами по ресторанам...и прочим....а когда какойто кризис резко бьет по карману ,а она уже вошла в раш ,вот тут и возникает вопрос....А может все отношения были построены на финансах....Как раз самое тяжолое для девушки это суметь быть с парнем который мог себе не в чем не отказывать ,а тут раз и кризис(неважно какой)..и приходеться спуститься на пару уровней ниже...но обычно девушки этого зделать немогут... :angry: :angry: :angry:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Мені тебе жаль... Особисто я бачу зовсім інше. Може спрва у світосприйнятті?)

     

    конечно в нем в чем же ище, ты живешь фантазиями про красивую, большуя любовь в отличии от меня поэтому мы и не можем понять друг друга :wink:

     

    Да и мне заодно найди...такую милую простую девочку...которая не будет тянут из меня пессо...и все дела....Я бы даже сказал найти то пол беды,таких много ,пока она не твоя девушка...а вот потом начинаеться самое интиресное...пока они чужие или просто не с тобой они все хорошие но потом...особенно если розбалуеш дорогими подарками, походами по ресторанам...и прочим....а когда какойто кризис резко бьет по карману ,а она уже вошла в раш ,вот тут и возникает вопрос....А может все отношения были построены на финансах....Как раз самое тяжолое для девушки это суметь быть с парнем который мог себе не в чем не отказывать ,а тут раз и кризис(неважно какой)..и приходеться спуститься на пару уровней ниже...но обычно девушки этого зделать немогут... :angry: :angry: :angry:

     

    ты только что написал своей мечте по выше излженым описанием

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Да и мне заодно найди...такую милую простую девочку...которая не будет тянут из меня пессо...и все дела....Я бы даже сказал найти то пол беды,таких много ,пока она не твоя девушка...а вот потом начинаеться самое интиресное...пока они чужие или просто не с тобой они все хорошие но потом...особенно если розбалуеш дорогими подарками, походами по ресторанам...и прочим....а когда какойто кризис резко бьет по карману ,а она уже вошла в раш ,вот тут и возникает вопрос....А может все отношения были построены на финансах....Как раз самое тяжолое для девушки это суметь быть с парнем который мог себе не в чем не отказывать ,а тут раз и кризис(неважно какой)..и приходеться спуститься на пару уровней ниже...но обычно девушки этого зделать немогут... :angry: :angry: :angry:

    А мы тоже в первую очередь выбираем хорошенькую и красивенькую. И все логично, пока Вы еще только встречаетесь рано говорить о настоящей любви. А соответсвенно за все нужно платить.

    В любом случае ты когда начинаешь крутить с новой девушкой планировал затраты и т.д. знал и понимал возможные варианты.

     

    Так что =)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Да и мне заодно найди...такую милую простую девочку...которая не будет тянут из меня пессо...и все дела....Я бы даже сказал найти то пол беды,таких много ,пока она не твоя девушка...а вот потом начинаеться самое интиресное...пока они чужие или просто не с тобой они все хорошие но потом...особенно если розбалуеш дорогими подарками, походами по ресторанам...и прочим....а когда какойто кризис резко бьет по карману ,а она уже вошла в раш ,вот тут и возникает вопрос....А может все отношения были построены на финансах....Как раз самое тяжолое для девушки это суметь быть с парнем который мог себе не в чем не отказывать ,а тут раз и кризис(неважно какой)..и приходеться спуститься на пару уровней ниже...но обычно девушки этого зделать немогут... :angry: :angry: :angry:

     

    Шукати я не наймалась) свахою бути ніколи не мріяла :wink: Значить не кохала вона. В іншому випадку, вона б пережила це з тобою і допомогла тобі. І це не рідкість. Я таке зустрічала нерідко

     

    конечно в нем в чем же ище, ты живешь фантазиями про красивую, большуя любовь в отличии от меня поэтому мы и не можем понять друг друга :wink:

     

    Фантазіями давно вже не живу)) а справжнє кохання все-таки існує, чи не так?
    Єдиний спосіб позбутися спокуси - піддатися їй. (О. Уайльд)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Шукати я не наймалась) свахою бути ніколи не мріяла :wink: Значить не кохала вона. В іншому випадку, вона б пережила це з тобою і допомогла тобі. І це не рідкість. Я таке зустрічала нерідко

     

    :offtopic:

     

    если прочитать все что ты написала, то ты мечта мужчины

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А мы тоже в первую очередь выбираем хорошенькую и красивенькую. И все логично, пока Вы еще только встречаетесь рано говорить о настоящей любви. А соответсвенно за все нужно платить.

    В любом случае ты когда начинаешь крутить с новой девушкой планировал затраты и т.д. знал и понимал возможные варианты.

     

    Так что =)

     

    Нарешті, хоч одна людина на моєму боці)) Я теж це хотіла сказати!)
    Єдиний спосіб позбутися спокуси - піддатися їй. (О. Уайльд)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Нарешті, хоч одна людина на моєму боці)) Я теж це хотіла сказати!)

