Перейти до змісту
  • Новини
  • Рок- Фестиваль "РОКіТ"


    b@d

    Рекомендовані повідомлення

    Принимается :D

    Всегда пожалуйста !

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 105
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    ...Если Фамилию патроната прочитать наоборот - получится неплохое название для начинающей гранж-роковой группы... Oknenotna... Загадочно все это как-то... А вот вам домашняя заготовка для "СПИД-Инфо" или "Экспресс-Газеты": "...только незадолго до начала концерта, группа "Чиж и Ко" с удивлением узнала, что они выступают лишь только для разогрева молодой, но уже такой перспективной команды "Антонен и Ко"! Однако."

     

    :unsure:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ...Если Фамилию патроната прочитать наоборот - получится неплохое название для начинающей гранж-роковой группы... Oknenotna... Загадочно все это как-то... А вот вам домашняя заготовка для "СПИД-Инфо" или "Экспресс-Газеты": "...только незадолго до начала концерта, группа "Чиж и Ко" с удивлением узнала, что они выступают лишь только для разогрева молодой, но уже такой перспективной команды "Антонен и Ко"! Однако."

     

    :unsure:

     

    Яке відношення твій пост має до рок - концерта????

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Яке відношення твій пост має до рок - концерта????

     

    Таке, що всі сподівалися, що концерт не матиме жодного політичного забарвлення. Він обіцявся до виборів... ;) А тут раптом після виборів і вже відразу за підтримки Антоненка...

    Одним словом, політкоректний народ не піде. ;) А я подивлюся, на що спроможні броварські музики... І аудіотехніки... :) Та і Моторолла... Варта того, щоб на неї подивитись... Тим паче, що гора сама прийшла до Магомета... :D

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Таке, що всі сподівалися, що концерт не матиме жодного політичного забарвлення. Він обіцявся до виборів... ;) А тут раптом після виборів і вже відразу за підтримки Антоненка...

    Одним словом, політкоректний народ не піде. ;) А я подивлюся, на що спроможні броварські музики... І аудіотехніки... :) Та і Моторолла... Варта того, щоб на неї подивитись... Тим паче, що гора сама прийшла до Магомета... :D

     

    По-моему все эти выборы доводят народ до паранойи. :wacko: А политкорректный народ если и не придет, от этого что-то изменится? Лично мне пох, кто его "поддерживает", я схожу :)

    Не думай о секундах свысока...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    По-моему все эти выборы доводят народ до паранойи. :wacko: А политкорректный народ если и не придет, от этого что-то изменится? Лично мне пох, кто его "поддерживает", я схожу :)

     

    Про параною вдало підмічено... Просто погодься, буде дуже неприємно, коли публіці будуть час від часу ненав'язливо нагадувати, за підтримки якого мера організований концерт... :)

    А щодо походу :) політкоректного народу я пожартував... :)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Про параною вдало підмічено... Просто погодься, буде дуже неприємно, коли публіці будуть час від часу ненав'язливо нагадувати, за підтримки якого мера організований концерт... :)

     

    Чесно кажучі, ця фраза "За підтримки голови міста Антоненка В.В...." (чи як там його) мені вже остогидла, далі нікуди :angry:

    Не думай о секундах свысока...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Булоб краще б якби булоб за підтримки екс кандидата на посаду міського голови пана Д,Ратнікова???

     

     

    А ще ця фраза не так часто звучить, які її роздувають деякі люди!

    А хіба погано що міський голова підтримує молодь????

    МАло в яких містах таке бачив!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Булоб краще б якби булоб за підтримки екс кандидата на посаду міського голови пана Д,Ратнікова???

     

    За підтримки народу м. Бровари :)

    Не думай о секундах свысока...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Булоб краще б якби булоб за підтримки екс кандидата на посаду міського голови пана Д,Ратнікова???

    А ще ця фраза не так часто звучить, які її роздувають деякі люди!

    А хіба погано що міський голова підтримує молодь????

    МАло в яких містах таке бачив!

