Перейти до змісту
  • Шукаю
  • Оцифровка фото.


    imaggger

    Рекомендовані повідомлення

    У кого-то есть сканер слайдов? Или может кто-то фоткает слайды на хорошою камеру и дальше сам переводит в позитив. Чуть позже нужно будет оцифровать(хотя бы в негативе, дальше я сам) 4п ленки. До этого делал в фотолабах, но дороговато для новечка и експеремнтов. В фотолабах цена за 1 кассету - 50 грн, хотелось бы дешевле, вот и спращиваю.

    Если кому интересно: пленка - 90грн, проявка - 15, оцифровка - 50 = 155*4=620. Это минимальные цены в наших магазах(киевские примерно так же). Для студента это не очень дешево, тем более для хобби.

    Писать лучше на почту imaggg@yandex.ru

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    P.S: если что, я не требую сделать все за меня. Если скснер, то сам же у вас отсканю(только принцип объяснить). С фотографированием так же.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Був у мене HP3770 зі слайд-модулем - якість сканування низька... Там різниці зі звичайним сканером - задня підсвітка ну і направляючі для плівки. Тому звичайним сканером можна (теоретично) - замість кришки сканеру накривати, наприклад, матовим склом/пластиком/оргсклом з листом паперу і зверху діодну стрічку...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Або скляний стіл з листом паперу, під низ лампа, і фотографувати нормальним фотоапаратом на макрозйомці...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    у меня есть вот такой вот сканер, - http://compress.ru/article.aspx?id=12179

    я предложил попользоваться а там пусть человек сам решает.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Або скляний стіл з листом паперу, під низ лампа, і фотографувати нормальним фотоапаратом на макрозйомці...

    Обычным сканером так себе. Пробовал на своем, но он не предназначен для такого вовсе
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    у меня есть вот такой вот сканер, - http://compress.ru/article.aspx?id=12179

    я предложил попользоваться а там пусть человек сам решает.

    У знакомого ниже модель, но утерян слайд модуль. Сегодня попробую без него.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Закрываете тему, всем спасибо за отклики. У друга нашел сканер с модулем.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Гість
    Ця тема закрита для опублікування відповідей.
    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..