Перейти до змісту
  • Загальні розмови
  • Чим можна відкачувати воду з котловану для поливання?


    Рекомендовані повідомлення

    Питання до власників невеликих котлованів на дачі. Чим можна відкачувати воду з котловану для поливання, простіше кажучи, хто може порадити який насос найкраще використовувати. Необхідно такий пристрій, який може швидко відкачати воду і подати її з потрібним напором, і це при тому, що у воді може міститися невелика кількість бруду, або листя, тому, краще використовувати такий насос яка не заб'ється і буде нормально з цим справлятися. Досвіду у мене в даному питанні немає, тому буду дуже вдячний тому, хто зможе дати грамотну пораду, які насоси використовувати, або може є інші способи відкачування води, менш витратні. Вдячний за підказки.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    если только для полива - можно взять обычный дренажный насос погружной, а-ля http://hotline.ua/dacha_sad/nasosy-vodosnabzheniya/10356/

    на веревке спускаешь не до дна и включаешь.. если будет сильно забиваться - можно приколхозить сетку снизу на заборную часть..

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    если будет сильно забиваться - можно приколхозить сетку снизу на заборную часть..

    У погружных насосов как правило указывается, что он только для чистой воды, или способен проглатывать мелкий мусор.

    Идеально взять дренажно-фекальный насос, такие с загрязнениями лучше справляются, но и стоят где то от 1,5к грн.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    У погружных насосов как правило указывается, что он только для чистой воды, или способен проглатывать мелкий мусор.

    эт я знаю.. просто бывает, что попадается крупная фракция и клинятся лопасти.

    у самого такой насос есть - колодцы чищу и т.п... так он хоть вроде до 3-4 см и берет камешки, но бывает из-за своей мощности пытается втянуть и не по зубам..

    потому просто низ насоса одел в сетку и теперь вообще проблем не имею с мусором большим..

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Питання до власників невеликих котлованів на дачі. Чим можна відкачувати воду з котловану для поливання, простіше кажучи, хто може порадити який насос найкраще використовувати. Необхідно такий пристрій, який може швидко відкачати воду і подати її з потрібним напором, і це при тому, що у воді може міститися невелика кількість бруду, або листя, тому, краще використовувати такий насос яка не заб'ється і буде нормально з цим справлятися. Досвіду у мене в даному питанні немає, тому буду дуже вдячний тому, хто зможе дати грамотну пораду, які насоси використовувати, або може є інші способи відкачування води, менш витратні. Вдячний за підказки.

    Насос бажано підвісити, так щоб не торкався дна, або засунути в камеру, або до пінопласту, пляшку 5-ти літрову..Щоб плавав на поверхні.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..