Перейти до змісту
  • Шукаю
  • Помогите с розблокировкой телефона!


    Dedbaraded

    Рекомендовані повідомлення

    Доброго времени суток!Суть заключается в том что нужно убратть защитный код с нокии 108...сам пробывал стандартный 12345 не катит видно пароль поменяли!

    Юсб в телефоне нету...может у кого то есть програматор отзовитесь!...вознаграждение обсудится лично с тем кто сможет розблокировать телефон!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Була така проблема на старій нокії, витягнув батарею , пройшов деякий час , на наступний день прийшов а телефону нема , батя в мусорку викінув зі словами "а він же не працював" :D

    Думаю все б вийшло :rolleyes:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    60 грн. будет стоит это удовольствие.

    оставить надо будет на дня 2.

    находимся на ул. гагарина 1

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    60 грн. будет стоит это удовольствие.

    оставить надо будет на дня 2.

    находимся на ул. гагарина 1

    Блин живу на киевской Гагаринаулицу знаю,а где 1 дом нет! это где!!дай номер свой я подвезу тел!

    Змінено користувачем Dedbaraded
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Блин живу на киевской Гагаринаулицу знаю,а где 1 дом нет! это где!!дай номер свой я подвезу тел!

    блин это новостройка(двухетажная) прям на углу киевской и гагарина там где кондитерку ззади остановки порошинка продают сервис на втором этаже епт. Змінено користувачем velmen2

    73422536_2171135909854914_75126322358166

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    блин это новостройка(двухетажная) прям на углу киевской и гагарина там где кондитерку ззади остановки порошинка продают сервис на втором этаже епт.

    Та уже понял спасибО!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..