Перейти до змісту
  • Політика
  • Расизм


    Рекомендовані повідомлення

    Світояр не вірить в расизм,а як тоді назвати випадок коли так звані скіни в Росії побили дівчинку віком 13-ти років за те що вона мулатка,а ті молоді люди дуже пишались своїм вчинком...

    Расизм існує і нажаль в Україні ця проблема вже переростає в гостру...В НАУ пару років назад вбили негра через расизм...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 72
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    Афтора к Скинам... в клуб DivisonSS пусть розкажыт ето им

     

    Автор був скином і зрозумів, що цей рух помилковий, який діє не тими методами, якими треба діяти, стандартні скинівські методи недієві, і цими методами вони собі роблять гірше лише собі і нічого для України і народу не роблять.
    Нема Раю на всій землі та нема на небі (Т.Г.Шевченко)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Расизм ето тупо -( Нада жыть в мире-) :dntknw00:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А взагалі на даний момент автор не є ані партійним функціонером, ані членом будь-якої організації, просто автору дуже жаль дівчат, яких одурили іноземці, жаль людей які живуть за межею бідності, боляче дивитися на вимираючі села, які зникають на очах і у автора є своя відповідь на питання "хто винен? і що робити?"
    Нема Раю на всій землі та нема на небі (Т.Г.Шевченко)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ...зараз прибивають інші раси бо вони паразитують на тілі нашого народу і для них, як кажуть, закон не писаний.

     

    Фашизм...

    И не мешать к фашизму скинов! Автор был боном, насколько я понял.

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Автор був скином і зрозумів, що цей рух помилковий

    Ну да... ты наверно был не скином а позером... если бы был настроящим скинов и сказал бы такую хрень что ты тут говориш 90/100 что тебя просто убили...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ну да... ты наверно был не скином а позером... если бы был настроящим скинов и сказал бы такую хрень что ты тут говориш 90/100 что тебя просто убили...

     

    Чувак, пойди сначала узнай, кто такие скины, а потом общайся на эту тему.

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    мулаток хацу и буду хацеть :beee0000:

     

    p/s// А ты MaZeFaKa не ржы.... тебе еще рано мулаток...

    Змінено користувачем MoleMan
    Продаецца сабака, новая , ниразу не гавкала..
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Чувак, пойди сначала узнай, кто такие скины, а потом общайся на эту тему.

     

    неумничай +))) есть много типов скинов =)) может я не о тех говорю кароче тема больше не нравится
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    неумничай +))) есть много типов скинов =)) может я не о тех говорю кароче тема больше не нравится

     

    Боны - не скины. А ты говорил как раз о них.

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Боны - не скины. А ты говорил как раз о них.

     

    Как-ника,но народ знает скинов как рассистов и его не переубедить...

    Но все-таки нельзя все проблемы валить на иноземцев,что расисты только и делают=\\\Они закрыли глаза на те преступления,уоторые сделали наши же люди=\\\

    In BRUTAL we truth and the DEATH will safe us

     

    Сжигание мира и всего в этой жизни

    Брось всех людей в огненную яму

    Овцы наблюдают за тобой

    Они собрались, чтобы умереть

    Последователи жизни следуют к могиле

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Проще всего скрывать свою ненависть к не таким как ты за политическими взглядами.

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    а я ничего против иностранцев не имею...

     

     

    напротив....оч нрав корейцы))))))))) :blush200:

    Т У С И Т Ь ! ! !
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    мало людей - абсолютных гуманистов.

    говорят "понаехало здесь чурок разных" - это ведь тоже можно расценивать как расизм.

    Просто существует множество разных точек зрения : в Москве это называется этничиские чистки, а не расизм, когда ловят и калечат или убивают кавказцев, негров....

    По всему миру есть такие себе кварталы: латинский, китайский и т.д. - там нацменьшинства спокойно компактно живут и работают не создавая проблем и не отбирая работу у коренного населения, и их не особо кто трогает.( Я не беру во внимание обнаглевших халявщиков негров и арабов из Франции, которым попытались урезать соцпомощь, а они от нефиг делать сходу взялись громить районы и разводить беспорядки). Надо бы и у нас организовывать такого вида кварталы, немного в стороне от наших. Тгда может и отношения изменятся. Хотя......

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 3 тижня через...
    мочить надо не иностранцев,а рассистов,кстате интиресно,есть ли движения против разных нациков?ТАкие бы не помешали)
    http://city.brovary.net/portal/uploads/1158233623/gallery_1258_264_4778.jpg
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ну то давай, виходь на майдан чи на ЛТ і мочи скинів)) А взагалі є рух проти "різних нациків", але цей рух прокомуністичний або брехливо-ліберально-толерантний і його члени ненавидять Україну і українців, наприклад Хабад, Бейтар, ЄСМ, афа-Київ, КПУ, ПСПУ, СМС насправді багато таких організацій. І доречі основна їхня ідея полягає в тому, що хто любить Україну той фашист)))
    Нема Раю на всій землі та нема на небі (Т.Г.Шевченко)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Cвiтояр, зомбирован ты всякой поебенью и не ведаешь что чушь ты несёшь.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я не зомбований, а просто у мене своя думка на історичні, політичні і суспільні явища))

    Може зі сторони воно виглядає наче я зомбований, але насправді це не так

    Змінено користувачем Світояр
    Нема Раю на всій землі та нема на небі (Т.Г.Шевченко)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Cвiтояр, зомбирован ты всякой поебенью и не ведаешь что чушь ты несёшь.