     

    та с етим мы и неспорим, я тебе говорю что "девушка всегда отдаст предпочтение, олигарху а не бомжу"

    Змінено користувачем doker
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    :offtopic:

    Ага) Якось завітаю)) може закохаюсь)

    але пару потрібно шукати не йому, а вам. Бо якщо ви вже прирівнюєте найвище почуття до папірців, то доля вас покидала не менше, ніж того хлопчину :wink:

     

    дівчино.... ти "канешно" вибач..... але ти якась наївна, просто капец..... Я вірю в найвище почуття, тому що сам це відчув на своїй шкурі....навіщо шукати ту пару.... знайдется та пара... Я тобі просто кажу.... яких зараз більшість, а ти мені розказуєш.... що таких мало і що тобі такі не трапляются... звичайно не траплялися... мені в школі теж не траплялися.... влаштуєшся на роботу.... почнется доросле життя.... там точно траплятся... і тебе покидає життя.... як всіх нас...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    :offtopic:

     

    если прочитать все что ты написала, то ты мечта мужчины

     

    я думала у чоловіків трошки інша мрія))

    Єдиний спосіб позбутися спокуси - піддатися їй. (О. Уайльд)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А мы тоже в первую очередь выбираем хорошенькую и красивенькую. И все логично, пока Вы еще только встречаетесь рано говорить о настоящей любви. А соответсвенно за все нужно платить.

    В любом случае ты когда начинаешь крутить с новой девушкой планировал затраты и т.д. знал и понимал возможные варианты.

     

    Так что =)

     

    Ну слава богу я просто привел пример...Девушки как рулетка или играем мы,или играют нас...пока мне фортит..но всему рано или поздно приходит конец...

     

    Шукати я не наймалась) свахою бути ніколи не мріяла :wink: Значить не кохала вона. В іншому випадку, вона б пережила це з тобою і допомогла тобі. І це не рідкість. Я таке зустрічала нерідко

    Фантазіями давно вже не живу)) а справжнє кохання все-таки існує, чи не так?

     

    Я тоже такое встречал не однократно ,и еще предупреждал друзей...но это не для себя ,а советы как извесно давать проще...

     

    А поповоду идиальной девушки незнаю...Как говориться мягко стелиш ,но спать жостко...Да и плюс это взгляд с одной точки зрения...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Нарешті, хоч одна людина на моєму боці)) Я теж це хотіла сказати!)

    Это нормальные вещи. Все мужики козлы неблагодарные, а все женщины суки корыстные. Это так сказать защитаная реакция на неудачу.

     

     

     

     

    Говорят же взрослые: "Береги честь с молоду". Так оно и есть, не нужно делать себе репутацию козла, суки и т.д. только лишь из за того что у Вас что-то не получилось, либо идет не так как нужно.

     

     

     

     

    На коньках так же сразу не получается нормально кататся.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А мы тоже в первую очередь выбираем хорошенькую и красивенькую. И все логично, пока Вы еще только встречаетесь рано говорить о настоящей любви. А соответсвенно за все нужно платить.

    В любом случае ты когда начинаешь крутить с новой девушкой планировал затраты и т.д. знал и понимал возможные варианты.

     

    Так что =)

     

    выбираем.... разних выбираем под настроение.... и хоть бы одна отказалась от угощения... сказала бы- нет я за себя сама заплачу... мы же ещё не муж и жена... бюджет у нас ещё необщий... А так- конечно буду... типа сам же предложил..-)) Есть знакомый... скоро женится на девушке своей... там девушка конечно проста як двері як-то кажуть..., но блин, мне одни её слова к жениху понравились.. Почему ты за меня будешь платить... мы ещё не муж и жена... я сама за себя буду платить... я писал выше об этом.... А ты зрадник-)))
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    дівчино.... ти "канешно" вибач..... але ти якась наївна, просто капец..... Я вірю в найвище почуття, тому що сам це відчув на своїй шкурі....навіщо шукати ту пару.... знайдется та пара... Я тобі просто кажу.... яких зараз більшість, а ти мені розказуєш.... що таких мало і що тобі такі не трапляются... звичайно не траплялися... мені в школі теж не траплялися.... влаштуєшся на роботу.... почнется доросле життя.... там точно траплятся... і тебе покидає життя.... як всіх нас...

     

    ти мене теж "канєшно" вибач, але ти реально песиміст))навіть реалістом тебе назвать складно!))

    про школу... ти думаєш, я спілкуюсь тільки з однолітками?)) та фактично всі мої знайомі повиходили заміж за коханих людей, фінансове положення яких не порівнюється із забезпеченістю олігархів! І де ж тут жіноча матеріалістичність? Ви мене просто вбиваєте... Да мені такі не трапляються(що ж поробиш??), да, може я трохи наївна, навіть на свої 16... але все одно гроші і кохання - два паралельні світи, які ніколи не перетнуться

    Єдиний спосіб позбутися спокуси - піддатися їй. (О. Уайльд)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..