Перейти до змісту
  • "Великий брат" не стежить за тобою.

    Рекомендовані повідомлення

    Согласна... как пристанет, так аж выть хочется.

     

    угу... у меня опять с ней война... :dry:

    По стене ползёт кирпич,

    Волосатый как трамвай,

    Эта песня про любовь,

    Ты её не забывай!!!)))

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 1,9 тис
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    угу... у меня опять с ней война... :dry:

     

    Третий год воюю...

    Our dreams are what we are inside, and when we close our eyes, we see our future

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    нуууу....дітки, ви, мабуть, не зрозумієте слово "ВАРТО", то

    я вам напишу "потрібно"......

    зеы: она наверно седне синяя была...

    все так странно и красиво

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    нуууу....дітки, ви, мабуть, не зрозумієте слово "ВАРТО", то

    я вам напишу "потрібно"......

    зеы: она наверно седне синяя была...

     

    Главное - дождаться выпуска...

    И тогда я "вылью" свою душу... :laugh:

    Our dreams are what we are inside, and when we close our eyes, we see our future

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Главное - дождаться выпуска...

    И тогда я "вылью" свою душу... :laugh:

     

    дааа....я тож ей такой твир напишу....тип...

    Раз, два, три, четыре, пять,

    С детства с рифмой я дружу.

    все так странно и красиво

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Третий год воюю...

     

    А я второй... :dry:

    А в прошлом году мы с ней очень мило пообщались, как вспомню...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Третий год воюю...

     

    и я третий... :dry:

    кстати, мы вам будем колокольчики вручать на выпуск))) :biggrin:

    По стене ползёт кирпич,

    Волосатый как трамвай,

    Эта песня про любовь,

    Ты её не забывай!!!)))

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    и я третий... :dry:

     

    А разве информатика с восьмого класа начинаеться?

    Если да, тогда я четвертый год...

    Our dreams are what we are inside, and when we close our eyes, we see our future

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А разве информатика с восьмого класа начинаеться?

    Если да, тогда я четвертый год...

     

    тада я тож....

    все так странно и красиво

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А разве информатика с восьмого класа начинаеться?

    Если да, тогда я четвертый год...

     

    ну у вас наверное с девятого... а у меня вообще с седьмого была... я раньше училась в лицейном классе и там информатика с седьмого начиналась... :dry:

    По стене ползёт кирпич,

    Волосатый как трамвай,

    Эта песня про любовь,

    Ты её не забывай!!!)))

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А вспомнила... я то с Ельвиркой два года воюю, а так вообще информатика у меня с восьмого. У нас была такая учительница, мы с ней 3 урока подряд линейку в Wordе разбирали. Это было что-то.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А вспомнила... я то с Ельвиркой два года воюю, а так вообще информатика у меня с восьмого. У нас была такая учительница, мы с ней 3 урока подряд линейку в Wordе разбирали. Это было что-то.

     

    а мы сегодня в ворде учились изменять шрифт, размер шрифта, цвет, ну и т.д. :laugh: :laugh:

     

    Мне тож ельвира не очень, но с ней я хоть чтото знать буду. А смысла урока когда делаеш что хотиш я не вижу.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Народ, турнир Ратникова будет???????? Если да то када???

     

    Толя, них не знает, только говорит что б в нете посмотрели, гг.

     

     

     

     

     

    Вот лазил в нете, в газете "7 днів" нашол про прошлый турнир.

     

    30 вересня і 1 жовтня у спортивному комплексі «Металург» проходив турнір з міні-футболу серед броварських шкіл, організатором якого був депутат Броварської міської ради Дмитро Ратніков, котрий активно підтримує дитячий і юнацький спорт у нашому місті.

     

    Десять футбольних команд з учнів 10-11 класів броварських шкіл брали участь у турнірі з міні-футболу.

    Перше місце виборола команда ЗОШ № 2, здолавши гравців із гімназії ім. Олійника з рахунком 4:1. За третє місце змагалися школи № 7 і № 1.

    Матч закінчився рахунком 1:1, тому арбітр призначив після-матчеві пенальті.

     

    У результаті школа № 7 здобула перемогу з рахунком 2:1.

    4 місце посіла команда ЗОШ № 1; 5 місце — ЗОШ № 9; 6 місце — ЗОШ № 10; 7 місце — ЗОШ № 3; 8 місце — ЗОШ № 8; 9 місце — ЗОШ № 6; 10 місце — ЗОШ № 5.

     

     

    Найкращим гравцем визнали Євгена Остапчука (ЗОШ № 2), найкращим воротарем — В’ячеслава Рудого (ЗОШ № 7), кращим нападаючим — Юрія Ванжулу (ЗОШ № 1), кращим захисником — Тараса Чабанова (гімназія ім. Олійника).

