Перейти до змісту
  • Політика
  • Чи потрібна Україні смертна кара?


    СМЕРТНА КАРА!  

    242 користувача проголосувало

    1. 1. Чи потрібна смертна кара?

      • Так
        139
      • Ні
        103


    Рекомендовані повідомлення

    Блін, 119 людей - "за" і 84 - "проти". Гуманісти хрінові. Після цього будете розповідати про демократію, гуманізм і любов до ближнього?!

     

    Толку з смертної кари, як він попугая яєць. Ну розтріляємо когось... І шо? Злочинців це зупинить? Ні фіга. Тільки тисячі суїцидників зможуть перед смертю ще й прославитися... Корочє, все це фігня.

     

    До того ж у сьогоднішньому глобалізованому світі ведення смертної кари - річ дуже непопулярна. А так,як наша уряд на пряму залежить від Заходу, то після такого "героїчного нововведення" на наших кордонах з"являться "натовські" війська...

     

    О! Правильна думка...

    Не потрібно йти на повідку у когось. І не треьа грати на емоціях громадян всякими популяризованими кроками. Чи то смертна кара, чи що...

    You know, you are right.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 386
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    Блін, 119 людей - "за" і 84 - "проти". Гуманісти хрінові. Після цього будете розповідати про демократію, гуманізм і любов до ближнього?!

     

    Толку з смертної кари, як він попугая яєць. Ну розтріляємо когось... І шо? Злочинців це зупинить? Ні фіга. Тільки тисячі суїцидників зможуть перед смертю ще й прославитися... Корочє, все це фігня.

     

    До того ж у сьогоднішньому глобалізованому світі ведення смертної кари - річ дуже непопулярна. А так,як наша уряд на пряму залежить від Заходу, то після такого "героїчного нововведення" на наших кордонах з"являться "натовські" війська...

     

    Ги) а хто сказав, що ми - гуманісти?) А толк є - принаймні той, що на утримання цих ублюдків з наших податків не буде витрачено ні копійки. Їх просто закопуватимуть під порядковим номером десь на звалищі - і все

    А щодо глобалізованого світу... так смертну кару масово відмінили тільки на теренах Європи. В найпотужніших державах світу - США та Китаї - вона існує. В Китаї, наприклад, є величезні концтабори, де вязнів розрізають на органи і продають - тепер пересадити нирку в Китаї - найдешевше. Це не пропозиція, звичайно (хоча хтозна)), але констатація

    Хоча при теперішній вітчизняній судовій системі вводити смертну кару - це повний маразм. Спочатку треба реформувати систему, а потім уже - стрілять

    Змінено користувачем Drok (Bezcenzury)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 3 тижня через...

    Все в намому житті - відносне, незрозуміле і не завжди виправдане, як і сметрна кара.

    Інколи - то є чесно, а інколи абсурдно, хтось дивився фільм Ларсана Фонт Рієра "Танцююча в темряві"?

    Подивіться, а висновки робіть самі, кожен для себе!

    "Завтрак у Тиффани"
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Хм, большинство против смертной казни, а вот ганяют на джипах за 200км, и рвут людей на части.

    Я б таких сразу стрелял.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 2 тижня через...

    Шановні, приїхав товариш з Узбекістану і ось що розповідав...

    "В Узбекістані машини, квартири і будинки не закривають, чому? За злодійство розстріл на площі...

    За організацію, сприяння, нерозголошення про терористичні акти чи викрадання людей розстріл всіх хто виконував, знав і не попередив і сприяв... Я за такий закон!!!

    Сильный гнев мудреца

    И война храбреца испытает...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 3 тижня через...
    А разве "пожизненное заключение" нельзя назвать тем же "смертельным наказанием"? (:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А разве "пожизненное заключение" нельзя назвать тем же "смертельным наказанием"? (:

     

    Казненных не реабилитируешь...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Казненных не реабилитируешь...

     

    В нашей стране амнистию тоже можна не дождаться (:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 1 місяць через...
    Я считаю что смертная казнь нужно,если человек специально жестоко убил другого,то-это будет ему лучшим наказаним.Было бы ещё лучше если бы преступников убивали в такой способ,в какой они лишили жизни своих жертв.Я думаю что после такого преступлений бы значительно поменьшало бы...
    Мудрость-это умение отказаться от того,что тебе и так не светит.http://city.brovary.net/portal/uploads/post-8620-1219043880_thumb.jpg
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Считаю,что нужна,но чтобы казнили преступника долго и мучительно,тогда остальные,думаю,задумаються немного над тем, что их может ожидать...
    http://uawow.com/userbar/Coruptor.png
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Конечно надо, чтобы ети козлы и душегубы поняли каково ето забирать чью-то жизнь :angry:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Конечно надо, чтобы ети козлы и душегубы поняли каково ето забирать чью-то жизнь :angry:

     

    Ти сам розумієш що пишеш? Як вбивця зможе щось усвідомити якщо ось він є, а через 2 секунди його немає, і що тут усвідомлювати? Як показуха для інших? Типу "щоб іншим не повадно було"? На це ніхто не ведеться. Я проти смертної кари, так само як проти довічного ув"язнення злочинців. У цьму губиться суть. Виправні роботи, в"язниця - це повинно перебудувати характер людини, злодій повинен переосмислити своє ставлення до життя, і для того щоб пересвідчитись шо він став на істинний шлях, після зони він має пожити на волі. Інша справа, коли в"язницю розцінювати як ізолятор від суспільства, але це в дуже "важких випадках".
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Смертна кара потрібна. От раніше за те, що людина крала їй відрубували руку, убивала- її теж убивали. хоч порядку більше було. Я думаю що треба страчувати тих людей, які навмисно позбавили когось життя.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ти сам розумієш що пишеш? Як вбивця зможе щось усвідомити якщо ось він є, а через 2 секунди його немає, і що тут усвідомлювати? Як показуха для інших? Типу "щоб іншим не повадно було"? На. Я проти смертної кари, так само як проти довічного ув"язнення злочинців. У цьму губиться суть. Виправні роботи, в"язниця - це повинно перебудувати характер людини, злодій повинен