     

    Було б добре, якби ім'я ЖОДНОГО політика там ніяким чином не звучало... Помаранчева революція, нелегкі вибори мера в Броварах... Народ ТУПО ВТОМИВСЯ від усього цього ла*на... Ось і все... :)

    А на концерт я прийду у будь-якому випадку... Бо музика до політики стосунку аніякого не має... :) Мабуть. :rolleyes:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Народ ТУПО ВТОМИВСЯ від усього цього ла*на...

     

    О, це точно!

    Не думай о секундах свысока...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    За підтримки народу м. Бровари :)

     

    Від народу ні я ні моя громадська організацію не відчули а ні каплі підтримки!

    Тільки критику!

    То не так!

    Не ті групи!

    Не те місце!

    А можнаб булоб краще!

    А чому так а не так!

    Зробіть то, зробіть а влдячності ні я якої!

    Мабуть більш за всіх на цьому форумі мене зрозуміють Муравей та Фрайк

     

     

     

    Ти так і не відповів на моє запитаня!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Від нарощу ні я ні моя громадська організацію не відчули а ні каплі підтримки!

    Тільки критику!

    То не так!

    Не ті групи!

    Не те місце!

    А можнаб булоб краще!

    А чому так а не так!

    Зробіть то, зробіть а влдячності ні я якої!

    Мабуть більш за всіх на цьому форумі мене зрозуміють Муравей та Фрайк

    Так, це сувора дійсність :(

    Ти так і не відповів на моє запитаня!!

     

    На нього відповів BarQ: "Було б добре, якби ім'я ЖОДНОГО політика там ніяким чином не звучало". Як на мене - що Ратніков, що Антоненко, що Дядя Пєтя із третього під"їзду (якщо він політик)...

    Не думай о секундах свысока...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я став замічати , якак б не булаб тема її перекрутять на політичну дискусію!!

    Якщо всже говори про організаторів то нада говорити про молодіжну раду та АВАНГАРД плюс!

     

    Модератори заберіть будь - ласка з цієї тему всю не потрібну політику!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я став замічати , якак б не булаб тема її перекрутять на політичну дискусію!!

     

    Та кажу ж - параноя! :D

    Не думай о секундах свысока...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Від народу ні я ні моя громадська організацію не відчули а ні каплі підтримки!

    Тільки критику!

    То не так!

    Не ті групи!

    Не те місце!

    А можнаб булоб краще!

    А чому так а не так!

    Зробіть то, зробіть а влдячності ні я якої!

     

    Це вже менталітет нашого народу і з цим нічого не поробиш... :(

    Щодо підтримки... Як можна підтримувати те, про що не знаєш?.. о_О ;)

    Щодо вдячності... Я вдяний хоча б за те, що слова у тебе не розходяться з ділом. Спасибі. Таких людей не так вже і багато. І не кожен з них може організувати рок-фестиваль. ;)))

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Щодо вдячності... Я вдяний хоча б за те, що слова у тебе не розходяться з ділом. Спасибі. Таких людей не так вже і багато. І не кожен з них може організувати рок-фестиваль. ;)))

     

    Так, спасибі і від мене :)

    Не думай о секундах свысока...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вам ще не надоїло говорити про цих політиків????? бо мені вони все сидять .......

     

    Так, спасибі і від мене :)

     

    Дякую! Давайте ще скажемо спасибі адмінам і модерам що надають нам можливість спілкуватись на відстані не залешая своїх домівок!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Дякую! Давайте ще скажемо спасибі адмінам і модерам що надають нам можливість спілкуватись на відстані не залешая своїх домівок!

     

    :lol: :lol: :lol: Спасибі адмінам! :lol: :lol: :lol:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вам ще не надоїло говорити про цих політиків????? бо мені вони все сидять .......

    Дякую! Давайте ще скажемо спасибі адмінам і модерам що надають нам можливість спілкуватись на відстані не залешая своїх домівок!

     

    За те що не забанили нас за флуд :D

    Не думай о секундах свысока...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    За те що не забанили нас за флуд :D

     

    5 балов :image201: :image282:

     

     

     

    якщо цю тему нормально почистити від флуду майбуть залишиться один заголовок!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    якщо цю тему нормально почистити від флуду майбуть залишиться один заголовок!

     

    Цссс!!! Не пали контору!!! А раптом модери просічють тему і почистять?... Цссс!!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..