Перейти до змісту
 • Загальні форуми
 • Барахолка

  Продам, куплю, поміняю, подарую


  Правила поділу. загальні положення

  Ці правила не скасовують дії Правил Форуму, а доповнюють їх.
  1. Текст оголошення повинен бути у стартовому повідомленні, а не тільки в заголовку.
  2. Не допускається написання своїх постів з використанням лише великих літер, графічних символів та незрозумілої для всіх лексики. Такі пости видалятимуться.
  3. Не допускається дублювання оголошення.
  4. Обговорення правил розділу та діяльності модераторів карається позбавленням права додавати повідомлення (РВ). Якщо модератор видалив (перемістив, відредагував, перейменував і т.д.) тему (повідомлення), це було причини. Усі скарги писати лише адміністраторам.
  5. Адміністрація форуму надає розділ для розміщення оголошень, але не контролює якість наданих послуг та товарів, що продаються.
  6.Повідомлення для підняття теми на кшталт "АП", "Ну що, нікому це не треба ?", "Товар ще у продажу" будуть прирівнюватись до флуду. Також до флуду прирівнюватимуть повідомлення скидання ціни менше:
  0 - 1000 - мінус 5%
  1000 - 5000 - мінус 3%
  5000 - вище - мінус 2%
  від останньої заявленої ціни.
  Підняття теми має бути інформативним і чітко вказувати на який товар було зроблено знижку та кінцеву вартість товару після знижки. Повідомлення за типом "-3%", "скинув" .... і.т.д будуть прирівнюватися до флуд.
  7.За завищену ціну ( "ціну для АПів" ) автори будуть отримувати попередження, а тема буде закрита і згодом видалена.

  ×
  ×
  • Створити...

  Важлива інформація

  Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..