Перейти до змісту
  • Загальні розмови

    Расизм  

    79 проголосували

    1. 1. Ваше ставлення до Расизму??

      • Да, я принимаю таки методы.
        23
      • Нет, расизм зло, все люди равны.
        56


    Рекомендовані повідомлення

    Все люди равны.

    Никто не имеет права никого унижать.

    ИМХО

    "Let the Lord judge the criminals."-Пусть Господь судит преступников.

    Only God Can Judge Me P.S 2Pac

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 228
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    А ты не знаешь в какую еще сторону можно продолжить параллель дисскусии али просто хочешь напомнить мне про праздник Рош ха-шана? :dry00000:

     

    ти назву свята неправельно написав.... :dry00000:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я считаю,что неграм место в Африке,пусть там лазят по пальмам и жрут бананы. .Даже не так негры,как чурки суются сюда и пытаются ставить тут свои законы...тра**ют наших девушек,считают их последними блядями.....и вообще МОЧИТЬ их сволочей.

    Да, я расистка.

     

    Да потому что те так себя ставят. Разрешают так к себе обращаться! Или не так?!? :huh00000:

     

    а беловолосые негретоски? как их назвать?

     

    Разве есть такие?

     

    А чого в тебе ава чорного, якщо ти расист?

     

    Мне это тоже интересно... Тут не смотрится футболист он, или нет... Если ты расист, то ты вообще должен подальше от всего такого держаться и презирать всё, а ты себе авку с негром афро-американцем.

     

    что за бред. ВЫ где выросли, где живете? какая в жо*у равность

     

    Ну да... Ты прав... Какая нафиг равность... Президент, депутаты и т.д. т.п - вот это люди, а остальные "Отбросы общества" (или на не так они считают? :huh00000:)

     

    Тут читал писали про евреев... По-моему, котеночек писала... Так ты писала не про евреев, а про жидов! Это два разных типа людей! Многие задавали мне такой вопрос: "А почему евреев так не любят?"... Да потому, что когда Христа собирались расспять они сами себя прокляли... Сказали что-то такое (найду в Библии точно как написали исправлюсь) "Пусть наш род будет проклят, если мы не правы!"

    1132064275.png
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Цікава темка.

    Взагалі я поважаю всі раси поки вони живуть в своїй країні ( крім євреїв ) а коли вони приїжджають до нас і починають хазяйнювати то я тоді здатен і силою давати їм зрозуміти що вони не в себе дома.

    Life is good!!!!

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1158233623/gallery_1258_264_1748.jpg

    Кохаю Україну!!!!

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1158233623/gallery_1258_264_6779.jpg

    Україна the BEST!!!

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1158233623/gallery_1258_264_3009.jpg

     

    Краще займатись сексом раз в неділю ніж 100 раз на день говорити про нього.

    стучите и вам ответят 389306533

     

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1175964487/gallery_1258_645_740.jpg

    __________________________________

    Библия учит любить ближнего своего, а Камасутра объясняет, как именно.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я считаю,что неграм место в Африке,пусть там лазят по пальмам и жрут бананы. .Даже не так негры,как чурки суются сюда и пытаются ставить тут свои законы...тра**ют наших девушек,считают их последними блядями.....и вообще МОЧИТЬ их сволочей.

    Да, я расистка.

     

    Я вот учусь ванглоязычной групе у меня пол групы африканцев.. И вот я тебе что скажу.. они не хуже скоррее лучше чем наши люди... они открытей... и представь се что ты попала на учёбу в Африканскую странну.... или поработе или есчё малоли что?

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ти назву свята неправельно написав.... :dry00000:

     

    Делать ошибку в слове "неправИльно" (не спасает и укранизация - орфография здесь верна в обоих направлениях), не в пример досаднее, чем в каком-то еврейском празднике... :happy000:

     

    Еще аргументы? :rolleyes:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    в топку расизм.!!!!!! те кто считают расизм чемто хорошим пусть посмотрят вокруг!

     

    посмотрите на глаза детей к примеру Англолы!! полазте по нету найдите фотки!!

     

    если откинуть африканцев, которые повторяюсь в большенстве своём очень мирные люди.. если откинуть обычаи на севере африки и современном ЮАРЕ... где попрошу обрать внимание отвращение к белым людям сделали сами белые во время колонизации.. А когда избивают малзицев или Тайцев..?

    И говорят таким студентам вам здесь не место вы мол "Быдло"... только вот к примеру в Том же тайланде вас все будут улыбаться и принимать как дорогого ггостя..... И когда называете к примеру людей из Сингапура или Синегала быдлом... посмотрите не наши улицы с плевками окурками и презервативами а потом на их чистые улицы... и Кто быдло?.... А .дайте мне ответ?

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Делать ошибку в слове "неправИльно" (не спасает и укранизация - орфография здесь верна в обоих направлениях), не в пример досаднее, чем в каком-то еврейском празднике... :happy000:

     

    Еще аргументы? :rolleyes:

     

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме

    Та ну...ТЕБЯ она не переспорит. :smile000: Котёнок, правильно, дави нас интилектом!!!