     

    Да, парнишка явно "не в себе"... Очень рекомендую всем прочитать парочку его "опусов" в теме "Україна та НАТО". Особенно модераторам. Или "Правила поведения на форуме" уже похерили? Змінено користувачем yii

    - Я Ленина живого видел !!!!-

    - А Я В ГРОБУ !!!!!!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Слухай не переходь на особисті образи, ок?
    Нема Раю на всій землі та нема на небі (Т.Г.Шевченко)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ну то давай, виходь на майдан чи на ЛТ і мочи скинів)) А взагалі є рух проти "різних нациків", але цей рух прокомуністичний або брехливо-ліберально-толерантний і його члени ненавидять Україну і українців, наприклад Хабад, Бейтар, ЄСМ, афа-Київ, КПУ, ПСПУ, СМС насправді багато таких організацій. І доречі основна їхня ідея полягає в тому, що хто любить Україну той фашист)))

     

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме
    Я себе стримаю по максиму не писати в цій темі =) ( думаю Кса, Студент і ті хто знають мене більше форуму зрозуміють =))) )

     

    пропустимо всі витікаючі організації НАЦБОЛІВ і перейдемо до положення:

    " хто любить Україну той фашист " - я дуже поважаю ідею фашизму ( НЕ НАЦИЗМУ!! ) і знаю головну константу що всі хто любить свою БАТЬКІВЩИНУ - ФАШИСТИ але тут є один момент нацист з легкістю для себе може бити людей іншої раси але фашист не буде цього робити поки іноземці не почнуть творити шкоди його державі ось саме через це і луснув терпець у корінних жителів країн - різних від Англії до Білорусії тому що приїжджі почали хазяйнувати - і хазяйнувати з шкодою для народу який мешкав і для самої держави тому і на добровільних засадах почали організовуватись різні організації направлені проти них - як протидія - а чому не люблять кожну з рас ( до речі НЕ ВСІ ) я можу пояснити - чим вони відлічились. Перелік: ( Турки, Грузини, Армяни - чурки, Африканці, Латино Американці - негри=чорножопі=кольорові, Китайці - косоокі, Євреї - жиди )

     

    Блін таки не зміг дуже коротко =)))

     

     

    Да, парнишка явно "не в себе"... Очень рекомендую всем прочитать парочку его "опусов" в теме "Україна та НАТО". Особенно модераторам. Или "Правила поведения на форуме" уже похерили?

     

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме
    Вместо того чтоб стучать и флудить можно просто кнопкой ЖАЛОБА стукануть и все.

    Life is good!!!!

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1158233623/gallery_1258_264_1748.jpg

    Кохаю Україну!!!!

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1158233623/gallery_1258_264_6779.jpg

    Україна the BEST!!!

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1158233623/gallery_1258_264_3009.jpg

     

    Краще займатись сексом раз в неділю ніж 100 раз на день говорити про нього.

    стучите и вам ответят 389306533

     

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1175964487/gallery_1258_645_740.jpg

    __________________________________

    Библия учит любить ближнего своего, а Камасутра объясняет, как именно.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ну то давай, виходь на майдан чи на ЛТ і мочи скинів)) А взагалі є рух проти "різних нациків", але цей рух прокомуністичний або брехливо-ліберально-толерантний і його члени ненавидять Україну і українців, наприклад Хабад, Бейтар, ЄСМ, афа-Київ, КПУ, ПСПУ, СМС насправді багато таких організацій. І доречі основна їхня ідея полягає в тому, що хто любить Україну той фашист)))

     

    Та ні-то вже ідіоти
    http://city.brovary.net/portal/uploads/1158233623/gallery_1258_264_4778.jpg
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ответный пост на размещённую в этой теме информацию, которая уже является удалённой:

    Тю, йопт. На ресурсы вроде:

    http://www.bhukraine.org/

    http://www.ukrpatriot.info/

    http://reactor.org.ua/

    Ссылки прозьба не размещать т.к. подобные сайты по идее вобще должны закрыватся хостерами по всем известным нам причинам. Остальное мелкие проишествия, служащие для поддержания якобы достоверности фактов с "авторитетных" ресурсов. Информация не зря идёт не по порядку это раз. И зачем переводить информацию на украинский, если в оригинале она размещалась на русском? Это тоже наводит на кое-какие размышления.

    Змінено користувачем Vin
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Млять, вот только без открытого расизма.

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..