     

    Хочу сказати, що існують такі люди, яких вже не виправиш нічим. В них порушена психіка. Навіть якщо їх садять на 15 років у виправну колонію за вбивство, або інший кримінальний злочин вони всеодно виходять через цей термін і починають робити це знову. Який тоді вихід?!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Хочу сказати, що існують такі люди, яких вже не виправиш нічим. В них порушена психіка. Навіть якщо їх садять на 15 років у виправну колонію за вбивство, або інший кримінальний злочин вони всеодно виходять через цей термін і починають робити це знову. Який тоді вихід?!

     

    Інша справа, коли в"язницю розцінювати як ізолятор від суспільства, але це в дуже "важких випадках".

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    не могу определенно сказать нужна или ну нужна Украине смертная казнь, но считаю эту меру наказания очень жестокой и не очень цивилизованой... :dry:
    Every day create your HIStory...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Лично я шитаю что если какойто ***ОК убил человека или даже несколько то просидеть в комнатке 25 лет это слишком мягко! :stop0000:

    Время-это вешь которой много, но вегда нехватает ( Сократ )

     

    Simple dosen't means easy. ( с )

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Лично я шитаю что если какойто ***ОК убил человека или даже несколько то просидеть в комнатке 25 лет это слишком мягко! :stop0000:

     

    С одной стороны да, но если подумать о том, что в наше время сажают в основном каких то левых лохов или людей, которые не могут дать взятку судьям или нанять себе адвоката. С такими расскладми погибнуть может безневинный человек.
    Every day create your HIStory...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    С одной стороны да, но если подумать о том, что в наше время сажают в основном каких то левых лохов или людей, которые не могут дать взятку судьям или нанять себе адвоката. С такими расскладми погибнуть может безневинный человек.

     

    Ты понимаешь что говоришь? Что лучше пусть дают взятки или нанимают себе адвокатов, и живут на воле? Я б всех кто совершил умышленное убийство-отправлял на гелиотину, ибо он успеет пострадать: после того как человека лишают головы он живёт ещё 16 секунд, с учётом критической ситуации ему это покажется как 5-10 минут, вот тогда он и пострадает.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Смотря в каком случае!!!!Если это какой-то маньк извращенец, которому по приколу в свое время было зверзки убивать людей, то таких пристреливать на месте надо. Я челове добрый, но когда посмотришь предачу о каких-то дебилах, то первое, что приходит в голову так это повесить их.....

    Как можно не верить человеку? Даже если и видишь - врёт он, верь ему, т.е. слушай и старайся понять, почему он врёт?

    Мы часто отказываемся от предложений судьбы, ожидая чего-то большего в будущем. Но такая странность, судьба больше не торопится к нам со своими предложениями. И не важно почему ты отказался, из страха или по прихоти. Она не заходит в твой дом дважды...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 4 тижня через...
    надо.На удержание пожызненно заключенных тратят огромные деньги.Лучше б пенсионерам дали бы.Тем более не более почти никто из преступников выйдя на волю не научится и повторит преступление.Правда , в каком то смысле и общество виновато в этом...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Нет , жить всем хочется и чем будет отличатся общество в котором существует смертная казнь от самого убийци , необходимо изменять причину , а не последствия , сама же процедура казни показывает , что человеческая жизнь ничего не стоит , тоесть только усугобляет данную проблему.

    Мы убеждаем себя что жизнь станет лучше когда мы поженимся/выйдем замуж, заведем ребенка, потом другого. Затем мы расстраиваемся что наши дети еще маленькие, и ждем что все станет лучше когда они повзрослеют. Потом мы переживаем что они стали подростками, и нам надо как-то справляться с ними. Несомненно, мы станем счастливее когда они вырастут из своих «…надцати» лет. Мы говорим себе что наша жизнь станет лучше когда супруг/а сведет свои дела, когда будет более красивая машина, когда возьмем отпуск, когда окончательно выйдем на пенсию.

    Истина в том, что нет более лучшего времени для того чтобы быть счастливым, чем сейчас.

    Если не сейчас, то когда? Твоя жизнь всегда будет полна вызовов. Лучше принять все как есть и решить быть счастливым не смотря ни на что.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Смотря в каком случае!!!!Если это какой-то маньк извращенец, которому по приколу в свое время было зверзки убивать людей, то таких пристреливать на месте надо. Я челове добрый, но когда посмотришь предачу о каких-то дебилах, то первое, что приходит в голову так это повесить их.....

     

    все мы добрые. и все умеем ненавидить. человек - хищник. убить себе подобного - освободить жизненное пространство. поэтому смертную казнь никогда толком не отменят...
    П.Б.О.М.Я.Н.С.И.П.Д.Б.В.П.Ч.Р.Ч.Я.И.В!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 2 місяця через...
    Я думаю что нужна!Только чтоб к етой каре призначали дерзких приступников
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 1 місяць через...
    пропоную запропонувати смертну кару для депутатів.
    You know, you are right.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..