    Змінено користувачем Vano
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Делать ошибку в слове "неправИльно" (не спасает и укранизация - орфография здесь верна в обоих направлениях), не в пример досаднее, чем в каком-то еврейском празднике... :happy000:

     

    Еще аргументы? :rolleyes:

     

    :happy000: тема про расизм :tongue00:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Взагалі вся ця тема один великий стереотип... :)

    Все наше суспільство просякнуте космополітизмом та інтернаціоналізмом,

    вам навязали лайно про рівність рас, а ви й вірите...

     

    Всі раси принципово різні(це не означає, що вони неповноцінні - просо різні)

    порівняйте кількість представників рас серед вчених, спортсменів і т.д. щоб побачити це...

     

    З приводу представників інших рас в Україні :

    по великому рахунку поганого тут нічого немає, але погляньте на досвід розвинутіших країн(це те що очікує нас років через 10-15) - США, де править чорний расизм(так звана політкоректність), Франція і Бельгія, де вони зчиняють масові бійні, китайці взагалі скоро асимілюють весь світ :)

     

    Я поважаю представників Кавказьких народів, але більшість з тих з ким мені довелося зустрічатись тут - бидло, що не поважає ні нас, ні наші закони і права...

    Який відсоток хачів в Україні? А який їх відсоток у злочинному світі?

     

    З приводу жидів...Я не хочу нікого ображати - жид це нормальне українське слово - почитайте Шевченка(слова єврей тоді й не чули)

    Так ось : який відсоток юдеїв у владі? У масмедіа? Хто тримає всю тютюнову та алкогольну промисловість? І найголовніше вони не заморочуються над демократією "око за око, зуб за зуб" ось, що

    говорить закон Моісея, вони солідарні і цілком розуміють, що саме в цьому їх сила...

     

    Я не кажу що всі жиди сплять і мріють попити крові християн, але серед них досить багато налаштовані саме так...Кому цікаві ритуали жидів з кровью, можна почитати Ходоса або про справу Бейліса....

     

    P.S.

    Я не кажу, що нормальне явище мочити хачів і т.д. Але проблеми є і їх треба вирішувати, а за український народ ні Пєтя Порошенко з Женєй Червоненко, ні Бродський з Юлею, ні Яник з Ахметовим(колишній голова Ісламської партії України) боротись явно не будуть...

     

    Вихід є...

    Потрібно брати на озброєння тактику ворога і укріплювати український солідаризм...

    Тоді у нас зявиться надія на нормальне майбутнє...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    нус..не все негры такие добрые как вы думаете.

    нелюблю чурок.

     

    хах и не все белые такие добрые, а чурок и циган я тож недолюблеваю ...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    долой рассизм и негров %)

     

    так ты расист?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    нет.. .но есть рассы которые не достойны :)

     

    значит расист :dry00000:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    нет.. .но есть рассы которые не достойны :)

     

    Слава арийской расе! :dwarf000: Змінено користувачем Наполеон Бонапарт

    Не думай о секундах свысока...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Слава арийской расе! :dwarf000:

     

    Албанци і албансгий язиг руляд!!! :smile000: Змінено користувачем Vano
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вихід є...

    Потрібно брати на озброєння тактику ворога і укріплювати український солідаризм...

    Тоді у нас зявиться надія на нормальне майбутнє...

     

     

    Цілком згоден,однак я за солідаризм слов"янський :rolleyes:

    Змінено користувачем Inter
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я не расистка

    не понимаю логики расистов

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я не расистка

    не понимаю логики расистов

     

    А ти пробувала зрозуміти?

    Може просто близько не стикалася з цим?

    Коли расизм абстракція всі кричать проти, а коли тебе або когось зі знайомих роведуть цигани або

    згвалтують хачі, от тоді чомусь зразу люди міняють свою точку зору...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А ти пробувала зрозуміти?

    Може просто близько не стикалася з цим?

    Коли расизм абстракція всі кричать проти, а коли тебе або когось зі знайомих роведуть цигани або

    згвалтують хачі, от тоді чомусь зразу люди міняють свою точку зору...

     

     

    а такое впечатление, что все зло делают негры, цыганы и т.д. украинци, росияны и прочие такого не делают, да?!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    а такое впечатление, что все зло делают негры, цыганы и т.д. украинци, росияны и прочие такого не делают, да?!

     

    Однозначно роблять...Серед словян теж повно мерзотників...

    От лише відсоткова статистика говорить про те, що більшість хачів, що живуть в Україні не

    працюють...Або грабують або експлуатують словян...

    А з приводу циган: у мене є знайома циганська сімя, і в їхньому середовищі не вважається чимось

    злочинним обібрати когось наших, тому відсоткі 90 займаються банальними розводами, я

    вже не кажу про те хто контролює наркобізнес....

     

    Зі своєю наволоччю треба у будь-якому разі боротися, але навіщо пускати сюди людей, які

    в більшості стають злочинцями?

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    В мене товариш ..... темношкірий.. і нічого .. приємна людина...

    Мені якось всеодно якого кольору шкіра.....

    Завтра будет то, что должно быть, и не будет ничего из того, что быть не должно - не суетись.

     

    Одна из самых тяжких потерь - потеря времени.

     

    Лучше знать лишнее, чем вообще ничего не знать!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Гість
    Ця тема закрита для опублікування відповідей.

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..