     

     

    Арбітром матчів був арбітр 2-ї категорії федерації футболу м. Києва Роман Коломієць. Заоцінками фахівців усі команди показали непогану підготовку.

    Фаворитом турніру, як і минулого року, вважали команду ЗОШ № 1.

    Хоча вона й показала видовищну гру в боротьбі за третє місце з ЗОШ № 7, проте здобути перемогу їй не вдалося. Цей матч проходив дуже напружено, і рівень гри команд наближався до професійного. У фінальній грі команди ЗОШ № 2 та гімназії ім. Олійника показали непоганий атакуючий футбол. ЗОШ № 2 посіла переможне місце завдяки кращій фізичній підготовці.

    Дмитро Ратніков привітав переможців та вручив їм кубок і медалі. Найкращі футболісти отримали цінні пам’ятні призи. Також на згадку про турнір усім учасникам подарували пам’ятні дипломи, фото.

    Після гри думками про турнір поділилися вболівальники. Вони висловили своє захоплення грою команд і подякували організаторам за проведення таких турнірів для броварських школярів, що вже стало доброю щорічною традицією. Сто гравців та глядачі протягом двох днів не вештались без діла, а були залучені до корисного активного відпочинку. Любителі футболу стурбовані тим, що стан дитячого спорту у Броварах дуже погіршився, бо головну увагу,перш за все, приділяють великому спорту, а масовий спорт зовсім занедбано. «Для того, щоб з’являлись нові чемпіони, потрібно створювати відповідні умови для їх підготовки», підсумували вони.

     

     

    Дмитро Ратніков, депутат Броварської міської ради: «Переконаний, майбутнє — за молоддю. Необхідно заохотити підростаюче покоління до занять спортом, прищепити любов до здорового способу життя. Саме тому я сприяю проведенню різноманітних спортивних заходів. Це вже не перший турнір, який ми організували, будемо проводити їх і надалі».

     

     

    - а то я пеналь бью))))

     

     

    Змінено користувачем paralelepiped
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ну у вас наверное с девятого... а у меня вообще с седьмого была... я раньше училась в лицейном классе и там информатика с седьмого начиналась... :dry:

     

    В лицейном, :beee0000: типа в Б класе???
    Нет ничего, чего бы я не сумел сделать.
    (Креол Урский)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    блин,скучаю я за 7 школой,вот сегодня заежал,спустя 4 года,всё так поминялось,зато охранники как были так и остались!
    http://city.brovary.net/portal/uploads/1207686604/tn_gallery_2444_1288_10852.jpghttp://city.brovary.net/portal/uploads/1206901132/tn_gallery_2444_1288_33231.jpghttp://line.romanticcollection.ru/au/2_21av_469293C0_RyPzaPruljm_0.gif
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    В лицейном, :beee0000: типа в Б класе???

     

    угу((( :dry: я как на свет родилась, когда перешла в математический... ненавижу тот класс и тот коллектив... :beee0000:

    По стене ползёт кирпич,

    Волосатый как трамвай,

    Эта песня про любовь,

    Ты её не забывай!!!)))

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я хуею... розбаньте меня...

     

    :laugh: :laugh:

    Our dreams are what we are inside, and when we close our eyes, we see our future

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Гість _в_пространстве_
    та ну.. ты гонишь блядь... у меня опять пожизненное РО....вышел с бана... думаю щас накатаю сообщ... а тут опть....
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    та ну.. ты гонишь блядь... у меня опять пожизненное РО....вышел с бана... думаю щас накатаю сообщ... а тут опть....

     

    будеш по жизни хуеть... :laugh: :laugh:

    все так странно и красиво

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    будеш по жизни хуеть... :laugh: :laugh:

     

    Ты с урока лахнул? Не хорошо... :smile:

    Our dreams are what we are inside, and when we close our eyes, we see our future

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ты с урока лахнул? Не хорошо... :smile:

     

    та нас кароче отпустили...зашла ирынка и сказалв...тип...кому надо

    в центр зайнятости...идите..так мне не надо...и я лахнул...с костей..

    все так странно и красиво

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Фак.... нелюблю я ету школу, ..... аццкий аццтой, не мой контингент!!!!

    Вот "седьмая" во времена Скорба это была действительно хорошая, интересная школа!!! :cool:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Гість _в_пространстве_

    Фак.... нелюблю я ету школу, ..... аццкий аццтой, не мой контингент!!!!

    Вот "седьмая" во времена Скорба это была действительно хорошая, интересная школа!!! :cool:

     

    да... я тож писал в одно время что она деградирует..0))
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..