Перейти до змісту
  • Політика
  • Киев+Бровары


    ЮХА

    Вы за присоединение?  

    730 проголосували

    1. 1. Вы за присоединение?

      • 1.Да
        239
      • 2.Нет
        428
      • 3. Думаю я ....
        49


    Рекомендовані повідомлення

    проти!!!!!!!

    ми будемо ібо урною, або ліжком для Києва.

    Как это понять?

    А сейчас мы не кровать и не мусорка, да?)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 556
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    я против бо бровaри прикольний город a eсли присоeдeницa стaнeт обичним рaйонoм киeвa!a я только xочy чтоби мeтро провeли к нaм!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я против бо бровaри прикольний город a eсли присоeдeницa стaнeт обичним рaйонoм киeвa!a я только xочy чтоби мeтро провeли к нaм!

    ахах!!! Метро, а особистого лімузина з водієм тобі не треба? Люди, ви що? Яке метро, який трамвай, який тролейбус???Щоб збудувати метро треба колосальні гроші!!! + через Биківню ніхто його не проведе, там могильники...Бровари класне, незалежне місто. А якщо почитати, то ті хто "за", то їм би тільки ж№па щов у теплі і достатку була, типу метро, дешевший проїзд, ціни...я ще не здивуюсь що половина тіх хто "за" приїзджі(особливо кияни)...

    А те, що ми станемо спальним районом києва 100%, типу одне місто буде, ціни мають упасти, забудують колишній сад, і у Броварах найкраще місце буде Торгмаш...

    Щ у Терміналі 31 грудня творился? Там же 60% киян було, "панаєхалі"...а якщо заселять район Броварів, то так кожен день буде.

    Взагалі, не в образу киянам, для мене київ це здоровенна жопа, куди їхати противно <_<

     

    Куріння - яд,

    Бухло - отрава.

    DRUM`n`BASS

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 7 місяців через...
    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме
    Делаем Бровары столицей, хаваем Киев и живем спокойно)))



    а если по теме, то.... то нет. не хочу в Киеве жить... там сплошной асфальт и машины. там можно не курить, просто выйти на улицу и глубоко вдохнуть. Если в Броварах есть хоть какая-то зелень, то в Киеве ее очень мало (беря в учет размеры городов).

    а о политике пока не говорю, так как до 18 лет все равно не берусь в "учет" так сказать...
    :o
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 2 тижня через...

    Интересно, что было бы если Бровары полностью изолировать от Киева?

    Город просто б умер,сгнил на месте...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Город просто б умер,сгнил на месте...

    а что нам вообще дает киев? кроме рабочих мест? больше ничего, как по мне.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    а что нам вообще дает киев? кроме рабочих мест? больше ничего, как по мне.

     

    Так это ведь самое главное. Рабочие места = доходы = уровень жизни выше, чем в других городах, аналогичных по размеру / населению, но удаленных от крупных центров.

     

    Сядь в электричку, проедь полтора часа до Нежина и посмотри, что ждет Бровары, если Бровары изолировать от Киева.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..